311802
  • MerlinW
    #191022
    Itt is köszi a Takedown-t:)
  • DarkSector
    #191021
    azaz köszönöm a Pigs nekem kimaradt x360-on. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #191020
    STEAM-ről:

    "The Premium Edition includes the original critically-acclaimed game, and additional DLC content “Pigsy’s Perfect 10” as well as character enhancement skins Ninja Monkey, Classic Monkey and Sexy Trip."

    Pigsy’s Perfect 10 = kihívás-sorozat, melléksztoriként
  • DarkSector
    #191019
    Srácok.

    Enslaved-ben benne vagy a story DLC is?
  • Rapid81
    #191018
    Közelebb van a 4-hez, de igen, sajnos.
  • Fpocok
    #191017
    Az is gusztustalan.
  • Evoluti0N
    #191016
    3 óra alatt nem csak végigjátszottad, hanem még az összes acsi is meglett?
  • Rapid81
    #191015
    Nagyon jó játék, de sajnos nagyon rövid.

  • w77d
    #191014
    A GT6 esetében meg egy hatod játékot adtak ki, tekintve, hogy az 1200 modellből mintegy 150-160 van profin kidolgozva, a többi gusztustalan... most melyik is a gáz?
  • Fpocok
    #191013
    OMG! JÖN A KÖVETKEZŐ DUKE NUKEM JÁTÉK!
  • Totti5
    #191012
    Forza 4ben 20 autó volt autó vista, ebben az ÖSSZES. Ennyi fért bele az időbe.
  • DarkSector
    #191011
    Inversion + Enslaved ára helyreállt! :D

    40 dollár!!!! ~9000ft :)
  • Fpocok
    #191010
    Nem a GT6-al kell versenyezni autók számával, hanem ÖNMAGÁVAL. Mi az, hogy ennyi fért bele? Kiadnak félkész játékot, mert "ennyi fér bele"? És szerinted EZ ÍGY OKÉ?
  • Totti5
    #191009
    Ennyi fért bele az időbe. Minek a tartalom ( GT6 1200 autó ), ha a játék egy poshadvány béta, félkész szar? a 200+ autó ami az utolsó csavarig le van modellezve nehogy már kevés legyen s nem mellesleg a játék többi része is kész, igényes és átgondolt. Namost a GT6 nincs kész, átgondolatlan, és igénytelen, de a lényeg hogy tartalomban mennyire jó... jó? nem.

    Lesz 2 év múlva Forza 6 minden jóval, van idejük csinálni, mert az alapok már meg is vannak, akinek ez kevés és irtózik a minőségtől az egyszerűen hagyja ki.

    DLCkért mindig fizetni kellett, ez nem újdonság, nem fogja ingyen adni, sem a Sony, sem az MS, sem a Gabi.

    DLC nélkül is annyi autó van benne hogy minden napra jut egy vas amit kit tudsz ismerni, át tudsz nyálazni és ami fontos, hogy 1 modellből nincs 30 évjárat és verzió mint a GTben... DLCt később megveszed akcióban, vagy ha lesz GOTY akkor majd abban egyben.

    Kevesebb, de a legigényesebb nincs kopromisszum és maszatolás, ez van most ki lehet bírni.
  • Fpocok
    #191008
    Ja... gondolom téged nem zavarna, ha egy általad szeretett játék újabb része fele annyi tartalommal jönne ki, mint az elődje, aztán a cuccokért még pluszban kéne fizetni.
  • Totti5
    #191007
    Na miért is? fejtsd ki.
  • Fpocok
    #191006
    Hánynom kell.
  • Totti5
    #191005
    Ez már a 2. DLC, hiszen volt januári pakk is. Minden hónapban jon 10 kocsi, ahogy a Forza 4 és Furza 3ban is ugyan ez volt, ugyan így.

    Az más kérdés, hogy ez a lista hót unalmas, viszont minden autó az utolsó csavarig ki van dolgozva, betekeinthető a motorháztető alá, ahogy a belső nézet is olyan minőségben amit még autós játék sosem vonultatott fel. Az autók amúgy külön is megvehetőek, így ha csak 1 db kell akkor nem kell a többit kifizetni.
  • IMYke2.0.0.0
    #191004
    "Forza 5 DLC - Ez már hivatalos, nem pletyka...

    A Forza Motorsport 5 jövő héten új autókat tartalmazó letölthető tartalompakkot kap. A Smoking Tire csomag 10 új járművet hoz 10 dollárért cserébe:

    2013 Abarth Punto Supersport
    2000 BMW Z8
    1994 Nissan Fairlady Z Version S Twin Turbo
    2002 Pontiac Firebird Trans Am Ram Air
    2011 Ferrari FF
    1968 Alfa Romeo 33 Stradale
    1966 Chevrolet Nova SS
    2004 Maserati MC12
    1992 Toyota Celica GT-Four ST185
    1995 Audi RS 2 Avant"
  • IMYke2.0.0.0
    #191003
    "Funcom: Bezárták az irodákat, amíg tart a nyomozás

    Nem olyan rég jöttek a hírek, hogy a norvég hatóságok nyomoznak bennfentes kereskedelem ügyében a cégnél. A Funcom részvényeket átmenetileg levették az oslói tőzsdéről is emiatt. Felmerült, hogy a cég hamis vagy félrevezető információkat közölt a piac felé a The Secret World fejlesztése kapcsán 2011 augusztusa és 2012 júliusa (a játék megjelenése) között. A Funcomot 10 évig vezető Trond Arne Aas pontosan 1 nappal a játék megjelenése előtt lépett lejjebb a ranglétrán egy "szabadabb beosztásba", amire sokan felhúzták a szemöldöküket. A játék ezt követően pénzügyileg bukott, a Funcom részvényei pedig zuhantak.

    Erling Ellingsen, a cég kommunikációs igazgatója azóta közölte, hogy teljes mértékben együttműködnek a hatóságokkal amíg tart a nyomozás és tájékoztatott afelől is, hogy közben rendesen mennek tovább a fejlesztési munkák. Magyarán szólva folytatják az épp készülő LEGO Minifigures Online-t és rendre megy a három MMO játékuk támogatása is (The Secret World, Age of Conan, Anarchy Online). A TSW-nél éppen a 9. frissítés utómunkáin foglalatoskodnak, már közel a megjelenés. Ezúttal Tokyoba látogathatnak el a játék rajongói. Ami pedig a legfontosabb, azóta visszakerültek a részvények is a tőzsdére..."
  • ZsZso
    #191002
    Nálam NetGear Stora (egy ocsó fos - 20 k volt tán x éve) dübörög. Nincs RAID, csak két külön vinyó. Filmek vannak rajta, amiket el tudnék engedni. Családi képek/videók több helyen is vannak, azokat még egy RAIDre se bíznám :). Lecserélném, de sajnálom rá kiadni ennyi zsét :S.
  • MerlinW
    #191001
    Van 8-as is:)
  • MerlinW
    #191000
    Itt 70k most
  • ratgab
    #190999
    Sharkoon 6 bay Raid-Station
  • ratgab
    #190998
    Kissé rosszul tippeltem: 75000
  • MerlinW
    #190997
    70 és 90k körül mozog.
  • ratgab
    #190996
    Ez nagyon helyes kis ketyere. Mennyi egy ilyen? 20k körül?
  • MerlinW
    #190995
    Inkább 3db 2TB-s mint 1 db 6-os. Nem mindegy mennyi adat veszik el egyszerre. Nekem nincs HDD a gépben, kívül tárolom őket ilyenben:


    5 HDD van benne (4x1TB, 1x2TB) , 2db raid 0-ban (extend), ami raid 1-ben (mirror) van a másik kettővel, 1 pedig hot spare-ként.

    Saját áramforrás, elektrosztatikus, mágneses védelem, ideális hűtés, hangszigetelt doboz, raid vezérlő, a lemezek cseréje akár menet közben egy mozdulattal.
  • ratgab
    #190994
    És ez amúgy mi a bánatot csinál (öregnekérzimagátsmiley)?
  • ratgab
    #190993
    Gondolkodtam már rajta, hogy ezt beírom, de aztán mégse. Úgyis tudtam, hogy valaki megjegyzi...:-P
  • IMYke2.0.0.0
    #190992
    Egy ezred másodpercre sem fordult meg a buksimban az ötlet. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #190991
    WTF - az 1. részhez 5,6 GB-os textúra mod van... ehh, sok ez nekem.
  • zzeN
    #190990
    Legszánibb hogy mennyi takony gyerek nyomja a codot...
  • Shep
    #190989
    Mit akarnál nyerni, mikor minden megvan már neked? :P
  • ratgab
    #190988
    Ez a Hell Yeah idiótaság egy ideje már borzolja a gondolatvilágom.
  • ratgab
    #190987
    3 hónappal ezelőtt nyertem utoljára, előtte meg 4 hónappal azelőtt. Azelőtt meg 2-vel.

    9 hónap alatt 3x nyertem, szóval jobb ha csöndben maradsz szerintem...
  • IMYke2.0.0.0
    #190986
    Nincs meg a 3. rész.
    De, a héten, mikor nem volt net, elkezdtem az első részt [most is azzal játszom kicsit].
  • Evoluti0N
    #190985
    Lehet, hogy volt már róla szó, csak valahogy elkerülte a figyelmemet, de mi az oka annak, hogy még nem kezdtél bele a ME trilógiába? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #190984
    EszterKE Shepard (Tömeghatás Egy). Ezt a karaktert szeretném végigvinni a sorozaton:

    KÉP
  • Tinman #190983
    Pénzért sem. Komolyan.