311802
  • Dzsini
    #192071
    Nekem az Amigás Roadkill volt ilyenből a kedvenc, esetleg emulátoron futhatsz azzal is pár kört.
  • genndy
    #192070
    A Barátok között (amibe be kell külön jelentkezni). Én Tinmannél látok hasonlókat ("Játékban, Nagy kép módban").
  • arty
    #192069
    dettó :)
    sajnos pécén nagy ritkaság, androidra van pár "használható", de azokat meg nem tudom nagy képernyőn játszani :(
  • IMYke2.0.0.0
    #192068
    Imádom az ilyen felülnézetes csihi-puhikat, versenyeket.
    Az ősi Death Rally miatt, talán.
  • arty
    #192067
    Little Racers - holnap jön steamre!

    gameplay:


    árat nem látok, de ezresnél többet nem áldoznék rá - nem szeretem, hogy minden pálya éjszakai :(
  • Sir Quno Jedi
    #192066
    De nem. Ha tizedére csökkented a szabad helyett, akkor a maradék szabad cellákat majd tízszer annyiszor kell írnia, mintha az összeset fel tudná használni. Ha ennél is lejjebb csökken az üres hely tartósan, akkor azzal gyakorlatilag lassan kinyírod azokat a cellákat.
  • kigyi
    #192065
    Nem vészes ám, az alap élettartam is 10+ év akkor is, ha egész nap a gépen lógsz és "amortizálva" is kibír 5 évet simán az meg elég kell, hogy legyen, mert 5 év múlva egy alap windows sem fér el ennyin, ha így folytatják :D :D :D Az SSD meg olcsó lesz mint a piszok és TB-s méretben tolják már....
  • kigyi
    #192064
    Jó én dolgozok a gépen PS, 3DS MAX, VEGAS egyéb kisebb programok és munkák azért meghúzzák :D Bár most van rajta majdnem 50GB hely, mert a hibernálást letiltottam tegnap a francba :D
  • IMYke2.0.0.0
    #192063
    Nos, én meg tegnap másoltam haveromnál Total Commanderrel a 2 komplett Battlefield-et SSD-re.
  • arty
    #192062
    ma reggel pecselt és így ennyi :)
  • Sir Quno Jedi
    #192061
    15% üres hely kell rá elvileg, de én 25%-ot szoktam hagyni, vagy többet, az a biztos. Ne feledjük az üres helyet tudja csak felhasználni, így azokat a cellákat amortizálja le legjobban. Minél több az üres cella, annál jobb hatásfokkal tud dolgozni a vezérlő, így egy-egy cellát sokkal kevesebbszer kell megírni, ergó az élettartam rohamosan nő. Ez amúgy hdd-re is igaz, csak ott kevésbé látványos a fizikai romlás.
  • arty
    #192060
    :D - ezt hol látni amugy?
  • IMYke2.0.0.0
    #192059
    A tömérdek - betojtak a sok pertől - patch-ről már ne is beszéljek...
  • IMYke2.0.0.0
    #192058
    37 GB volt tegnap a BF4 (Premium), haveromnál. S még jön még ugye 4 DLC idén (+ ~10-20 GB).
  • zorrobomber
    #192057
    SSD esetében úgy tudom nem árt ha nem pakolod tele

    más: beszéltem game.co support-al, vissza kell küldenem az üres dvd tokot...aztán refund vagy újat küldenek
  • arty
    #192056
    még egy 60gigáson is elfér ... (w7 20-25gb + bf4 30gb)
  • grebber
    #192055
    Nevermind horror game a Kickstarter-en!
  • MerlinW
    #192054
    Hát, most vége a világnak:)
  • Botond #192053
    Éljen,Éljen!
  • Dzsini
    #192052
    Jó hír ezzel kapcsolatban:

    "The compilation also includes the new Conquest of the New World Deluxe Scenario, which challenges players to relive Christopher Columbus's 1492 voyage across the Atlantic. The Deluxe Scenario is available as a free upgrade to players who previously purchased the Brave New World expansion pack on Steam, and will be bundled with all Brave New World purchases going forward."

    Tehát a Complete változatban nincs semmi, amit nem lehet külön beszerezni - csak a 2 nagy, és a csomó kicsi tartalom összegyűjtve.
  • Tinman #192051
    Azt hittem tudod... szóltunk volna :-(
  • Dzsini
    #192050
    Ott van (ha minden jól sikerült abban a hozzászólásban) a Civ 5 complete trailere, ahol azt az időszakot kell lejátszani a bővített inkás scenarioban - külön politikai dolgokkal, külön otthoni állammal, más tudományokkal, stb. Persze, nem olyan, mint a régi Colonization, de eléggé eltér a sima Civ5-től (a Civ4 Colonization-je is "csak" egy komolyabban átalakított scenario, a videó alapján ez is az)
  • IMYke2.0.0.0
    #192049
    Már a konzol megjelenése előtt voltak félelmek, amik beigazolódtak.
    Mondjuk, erősen facepalm kategória volt nem egy kihagyott fícsőr (és azért mennyire jellemző: a SteamOS alatt se látható helyből mennyi tárhelyed van stb.), és erősen butabiztosra is akartak menni.
    De, mindig van hová fejlődni, és talán (!) teszik is.
  • tomsolo
    #192048
    Mivel dobozos uplay/ubi játékot nem lehet venni steamre...
  • ricsa008
    #192047
    bassza me... megjött a Splinter 5th... és nem steames...
  • zorrobomber
    #192046
    "plusz "újragyártották" bele a Colonizationt"

    Erre tudsz linkelni forrást? Nem mintha esély lenne rá hogy utoléri is valaha az eredetit de azért érdekelne.
  • shaddam
    #192045
    De pont egy ilyen alap ficsőr maradt ki? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #192044
    Tényleg, a Scrambledek sincsenek meg :(
  • Dzsini
    #192043
    Nekem megvan minden, csak a (remélem) videón szereplő bővített spanyol-inka scenario fog hiányozni. A Gold upgrade egyszer 5 euro volt Steamen, a BNW-t még GMG-ről vettem kuponnal meg leárazással, a Scrambled dolgokat meg karácsonykor kártyapénzből.

    Remélem kiadják külön is, én megszerettem a scenariokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #192042
    Csak az nem mindegy, hogy milyen körülmények között.
    Nem kell linkelnem szerintem a sok száz/ezer topik közül párat, hogy értsd :)
  • IMYke2.0.0.0
    #192041
    Francba.
    Már Gold-ra upgrade-eltem, és csak a Brave New World hiányzik.
    Nem fogom újra megvenni az egészet :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #192040
    Siettek - muszáj volt nyerni a sokkal jobb PS4-el szemben valamiben.
  • IMYke2.0.0.0
    #192039
    Szereti, de nem kell teleb*szni a képeivel a topikot :)
  • Micsu
    #192038
    Dühöngés megy itt is nyugi :)
  • Dzsini
    #192037
    Ja hogy azért duplák :/ Köszi, jó tudni... bár ettől nem lettem boldogabb.

    Apropó, elvileg a héten megjelenik a Civ5 Complete, ami az összes eddigi DLC, plusz "újragyártották" bele a Colonizationt, komolyan kibővítették a mostani Spanyol-Inka gyarmatozós scenariot.
    (remélem jó videót szúrtam be, itt bent nem bírja a gép a YT-t, cím alapján kerestem ki)
  • shaddam
    #192036
    Azt hogy nem lehetett látni a hdd méretét nem is értettem. Illogikus az egész
  • tomsolo
    #192035
    Sho Kosugit mindenki szereti!
  • IMYke2.0.0.0
    #192034
    Itt beszélgetünk.
    Ha valaki "fórumozni" akar, az pedig betartja a kevéske szabályt, és mindenki jól jár.

    Vagy átmegy a dühöngőbe, a humorosba és kiéli ott magát.
  • Micsu
    #192033
    Szabaly az szabaly de a forumozas sava borsat pont a jol beagyazott gifek, videok kepek adjak
  • Micsu
    #192032
    Ssd a win felhasznalasi elmenyet a duplajara emel, nem ertem errol miert nem beszel senki, 2011 ota hasznalom