311802
  • IMYke2.0.0.0
    #190982
    Első dolgom nekem is a játékokban női karaktert választani, ha van rá mód.
    Piszkosul nem szívesen bámulok néha tesztoszterintől bűzlő főhőst. Néha muszáj, mert nincs választás.
  • Botond #190981
    Azóta elolvastam. Újabb 20 óra játék, az neked vagy 80. :D
  • grebber
    #190980
    Ebből pc-s verzió lesz úgy érzem (ha valami bukik akkor már nem büdös a pc-s lóvé)
  • Tinman #190979
    Fable 2-vel elég jól elvoltam, szvsz is megérdemelne egy PC-s kiadást, az ilyen kínos moneyhat, szaggatós szemetek helyett.
  • Sir Quno Jedi
    #190978
    Fable 1-ben nem lehet nemet választani, így felejtős. Fable 2 kéne PC-re.
  • Tinman #190977
    Macmontam'.

    Fable újramaszatolt kiadás:

    "Na tömören 10 perc után!Ez egy moslék ahogy fut!Igaz nincs felmásolva,de most felteszem,hogy hátha,de ha csak a felére is esik vissza ez miatt a szaggatás akkor is moslék marad.1 csirke felrúgása a rúgástól számított megérkezésig 3 képkocka volt konkrétan."

    "Már a kezdő falu sem semmi, de mikor a nagyobb városba érünk olyan szinten akad,hogy elmegy minden kedvem a további játéktól"

    "Az első faluban olyan a framerate, hogy azt hinné az ember ,megy tönkre a gépe, közben csak csesztek optimalizálni"

    Köszönöm Harlekinnek és Seth-nek, hogy tudtukon kívül figyelmeztettek, rá: nehogy!
  • Tinman #190976
    Itt is meg kell kérdezzem, elvégre gamerek gyülekezete:

    iFeel Mouseman-je rajtam kívül kinek volt? (Jah, FFB-s egér.)



    Máig nem értem miért nem terjedt el... FPS-eknél, stratégia játékoknál, fenomenálisan jól működött és egészítette ki az összképet. Még mindig megvan és működik is :-)
  • Evoluti0N
    #190975
    Egyébként megvagyok én oldschool grafikával is. Tavaly játszottam először végig a Longest Journey-t, ami 2000-ben jelent meg és nagyon bejött.
  • Evoluti0N
    #190974
    És még jön is belőle hamarosan egy HD verzió. (márciusban PS3-ra és Vita-ra).
  • TBTPumpa
    #190973
    1500 Ft ezekért a játékokért?
    Ezt valahogy be kell szereznem, nem pénz értük!
  • tomsolo
    #190972
    Binary Domain ért is jár, meg egyéb low cost cuccokért is...

    #190970 Ja vágom, engem a játék mechanika érdekelt volna, sokan panaszkodnak mennyire unbalanced azért viszont nem szívesen költenék, hogy csak felcsessszem magam.

    #190968 Ismerem de nem toltam még.
  • IMYke2.0.0.0
    #190971
    Nuuvem - "Max Payne Franchise Pack" (STEAM)
    * Max Payne,
    * Max Payne 2: The Fall of Max Payne,
    * Max Payne 3,
    * Max Payne 3 Rockstar Pass.
    Ára: 16 brazil reál (95,28) = ~1500 Ft.

    Az 1. és 2. rész régiózára minket nem érint.
  • Sir Quno Jedi
    #190970
    Mivel régi Might and Magic-ekre épül, ez talán nem véletlen. Amúgy nem rossz ez a kockás haladás. Így is folyamatos, csak kockánként lehet megállni. Szal. nem ugrik oda, hanem szépen megyen.
  • IMYke2.0.0.0
    #190969
    SEGA Deals keretében most ezek vehetők a Rome: Total War ajándékkal együtt:
    * Hell Yeah! (+ Collection)
    * Company of Heroes 1 (+ kiegek), Complete Pack, és 2
    * Renegade Ops (+ Collection)
    * Dawn of War Complete Pack (és Warhammerek)
    66-75% engedmény.

  • Dzsini
    #190968
    Legend of Grimrockon átestél már? :)
  • tomsolo
    #190967
    Hmm lehet, hogy egyszer teszek vele egy próbát - egyébként nekem is pont az Eye of the Beholder ugrott rögtön mikor először láttam :)
  • Sir Quno Jedi
    #190966
    Ez hülye kérdés, azt ugye tudod. Attól függ neked mi jön be. Ez egy klasszikus stílus felújítása. Négyzethálóban tudsz lépni (bár ezt ki lehet kapcsolni és akkor szabadon), mint egy Eye of the Beholder-ben, a harc körökre osztott, minden kari lelépi amit kell, aztán az ellen is stb. nem látod a saját karikat, csak a karlapodon.

    Sima oldschool wannabe RPG. Nehéz is rohadtul, nem nyalja ki a segged sem. Ja és az early access-hez képest rohadtul legyengítették, de így is marha nehéz sokaknak.

    Grafika egész jó amúgy, 3D-s persze.

    Ha nem jól fejleszted a karaktereket és nem lépsz meg mindent amit lehet, simán szopni fogsz. :D
  • arty
    #190965
    Hitman (3) - Contracts

    SQEXD004 kóddal 1.35 EUR

    (bezsákoltam, ami arra is jó volt, h kitapasztaljam a square enix rendszereit.... képzeld el az uplay-t 5 évvel ezelőtti szinten. na, ez még annál is szarabb! :D
    amivel gond volt: regisztrácio, aktiváló levél, kuponkód, paypal (visa credittel fizettem végül direktbe)
    amivel nem: a kapott kód steamen aktiválódott :D )
  • IMYke2.0.0.0
    #190964
    Azt eddig már 2-szer kezdtem el :(
    Valahogy, mindig elsodort mellőle az élet.
  • Tinman #190963
    Yep. A minőség örök.

    Hamarosan Planscape Tormentet fogok tolni ;-)
  • tomsolo
    #190962
    Érdemes rá áldozni? :P
  • Fpocok
    #190961
    Újabb Xbone trollkodás.
    Ez a sok 10 éves. :)
  • Dzsini
    #190960
    Akkor indulj neki a VII-nek, nem fogsz benne csalódni.
  • Rony94
    #190959
    Hidd el, én bele tudom élni magam egy Nintendo játékba is. Míg sokaknak 2000 környékén már számítógépjük és Playstation-jük volt, addig nekem csak egy kínai Nintendo-Sega Genesis másolatom volt sárga kazettákkal. Tavaly pl. leszedtem brahiból a Contra-t, majdnem elsírtam magam a nosztalgia érzés miatt. :'D Pedig annak sincs jó grafikája 2014-hez képest. Tehát a grafika nekem nem számít, csak tartalom legyen benne.
  • Sir Quno Jedi
    #190958
    Előrendelő voltam, kérdezz!
  • Dzsini
    #190957
    Sőt, vannak itt olyanok is, akik komolyan ráfüggtek még a maga idejében :)

    Chocobok, néhány nagyobb lény (Bahamut, Ifrit, Ragnarok, stb.), néhány ellenfél (Cacutar, Malboro, stb.) olyan, ami sok részben előfordul, de amúgy történetek terén semmi köze egyik külön számozott FF-nek se a másikhoz.
  • tomsolo
    #190956
    Ezt az új Might & Magic X Legacy-t próbálta már valaki? Marha vegyes véleményeket olvasok róla, kiváncsi lennék vmi normál ember véleményére is...
  • Sir Quno Jedi
    #190955
    A 7 és a 8 nagy kedvenc, de mai szemmel már értékelhetetlen a három poligonból álló karakterekkel teli grafikája. A hátterek még ma is elmennek, meg a zenék, de a többi a híghányásfossal kategória. Már telón sem menne el. Nekünk nosztalgia, minket nem zavar, de aki most vág bele, az kidobja a taccsot (simán el tudom képzelni).

    Ha nem 3D-sek lennének a karakterek, hanem rajztoltak, akkor időtálló lett volna.
  • IMYke2.0.0.0
    #190954
    Az egészet tessék általános megfogalmazásnak tekinteni!
  • Tinman #190953
    Mondjuk Dark Souls után, lehet pihenned kéne, mert elég kemény a kontraszt.
  • grebber
    #190952
    Nekem nem kell az "alamizsna" van én nekem mindenre pénzem, csak nem szeretem elkölteni!
    Igaz körülöttem senki se érti minek gyűjtök miért nem "élek" inkább,de hát ez van.Én meg azt nem értem ha megkapja valaki a fizut minek kell egyből 0-ft-ra elkurni aztán meg sírni, hogy miből éljek!

    Én már kb 13 éve mindenről lemondok ,mégse haltam bele a mellőzésbe!
  • IMYke2.0.0.0
    #190951
    Mindenképp érdemes "alapozni".

    Ha elém teszed bármelyik Ultimát, Wizardryt, vagy mág ősibb, vérbeli RPG-t, én vért fogok pisilni, hiába ismerem a manapság ismerhető RPG-ket legalább névről...
    Ugyanez biztosan halmozottan igaz az el-kazuárosodott-játékipar majd' minden játékstílusára.

    Szóval, belevágni a jelenkor egyik legjobb JRPG-jébe, vagy RPG-jébe = önszívatás = a korábbi, klasszikusokat már nem fogod szeretni a grafika, a mechanika vagy egyszerűen a koruk miatt.
  • Tinman #190950
    Steam-re pár dolcsiért elérhető a FF VII. picit drágábban a VIII. Mind a kettőhöz van frankó magyarítás is! Erős PC sem kell hozzá.

    Ha meg akarod szeretni a műfajt, a 7. résszel érdemes kezdeni. Nincs SEMMI összefüggés a korábbi 6 résszel (na jó chocobo, Wedge és Briggs csak kikacsintás), viszont nem ismerek olyat aki végigtolta és azt mondta volna rá, hogy szar.
  • Sir Quno Jedi
    #190949
    FFX az első RPG aminek talán mai szemmel is értékelhető grafikája van (már/még). Sztori is jó, az egész nagyon össze van rakva. Én csak a Blitzballtól készültem ki benne mindig.
  • grebber
    #190948
    Hamarosan 6TB-os Seagate meghajtók érkeznek

    Amint 20k lesz az áruk betolunk egyet a gépbe!
  • IMYke2.0.0.0
    #190947
    Ááááááá! Így legyen ötösöm! Peti, ha megnyerem, esküszöm veszek neked egy lakást, fullosan bebútorozva :)
  • Rony94
    #190946
    Már egy jó ideje meg akarok ismerkedni a JRPG műfajjal. Mint full kezdő, elkezdtem egy GameBoy-os Pokémon játékot. Eléggé alap dolgok vannak benne, és gyorsan meguntam. De ettől függetlenül tetszett. Tehát lehet meg kéne próbálnom egy másik JRPG-t. Mondjuk egy Final Fantasy-t ha már nagyon mondod. Az a vicces hogy az első részt elkezdtem (igen, ami NES-en volt), de az meg nekem már túl bonyolult volt. xD Lehet hogy akkor a 6. résszel kéne kezdeni.
  • IMYke2.0.0.0
    #190945
    Á, szerintem nem ő. Hiszen ő sosem nyer semmit.
    Tuti, hogy valami világméretű összeesküvés áldozatai vagyunk.
  • Sir Quno Jedi
    #190944
    Kurva Enslaved-ben a kurva csíkozódós önárnyékokra van valami megoldás, mer én már feltúrtam a netet?!?! Ez így értékelhetetlen. Pedig x-en nem volt ezzel semmi gond.
  • grebber
    #190943
    Semmit nem nyerek soha ,szóval nem jöttél rá semmire!
    Már itt a február és csak 2 cuccot nyertem az még gombócból is kevés nem hogy nyereményből.