311802
  • Tinman #191064
    Azt beszereztem én is... akkor majd gyorsba lenyomom lehet holnap kis pihentetőnek.

    Örülök egyébként, ha ilyeneket írsz be, nekem ezek hasznos infók :-)
  • Tinman #191063
    Semmi garancia nincs arra, hogy másnak is bejön.

    Cirka 14 éve láttam az első részt moziba. Iszonyatosan tetszett, hogy mert szokatlan és más lenni. Nem tudtam eldönteni, hogy horrort, sci-fi-t, vagy valamiféle fura drámát nézek. Volt egy sötét és nyomasztó hangulata és ebből az érzésből most ismét sok átjött nekem. Néha úgy érzem, hogy igazából arról is szólhatna a film, hogy Riddick fél órán keresztül tüzet próbál gyújtani a galaxis egy távoli szegletében és én akkor is élvezettel nézném. Imádom, amikor valaki megálmodik egy idegen világot és mi a képernyőn keresztül szinte ott lehetünk...

    Nem kell ehhez akció, meg kaszab, hanem az érzés, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott vagy totál ismeretlen bolygón szétment lábbal és soha nem adod fel.
  • Rapid81
    #191062
    Az imént fejeztem be a Lilly Looking Through-t. 2 óra volt... Nagyon jó játék, nagyon jó fejtörőkkel, iszonyat gyönyörű látványvilággal, szerethető történettel, de a 2 óra játékidőt borzasztó kevésnek érzem. :(
  • Fpocok
    #191061
  • Rapid81
    #191060
    Digitally Imported Radio
  • Tinman #191059
    Bizony! Chilis csoki... egy időben csak azt ettem édesség gyanánt, miközben mások nem értettek, hogy miért szeretem.
  • Totti5
    #191058
    Ez a lényeg, pedig erről is olyan fikákat olvastam mindenhol hogy már majdnem elhittem hogy szar lett. Szerencsére megint vaklárma volt.
  • Totti5
    #191057
    Nem is kell komolyan venni, mert egyik sem komoly és komplett, de reggel a melóbe még ha csak 15 percre is már sírok a röhögsétől és jól kezdődik a nap. Kár hogy nem tudom meghallagatni őket végig, az biztos hogy boldogabban mennék melóba:)) ( persze nem hátrány ha bírod a 3 jómadarat )
  • Tinman #191056
    DC volt igen, ráadásul leszedtem valami 20 GB-os verzát, de pár nappal később kijött egy rls még szebb képpel. Szívfájdalom nélkül del, leszedtem a még jobbat. Újra gyerek voltam 2 órán keresztül. Ez sokat nyom a latba nálam :-)
  • TBTPumpa
    #191055
    Persze ők is szeretnek ismételgetni, és ők sem a legjobbak, de hazai viszonylatban még a leghallgathatóbb rádió.
    Más nincs. Class FM-et idétlen Balázsékkal és Szőrös Jani haverjával nem tudom komolyan venni. Nem mellesleg ott durván is cenzúráznak.
  • DarkSector
    #191054
    Micsoda?
    Ugyanarról a filmről beszélünk az új Riddick? WTF. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #191053
    Nézd meg az extrákat is, mindegyik részhez.
    Ahogy David Twohy és mindenki Vincentje beszél a filmekről... na, az az igazi elhivatottság.
    Vagy, amikor kiderül, hogy Vin a rajongók miatt (is) mi mindent be nem vállalt.
  • wesker24
    #191052
    Érdemes megnézni én egyből azzal kezdtem pedig nem is tudtam hogy ez a rendezői változat ! Lehet azért is tetszett ennyire ! :D
  • bajgunar
    #191051
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kari előtt valamikor humble-n volt 1 ojrós pack, Mirror E-vel, meg még 4-5 game-el. (Burnout P., Crysis 2 Max, Dead Space 2-3, Medal of H,) Kihagyhatatlan volt. Meg steam-en ingyé a L4D 2.
  • TBTPumpa
    #191050
    Én csak MR2-t szoktam hallgatni, de az borzalmas minőség. Ott azért vannak brutális zenék. Nem mellesleg egy-két műsorvezető ott tud is megfelelő interjút készíteni a meghívott előadóval (értelmes dolgokat kérdeznek és nem a sok szokásos faszságot), nem mellesleg a tökik még a zenéhez is értenek. Nem úgy, mint a Klasszos társaik, ahol csak hülyéskedni tudnak és ismételni. Pont az előbb csíptem el Deniz Holnapután című számát, picit padlón vagyok tőle. Sajna még a neten nincs, mert exkluzív cucc.

    Nemrég Csernussal is beszélgettek az új könyve kapcsán, hát nagyon tetszett az a beszélgetés. A múltkor pedig 1 órán keresztül Metallica + Depeche Mode ment (Kultúrfitnessz).
  • Totti5
    #191049
    DC verzió volt? én még a simát néztem. Eleje kicsit vontatott aztán kellemesen beindul. Kíváncsi vagyok a bővítettre, majd egyszer beiktatom.


  • Tinman #191048
    Az, hogy kevésbé jött be, az olyan 7.5/10-et jelent ebben az esetben. Szóval, jól elvagyok én ezzel :-D
  • wesker24
    #191047
    Jah az Escape from Butcher Bay jó volt nekem föleg a pusztakezes bunyó tetszett benne de Xzibit is elég jól játszotta a szerepét ! :D
  • wesker24
    #191046
    Nem szoktam rádiót hallgatni :D Söt még zenét se nagyon szoktam hallgatni xD
  • IMYke2.0.0.0
    #191045
    Pedig, ha van eszük, akkor a teljes Riddick-univerzumot a 2. rész alapján bonyolítják. S van eszük.
  • Tinman #191044
    Még jó! :-)
  • Fpocok
    #191043
    Mondjatok már valami jó online rádiót, amit tudok hallgatni és ahol nem ugyanazt az 5 számot játszák le minden órában.
  • wesker24
    #191042
    Riddick Assault on Dark Athena and Escape for Butcher Bay ? :D
  • wesker24
    #191041
    Jah a Riddick nekem is bejött először nem is tudtam hogy a rendezői változatot szedtem le! :D

  • Tinman #191040
    Vigyázat, majdnem fan vagyok :-)

    Az első részt vagy 6x láttam, de most megnézem újra. A folytatás kevésbé jött be, de most úgy érzem újra elkapták a lényegét Riddick karakterének. Nagyon csíptem a játékot is... nincs mentségem :-)

    Bear Gryls egy idegen bolygón = Nekem ez hevön!
  • IMYke2.0.0.0
    #191039
    Eddig csak 6-szor láttam. Nem vicc
    Mindig itt van velem, a hordozhatón.

    KÉP:
  • ratgab
    #191038
    Tegnap tesztjelleggel (internetmizéria miatt ugye) letöltöttem, majd akkor megnézzük jól.
  • Tinman #191037
    Imi!

    Riddick film most pergett le, jóféle 25 GB körüli verza.

    Ejjjj gyerekek... ez nekem nagyon finom volt. Minél előbb lesd meg, asszem ebben a témában egy húron szoktunk bendülni :-)

    Egyetlen ezredmásodpercét nem untam. Eskü már-már visszahozta nekem az Alien filmek hangulatát és a jobbféle Alien filmekre gondolok.
  • TBTPumpa
    #191036
    Rossz vicc. Április elseje még odébb van. Invitel kapja be!

    Napi zene
  • ratgab
    #191035
    Jó, de én nem ilyen szolgáltatásért fizetek.

    Tavaly augusztusig, amíg még ADSL-em volt soha nem volt ilyen problémám. Mindig atombiztosan max sávszél jött.
  • hugopareiros
    #191034
    nálam tuti vétel lesz :)
  • Tinman #191033
    Köszi! Ebben a pillanatban csúszott le nálam a 4-5 euros WTB szintről 1 eurora.
  • IMYke2.0.0.0
    #191032
    Ha akad még a Földön olyan játékos, akinek nincs meg:

    Mirror's Edge - 75% - 2,49 euro
  • IMYke2.0.0.0
    #191031
    Itt, a könyvtárban évekig ilyen sebesség volt, 20-szor rosszabb ping mellett.
    Még az ellensége(i)mnek sem kívánok ilyen netet :(
  • ratgab
    #191030
    Mivel nem szöveges linket raktam, akkor inkább újra, ezúttal spoilerben:


    Van más is,aki inviteles és pest megyében lakik? Nektek milyen a netminőség?
  • IMYke2.0.0.0
    #191029
    Tévében sem szeretem őket, nem hogy így tudnék vele játszani.
  • Rapid81
    #191028
    40€ bakker! Még jó, hogy utálom az RPG-ket. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #191027
    Spoilerben elég lett volna a kép - akit érdekel, amúgy is rá tud klikkelni a szöveges linkre is.
  • ratgab
    #191026
    És ez eleinte 25 mbit/4mbites volt... Most ez mitől lehet? Komolyan nemértem.
  • ratgab
    #191023
    Ezért fizetek basszus:

    http://www.speedtest.net/my-result/3275411586

    Egész héten ilyeneket produkál, de azért időnként fel-felugrok 25 mbit/secre...