311802
  • Rapid81
    #191829
    Meg eztet és amaztot is ottan.
  • Prince23
    #191828
    Aztat?
  • genndy
    #191827
    Ipon SSD tippek-trükkök
    Ami releváns, azt használd. BIOSban az ACPI bekapcsolás fontos.
  • ZsZso
    #191826
    Értjük mi aztat :)
  • BigBlue
    #191825
    www.giveaways.bundlestars.com A link
  • BigBlue
    #191824
    1. Go HERE
    2. Sign in through Steam.
    3. Enter your E-mail.
    4. You will receive your Pid Steam key via E-mail.

    Enjoy!
  • BugaHUN
    #191823
    Srácok - FPS Józsinál vagyok, az Ő accountjával írok.

    Vett egy Kingston V300 SSD-t.

    Privátban, vagy spoilerben kellene sürgősen segítség, hogy mire kell odafigyelnünk a telepítésekor.
    Szempontok:

    * Nem OS alá tesszük neki, hanem JÁTÉKOK gyorsítása a cél [Battlefield 3, 4 és társaik]
    * Windows 7 NEM lesz újratelepítve.

    Köszi, Imi
  • ZsZso
    #191822
    Nem szenved senki, nem értem miről beszélsz. A pár száz forintot pedig megint nem értem. Biztos erre a posztra akartál válaszolni?!
  • ratgab
    #191821
    Tényleg megér ennyi szenvedést az a pár 100 Ft? Egyébként meg ingyen pénz? Ha elveszne, se lenne semmi, mert nem tettetek érte semmit, csak úgy jött...
  • ratgab
    #191820
    Azért tényleg vicces, hogy fillérekért megy a rinya. Ha belegondolsz ezek milyen összegek talán te is elröhögöd magad.

    És a rendszer, amin keresztül jön az bizony béta, ahogy azt Tin is mondja.
  • lalakov
    #191819
    Interstellar Marines-ról van valakinek tapasztalata?
  • Rapid81
    #191818
    Bár van, ami meg olcsóbb fontban, mint euróban. A fene tudja, hogy jó lesz-e ez. :)
  • zorrobomber
    #191817
    True hörcsög nem csinál érzelmi kérdést abból hogy hol vásárol, egyszerűen ott vesz ahol olcsó. Eddig is vásároltam font-os boltból, ha a font ellenére ott volt a legolcsóbb. Nyilván ritkábban lesz alternatíva a hely, de hát így jártak.
  • Rapid81
    #191816
    Az meg murva jó, hogy az eddigi euró árak most lazán fontban vannak. 0 átváltás, csak szimplán változott a valuta jele... Itt sem vásárolok többet úgy érzem...
  • Rapid81
    #191815
    Nekem is eltűnt a 2 euróm és 0 font van helyette... Faja...
  • zorrobomber
    #191814

    Köszönöm a felvilágosítást, tisztában vagyok ezzel. Ettől függetlenül még vicces. 9 éve bejelentik, most pedig korai hozzáféréssel megveheted. Vicc. Haha. Hihihi.
  • grebber
    #191813
    Senki nem vitt el semmit!

    Ezek mind vihetők:

    Interstellar Marines (steam gift)
    Rush Bros
    PixelJunk Shooter
    Cubicity (desura)
  • MerlinW
    #191812
    Attól, hogy valamit elkezdenek fejleszteni 2005-ben, egyáltalán nem jelenti azt, hogy két hónapnál többet foglalkoztak vele. Elkezdték, elfogyott a pénz, ötlet, kedv, egyéb, majd később folytatták. Sehol sincs leírva hogy egy terméknek mennyi idő alatt kell kész lennie. A kiadó is csak akkor szólhat bele, ha pénzt fektet bele. Mindenki olyan munkatempóban dolgozik, amilyen megéri neki. A játékokat is emberek készítik. Családdal, problémákkal, élettel.
  • IMYke2.0.0.0
    #191811
    Gondolom, már el is vitték :)
  • zorrobomber
    #191810
    Vicces, hogy 2005(!) óta fejlesztik, erre most kiadják Early Access-ben.. :)
  • grebber
    #191809
    LOL ennyire nem veszi senki ezt a Interstellar Marines-t?
    Az Interstellar Marines - Spearhead Edition-t aktiválva ad egy plussz giftet a simából

    Mivel nem járt érte úgyse contri pont az első aki rám ír viheti is!
  • Tinman #191808
    #191805

    Szerintem indiccsá' el egy randomszart 0.2 euroért, az jó lesz neked.

    A gond ott van, hogy a GMG-t komolyan veszed.
  • Sir Quno Jedi
    #191807
    Az jó, nekem még van valahol egy dobozos, még tán bontatlan is. A digitálisom az angol, de az jó is úgy.
  • grebber
    #191806
    Akit érdekel a happy hour-ban a jóáras (500ft alatt) írjon rám ismét csinálok!
  • genndy
    #191805
    Hogy magyar az csak a dobozos változatra igaz, sem az Origines, sem az Ultimate nem magyar.
    Illetve nem minden DLC magyar, de azokhoz meg van házibarkács felirat. Tehát fullosan magyarítható.

    Shep: a Playfire béta, szerintem amiatt (is) volt az átállás, meg a kavar.
  • ZsZso
    #191804
    Arról volt szó, hogy a GMG úgy döntött, hogy mától GBP -ben fizethetünk és az ott lévő kredited (mind1 honnan jött!) átváltják arra a valutára. Na ezt az értéket sikerült 0 -val szorozniuk. Maximum annyi köze van a pléjfójörhöz, hogy ugyanaz a dilettáns banda heggeszti mindkét oldalt.
  • Szabi #191803
    egyébként be se tölt a GMG oldala :/
  • Shep
    #191802
    Látom nem is érted miről van szó, csak megint te akarsz lenni a megmondó ember. Bezzeg a uplay meg origin szidás az nem gond.
  • Tinman #191801
    Azon sírtok itt hetek óta, hogy így meg úgy nem kapjátok meg az achikat/pénzt. Tőlem a GMG-t is idekeverhetitek, nekem 8.

  • Shep
    #191800
    GMG mióta béta?
  • Sir Quno Jedi
    #191799
    Gyárekök, a Dragon Age 1 az ugye full magyar feliratos, ha arra állítod?! Mer egyik haverom annyira nem jó angolból, de kipróbálná, ha lenne benne magyar.
  • darkling
    #191798
    Új Indiegala:

    $1:
    Cubicty (desura)
    Interstellar Marines (steam)
    Rush Bros. (steam)

    $5.99 ($3.99 12 órán keresztül) mind steam
    Beast boxing turbo
    Interstellar Marines Spearhead Ed.
    Sang-Froid
    Pixeljunk Shooter

    + játékok később
  • ZsZso
    #191797
    A GMG szerintem már nem béta, de legalább határozottan úgy néz ki! Credit volt már régebben is, az sem újdonság.
    GG -t azért szeretjük, mert azok is ilyen balf*szok, de legalább ott általában jól jövünk ki a "bajokból" :).
  • Tinman #191796
    Az a kemény, hogy egy BÉTA állapotban levő cucctól vár valaki tökéletes működést :-/
  • ZsZso
    #191795
    Hihetetlen mennyire pancserok.
  • Shep
    #191794
    Remélem is, de azért érdekes ,hogy ezeknél mindig van valami gond, ha módosítanak.
  • darkling
    #191793
    Twitteren azt írják, h. csak ideiglenes hiba, helyre fog állni.
    Nekem megmaradt szerencsére.
  • ricsa008
    #191792
    nincs valami magyar nyelvű beállitás ehhez a playfire-hez mert én hiába hoztam ki annó acsikat pl a L4D2-ből nem történt semmi
  • Shep
    #191791
    Frankó, tegnap örültem ,hogy végre megvan egy kis apró a playfire-ön, erre ma már 0 az egyenlegem. Ez a GMG akkora egy béna banda, hogy hihetetlen.
  • IMYke2.0.0.0
    #191790
    Oké. Akkor, ezzel engem egy időre elveszítettek.
    Nem mintha most anyagilag megengedhetném magamnak a vásárlást, de - pozitív gondolkodásmód - ha később esetleg, akkor hülye lennék fontban költeni náluk...