311802
  • zorrobomber
    #191304
    Bővebben...
    A folyamatos csúsztatások ténye valóban nagyon rossz dolog. Csupán egy rosszabb dolog van ennél: ha kiadják a befejezetlen játékot.
    Rablóból lesz a legjobb pandúr, az Obsidian biztos vagyok benne hogy tanult a hibáiból. Emellett új a kiadó, akiket ha nem is kimondottan kedvelek(), minőségellenőrzésben nem tragikusan rosszak. Követtem kb. minden videót, epikus sztori adott, RPG mechanizmusokról nem volt sok szó, de Obsidian miatt ettől nem félek, egyedi karaktert tudsz létrehozni, és analóg karral irányítható fing támadás.
  • zorrobomber
    #191303
    Határozottan igen!
  • Totti5
    #191302
    A folyamatos csúsztatások is!?
  • zorrobomber
    #191301
    Jelen esetben egészen kicsi esélyét látom a csalódás lehetőségének. Minden jel arra mutat, hogy ez az év RPG-je lesz.
  • Dzsini
    #191300
    Egyszer be kell vállalni, hogy legyen miben csalódni és őszintén mondhasd, hogy "soha többet" :)
  • zorrobomber
    #191299
    Erősen gondolkodom életem első preorder-én...
  • IMYke2.0.0.0
    #191298
    Működik! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #191297
    Nem tudom, hogy működik-e - saját tapasztalatban hiszek - de ma kipróbálom, hogy ezt a karakteremet a "Kingdoms of Amalur: Reckoning"-ból át tudom-e hozni.
    A kíváncsiság hajt pusztán.
    Azért az durva, hogy több mint 70 órát beletettem annak idején:

    KÉPEK:
  • kigyi
    #191296
    MAC címek beszerzése egyszerű figyeléssel megoldható, linux alatt átírni a sajátod csak 1 sor :D És még telepítened sem kell, mert egy cd-s live verzió elég hozzá vagy van olyan amire pont erre szakosodott csak nem merem ide leírni a nevét :D
  • DarkSector
    #191295
    :P
    akkor estig hagyjátok ezt abba. :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #191294
    Nem lehet ugye mindennap gyereknap :)
  • DarkSector
    #191293
    Telefon téma helyett most a filmek a menők?
    Legalább akkor valami fasza filmről menne a téma, de így?
  • Rony94
    #191292
    I give up! :D
  • arty
    #191291
    Aki bejut a wpa-s hálódba, az ellen má' semmi nem véd :))
  • IMYke2.0.0.0
    #191290
    Nem ér utólag szerkeszteni...
  • IMYke2.0.0.0
    #191289
    Ott bukik az egész, hogy elfelejtetted, mikor beállította induláskor a koordinátákat...
    Egy olyan szöcske nem "pár hét" alatt érhetett el a Helium Prime-ra és még ahhoz jön a galaxis másik végébe utazás és plusz 5 év.

    Támpont, ahogy írtam: Jack 13 éves volt papíron (krio miatt fiatalabb) és bőven közelebb a 25-höz, mikor már a börtönbolygón találkoznak [itt is támpont: évekig volt zsoldos, "kiskorától" - ehhez ugye hozzájön az, hogy Imam elvesztette szem elől a Heliumon, és Riddick nyomába ment].

    Szóval, Johns.

    13 évvel ezelőtt meghalt 29 évesen. Apuka is krióban utazgat ide-oda a bűnözők után kutatva. Nyilván, ezért nem kellett külön megmagyarázni, hogy miért van az, hogy egy fiatalos apuka.
    Dramaturgiailag meg aztán abszolúte hatásos, mikor kiderül, hogy ki is ő valójában.
  • Tinman #191288
    Pitch Black (+ifj. Johns) ---> X
    Dark Fury ---> X + pár hét
    Chronicles of Riddick ---> X + pár hét + 5 év
    Riddick (+Johns) ---> X + pár hét + 5 év + hónapok (Riddick hamar el akar húzni...)


    X = kiindulási idő
  • IMYke2.0.0.0
    #191287
    Azt hittem észrevetted, hogy egészen másról folyt a beszélgetés eddig. De nem.

    Itt nem Riddick kora a kérdés, hanem jöttetek Johns és a papuka korával...
  • Tinman #191286
    Azon a hajón NEM volt hibernálásra alkalmas kabin/kapszula! Egy picike MENTŐHAJÓ volt, amit a Pitch Black-es bolygóról hoztak ugye el...
  • Rony94
    #191285
    Mindegy, hagyjad. :)

    Az első részt imádtam. Igazi felüdülés volt a sok giccses sci-fi után. Főleg a jó karakterek tetszettek benne. A második rész is rendben volt nagyjából, de egyértelműen gyengébb az első résznél. Az új rész meg hatalmas csalódás volt. Jellegtelen karakterek, egy-két logikai baki. Ennyi. Én 6 pontot adtam rá a 10-ből. Átlagos film lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #191284
    Öööö...
    Johns és apukája téma.

    Másrészt, írtad, hogy láttad az animációs filmet.
    Ugye, abban tudod mi történt?
    Nem került rögzítésre, hogy MEDDIG utaztak, míg el nem fogták a hajót és az sem, hogy UTÁNA mennyi idő telt el, s majd bujkált 5 évet Riddick...

    Egyetlen támpont van: Jack 13 éves (krió miatt fiatalabb!) a 22 éventében, és 2x a Krónikában. Pont.
  • IMYke2.0.0.0
    #191283
    Lehet ott a "gond", hogy én például sci-fi filmeken nőttem fel.
    Amikor látom egy filmben a kapszulát, azonnal társul hozzá a képzet, hogy ez bizony azért van, mert az alany sokáig utazik a 'zűrben: hibernálás.
  • Tinman #191282
    Riddick ---> Jack

    01:15:17,633 --> 01:15:20,397

    5 évet töltöttem a fagyban,
    hogy távol tartsam őket tőled.

    A fagy itt nem a kriót jelenti! Hanem a fagyos bolygót, ahol Riddick elbújt/elterelte a fejvadászokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #191281
    Jogos. Teljesen jogos.

    Nem akartam én sem túl exponálni a dolgot, de mégis nagyon belelendültem :)
  • Rony94
    #191280
    Számomra akkor is nevetséges volt. Csak egy kicsit kellett volna megtolni a kort és akkor szavam nem lehetne.
  • Totti5
    #191279
    Arra van a filmtopik =>
  • IMYke2.0.0.0
    #191278
    Én meg alapvetően sztori-puzie vagyok mindenben.
    Ha nem érdekel a történet, akkor felőlem ultra-giga-mega-szuper lehet a látvány, tojok a játékra, filmre, könyvet meg kezembe sem veszem.
  • Rony94
    #191277
    A fantáziámról annyit hogy tényleg nincsen. Rajz órákon mindig 2-est meg 3-ast kaptam a rajzaimra, mert alapból az hogy rajzolni nem tudok, plusz meg hogy tökre jellegtelen dolgot rajzoltam mindig.
  • IMYke2.0.0.0
    #191276
    Nem úgy tűnt.
  • Rony94
    #191275
    Asszem menni fog.
  • IMYke2.0.0.0
    #191274
    OTT A PONT!

    A Pitch Black eleje wazzer! Hát senki sem emlékszik, csak mi ketten?!

    S akkor:

    "According to Pitch Black's official web, the main characters have different ages due to the hibernation during the space travel: ·Fry (paper age, 41; actual age after cryo-deduction, 25) ·Johns (paper age, 37; actual age after cryo-deduction, 29) ·Owens (paper age, 50; actual age after cryo-deduction, 33) ·Zeke (paper age, 39; actual age after cryo-deduction, 39) ·Shazza (paper age, 37; actual age after cryo-deduction, 28) ·Paris (paper age, 72; actual age after cryo-deduction, 47) ·Imam (paper age, 47; actual age after cryo-deduction, 45) ·Jack (estimated age, 13; actual age after cryo-deduction, unknown) ·Riddick (uncertain age due to no birth certificate on file)"
  • Tinman #191273
    Időrendbe ha nézzük a Pitch Black után 5 évvel később játszódik a Chronicles of Riddick.

    A Riddick pedig max 1 év...
  • Sir Quno Jedi
    #191272
    Ne legyetek síkhülyék, az űrutazás relativisztikus hatásait és a kirogenikát, hibernációt már nem is veszitek számításba?!?! Simán berakhattak volna egy 18 éves mókust aki a 39 éves fiáért akar bosszút állni! :D Baze, ez egy scifi!
  • IMYke2.0.0.0
    #191271
    Ha nem jön össze, akkor leírom a választ.
  • IMYke2.0.0.0
    #191270
    Khm. Mondtam én, hogy semmi fantázia.

    Mikori a Pitch Black, amiben Johnsszal tudjuk mi történt?
    Mikori a Riddick, amiben meg tudjuk kivel néz szembe Riddick?
    Tessék kicsit gondolkozni...
  • Rony94
    #191269
    Először én is a lányra gondoltam. Annak még lett is volna értelme. :D
  • Rony94
    #191268
    Mivel maszkot és sminket nem nagyon raktak Matt Nable-re, így igen, a színészek korát nézem. Mi mást nézhetnék? FÉLELMETESEN hasonlít Matt kora Cole korára. De érted, legalább megmagyarázták volna akkor, hogy ez már a jövő és van egy fiatalító krém és ez az oka, de nem, még ennyit se raktak bele. Egyszerűen nevetséges ez.
  • Tinman #191267
    Imi.. én is WTF-eltem azon a ponton.

    Mondom milyen Johns? ^^ Hirtelen azt hittem, hogy "Jack"-re (kiscsaj) gondol.
  • Rony94
    #191266
    Vitatkozni jó dolog, ha kulturált körülmények között zajlik a dolog. Nem azt mondtam a Riddick-ről hogy egy nagy rakás szar, csak hogy nekem csalódás. Ez még simán belefér szerintem.
  • Tinman #191265
    Oké, látom egyetértünk ezen a téren :-D