311802
  • w77d
    #191669
    jaaaaaa én erről lemaradtam :(
  • DarkSector
    #191668
    na elmész a picsba. :P
  • grebber
    #191667
    A mostani és a közelrégen megjelent fps játékok (kivéve a Hard reset) nehézségét nézve ez az Alpha Prime az fps-ek Dark Souls-sa!
  • DarkSector
    #191666
    Oks nem is akartam unlock, csak annyi hogy legalább akkor reagáljo a geci ha elinditok egy kibaszott játékot.
  • TBTPumpa
    #191665
    De neki kellett volna és kifizette volna az árát.
  • w77d
    #191664
    A Binary nem Collectors és steamen már megvan, ki is pörgettem háromszor. Annak meg hogy még egy átlagos legyen nincs értelme.
  • ricsa008
    #191663
    most ez komoly a dead island be 2 poló van? ezt beredelem...
  • DarkSector
    #191662
    Gondolod annyira veszélyes?
    PS-el sokmindent nem érnek, ott nincsen digitális játék amit féltek.
  • Shep
    #191661
    Painkillernek egy nagy baja van, hogy az összes fegyver tök idétlenül néz ki.
  • grebber
    #191660
    Ártottam én nektek valamit , hogy senki nem képes hozzácsapni a Binaryt?
  • Shep
    #191659
    Igen, valamiért nekem is darksectort ír :D
  • w77d
    #191658
    Nnna baszódjon meg a CdGalaxis :D

    Berendelve:
    Dead Island Riptide Collectors Edition
    Aliens: Colonial Marines Collectors Edition
    Painkiller Hell and Damnation Collectors Edition
    Splinter Cell Blacklist The 5th Freedom Edition
    Deadfall Adventures Collectors Edition
    Arma 3


    Az Arma kivételével mind megvan már steamen de ezt nem hagyhattam ki... Hogy szoktátok mondani? Hörcsög? XD
  • Shep
    #191657
    Jogos, bár szerintem az pár apróság nem ér egy ezrest.
  • wantonly
    #191656
    Igen. Az elején még lehetett unlinkelni, most már nem.
  • arty
    #191655
    ezeknek megadni az xbox passom?! a psn accom?!
    a raptr is épp elég kockázat :(
  • DarkSector
    #191654
    Nektek is miután a steam profilotokat összekapcsoltátok, ezt kaptátok? a Vulkánon?

  • DarkSector
    #191653
    január 17.-én 2 alap szart megadott a PLAYFIRE, aztán ennyi, jóéccakát!
    KAPJÁK BE!
  • Tinman #191652
    A gamer girlök a legalja... olyan, mint ha saját magadat dugnád. Brrrr.
  • tomsolo
    #191651
    Miss Kinguin 2014
  • grebber
    #191650
    Fable Anniversary IPQ Pack DLC lol nem bírják, ki dlc nélkül baszki!
  • IMYke2.0.0.0
    #191649
    Jómagam is utálom őket.
    Mondom, Saints Row 2. PC. S mindezt velem szemben hozta fel valaki. 1000 példány.
  • tomsolo
    #191648
    Utoljára a Far Cry 3-at vettem meg szobrostól - egy hula csajnak jobban örültem volna mint egy a játékhoz köze nincs transzexuális jelképnek.

  • Tinman #191647
    Már az összes ismerősöm rajtam röhög IRL is... :-(

    160+ óra és egy szigeten még nem is jártam. Az utolsó előtti sziget (Iceland) kb. 70%-ra kipucolva.

    Szóval, a 190 óra szerintem garantált.

    Belefáradtam már amúgy... nagyon. Most ez az achi móka kicsit feldobott, mert így, hogy nincs harag, nincs fagyasztás se extraként, így jóval többet kell taktikáznom a 0 veszteséghez.
  • wesker24
    #191646
    Nagyon angy hiba Óriási hiba mert ha rövid is a Necro Lost Company még az alapjátéknál sokkal elborultabb volt rövid de kibaszott jó volt ! xD
  • DarkSector
    #191645
    Hát nem tudom, minden részét láttam, de nekem nem tűnt szépnek, lehet technikailag feljebb volt, de gamplay-ben nem látszodott részemről. :(
  • wesker24
    #191644
    Nincs semmi baj a Painkiller HD-vel már vagy 2x-szer végigvittem egyszer Solo-ban és egyszer haverral COOP-ban !

    Nagyon jó játék hozza aza alp Painkiller hangulatát !

    Sokkal inkább Painkiller HD mint a többi rakás FOS amit a rajongók csináltak !

    Itt is van a polcomon a Painkiller Universe :

    - Painkiller Black Edition Alapmű CLASSIC
    - Painkiller Battle Out of Hell Az egyik legjobb kieg
    - Painkiller Overdose 1x elmegy kieg

    A többi rész mind egy rakat FOS !
  • Zóanagyvarázsló
    #191643
    Nem tudom, hogy mikor játszottál vele, de amikor kijött - akkor az éppen előtte befutó meglepetést, a Far Cry-t leszámítva -, még a Halo 2 és a CoD is jó grafikájúnak számított. A látványos nagyágyúk utána jöttek, jóval nagyobb gépigénnyel (a PK lényege a suhanás és az art is volt!): The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay, Half-Life 2, Doom 3.
  • Tinman #191642
    Nem mertem... teljes agyhalál volt az alap is :-D
  • Tinman #191641
    Ez az AC CE szerintem nem is CE



    Oké, mocsok olcsó volt, de szobrocska, valami kis extra? :-(

    Nem bánom, hogy lemaradtam róla... pedig mikor megláttam, hogy a CE 1990, na mondom nekem kell egy Ezio szobor. Aztán nem is jár hozzá szobor... meh.

  • wesker24
    #191640
    A Necro kiegjét is végigtoltad ? Mert a kiegje még elborultabb volt mint az alap játék ! :D
  • wesker24
    #191639
    Nem az nem CE volt hanem csak sima Limited Edition !
  • Tinman #191638
    Az is CE volt?
  • Tinman #191637
    Necrovision-t VÉGIGTOLTAM :-D

    Középszar volt, teljes elmebaj... akkor ott teljesen jól elvoltam vele, olyan hangulatom volt :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #191636
    Én talán a Redemption demóját néztem meg még, de az annyira alja hulladék volt, hogy azóta sem nyúltam olyanhoz, amit nem a PCF jegyzett. Na jó, a szintén a PK farvizén utazni kívánó Necrovision kipróbálása is félelmetes élmény volt.
  • DarkSector
    #191635
    Mindenben egyetértünk, csak a grafikában nem....persze ezek miatt szeretheti valaki, de Tinman-t nem így képzeltem el, és nem 2k-ért, akkor nagyon rá lehet kattanva. :)
  • DarkSector
    #191634
    bocs akkor megemelték már ezekszerint, hát ja így gáz. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #191633
    A Painkiller egy igazi agyatlan gyöngyszem volt megjelenéskor (persze most is az), tökélyre fejlesztett gyakással, nyársalós fizikával, használható kártyákkal és döbbenetes bossokkal. Emellett marha jól nézett ki, pedig egy elektromos fogkefén is elsuhant. Lehet nem szeretni, de az csak nem csoda, ha egy játékost érdekel a felújított változat is.
  • wantonly
    #191632
    Amúgy hogy áll a WotN?
  • grebber
    #191631
    590ft a szállítás ,de annyiért már nem éri meg!Mindegy ha nincs user hát nincs.

  • wantonly
    #191630
    Ez a bábú tényleg tökjó, de akkor sem értem miért adtál ki ezért 3000-et. :)