311802
  • wantonly
    #191709
    Azt hiszem bevállalok egy alapcsomagot. :)
  • Rapid81
    #191708
    Humble Sid Meier Bundle
  • Zóanagyvarázsló
    #191707
    Én is így vagyok vele, illetve a BNW még nincs, de az "drága" is. Bár Civ III-IV elférne Steamen is, de nem létkérdés. Civ V előtt úgyis inkább az első résszel való ősretrózás van tervben meg Alpha Centauri.
  • Totti5
    #191706
  • w77d
    #191705
    bennem is felötlött, hogy csinálok egy összegző képet, de nincs kedvem a garázsból felhozni mind a 400 dobozt :D Steamen pluszban 435 játéknál járok mindegyik az összes kapható DLC-vel felszerelve... origin 20 játék, más egyéb digitális helyek kb 18-19 játék.

    Mindegyikkel játszani fogok majd? nem, tuti nem. Igen, hülye vagyok. Igen, jó ötletnek tűnt megvenni őket és birtokolni :D
  • arty
    #191704
    nemhiszem :) de az ördög nem alszik... (más közhely most nem ugrott be :D )
  • DarkSector
    #191703
    Beyond+TLOU = 5000ft?
  • grebber
    #191702
    Pofátlanul dollárért behúztam!
  • Micsu
    #191701
    ami kell ebből pont megvan
  • Smuge
    #191700
    Dobozos PC és PS3 gyűjteményem, digitálisan csak 1-2 dolog van meg pluszban :)





  • TBTPumpa
    #191699
    OMG.
    Humble Bundle
    Civilization 5 pakk!!!!
  • w77d
    #191698
    Én amúgy még mindig a Bioshock 2 Special Edition-omre vagyok a legbüszkébb. Valszeg sose tudom lejátszani a bakelit lemezt, de attól még nagyon találó, a poszterek meg marha jók. A speciális bőrözött dobozról nem is beszélve (pillangó alak rajta kéznyomokból). A legnagyobb mellényúlásom pedig a Dead Space 2 CE volt a 150ft-os parányi illesztési hézagos és műanyag sorjás játékfegyverrel.
  • Zóanagyvarázsló
    #191697
    Te talán tudod, mivel bevásároltál nemrég belőlük: US és UK PSN-en is csak az ötödik résztől elérhető a Final Fantasy széria? (Mármint PS3-ra, nem PSP-re vagy Vitára.)

    Az FFV-VI-on mégiscsak erősen gondolkodom, a VII-VIII meg úgyis van PC-re, szóval ennél jobban kár is lenne elkapkodni, viszont szívesebben kezdeném a IV-től.
  • lalakov
    #191696
    A Riptide DLC-i is olyan gyengék mint az alapjátéké? Amennyire bejött az alap, annyira nem tetszett a DLC-je.
  • Tinman #191695
    Nem is értem miért nyomták fel akkor újra az árát ennyire :-(

    Mindegy... a Heroes V Gold-ra vagy 2 évet vártam, ezt is kivárom.
  • Zóanagyvarázsló
    #191694
    Még ment lejjebb (vagy ezelőtt volt olcsóbb, nem tudom), mert én is direkt csodálkoztam, hogy csak annyi, és hallottam többektől is, hogy 3k-ért vitték. Igen, a Complete-et.

    Majd legközelebb írok róla itt akkor vagy csinálok képernyőmentést, sajnos ezúttal ezt elmulasztottam.
  • Tinman #191693
    #186533

    3700 volt :-(((
  • Tinman #191692
    Emlékszem, valami véres torzó volt... na azzal asszony úgy vágni, ki mint cicát székelni.

    Ez a 3 cím is nehezen kerül majd be a lakásba. :-D
  • Zóanagyvarázsló
    #191691
    3k-ért volt pár hete a CDG-ben is. Gondolkoztam is rajta, végül kihagytam, pedig elvileg egész jól megpakolt a doboz.
  • TBTPumpa
    #191690
    De itt jó kis fizikális cuccok is járnak hozzá!
  • Shep
    #191689
    Múltkor volt a kiváltságosoknak ingyen :)
  • Tinman #191688
    Jogos, azt nem mondtam, hogy dobozos only!

    Heroes esetében ez nálam ilyen fétis, itt pihen jó pár Heroes pakk dobozosan a polcon :-)
  • Shep
    #191687
    Igen, van benne valami amire ha az ember rátalál nem hagyja abba és végigjátssza. mondjuk a 3 azért az már fura nekem.
  • Tinman #191686
    Nem tudom, 990 Ft-ért hamarosan megmondom... mondom nem akartam warezolni, olcsón meg sehol nem láttam :-(
  • tomsolo
    #191685
    nincs 3 ezer forint ph danih-nál :)
  • Tinman #191684
    Visszakerestem, 3700 Ft volt és kihagytam. K. életbe!

    Sajna nem mindig tudom figyelemmel követni a fórum életét, ha meló van. Mikor hazaesek és van 200+ hsz, akkor csak felületesen átfutom.

    Argh.
  • Shep
    #191683
    Mert az egy jó játék (34 órám van benne), Deadfall-t is élveztem de ettől még gyenge alkotás.
  • grebber
    #191682
    Én is ezt mondom róla,de azon kapom magam hogy most tolom magyarul 3-adszorra és minden centit átnézek --> maxolom a single-t!
  • tomsolo
    #191681
    Az egy jó volt meg új teli hibákkal, de a Ripitide csak egy újabb rókabőr.
    Az egyhez volt jó szobor be is tiltották a felháborodtt nénik.
  • TBTPumpa
    #191680
    Lol. Múltkor 3200 Ft volt a PlayON-os kedvezményben (2 hete kb.). Akkor írtam is, de senkit sem érdekelt. WTF
  • Tinman #191679
    Duke Nukem Forevert is élveztem :-D
  • Tinman #191678
    Heroes 6 complete

    Mocsok drága még, nagyon kéne... szóljatok, ha 3-4k körül lesz pls! Thx!
  • Shep
    #191677
    Deadfall nagyon gagyi amúgy, egyedül a kaland hangulat menti meg, mindenben (grafikát kivéve) 5-8 évvel van elkésve a cucc.
  • Tinman #191676
    Nekem a Dead Island bejött. Végigtoltam egyedül és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem csíptem.

    Ripitide-ot is Steam-re elég korán vettem, valami 2-3k között, szóval nekem ez best buy lett volna, de ez van. Nincs erre több pénzem.
  • Tinman #191675
    Arra akkor azért nem reppentem rá, mert titkon bíztam egy ilyen árazásban, egy ilyen lehetőségben, amikor nem csak 1 játékot kérek le tőlük hanam 3-at.

    Erre pont egybeesik az Alien CM CE leárazással, a Deadfall CE meg... oh... fülig ér a szám, ez nekem most nagyon bejött :-)

    Dead Island Riptide CE is jó volna, de itt vége, így is elvagyok szemtelenedve játékvásárlás terén mocskosul.
  • TBTPumpa
    #191674
    Off:
    Napi zene (friss és ropogós - most élőben az MR2-n)

  • tomsolo
    #191673
    nincs fehér poló

    Kérdés megér-e 4kt két poló meg a bizbaszok, úgy hogy a játék nem igazán tudta megugrani a kihagyhatatlan szintet.
  • Shep
    #191672
    Persze de én a korábbi árra értettem a +1000-et.
  • Tinman #191671
    "Ezen gyűjtői kiadáshoz ajándék fehér pólót nem tudunk biztosítani, azt a PC Special Edition változat vásárlóinak tudjuk adni, a készletek erejéig."

    Ezt mit jelenthet?

    Nekem drága az a CE, csak érdekelne...
  • Tinman #191670
    Nézd meg, hogy Galaxisnál a normál PK HD és a CE is ugyan olyan áron van, hát csak nem vagyok saját magam ellensége :-D