311802
  • tomsolo
    #192031
    Ingyen - Pénzt!

    Hörcsög menyország! :DDD
  • Shep
    #192030
    Kösz.
  • Szabi #192029
    csodás a mai Playfire..

    Play Loadout for the first time - £0.10
    Play Serena for the first time - £0.10
    Play 8bitMMO for the first time - £0.10

    mindhárom ingyenes új játék, szóval csak le kell tölteni, elindítani és ad érte ~111 forintot
  • wantonly
    #192028
    CrystalDiskMark
  • zorrobomber
    #192027
    Jaja, pontosan, 2007 körül vettem egyben a gépet, használtan.
  • wesker24
    #192026
    Erre én is kiváncsi lennék !
  • Shep
    #192025
    Mi ez a tesztprogram?
  • wantonly
    #192024
    Az én 1TB WD lemezem szerintem még egész gyors:



  • Tinman #192023
    Akkor az ilyen 2006-2007-es Samu lehetett nem? :-)
  • zorrobomber
    #192022
    "Sajna a pár éves típusok inkább 60-90 között dolgoznak."

    Leteszteltem a vinyóm mielőtt lecseréltem, inkább 30-40 között mozgott :D
  • ZsZso
    #192021
    Hú, ne is mondd! Tegnap úgy megörültem, hogy van Colonization -om is, hogy csak no! Sajna játszani nem volt időm vele :).
  • IMYke2.0.0.0
    #192020
    A Macintosh-verziók miatt látsz ilyet:

    KÉP:
  • Dzsini
    #192019
    igazi hörcsögnek mindegy, nem kell 900 Mass Effect :)

    ...mondjuk az, hogy a Civ IV most vagy 10 darabban érkezett, az engem is meglepett egy kicsit :/
  • Tinman #192018
    Csak a fele :-D
  • Sir Quno Jedi
    #192017
    indifosok azok nagyrészt, má látom én! :D
  • kigyi
    #192016
    Igen és nekem ez még fontosabb, mert szinte kínzom a gépet azzal az 50 oldallal ami a böngészőben minden nap megnyílik azonnal ahogy elindítom :D Hozzászoktam és így használom ez winyóról azért perces szórakozás SSD-ről viszont azonnal nyílik a böngésző ablak és a net sebességétől függően 5-10 másodperc után már megy is minden mint a karikacsapás az összes oldal betöltve és pikk pakk kattintgathatok közöttük és nézhetem amit akarok. Jó ez extrém kihasználtság már, de megfelel ennek az igénynek is :)
  • Sir Quno Jedi
    #192015
    Törűtem a képeket így jobb, me a spoilerben is letöltődik. Ti meg már láttátok úgyis.
  • Tinman #192014
    Vagy 500 :-D
  • ZsZso
    #192013
    Hány van amit még el se indítottál? :)
  • jetblack
    #192012
    31337 cube xD
  • Tinman #192011
    Opá' hemsztör king!


  • Dzsini
    #192010
    Az indítás még annyira nem is - az, hogy ráklikkelve a böngésző / commander / médialejátszó ikonjára nem 1-2-5 másodperc mire felugrik az ablak, hanem szó szerint azonnal ott van, az a nem mindegy.

    Hogy a bootolás naponta (vagy hetente, havonta - ki hogy szereti) 10-20 másodperccel kevesebb, az igazából mindegy. Az, hogy gyakorlatilag minden azonnal reagál, az viszont élményszerű.
  • Tinman #192009
    SSD-vel, penről 5 perc szokott lenni.

    Így nem karbantartok, meg szarakodik hibakereséssel. Fogom és gyalu.

    Driverek előkészítve, 15 perc és friss rendszer alól vagyok.
  • kigyi
    #192008
    Ha úgy használod ahogy azt az esetek nagy százalékában teszik akkor ki fogod használni. Ugyanis az oprendszert rátelepítve minden napi géphasználatnál tökéletesen kihasználod az SSD lényegét. Már a gép indítása is gyorsabb és utána a teljes rendszer használatakor érzed a különbséget. Van értelme hidd el és a kihasználás nem az amikor minden eszközt 100%-on járatsz :)
  • jetblack
    #192007
    En megelegszem azzal az amit a hhd nyujt nekem ilyen teren turelmes ember vagyok habar ha ssdre kene telepiteni a win7et kiegnek. Hogy Tinmant idezzem kimentem win7 telepites alatt teat fozni magamnak es mire visszaertem majdnem kesz is lett xD
  • Tinman #192006
    "jatszom"

    "sony vegasos videovagas"

    Hát öööö.... DE!

    Pontosan erre használom én is a gépem, és a különbség nem kicsit.

    Egyébként itt van a KB: Wotn példája.

    HDD-ről a pályabetöltés: 7-8 mp
    SSD-ről: 2 mp

    És ez csak egy picike szelete annak az ezernyi dolognak, mely profitál az SSD jelenlétéből.
  • Dzsini
    #192005
    Mégis mindig nekikezdesz egy vállrántás helyett :)
    (vagy épp ki az okos? aki a smileyt is spoilerbe teszi, biztos-ami-biztos? volt rá példa az elmúlt 1-2 hónapban, mióta aktívabban itt vagyok)
  • IMYke2.0.0.0
    #192004
    Szét nem offoltuk még a topikot, de éreztem, hogy ilyen hozzászólások fognak születni, mint a tiéd, és ezért kértem SQJ-t, hogy a képét tegye spoilerbe - igen, Dzsini, az én fájdalmam, de ehhez ragaszkodom, ezek után is! - és lám, jöttök megint.

    Okos enged. Van más dolgom, mint szócséplésbe bocsátkozni a semmiről.
  • Moby
    #192003
    Egy konstans fürgébb valamit, ami létezésénél fogva fürgébb, hogyan nem lehet kihasználni? Mi a kihasználás definíciója? :) Miért használunk akkor gyorsabb procitvgatakármit? :)
  • jetblack
    #192002
    Bocs Imy de most ez az ssd a tema ami offnak szamit korabban wngem is megrottal hogy nem jatekokrol beszeltem.
  • Dzsini
    #192001
    Itt szerintem inkább arról van szó, hogy te szoktál kiborulni a legkisebb, legártatlanabb 30-50K-s képtől, ha az véletlenül nem pont egy játék dobozát árulja. Egy picikét lazábban kellene venned a dolgokat, és nem görcsölni minden alkalommal, ha 1-2 nap alatt valaki berak egy képet - legyen az egy HDD stat, vagy egy nindzsa.

    Az elmúlt száz hozzászólásban van 2 (kettő) darab ilyen. Ettől nem válik olvashatatlanná a topic, és senkinek nem dől össze még a mobilnetje se tőle (amúgy a spoilerezett képeket ugyanúgy betöltené, csak nem látszik elsőre).
  • jetblack
    #192000
    Bocsass meg de en nem erzem szukseget az ssdnek a gepemben anime sorozatokat nezek,jatszom meg nagyon ritkan ismetlem nagyon ritkan egy sony vegasos videovagas. Erre ugy erzem felesleges az ssd vagyis inkabb nem hasznalnam ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #191999
    Jézusom, mindenki bevette az anti-felfogás gyógyszerét?
  • Dzsini
    #191998
    Te írtad, hogy a fenti szabályzat - se a rövid, se a részletes változatban nem látom a probléma forrását.
  • ZsZso
    #191997
    A kapcsolatot e két dolog közt (OFFok - spoiler) Te hoztad fel és nem a szabályzatra hivatkoztál. Én csak arra reagáltam. A szabályzattal tisztában vagyok.
  • IMYke2.0.0.0
    #191996
    Ne csináld már...
  • Dzsini
    #191995
    Akkor humoros meme vagy youtube-videó?
  • IMYke2.0.0.0
    #191994
    Nem a mérete miatt...
  • Sir Quno Jedi
    #191993
    Meg ezek 32kb, meg 53kb-os kis fos képek, nem bántják a modemeseket.
  • IMYke2.0.0.0
    #191992
    Jópofa a STEAM kliens - látom, hogy arty kontrollerrel játszik, Big Picture módban :)