311802
  • bon
    #190782
    Nem dolgozom a Microsoft-nak.
  • bon
    #190781
    A választási lehetőség valóban ésszerű lépés lett volna. De gondolom azért lépték meg így, mert ha felhasználón múlna még mindig XP-t használnának. Lűtja a Microosft, hogy nem aratott osztatlan sikert és folyamatosan csiszolja a hibákat.
    Ja és a felhasználói visszajelzéseket figyelembe vették és veszik is. Persze ha a felhasználó ezt a lehetőséget a telepítéd után rögtön kikapcsolja vessen magára.
  • IMYke2.0.0.0
    #190780
    Splinter Cell - Weekend Deal - STEAM

    - Tom Clancy's Splinter CellŸ
    - Tom Clancy's Splinter Cell Double AgentŸ
    - Tom Clancy's Splinter Cell Chaos TheoryŸ
    - Tom Clancy's Splinter Cell Conviction™ Deluxe Edition
    - Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist
    66-75%.
  • wantonly
    #190779
    Srácok, a Brothers: A Tale of Two Sons steam-es verzióját, hogy a fenébe lehet magyarítani?

    A magyarítások portálról leszedtem, de sehogy sem jó.
  • grebber
    #190778
    Traileren az új Sherlock Holmes-játék
  • tomsolo
    #190777
    Nálad?
  • Fpocok
    #190776
    Senior publishing source confirms new, cheaper Xbox One release for 2014

    "Although the source was unable to confirm that the system will be disc-less and feature a bluetooth adaptor, the new console will be priced cheaper than the current $499 model. "

    Újabb jel, hogy előbb vagy utóbb megnyomják a gombot és minden DRM baromság vissza fog állni az eredeti állapotára!
  • arty
    #190775
    ne hagyd abba, szerintem bőven van még lejjebb :D
  • tomsolo
    #190774
    nem így írom a nevem, de ne zavarjon
  • IMYke2.0.0.0
    #190773
    Dark Souls 2: Peter Serafinowicz, a kincsvadász

    "Peter Serafinowicz veterán karakterszínész kölcsönzi a hangját a Dark Souls 2 egyik karakterének, Mild-mannered Pate-nek, akit az alábbi videó végefelé (kb. 8:15-nél) láthatunk, a harcrendszert demonstráló csaták után."

    [...]

    "A Dark Souls 2 kiadója, a Namco Bandai szerint Serafinowicz nagy rajongója a szériának. "A Dark Souls volt az a játék, ami legjobban lekötötte a figyelmemet az összes játék közül, amivel eddig játszottam" - nyilatkozta a színész. "Számomra ez minden idők legjobb játéka.""
  • IMYke2.0.0.0
    #190772
    Én videókat készítek, és a feliratkozóimat sem áll szándékomban cserbenhagyni. 4 éve vagyok jútúber.
  • genndy
    #190771
    SoundCloud mint alternatíva? (feltöltés részét nem ismerem, én csak hallgatom)
  • Moby
    #190770
    A jogi problémák nem a YT-ot érinti, hanem mindent ebben az elkocsosult világban. Nyilván a problémák ott koncentrálódnak, ahol a legtöbb szabályozási problémát felvető tartalom van, azaz a YT-on. Ha máshova mennek, oda viszik a problémákt is. A YT nem generálja ezeket, csak teret ad neki. Ahogy mindenki más, aki ugyanezt csinálja.
  • Moby
    #190769
    Azért a pénzt termeli most is bőnyállal. És a farvizén eltart egy komplett iparágat. Nem pusztult ki, mint mondjuk a wiwi. Sajnos.
  • IMYke2.0.0.0
    #190768
    Mutass nekem még egy olyan videómegosztó portált, ahol ennyi minden integrálva van.

    Kicsinyke felhasználó szívemnek persze, hogy fáj, ha az icurka-picurka remixecskémet tiltják, vagy megbélyegzik "harmadik féltől" pecséttel, de tisztában vagyok azzal, hogy a FIA tűzzel-vassal üldöz minden Forma-1 videót [pusztán anyagi megfontolásból! Ugyanis a televíziók is súlyos összegeket kell hogy fizessenek akár csak futamok, szezonok részleteinek leadásáért, felhasználásáért a műsoraikban, összefoglalóikban, csak az aktuális szezon felvételeire tudnak szerződést kötni, következő évben újítani kell!], és azzal is, hogy a Youtube-rendszer a szerzői jogokat is komolyan veszi... még akkor is, ha egy-egy hobbi videóban akár napok, hetek munkája is benne van, csak éppen nem megvásárolt jogokkal bíró soundtrack, vagy képi anyag szerepel benne.

    Szóval, mindezt tudom. Mégis rosszul esik, hogy nem tudom megmutatni például az új videómat, mondjuk Neked. Mert downtempo, ambient.
    De van olyan mixem is, ami 192 perces, és törlésre került, 1 (egy) trance release "kiadó" miatt - manapság bárki lehet Label tulajdonos, mert digitálisan vannak bejegyezve.
  • kifli
    #190767
    hát nemtudom, és hírfolyamot már több mint egy éve nem olvasom, max ha nagyon unatkozok...
    Van egy csoport, amiben vagyunk 9-en, oda posztolgatok, meg amiket a többiek betesznek elolvasom.
  • arty
    #190766
    Olyanokon, amit senki nem néz? ;) Mert youtube app c64re is van.....
  • arty
    #190765
    nana, ezért Tomsolotól kapsz majd a szádra! nem a jogtulaj tiltja le, hanem a góóógle :D
  • Rapid81
    #190764
    Alternatívákon.
  • Rapid81
    #190763
    Már inkább hírújságként és ingyen weblapszolgáltatásként használják, mintsem közösségi oldalként. Teljesen átalakult már a felhasználása. Közel sem az már, mint volt 2-3 éve.
  • arty
    #190762
    és ők most hol vannak? :))
  • Moby
    #190761
    De ahogy elnézem, a forint is előbb fog megdögleni, mint a YT :(
    Mondjuk rendes volt a világ, az ünnepeket azért meghagyták, de nagyértékű műszaki cikket mostanában nem fogok venni, az biztosnak látszik.
  • Rapid81
    #190760
    Amikor egy játékfejlesztő saját játékának a trailerét letiltja a YT szerzői jogi problémák miatt, akkor nincs igazán miről beszélni. :)
  • Moby
    #190759
    A faszbúkot 3 éve minden nap mindenki temeti.
    De valahogy nem akar megdögleni, pedig vinném a koporsóját is...
  • Rapid81
    #190758
    Nagyon sokan otthagyták a YT-t az utóbbi hetekben/hónapokban... Kismillió júzer kompletten törölte az egész csatornáját, másokét a YT törölte és azért álltak odébb. Nem homokszemekről beszélgetünk ám. Már fújja a szél a fél sivatagot...
  • IMYke2.0.0.0
    #190757
    Így van.
    Nem véletlen, hogy van már fizetős alternatíva a Youtube-on belül, ahol - garantálom - 99%-ban nem legális tartalom megy, sőt, talán 18+ is ezerrel.
  • IMYke2.0.0.0
    #190756
    Te már sokszor végigjátszottad. Meg is van több példányban.
    Én sosem játszottam vele. Nincs is meg egyetlen legális formátumban sem.
    Én nyertem I:)
  • Moby
    #190755
    És akkor ahova átvándorolnának, azokkal ugyanez történne.
    Valahogy sokkal hasznosabb lenne egyfajta párbeszéd a szolgáltatók és a userek között, de ezt a szolgáltatók biztosan nem fogják elkezdeni. Másrészt meg kompromisszumot mindenhol kell kötni. Még a fizetősöknél is.
  • genndy
    #190754
    Mivel a SGifts is megbaszarintja, ha nem így tesz.
  • DarkSector
    #190753
    Oks ezt megjegyeztem. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #190752
    Egy homokszem nem fogja megállítani a sivatagot.
  • Rapid81
    #190751
    Ja, ha mindenki így áll hozzá, akkor tuti soha. Én már alternatívákat használok videózáshoz...
  • IMYke2.0.0.0
    #190750
    De nem is. Megnyerném, azonnal izzítanám a STEAM kiensbe, és tölteném is. Következő hét elején már játszanék vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #190749
    Amikor felhagy mindenki a Google és a Facebook használatával, vagy amikor például nem lesz vízfejű Magyarország (Budapest), vagy nem Brüsszelből, vagy Washingtonból akarják megmondani a világnak, hogy mi a jó neki... azaz: kábé soha.
  • Zóanagyvarázsló
    #190748
    Egyébként akad ott más is: Wargaming Weekend - 70% off (GOG)

    A Silent Storm például az egyik leghíresebb squad-based TBS (lásd X-COM, Jagged Alliance, Fallout Tactics). A Fantasy Wars is ajánlott a Panzer General (Fantasy General) vonal kedvelőinek, mert a játékmenet igen jól fejleszti azokat, és egyéb utódaikat tovább (pl. Rites of War). Persze nyilván sokaknak megvan bundle-ben. Annak idején meg arra kellett várni, hogy itthon egyáltalán kapható legyen, és mire bejött 9k-ért, én 4k-ért vettem külföldről (Steamen nem volt, GOG meg nem is nagyon létezett még). Nagyot változott a világ. A King's Bountykról meg már hallott mindenki.
  • Zóanagyvarázsló
    #190747
    Egyébként konzolos kulcsokat is szoktak felvásárolni és kiszórni.
  • Zóanagyvarázsló
    #190746
    A Steamen a kiadókkal megegyezve árazzák be, de az Amazon elvileg csomagban vesz X darab kulcsot előrefizetve (azaz kedvezőbb áron), amit már ők áraznak be. Ezért is nem éri meg meg nekik üldözni az európai vásárlókat. Nagy cég, ők megtehetik azt is, hogy a legolcsóbb címért leszorítsák az árakat.
  • DarkSector
    #190745
    :)
    durva mi? te is x360-on tudod hogy nem egy vacak játékról van ám szó.... :D

    ha érdekel a téma, szólj megpróbáunk keresni egy jótevőt, aki adna egy kupont neked.
  • Zóanagyvarázsló
    #190744
    Igen, ez a Men of War -1, a Faces of War pedog a MoW 0. Csak ratgab kedvéért, mert ő rajong a folytatásokért.
  • Rapid81
    #190743
    Akinek még van 5$ kuponja, annak 2,5/2.