311802
  • w77d
    #191749
    van 1-2, de a lényegi gyűjtést 2004-2005 körül kezdtem ha jól emlékszem.
  • w77d
    #191748
    ez jó :D
  • ratgab
    #191747
    Jó,de abból szerintem 100-at tavaly vettem....XD
  • Tinman #191746
    Binary tavaly februárban volt Amazonon 3.75 dolcsi körül, nekem onnan van :-)

    Inversion-on gondolkodtam mikor szereztem, aztán leesett, hogy 333 Ft volt Galaxisnál :-D
  • Tinman #191745
    De...de... de hát csak 342 játékod van Steam-en :-(

    Eszel te rendesen?

    Nem ám elkaptál valamit, aztán összefertőzöl itt az anorexiáddal mindenkit-e!

    Tudtam! A Woodcutter Simulator sincs meg neked.... vááááá!
  • ratgab
    #191744
    Vagy csak már mindent behörcsögöltem, ami érdekelt.

    Februári termés is már előre be van gyűjtve.....XD
  • Botond #191743
    Ezért jó az uplay. Ott 20x le kellett volna okézni!
  • Rapid81
    #191742
    Deadfall párunknak ingyér' volt. Mondjuk ettől függetlenül sem tud lekötni: :D A Binary Domain viszont annál inkább. 2 nap alatt 7 órát raktam bele és egyáltalán nem unom. Állatok ezek a baszott nagy robotok.
  • grebber
    #191741
    Ha ingyen-re jön ki a szállítás akkor ok.
  • lostprophet
    #191740
    Én behúztam a PK HD Collector's Editiont, épp most bontogatom :D
    Egyébként érdekes volt, hogy magáztak a CDGalaxisban. Bementem a fiatal fejemmel, az eladó is 30 körüli lehetett és magázott.
  • HeadHunter86
    #191739
    Ha nem nézek fel ncore észre se veszem, hogy kijött a Wolf Amoung Us 2. része. A STEAM úgy letöltötte, hogy észre se vettem. Ilyenkor azért dobhatna valami üzenetet, hogy hééé hülyegyerek, tolhatod a második részt, mert letöltöttem neked :D
  • wantonly
    #191738
    Én lehet rendelek ezt-azt, ha aktuális még hozzácsaphatom. De még rágódom rajta.
  • Smuge
    #191737
    Vannak régi dobozos cuccaid is a 90-es évekből? Az volt ám a szép korszak minden téren :) Megszállottnak lenni nehéz dolog, úgysem érti senki rajtad kívül a lényeget és a birtoklási vágyat :) Csinálj már egy képet valamikor.
  • Botond #191736
    Hát civ5 kijönne iOSre, akkor én se vennék többet mást, és csak azt tolnám.
  • Tinman #191735
    Ok, én vezetek, W77D anyóst játszik, de ott hátul mintha te ráznád ;-)

  • Tinman #191734
    Te kiégté' mint Britni Szpírsz 21 éves korára :-D
  • Tinman #191733
    Mert egyrészt már közel a vége (LVL 62 vagyok és LVL70 a cap, 1 szigeten nem jártam csak), másrészt mert ha én ezt abbahagyom, 6 lóval nem vontatnak elé vissza az biztos.

    Most volt pár egész jó harcom.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jégsárkányos hősöket kellett lenyomni, egymás után hármat.
    Na azt nem tudtam a holy team-el megoldani veszteség nélkül... eleve legyőzhetetlennek írta a gép, aztán jó ha a seregem 10%-át buktam. 0-ra is kihoztam volna, csak visszaütéskor akkorát csapnak az egységeim, hogy nehéz életben tartani az ellenfelet a felélesztős végjátékhoz :-D
  • ratgab
    #191732
    Én már egy ideje nemigen találok semmit. Humble hidegen hagy, CDG-nél se látok semmit, ami tényleg érdekelne.
  • ratgab
    #191731
    Elmentek ám a picsába. Ennyit összedumálni. 8-ig melóztam, hazaértem azóta olvastam.

    Azért úgy látom CDG-nél végre megtanultak hatni a hörcsögökre. Innen is sikerült pár embert bevonzani jól ugye Tin? :-)
  • Tinman #191730
    Nem jól van ez így lássuk be... nem azért mert hörcsögök vagyunk, nem azért mert szeretjük az olcsót és jót, hanem azért, mert TÉNYLEG semmi értelme lassan se előrendelni, de a megjelenés utáni hetekben/hónapokban vásárolni.

    Teljesen elértéktelenednek a címek.

    Ok, a Deadfall Adventures szar (nem tudom, ti mondtátok), de baromira erős 1k-ért már Collector's-t venni belőle. Pár hónapja vettem digitálisan a csupasz Riptide-ot majdnem annyiért, amennyiért most a dobozos CE-t szórják...

    Aztán most itt ez a Civ pakk. Félelmetes.

    Na meg januárban a Dark Souls 2.49 dollárért Amazonon...
  • Dj Tommy
    #191729
    Akkor egy ideig elleszel vele, ha mindent meg akarsz csinálni.
  • ratgab
    #191728
    Miért nem rakod el egy hónapra, aztán lehetne újult erővel folytatni.
  • ricsa008
    #191727
    nincs valakinek elfekvőbe egy dirt 3 és/vagy Rise of Argonauts bundle kódja?

    cserébe esetleg lenne egy World of Warplanes promó kódom a GS-ből ami ha jól tudom a WOT -re is felhasználható
  • w77d
    #191726
    én már idegbeteg vagyok a GT6 miatt... nem szimulátor, nem árkád, viszont cserébe kibaszott nehéz sok bajnokság és szintidő...
  • w77d
    #191725
    nem ad kulcsot
  • Dj Tommy
    #191724
    Gran Turismo-ok.
    Jó is lennének pc-re is.
  • kekeN7
    #191723
    Lenne egy olyan hülye kérdésem, hogy ez most hány kulcsot ad?
    A Civ5 kiegészítők kellenének csak, a többit elcserélgetném, vagy valami.
    Ja, és utálom a plusz játékokat a Steamen. Akkor most bevállaljam, vagy ne? :D Köszi előre is!
  • zorrobomber
    #191722
    Én játszottam vele nemrég és nem lépett ki.
  • kigyi
    #191721
    Már le is töltöttem és megyek kockulni :D Nagyon sokat játszottam régen a Railroad tycoon 2-vel remélem ez hozza a hangulatát :)
  • wantonly
    #191720
    +12 sor. :)

  • Botond #191719
    Nekem is az kellene, még filózok.
  • Evoluti0N
    #191718
    Hm. Kellemes meglepetéssel indított a Steam. Bekapcsoltam és elkezdte tölteni a The Wolf Among Us második részét. Már nagyon itt volt az ideje...
  • arty
    #191717
    akkor ezen meditálgass még kicsit :))

    volna értelme.... (lásd grid2)
    persze nem tudom, hogy mennyire "vág földhöz" az ára, ha egy egy "hambi ára" számodra, akkor gondolok tök8 :)
  • w77d
    #191716
    rohadjak meg addig nem élvezek egy játékot, amíg tudom hogy van olyan része ami nincs meg hozzá, azaz nem teljes...
  • arty
    #191715
    Railroads! 1.25$-t ért nekem :)

    (anno folyamatosan kilépkedett, kiváncsi vagyok most milyen)
  • arty
    #191714
    csak a déelcémániád miatt vagy "hülye" :P amugy elnézném... ;)))
  • arty
    #191713


    (beyondot, tlout nagyon irigylem)
  • DarkSector
    #191712
    :)
  • TBTPumpa
    #191711
  • wantonly
    #191710
    Jó az ízlésed. :)