311802
  • zorrobomber
    #191224
    Legalább 2 napos hír hogy minden Mount&Blade tulaj kap ingyenes Magicka Wizard Wars sort a steam library-jébe, most megnéztem, és valóban. Ti tudtátok? Bár gondolom lesz itt valami huncut DLC móka is a képben.
  • lostprophet
    #191223
    Ezek a csodálatos előrendelői meglepetések :D
  • Tinman #191222
    Végignéztem összes Riddick filmet újra, hogy meggyőzem magam arról, hogy ez valójában egy szemét és csak az emlékek szépek...

    Pitch Black DC, Dark Fury, Chronicles of Riddick, Riddick.

    Nem sikerült. Ez az Univerzum frankó, még feljebb emelkedett nálam, mint ahol korábban volt.
  • DarkSector
    #191221
    Jah én is azért játszottam csak végig mert kiváncsi voltam mennyire erős a kihívás a játékban, mert az előzőeket is lenyomtam minden nehézségen. (3. és 4. rész) első 2 részt sajnos csak egyszer volt lehetőségem végigvinni.
    2. rész nem is érdekelt annyira, első rész meg akkoriban kurvanehéznek tűnt, majdnem összefostam magam még normál fokozaton is...lehet túl tapasztalatlan voltam még.
  • Tinman #191220
    Bizonyára, amikor azt se tudom mit keressek és milyen mac címeket engedélyez egyáltalán.
  • ratgab
    #191219
    Hát igen a jó öreg Bob az elég gáz volt. Succubus meg a top fight volt a játékban. Azért a többi se volt túl rossz. Végső Fight érdekes amúgy.

    Nekem egyszer végigjátszós játék volt.

  • DarkSector
    #191218
    Nem azért.
    Poén volt csak. :D
  • DarkSector
    #191217
    Hát a Succubus-t kivéve idiótának és fantáziátlannak vélem. Ez a lény is csak annyi hogy "jól néz ki".
    LINK itt tettem fel a főellenfelekről pár videót, hogy lehet "könnyen" megölni őket.
    Igazából a végső harccal még tartozom, mert kicsit elfelejtődött, kellett a hely és töröltem a játékot. De hát basszus, Bob Barbas-tól meg a hideg kiráz annyira idétlen fos....már elnézést.
  • ratgab
    #191216
    Kb egy éve jelent meg nagyjából amúgy. Nem sietek sehova. Miért is tenném....
  • ratgab
    #191215
    Nekem egyszer elég volt. Amúgy voltak jó kis ötletes főellenfelek!
  • DarkSector
    #191214
    :)
    csak viccelek, a magaslabda megvolt, mióta megjelent ugye te meg annyit írtál hogy lepergett a Credits. :D

    Mondom jó gyors voltál. :D

    Nemtudom milyen nehézségek vannak melyik mennyi időt vesz igénybe, én mindet megcsináltam szokásomhoz híven. :D
  • ratgab
    #191213
    9 óra volt úgy, hogy napi max 2-3 pályát toltam le. 20 pálya összesen.

    Jah és hardon toltam.
  • DarkSector
    #191212
    Jó gyors voltál.
  • ratgab
    #191211
    Lepergett a DMC creditse. Jöhet a következő....
  • Totti5
    #191210
    Blacbox? akik a pöcegödörbe döntötték a sorozatot?
  • grebber
    #191209
    Nem fognak kapni semmit a BF mindennél fontosabb
  • TBTPumpa
    #191208
    Az idén film jön a játék helyett. Jövőre új játék érkezik, 2016-ban pedig jön a következő film. Nem maradunk NFS nélkül, csak más lesz a felállás.

    De valóban az lenne a megfelelő, ha a mozifilm után egy jó ideig nem készülne NFS játék. Hagyják csak pihenni a sorozatot. A pihenőidő alatt szedjék össze a BlackBox-os fejlesztőket és legközelebb kapjanak több fejlesztési időt.
  • Rapid81
    #191207
    A 2. és 3. részt HD-síthatnák. Úgyis a retró most a divat. :)
  • Botond #191206
    Tolom xboxon a mafia2-t, az előbb volt chapter2-ben az a rész, amikor Joe a csajozós szövegeit adja elő. Sírni kell. Mekkora dumák már! :D
  • grebber
    #191205
    Én egy Rallysport Challenge 2-öt várok mai grafikai színvonalon!

  • Dj Tommy
    #191204
    Azért a Need For Speed: Road Challenge HD verziója jöhetne. :D
  • w77d
    #191203
    egyre szarabbak az NFS-ek, épp itt az ideje leállítani az egészet. A film pont jó lesz búcsúnak...
  • arty
    #191202
    narco nagyon bejön :) reméltem, hogy ez is olyan lesz, de egyre inkább azt gondoom: nem

    f2p lehet, hogy végigjátszható - nekem viszont nem opció, hogy grindeljek játék helyett :)
  • Fpocok
    #191201
    Jajj ne. Remélem nem. Főleg, hogy jön a film!
  • TBTPumpa
    #191200
    Lehet, hogy az idén NFS játék nélkül maradunk?

    Adja az ég! Pihentessék a sorozatot egy kicsit. Vagyis, ha van eszük, akkor pihentetik.
  • grebber
    #191199
    Nem igen találkoztam még olyan free to play-el amit nem lehet végigjátszani.Én alig várom már hogy megjelenjen.

    Épp mostanság toltam pc-n az Expendables és a Narco Terror hasonszőrű game-eket ez meg mobilra jön 5x szebb kivitelben!
    Crytek powa!!!

    Kíváncsi leszek "milyen gép" kell majd hozzá mert arról 0 infot se találtam.
  • arty
    #191198
    mac szűrés és ssid elrejtés semmit nem ér, szerintem azt még te magad is fel tudnád "törni" egy laptoppal :)

    ---

    én hülye, beregeltem az emailem a The collactables oldalán, mert tetsziene a játék (video!).... aztán elkezdtem elolvasni a szöveget és free2play moslék lesz :((( és a mailcimem már megvan nekik :(((
  • grebber
    #191197
    IGN Prime adott is hozzá egy + karaktert ,már csak a játék kell
  • Maxtreme
    #191196
    azta. Kell :)
    Mondjuk lehet az s3 összefossa majd magát tőle
  • grebber
    #191195
    The Collectables Basszus ilyen miért nem adnak ki pc-re? Simán jóféle!
  • Tinman #191194
    És mire mész azzal, ha mac szűrés be van kapcsolva, plusz hide SSID?
  • arty
    #191193
    jaj, ha tudnád mennyi és milyen rendszert üzemeltettem már, ahol default volt az u/p ..... :(((

    tanulság: sose outsourcolj informatikát multinak, akár milyen olcsónak is tűnik a megoldás _rövidtávon_ :))
  • grebber
    #191192
    Akció-RPG lesz a Duke Nukem: Mass Destruction
  • IMYke2.0.0.0
    #191191
    Két nővel egyszerre. Jó neked.
  • Dzsini
    #191190
    Kapsz egy leírást, hogy beüzemeléskor "itt és itt adja meg a titkos kódot (pl. 123456)" - akkor te megadod 123456-ot titkos kódnak? :)

    És ha látsz egy ilyen rendszert, kipróbálod-e az 123456-ot, hátha működik?

    ... hány olyan router van szerte az országban, ahol még mindig "admin" - "admin" a név-jelszó páros? :)

    Persze nem azt mondom, hogy szép dolog volt az ajánlásban megadott kulcsokat (nem olyan egyszerűen amúgy) átjárhatóvá tenni, de azért egy komolyabb rendszernél a beüzemelők részéről is igencsak ciki, hogy nem áldoztak plusz egy fél órát arra, hogy ne azt a két default kulcsot használják, amit a dokumentációban megadnak... persze a kezdő seedet még így is ki kellett keresgélni - és ez egy átlag embernek nem ment, de az NSA részéről megvoltak a seed-sorok, mert volt idejük és informatikai teljesítményük azokat legenerálni az alap számokhoz az elmúlt sok év során.
  • tomsolo
    #191189
    Ahhh, kihúztak a gép mellől a csajok és végignyomattak velem egy órás workoutot - asszem mindjárt megdöglök...
  • grebber
    #191188
    Nekem semmit nem tanított nem is csoda hogy görcsölök vele.Én nem hagyom abban.Szerintem nekem ez a küldetésem a földön,hogy valaha végigvigyem ezt.
  • DarkSector
    #191187
    Gyerekek itt az Armageddon, nem tudtam már mi a legrosszabb ami életembe történhetne....
  • arty
    #191186
    no para, én is ott vesztem el végleg és odáig is NAGYON rögös út vezetett... :D
    (fel is, adtam, mert ugyan elmondták a megoldást és ütöttem is a fejem a falba, hogy miért nem jutott eszembe, hiszen a játék MEGTANÍTOTTA az elején a módszert, de .... felteszem ez még számtalanszor megtörténne és utálom, ha mások/youtube játsza helyettem a játékot)

    dzsini: ezt nem tudtam :) de még így is az rsa jó**** *****ját :)
  • grebber
    #191185
    Ilyen béna ember mint én nincs még egy ebben a játékban!
    1 zombi nem ellenfél,ennek bár hányszoros szorzata = halál , és a várban nem egyesével vannak.

    Van az hogy mindenkinek van egy álma.... ,na az enyém hogy egyszer talán/esetleg innen továbbjutok.