311802
  • zorrobomber
    #191869
    El bizony! :)
  • TBTPumpa
    #191868
    Off:
    Napi zene - Tuomas (Nightwish) új zeneszerzői projektje

    Aki ismeri a banda (Nightwish) munkásságát, annak ajánlom ennek meghallgatását is. Nagyon is tud ez a srác, még mindig.

    On
  • Shep
    #191867
    Ja ,hogy te azt is tudod nekem mennyi volt a GMG-n, meg mindenki másnak, jó nem szóltam. Amúgy meg nem a pénz a fő elem hanem a bénaságuk csak ez nektek nem jutott el az agyatokig!
  • Totti5
    #191866
    Jól elleszel ezekkel!
  • ratgab
    #191865
    Melléfogtál kiskoma: Legalább 3 hónapja nem indítottam el játékot ilyen célra. Mert rájöttem, hogy semmi értelme. 30 Ft/kártya áron farmoljon a franc.
  • Shep
    #191864
    Én akkor amúgy azért nem vettem meg, mert a 2. történet DLC-ről még semmi hír nem volt és az első meg nem túl hosszú ha minden igaz, úgy meg azért sokalltam az 5 jurót. Most viszont megvenném, hogy kiderült nem lesz olyan rövid a 2. rész, még ha csak a fele igaz akkor sem.
  • ratgab
    #191863
    Elhiszed, hogy pont lexarom. Aki ragozza az te vagy.

    Filléreken problémázol egyébként. Kissé röhejes már megbocsáss.
  • Tinman #191862
    Indiegala fizetéskor nektek is EURO-ban (+TAX) írja ki az összeget? (Paypal fizetés.)

    Mit lehetne ez ellen tenni? ^^
  • zorrobomber
    #191861
    Carrier has arrived:
  • Shep
    #191860
    De azért futtatod bőszen a játékokat a 8 centes kártyákért :D
  • Shep
    #191859
    Marhára nem, mert a playfire-ös nekem nem volt még rajta de ragozzátok még, biztos sikerülni fog!
  • TBTPumpa
    #191858
    Civilization 5 Brave New World - 2990 Ft (CD Galaxis)

    WTF!
    Saints Row 4 Commander in Chief Edition - 1990 Ft
  • TBTPumpa
    #191857
    1 napig.
  • ratgab
    #191856
    Kártya is egy baromság... Van még érved?
  • ratgab
    #191855
    Amit playfire-el gyűjtöttél, amit ingyen kaptál, amit visszakapsz később... Ekkora tragédiát...
  • Scooter
    #191854
    Még 209ezer van kb belőle!
  • Shep
    #191853
    De az csak volt :)
  • Scooter
    #191852
    Elindult az ingyen PID, ha valaki még nem tudná.
  • Rapid81
    #191851
    Téli akciókor volt Steamen 4 ojró...
  • tomsolo
    #191850
    Nem olyan mint a Conviction - hála. Többféleképpen meglehet csinálni a pályákat, rajtad áll milyen stílust kedvelsz. Néhány pályán egyszerűbb egyébként fantomnak lenni, mint Rambónak - és még van a köztes Párduc mód is :) - szóval el lehet bíbelődni vele ha ki akarod maxolni.

    A fő sztori nem nagy szám - de szerintem a Convictioné ugyan ilyen szar volt ha nem rosszabb.

    A mellékküldik is jók, sok coopos is van köztük bár szerintem a hullámosokat érdemes egyedül kimaxolni, mert nagyon nagy kihívás.
  • Shep
    #191849
    Addigra hátha leárazásra kerül valahol a season pass.
  • Shep
    #191848
    Ja és amúgy marha vicces mikor csak a kártya miatt futtattok játékot de a GMG-t meg véditek ,holott az egyik legbénább banda akivel találkoztam, tőlük rosszabb supportja nem is tudom kinek van de talán a btelnek de ők magyarok :)
  • TBTPumpa
    #191847
    47 nap. Hamar itt lesz ne aggódj.
    Amúgy ezen a napon jelenik meg a Diablo 3 kiegészítője is. Várom már, az az Artbook nagyon jól néz ki a CE-ben.
  • Shep
    #191846
    Tényleg ennyire nehéz felfogni ,hogy a GMG-s számlán lévő pénz tűnt el, nem a playfire. Persze megoldják meg minden de akkor is komolytalan
  • Totti5
    #191845
    Semmi köze a Conhoz. A játékot végigviheted ölés nélkül is. A maximális lopakodást, a rambó stílust és a köztes állapotot is tökéletesen kezeli. Ahogy gondolod úgy játszod és minden módban nagyon jó élmény. Profik a pályák, több útonval, hosszú a játék és változatos és be lehet tornázni a nehézséget az egekbe. Nyilván áramvonalasabb mint a első részek, több stílust kervertek össze hogy mindenki élvezni tudja a beállítottságától föggően, de mindenkép leszögezendő hogy nem Conviction féle!
  • Rapid81
    #191844
    Gruppen Be Mine 11 találgatós
  • Prince23
    #191843
    Én nagy Chaos Theory rajongónak tartom magam. ez a Blacklist is ilyen? mert olvastam PGO-n, hogy vissza megy a gyökerekhez.... de én továbbra is Conviction féle játékmenetet vélnék felfedezni benne.... így a Youtube alapján.

    Nincs bajom a Convictionnel, csak az már messze nem SC rész. Önmagában egy kíváló cím, hsizen folyamatosan játszatja magát, csak azért még sem klasszimus SC résszről beszélhetünk.
    A Blacklistben ez alapján nem fogok csalódni, csak azért mégis reménykedek egy minden küldetést úgy oldj meg hogy 0 kill / 0 leütéssel viszed ki... mert ilyet nem lehetett csinálni a Convictionben, csak adott küüldiket lehetett csak, és nem az összeset. A Blacklistnél sajnos továbbra is ezt látom.... meg még azt hallottam hogy a coop kampány az, ami teljes egészében a CT-re utal.
  • Hangman576
    #191842
    Elindult a pid kulcs osztás a BundleStars-nál!
  • Totti5
    #191841
    Szobros kiadás.

    Még mindig nem hiszem el... Szobor minőségi, szépen aprólékosan kidolgozott munka.
    A képergény rendes képergény! Vastagborítós nagylapos, hosszú! masszív darab... ez se ezer forintos papaírfencni sőt... ilyet kapsz a boltokba drágán.
    Fémtok + a játék + DLCk és egy gyűjtői nagyon kemény doboz amibe ez benne volt.

    4 ezerért ez az év vicce volt nem mellesleg ez egy kiváló játék, nekem a tavalyi GOTY kb , holnap meg jön a másik az Alien CE.
  • tomsolo
    #191840
    Boltban csak uplayest vehetsz.
  • Prince23
    #191839
    Gondolom a Blacklist. Mennyi volt és melyik kiadás?

    Én egy eléggé olcsó Uper Echelon editionen gondolkodom, de csak uplay-s :D én meg steamre is akarnám...
  • Totti5
    #191838
    Na megjött a Splinter. CDG még meg is lepett, egy szép pósztert és egy DLC kártyát is dobtak mellé. Kínosan jó ár volt így mindennel együtt. Holnap meg jön az Alien CE :)
  • Prince23
    #191837
    a Watch Dogs ugye PC-n uplay exkluzív lesz? tehát steamen nem lehet előrendelni sem...?
  • Rapid81
    #191836
    Én elhiszem, mert egész januárban minden este hajnalig nyomtam az ipart és 10k+ km-t mentem. Elég hosszú volt az... . Ezúton köszönöm a NAV-nak, hogy lehetővé tette, hogy az így sem kevés meló jóval több legyen... Puszilom az összes dolgozójukat.
  • Zóanagyvarázsló
    #191835
    February PlayStation Store sale kicks off today – save on GT6, Knack, Tearaway, more

    A CoJ: Gunslinger és a Hotline Miami elég kellemes árban van, de persze mások is. Kár, hogy Resident Evilből a Super Bundle most nem akciós.
  • ZsZso
    #191834
    Hol van az még?! Kicsit nem figyelsz oda, aztán már 2015 van! :) El se hiszem, hogy már több mint 1 hónap le is pörgött ebből az évből. (öregszem...)
  • Rapid81
    #191833
    Hol van az még, bakker...
  • TBTPumpa
    #191832
    Bioshock Infinite: Burial at Sea 2. - 2014. március 25.
  • ZsZso
    #191831
    Bocs, elírtam: aztatat :P. (smiley -t pont amiattatat tettem a végére-tatatatat)
  • Botond #191830
    oszt akkó miva?