311802
  • IMYke2.0.0.0
    #191264
    No comment. Te a színészek korával nézel egy filmet?
    Nem akarlak leírni, de ezek szerint tényleg nem tudod beleélni magad a történetbe...
  • Tinman #191263
    Na igen, az nettó hülyeség volt ugyanis IRL 3 év van csak közöttük. Kínos.
  • Rony94
    #191262
    [spoiler]Cole Hauser 39 éves, míg Matt Nable 42. Ugyan már! Ráadásul ez a Matt Nable tök noname színész. Nem igaz hogy nem tudták volna pótolni egy másik, legalább 10 évvel idősebb férfival.
  • Sir Quno Jedi
    #191261
    Mondjuk tény, hogy egy erős vonalas sztorival rendelkező játéknak, ami gyakorlatilag egy film, amit végigtolsz, annak nem feltétlen tenne jót a sandboxosítás, csak időhúzásnak tűnne (mert az is). Legtöbb sztoris sandboxnál csak annyi értelme van az egésznek, hogy mindig valamit el kell érjél, össze kell szedjél ahhoz, hogy tovább menjen a sztoris küldetés sor. Szal. csak a játékidőt növeli.
  • IMYke2.0.0.0
    #191260
    Tudtam, hogy direkt ezt írod.
  • tomsolo
    #191259
    Nem, nem tűnik annak.
  • IMYke2.0.0.0
    #191258
    Remember Me-vel játszottál?
    Most képzeld el azt sandbox-ban, mikor a teljes játék lényegét épp a sztori adja... ugye, hogy nehéz?
  • tomsolo
    #191257
    > Ha sandbox lett volna, akkor meg nincs történet, egy szál se.

    Ezt nem értem, mi köze a történetnek ahhoz egy játék sandboxos vagy nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #191256
    Ezek szerint, még nem láttál magát jól tartó 50-60 évest.
  • lalakov
    #191255
    Szerintem erről feleslegesen kezdtek vitatkozni. Neked nem tetszik, neki meg igen. Nem vagyunk egyformák, ennyi. El kell fogadni egymás véleményét.
  • Rony94
    #191254
    De az új filmben a szinkrontól eltekintve is voltak hibák.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor kiderült az egyik emberről hogy Ő William Johns apja, én ott csak néztem nagy szemekkel hogy mi van? Maximum a bátyja lehetne. Vagy már 10 évesen teherbe ejtett egy nőt, vagy mi a francos franc? És a zsoldosok tényleg nagyon idegesítőek voltak. Kb. óvodás szint.

    Egyedül a film eleje tetszett nagyon. Egész hangulatos volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #191253
    Ha sandbox lett volna, akkor meg nincs történet, egy szál se.
    Be kellett áldozzák.
  • IMYke2.0.0.0
    #191252
    Látatatlanul: mindkettő.
  • IMYke2.0.0.0
    #191251
    És akkor csodálkozol, hogy nem ment át semmi a filmből...
    Pitch Black Director's Cut - DVD-n van meg.
    The Chronicles of Riddick - DVD-n van meg.
    Egyiket sem volt eszemben szinkronnal megnézni.

    Mikor volt még tévé, akkor volt szerencsém elkapni egyszer szinkronnal mindkét részt.
    Az első rész szinkronnal kifejezetten jó.
    A második rész szinkronnal pocsék volt (kivéve persze az igyekvő Németh Borbálát, akinek amúgy is rendkívüli módon szexi hangja van [ő volt Dame Vaako hangja], és Pásztor Erzsit, aki meg Aereoné)
    Kálid Artúr amúgy igyekszik - a magyar szinkronhangok közül egyik sem tudja megközelíteni ennyire Vin(cent) Diesel hangját.
  • Rony94
    #191250
    Moziban csak szinkronosan vetítették. :(
  • Totti5
    #191249
    Transformers állatul néz ki, csak ne eröltessék bene az emberi szálat. Sok harc, látvány, robotok, zúzás. Ennyi kell.
  • IMYke2.0.0.0
    #191248
    Nagyon helyes :) Üdv a klubban! :)
  • Fpocok
    #191247
    Hogy együtt nevessünk :D
  • hugopareiros
    #191246
    de azért belinkelted őket ide :)
  • Fpocok
    #191245
    Kimondta, hogy kínzom magam? Szerintem mind a kettő szánalmas. Nevetek rajtuk.
  • Dzsini
    #191244
    Én az Amiga vs. PC korszakban szórakoztam utoljára ilyesmivel (még offline), akkor tizenpár évesként nagyon "komoly" dolognak tűnt :)
  • ratgab
    #191243
    Transformátorosat megnéztem. Szokásos robotolós film lesz 0 mondanivalóval, de bitang jó látványvilággal. Modern akciófilmek receptje ismét megvalósul, de néha kell ilyen is.

    NFS-t meg se néztem, mert egyrészt nem érdekel, másrészt a Halálos Iramban filmektől is a hideg ráz, annyira nem szeretem őket.
  • ratgab
    #191242
    Így van és ennek Pocok bizony igazi mestere. Főleg konzol flame-ben utolérhetetlen...XD
  • Sir Quno Jedi
    #191241
    Remember Me

    Ugyan még csak a második csapterben csapatom valahol.

    Artwork az 10/10, durva. A jövő beli "Új Párizs" nagyon jó kis antiutópisztikus látomás. De még a ruhák, a divat, minden stimmel. Jobb, mint a scifi filmek többsége.

    A kombós harc fura, de tanulható és akkor már nem is olyan nehéz. Az emlékbirizgálás jópofa és misztikus, illik ide.

    Szóval ez egy decent scifi orgia. Ahogy kell. Még ha full cső is.
  • Dzsini
    #191240
    Keyloggert telepít / használ úgy, hogy az a felhasználónak nem tűnik fel, de képtelen egy MAC-et klónozni? Háááááááát...

    Megszerzed a kulcsot a kapuhoz, de a félsorompó alatt nem bújsz át.
  • davidka003
    #191239
    De aki csak kitalálja a jelszót vagy keylogger-rel megszerzi vagy megtudja véletlen azok ellen jó a MAC szűrés.
  • Dzsini
    #191238
    Mindenkinek kell egy hobbi... utálkozni az interneten jó feszültséglevezető néhány embernek :)
  • lalakov
    #191237
    Nekem mind a kettő tetszik, de te miért kínzod magad velük, ha nem tetszenek? :)
  • Fpocok
    #191236
    SEGÍTSETEK

    Nagy dilemmám van. Nem tudom eldönteni, hogy melyik a nagyobb szar. NFS trailer vagy TR trailer. Szerintetek?
  • arty
    #191235
    splitsecond (másodszor kezdtem el, még mindíg nagyon jó - miért nincs steamen, hülye disney?! :) )

    viszont azt látni kell, hogy az SS bukott (bár benne volt, hogy nem is a legjobbkor jelent meg), miközben az NFS meg mindig hoz pár millát ... :(
  • MerlinW
    #191234
    Én meg egy igényes árkád cuccok akarok, valami noname lelkes csapattól, mint amilyen pl. a Split Second volt. NFS-nek már a nevétől is rosszul vagyok. Legyen akármilyen, már a cím miatt felejtős. Ezt kb elb**ta már rég az EA.
  • arty
    #191233
    dízel orgánumát szinkronnal elnyomni?! megőrültél?? :( ;)
  • arty
    #191232


    én egy második krónikás részt AKAROK! :D
  • arty
    #191231
    inssider-t azt hittem ismered :) -> hidden ssid nem biztonság by MS

    mac filtering önmagában dettó semmit nem ér, wpa2 mellé meg én már inkább csak macerának érzem ... aki utóbbin átjön, annak a mac-ek felderítése és leklónozása már ujjgyakorlat :)
  • arty
    #191230
    a második redva, legszarabb irányítás/fizika az egész sorozatban :)

    a harmadiknál meg bővebb tartalommal bírt a négy (miközben a három össze pályája és talán autója is bennevolt)
  • arty
    #191229
    az a 4. rész?

    mert akkor +1 :D
  • lostprophet
    #191228
    Exoplanet: First Contact
  • ratgab
    #191227
    Hülye kérdés jön. Ez melyik játék?
  • Rony94
    #191226
    Hát én nem tudom hogy még egyszer meg tudom-e nézni az új Riddick-et. Lehet az volt a baj hogy szinkronosan néztem? Áh nem tudom. Talán majd egyszer megnézem angolul is. De az nem mostanában lesz. Annyira felhúzott az a film. :(
  • zorrobomber
    #191225