311802
  • Seth
    #190942
    Fősztorit olyan 35 óra alatt le lehet tudni,titkokkal együtt sincs benne 100 + pár óránál több. Persze tudom,hogy nálad kettővel kell szorozni az időt :D
  • Tinman #190941
    Rájöttem! Anonymus = Grebber
  • IMYke2.0.0.0
    #190940
    Én is összeesküvést vélek felfedezni - nálunk is mindig ez az "Anonymous" nyer.
  • Tinman #190939
    Nincs még vége. Még szvsz február közepéig kitart :-/

    Sajna igaz, nincs semmihez kedvem úgy kifáraszt... se blogolás, se wt készítés. Este Star Trek-be belealvás és ennyi. Még futni se lehet már lassan 1 hete, mert mínusz fokba egészségtelen. Orrmandula/torokmandula/nyálkahártya nem szereti. Persze vannak akik ilyenkor is erőltetik, de nincs értelme. 0 fok alatt nem futkorászunk.

    Ismerek egy srácot (tőlük vettük a verdát), ő már többször lefutotta a maratont, de ilyenkor ő sem fut egy métert se.
  • Tinman #190938
    Nincs... egy másik szigetről beszélnek.
  • Tinman #190937
    Speedrunnerek!

    DLC-s hsz-edre: Jogos :-D
  • Tinman #190936
    Ezzel csak részben értek egyet.

    Tény, hogy 1-1 nagyobb jRPG kaland után egy másikat kezdeni = mélyről jövő zsigeri undor.

    De 3/4 év pihi és újra képes az ember élvezni megint 1 címet.
  • Tinman #190935
    Megértelek :-) Neki se merek állni, mert az is vagy egy laza 200 órás kaland.
  • Moby
    #190934
    Nyugi, ugyanilyen könnyű egy életre megcsömörleni tőlük :)
  • Tinman #190933
    100 óra alatt kipucoltam: Westlig, Nordlig, Fastland, Istering, Greenwort, Verlon Wasteland, Arlania, Demonis, Hades részeket.

    100 óra után: Merlassar, Riftlands, a két Freedom Island, Grotland, a törpe bányák.

    Hátravan még: Riftlands fele, Iceland illetve Tungsinn.

    Messze vagyunk még törp papa?
  • Evoluti0N
    #190932
    Nem tudom, hogy mennyire lesz könnyű félretenni így, hogy már elkezdtem. :D
  • Tinman #190931
    Ha ismerkedni akarsz a jRPG műfajjal, akkor szvsz ne ennyire modernnel kezd, mert ha rákapsz az ízére a régiek lehet, hogy picit csalódások lesznek.

    FF VI, VII, VIII, IX, X, Golden Sun, Lost Odyssey, Chronos Trigger, Persona, Nier bemelegítésnek, aztán jöhet a további adag. Viszlát 2 év múlva :-D

    Reminder: Letépni a Ni No Kuni-ról a fóliát és legalább látótávolságba tenni.
  • Evoluti0N
    #190930
    Lol. Steamgifts topic és első hozzászólás:


    "Problem in Givaways

    Hello ,, I saw in the last week that person called "Anonymous" won all giveaways . If its a hacker please fix this problem.

    Replay as soon as ."
  • Zóanagyvarázsló
    #190929
    100 óra Tinmannek csak petting.
  • Botond #190928
    Azé ez a játék normál tempóban is 100 óra, szóval a gyors szót semmilyen összefüggésben nem használnám ha erről a játékról van szó. :D
  • Evoluti0N
    #190927
    Ok. Nem akarok elhamarkodott döntést hozni, mivel még csak alig több, mint 2 óra játékidő van a hátam mögött, de OMFG! (és még a köbön). Soha nem játszottam JRPG-vel még korábban, ma elkezdtem a Ni No Kuni-t és . Hm... Lehet, hogy 28 év kellett ahhoz, hogy felfedezzek magamnak egy új műfajt, ami bejön...
  • Zóanagyvarázsló
    #190926
    Azért vedd hozzá, hogy rajtam kívül bárki másnak gyorsabban megvan ez újrajátszással együtt, mint neked elsőre DLC nélkül ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #190925
    Köszönöm szépen.
    Én is szeretem őket.
  • Rapid81
    #190924
    Hmm, Entheogenic. Imádom őket. :) Jó lett a cucc!
  • arty
    #190923
    mikor lesz már vége?
    időtlen idők óta ezt nyomod, semmi értelmes játékról nem tudsz így élvezetes beszámolót írni... :( ;)

    vagy most akkor vége? lesz blogbejegyzés? :D
  • Dzsini
    #190922
    Tegnap délután elindult, egy órácskát játszottam vele - nem rossz amúgy, szépen beilleszkedik a többi sok tucatnyi "építsd a várad és néha támadjátok meg egymást" játék közé, ha valakinek azok tetszenek, azok között elfér - egy kis nosztalgiafaktort hozzácsapva a vénebbeknek :)

    Ez is arra jó, hogy naponta két-három alkalommal, mikor épp van szabad időd, akkor előszeded, kicsit pátyolgatod a népedet, kiadod az új parancsokat, aztán bezárod. Ez legalább nem egy zöld mező közepén izometrikus :)
  • Botond #190921
    Mondjuk a mocsarat én is benéztem, az a dlcben sincs benne?
  • Botond #190920
    Majd küldöm a címet! :D
  • ratgab
    #190919
    Az mondjuk tény, hogy nem vagyok nagy gyümölcsös...
  • ZsZso
    #190918
    Fincsi! Akkor már inkább havidíjas legyen :).
  • Tinman #190917
    Ecsém az a KB WOTN, de egy tróger munka lett.

    Világtérkép: Marhsan Swamp

    Vagy 1 órája keresem a megoldást, hogy lehet oda eljutni, (demonis egy részéről nem is beszélve), kilépek, hogy rákeressek, mert már k. eluntam. Kiderül, hogy rajta van a térképen, de nincs benne a játékban. Egyes feltételezések szerint egyszerűen nem volt rá idejük a fejlesztőknek. Pfff.

    Aztán a másik... az összes küldetést, minden vackot megcsinálok és látszólag elakadtam. Nincs hová menni.
    Aztán amikor másodjára jutna el
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -a törpe barlangokon keresztül- az ember Demonisba, belépve azt mondja a progi, hogy Rezo mágus tanácsára, beszéljek a démonokkal egy lehetséges szövetségről. Ebben csak az a kaki, hogy vagy 4x mentem vissza Rezo-hoz és szart sem mond az, nem, hogy szövetséget démonokkal. -.-


    Jah az update is tudom már, hogy mit hozott. Sűrűbb kilépegetést! Nekem tényleg 20 órák teltek el asztalra dobás nélkül, ezt most frankón kijavították 2 órásra. Aztán amit észrevettem, hogy hiába van maxon a graf. korábban távolabb rajzolta ki a terepet/tereptárgyakat, extraként mintha néha micro stuttering jelenség is beköszönne. Köszbmg.

    Aki a DLC miatt ezt a moslékot képes újrakezdeni, az vendégem 1 mázsa hízótápra.
  • IMYke2.0.0.0
    #190916
    Ezt csinálták a Dungeon Keeperrel - "Nerd³ 101 - Dungeon Keeper (Mobile)

    Pay To Win.
  • Shep
    #190915
    Gyanítom ,hogy nem esztek elég rostot.
  • IMYke2.0.0.0
    #190914
    No, a tegnapi Neoton mizéria és a videó törlése után már felengedte tölteni ezt:

    Entheogenic...Pagan Dream Machine (i2k'014's Mashed Up mix) 17:20

    Rapid81 :)
  • ratgab
    #190913
    Azért fél óra túlzás, de néha nem egyszerű a művelet.
  • Shep
    #190912
    Sosem ültem még attól többet a trónon, rendbe kell rakni magatokat belül és akkor nem lesz nektek sem fél óra.
  • Tinman #190911
    +1
  • ratgab
    #190910
    Ha neked az mindig 1-2 perc, akkor szerencsés ember vagy.... Ha meg nem annyi bizony nem árt valami olvasnivaló.
  • ratgab
    #190909
    Ezért még értékeléseket se kell néznem... Alapból is tudom, hogy fos....
  • Botond #190908
    A pucérnénis részt. -.-
  • tomsolo
    #190907
  • Shep
    #190906
    1-2 perc alatt mit lehet elolvasni?
  • MerlinW
    #190905
    Hangulat, karakterek, sztori, szinkron, hangok, környezet, stb. Írtam már ezzel kapcsolatban pár postot. Az utolsó pillanatban lökte a második helyre a Bioshock infinite-et:)
  • tomsolo
    #190904
    Tekken Tag Tournament WiiU editionnal :D
  • Szabi #190903
    én egy pécés gétéhatot szeretnék! :D