311802
  • Dzsini
    #191184
    Ott lehetett használni a "kiskaput", ahol az ajánlásban megadott két (p és q alap) prímszámot lusták voltak megváltoztatni, és azzal generálták a saját kulcsaikat. Abban a pillanatban, amikor egy cég legenerálta a saját párszázezer jegyű prímjeit - ami egy jelentős 1 perces elfoglaltság egy mai géppel - máris nem voltak meg a kiskapuk.
  • arty
    #191183
    pyro a bástyáról nem tudja lelőni? (noobként kérdezem)
  • grebber
    #191182
    Jaj de jó 2 óra van benne és ugyanúgy a várfalon szopok már 1 órája
  • IMYke2.0.0.0
    #191181
    Jézusom, nem unjátok már? :(
  • arty
    #191180
    Hidd ezt, ha akarod. Tény egyébként, h pl már k&h zéró szla-csomag sincs, anno reklámoztam itt, időben kellett volna lépni... :P
  • arty
    #191179
    attól még, hogy a homokba dugod a fejed, nem lesz "fedezve" semmi :)
  • arty
    #191178
    "A kormány sarcát egyedül az OTP nem rakta rá eddig."

    Bullshit.

    És ahogy nézem, rá volt az rakva, csak nem azon a címen :P
    pl. beszedési megbízás pénzért?!?!?! és ahogy nézem, a kp felvétel is csak kádárelvtárs miatt van ingyé :P
  • arty
    #191177
    rsa és a biztonság :DDD
    meg ne őrüljünk már... mióta kibukott, hogy az NSA-nak (is?) építettek be kiskaput, szerintem hagyjuk ki a magasztaló szavakat velük kapcsolatban.
  • arty
    #191176
    otps lúzer
  • arty
    #191175
    vicc.
  • IMYke2.0.0.0
    #191174
    "Kingdoms of Amalur: Reckoning"

    Hm, azért így, másodjára játszva / elkezdve már megengedhetőnek tartom, hogy Field Of View módosítást kipróbáljak.
    Az eredmény nem is rossz [115 fokos beállítással]:

    KÉP:
  • arty
    #191173
    egynek elment, sajna csak egy ~első részt ismétlő középszint (nekem/-künk)
    'globál" sztorit egy centit nem vitte előre, játszódhatott volna akár a mario galaxy univerzumban is, annyira nem kapcsolódott az előzőkhöz :(
  • Rapid81
    #191172
    Ilyen sosem érdekelt, mert sosem volt mit lekötnöm...
  • arty
    #191171
    azért ez erős :) szerintem lehet vagy 300-350 premium autó gt6ban és végre az uj peccsel már látni is, hogy melyik-melyik
  • Botond #191170
    Hát én pl pont a betéti kamatok miatt hagytam ott őket. A legalja az volt, amikor ugyanannyit, ugyanannyi időre lekötve net bankon kaptam x%ot, ha bementem fiókba, akkor x+0,5%ot. Ami amúgy meg mindig vastagon a konkurencia alatt volt. Ilyen kamatkörnyezetben mondjuk mindegy még 10millioknál is, de akkor sok pénz volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #191169
    Szívesen :)
  • papi08
    #191168
    Óóó fene, köszönöm az infót! :)
  • Rapid81
    #191167
    Netbankkal mi bajod volt? :) 12 éve vagyok otépés, aztán mióta van netbank, azóta használom és gondom még nem volt vele. 1x volt xar, amikor 2x utalta el a kért összeget, de szerencsére egyik számlámról a másikra ment éppen. :D

    Amióta nem kell bejárnom minden sz@rért a fiókba, azóta semmi bajom velük. Ott már volt olyan, hogy rájuk akartam borítani a pultot, mert sógor-koma-jóbarátot előrevették folyamatosan. De mondjuk ez nem a bankot minősíti, hanem a dolgozókat.
  • Zóanagyvarázsló
    #191166
    Nézd, megvizsgáltam a számokat, sokallom. A havi 2k-t is, bár a folyószámlahitelekhez nem értek, és nem is szeretnék. Ha elégedett vagy szolgáltatással, akkor persze lehet mondani, hogy a csepp a tengerben. Amikor én eljöttem, akkor a netbank is használhatatlan volt (később jobb lett, mert családtagnak is én kezeltem még évekig).
  • Rapid81
    #191165
    Továbbá az ojrót még mindig ők váltják a legjobban. Például a Takarékszövetkezet 3k-t levon azért, hogy átváltsa neked az euróban érkezett összeget, amire az OTP-nél nem számolnak pénzt... Milyen kedves a takszöv, ugye? :)
  • Rapid81
    #191164
    Kb 2k-ba fáj havonta a számla úgy, hogy van rajta folyószámlahitelem is, ami kamatozik ugye.
  • Zóanagyvarázsló
    #191163
    Engem az érdekel, hogy nem tőlem csípi le a többet, mint az OTP, ha visszamennék hozzá. Amúgy biztos van jobb ajánlat is piacon, tervezek szétnézni, de az OTP nem rúghat labdába még mindig. A számok alapján.
  • IMYke2.0.0.0
    #191162
    Két kódot ad csak:

    1. kód:
    * Overlord
    * Overlord: Raising Hell DLC
    * Operation Flashpoint: Red River
    * Operation Flashpoint: Dragon Rising
    * Rise of Argonauts

    2. kód (6 dollár és az felett)
    * DiRT Showdown
    * DiRT 3
    * Overlord 2

    Prohardverről tudom az infót.
  • DarkSector
    #191161
    Már értem a logod jelentését. :D
  • papi08
    #191160
    És nincs valakinek véletlenül Dirt3? Nem maradt? :D
  • lalakov
    #191159
    Nem mindenki milliomos. :-P :-D Nekem már nem fedezi. :(
  • lostprophet
    #191158
    Egy kicsit off:
    Igényelt már innen valaki lakhatási támogatást? (állandó lakcímtől legalább 100km-re)
  • Rapid81
    #191157
    Más bank meg máshol csípi le ugyanazt a pénzt. A végére egyik sem olcsóbb a másiknál.
  • grebber
    #191156
    0.6%-ot adnak egy valag pénzre!4-5ezer xx ft 1 hónapra (levonások után)

    Inkább lekötöm mintsem álljon.Az a 4-5 ezer is jól jön!
  • lalakov
    #191155
    Ilyen alacsony alapkamatnál is? Alig fizet már kamatot a bank. Emellett meg emelkednek a költségek.
  • Zóanagyvarázsló
    #191154
    Pedig drágább az enyémnél is, ami ugyanaz, mint Tinmané. Most vetettem össze a friss listákat.

    Na mindegy, kár ezzel itt offolni, de nem rohanok vissza az OTP-hez, az biztos.
  • Szabi #191153
    teljes codemasters humblebundlet vett valaki ?

    dirt 3 teljes dlc-s csomag, vagy csak alapjáték ? :D
  • grebber
    #191152
    PS4-re is jön a Tropico 5
    Elválnak a Paradox és Mount & Blade fejlesztőinek útjai
  • grebber
    #191151
    Én sosem néztem mennyit von le a bank meg egy évbe kétszer lekötöm a pénzem és az egész éves levonás fedezve van!
  • Rapid81
    #191150
    Eddig ingyen volt. A kormány sarcát egyedül az OTP nem rakta rá eddig. Most már kénytelen volt. Ennyi. Semmivel sem drágább, mint más bank, szóval asszem Tinman le van maradva picit... Meg itt legalább még mindig SMS-t kapok...
  • Zóanagyvarázsló
    #191149
    Márpedig az OTP honlapja szerint csak saját számlák között utalgathatsz ingyen netbankon keresztül is.

    Persze ez a február 1-jétől aktuális lista, nem tudom, hogy mennyi a változás, remélhetőleg nem ér hidegzuhanyként. Én nem tartom olcsóbbnak ezt a csomagot az enyémnél vagy az általában látott standard netesnél.
  • Shep
    #191148
    Kellett már ez, mint egy falat kenyér.
  • Rapid81
    #191147
    Nekem ez van.
  • Rony94
    #191146
    Most elkezdtem ezt a Drakensang Online-t. Nem is értem hogy minek. De lazításnak megfelelő a Dark Souls után. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #191145
    Én (is) ráadásul magasan tojok egy telefon "fícsőr" listájára.