311802
  • Evoluti0N
    #191909
    Áu! :D
  • zorrobomber
    #191908
    Megoldódott a probléma, a geow 1 dobozából hiányzik a lemez :)
  • kigyi
    #191907
    Na A The Cursed Forest-et kipróbálta már valaki? Kíváncsi vagyok más véleményére is, nekem nagyon bejött a hangulat, de lehet másnak már nem elég komoly a cucc.
  • n000rbi
    #191906
    Köszi, naná, hogy azért ;) A The Wolf Among Us season pass-szal egyetemben már a kosátban is vannak :)
  • Moby
    #191905
    Nájsz! Köcce!
  • TBTPumpa
    #191904
    Találtak még pár darabot, mert megint elérhető a szobros változat.
  • ZsZso
    #191903
    Azért még fognak kitolni DLCkből szerintem jópárat. SR3-hoz is kb. annyi jött mint a Magicka -hoz :). Majd ha jóárasított SR4 Complete GOTY Deluxe Special Edition lesz, akkor berántom, de azért köszi a bátorító szavakat. Ebben a témában (is) elég makacs tudok lenni.
  • Moby
    #191902
    A fémdoboz tetszett, meg a képregény. 1 nappal előtte vettem meg a kódot. Addig gondolkoztam rajta, mire megszületett az elhatározás, el is fogyott a cdg- ban :)
  • ZsZso
    #191901
    Az ára jó, tekintve, hogy eddig sokkal drágább volt. A játék jó -e? Tudja a 3,14159265359csa. (röviden és tömören)
  • arty
    #191900


    korrekt darabnak látszik!
  • davidka003
    #191899
    A DLC-k egy rakat szart nem érnek.
    Enter the Dominatrix unalmas, ronda darálda az egész. 1-2 jó beszólástól eltekintve egy nagy nulla.
    A karácsonyi DLC meg hangulatos lenne ha nem lennének full érdektelen menj ide, menj oda, öld meg ezt meg azt részek benne.
    Ezekért pénzt kiadni?
    Még jó, hogy ingyen kaptam Xbox-ra a season pass-t.

    Alapjáték viszont elég jó móka.
  • wantonly
    #191898
    Sok vagy kevés?

    Metascore 33/100

    Nem túl biztató.
  • arty
    #191897
    nagyon-nagyon!

    arty és tinman ajánlásával csapj le a psn-es akcióra (ha azé' kérded ;) )
  • wantonly
    #191896
    Tudjuk, csak véletlenül jártál arra. :)
  • ZsZso
    #191895
    SR4 is hatalmas, de erős leszek és nem veszem meg. Majd az összes DLCvel együtt, egyszerre. SR3at is kétszer lapátoltam össze, még egyszer nem szopatnak meg :).
  • Totti5
    #191894
    Szobor kép.
  • Rapid81
    #191893
    Bocs az oldalért, de máshol én ezt a videót még nem láttam. Ez durvára sikeredett!
  • n000rbi
    #191892
    A Castle of Illusion remake jó cucc?
  • Totti5
    #191891
    Coopban is nagy móka!
  • ZsZso
    #191890
    WTF? Rebirth 3000 Ft? Ehhh.
  • zorrobomber
    #191889
    Hmm, nem rossz ötlet..azért csak belenézek előbb GTA-ba :)
  • zorrobomber
    #191888
    GeoW-ok nem kedvenceim, csak koopozni tervezek velük.
  • arty
    #191887
    szép :)

    melyikkel kezdesz? szerintem nyomj le egy gearst, utána 20 óra gta, utána gears, utána 20 óra gta .... és végső gears ;) egyben szvsz(!) sok lenne.
  • wantonly
    #191886
    CD Galaxis: Dishonored Double DLC Pack (csak kód) 999Ft

    Nekem nincs meg az alap, de ez olcsónak tűnik.
  • arty
    #191885
    szoborról egy nagyobb, jobb képet tudnál lőni? thx
  • arty
    #191884
    és azzal vége a töténetnek? letolnám már a délecé sztorit :)
  • arty
    #191883
    durva, h mennyi minden alatt ott van, hogy HUNGARY-ból nem elérhető :((((((
  • arty
    #191882
    jézus, te minden szart védessz?
  • ratgab
    #191881
    Még ha károd származna a késlekedésből még meg is értenélek, de így csak sima random puffogás jön át semmi más.
  • ratgab
    #191880
    Továbbra sem értem mit zavar a bénázás, ha úgyis megoldódik a dolog....

    HA nem a pénz a gond, nem akarod azonnal levásárolni, akkor ráérsz tovább várni nem? Teljesen jogos mert még mindig nem értem mi olyan baromi sürgős.
  • Shep
    #191879
    Jó csak nem ment még mindig át, hogy nem a pénz volt a fő probléma, hanem a folyamatos bénázásuk de mindegy, végeztem. Mindenkinek jó játékot!
  • ratgab
    #191878
    Ha azt mondod annyit vásároltál GMG-n, hogy akár 10 eurónyi credited is összegyűlt baráti hörcsögmosollyal hátbaveregetlek megígérem.

    Bocsásd meg nekem, de nemigen tudom elképzelni ezt sem. Főleg annak függvényében, hogy hetek óta a playfire-ön és az onnan szerzett crediten rugózol... Nem nehéz összarakni a képet kedves Shep. :-)
  • Shep
    #191877
    Mikor megveszel valamit azt a te pénzedből adja vissza, vagyis fizettél érte. Persze tudom, azt sem kellene nekik, de igen, mert marhára nagy a verseny, nem véletlenül adnak ennyire áron alul mindent.
  • Tinman #191876
    Sárgulok-e?!

    Grat! :-)

    Ha 1190 Ft-ért nem vettem volna meg PH-ról a Digital Deluxe-ot, akkor azonnal berántottam volna, így sajna már sajnáltam rá a casht, keret is véges :-/
  • Tinman #191875
    GTA 5 + Geow 2

    A többi az nekem nem szimpi... Geow 1 PC-n amúgy is superior.
  • w77d
    #191874
    ejj nekem holnap jön és még másik 4 CE amiből kettőben szobrocska van :D de csudijó lesz XD újra gyerek vagyok basszátokmeg :D
  • ratgab
    #191873
    De visszakapod úgyis, akkor meg mit fosol? Bénák nem bénák nem tökmindegy? Te alkalmazottaid? Nem? Akkor meg mi a gondod?

    Nyilván ezreket összegyűjtöttél playfire-l (not), ami ismétlem ingyen pénz volt. Az, hogy neked GMG-n, vagy bárkinek legyen alapból Credit úgy, hogy azt ő maga tette rá nézd el nekem de baromi nehezen tudom elképzelni.
  • Shep
    #191872
    Nem mindegy mibe raknak bele egy rossz játékot? :D
  • Totti5
    #191871
  • Rapid81
    #191870
    Cseh vagy szlovák doboz. Hát menjenek a...