311802
  • Moby
    #192111
    Enslaved: tudom, szerettem 360-on. Amit fájlalok még, az a shadow complex. Azt végigtolnám szintén fullhd-ben. Igazán pécésíthették volna.
  • Moby
    #192110
    Kicsiben??
    30 éve tolom a szakmát. Harminc.
    Vajon hány ezer olyan játékot zsákoltam be, aminek maximum a főcíméig jutottam? Kezdve a Csokiban kazettárahörcsögöléssel... :DD
    Ma már ettől mélyebbere nem merészkedek, de a vírus azért bennem van, és két hete azért ismét vettem egy vitát is, merugyan remoteplayre, de már az is csurig van game-el, de még csak 3x kapcsoltam be LOL
  • DarkSector
    #192109
    Na most kicsibe leírtad azt amit én kicsivel nagyban üzök, veszem a játékokat, de kevés időm van játszani, időm úgy van hogy idejövök a géphez ebbe abba belejátszok, de ahol 1-2 ora legalább kellene, max hétvégén állok neki. :D
    Nehéz a kockák élete ja. :D

    Na még Enslaved-ed is van, az jó játék. :D
  • Moby
    #192108
    Az elmúlt hetekben összevásároltam annyi játékot, hogy nemigaz. És még egy enslavedet is kaptam! :D
    Ehhez képest a killzone:sf multin kívül nem játszok semmivel, arra sem sok időm van.
    Nehéz a kockák élete... :D
  • ricsa008
    #192107
    Dead Island... :(
  • grebber
    #192106
    Aki valamiért nem tudná elindult: Graoupees Be Mine 11

    IL2 miatt behúztam és reménykedek 1db értelmes bonuszban!
  • Tinman #192105
    DI: Riptide elég fájó pont... nagyon jó lett volna, kár, hogy válság van :-/

    Grat!
  • DarkSector
    #192104
    Figy ez egy fertő, innen egyszerűen nem lehet menekülni, függő lesz az ember! :D
    Hihetetlen az a birtoklási vágy ami itt urrá tud lenni az emberen, sok szir szart is megveszel amire amúgy semmi szükséged nem lenne, picit érdekes dolog, de így van. :)
    ÜDV a klubban!
  • IMYke2.0.0.0
    #192103

    Valahol én is így kezdtem :)
  • Moby
    #192102
    A topik olvasásával arányosan nő a naponta vásárolt játékaim aránya :(
    Most ez nem tudom kinek volt jó, hogy vennem kellet egy deadfallt, a:cm-t, meg binary domaint...
    Ja de. Nekem :D
  • grebber
    #192101
    Batman: Arkham City studio showing new game to press, coverage drops in a month’s time

    Na erre kíváncsi leszek ,várom ezerrel mit alkottak!
  • Dzsini
    #192100
    És legalább kiderült, hogy mi volt a tegnapi kétszáznéhány megás update, ami lejött a Civhez.
  • TBTPumpa
    #192099
    Spellforce 2: Demons of the Past (már csak) - 4990 Ft
    Most ez is akcióban van. Még várunk vele.
  • grebber
    #192098
    Már wantonly megrendelte nekem hétvégén kapom meg!

    Azért köszönöm!!!
  • TBTPumpa
    #192097
    Hmm, akkor behúzok én is egy példányt belőle.
    Grebber kell még a Binary Domain? Mert akkor abból is rendelek.
  • w77d
    #192096
    Azokon felül még egy 35 oldalas Artbook is van benne.
  • Dj Tommy
    #192095
    Elolvastam, csak nem elég alaposan, mindegy is a lényegen nem változtat, jó vétel volt és kész.
  • TBTPumpa
    #192094
    Picit bővült a CD Galaxis Cenega játékok listája.
    Lost Planet 3 - 1990 Ft
    Mortal Kombat Komplete Edition
  • TBTPumpa
    #192093
    Szépek! Deadfall Adventures doboza tartalmaz valami érdekeset? Vagy csak 1-2 lemezt és a DLC-k kódjait?
  • w77d
    #192092
    há vazzeg elolvastad te hogy mire válaszoltál? a legelején leírtam, hogy plüss :D
  • Dj Tommy
    #192091
    Ja, hogy az plüss, akkor így már más a dolog.
    Akkor azzal lehet jókat babázni.
  • w77d
    #192090
    amúgy régen volt Bioshock 1 Collectorsom. Na abban a Big Daddy figura nem semmi volt. Csak aztán ugrott egy fejest a polcról és ripityára tört :( Akartam venni másikat, de most már 70 ezer ft körül mozog a Bio 1 CE ára, már ha éppen akad eladó példány.
  • w77d
    #192089
    na jó a zombie plüssjáték és az alien szobor két külön műfaj :D az, hogy melyiknek örül jobban az ember az szubjektív, de azért egy szobor komolyabb tétel mint egy baba :D
  • Dj Tommy
    #192088
    Az Alienes szobrot láttam, az sem rossz amúgy, de a Zombie bábú jobb.
    Mondjuk amikor játszottam a Dead Islanddal, akkor nem szívesen találkoztam azzal a kényszerzubbonyos alakkal. :D
  • w77d
    #192087
    az a legtartalmasabb a csomagból... mondjuk pont azzal kapcsolatban volt egy kis képzavarom, ugyanis azt hittem hagyományos szobor lesz benne, de a kényszerzubbonyos csóka plüss játék alakban van benne :D nem baj, így is nagyon fasza. Szoborként pedig az Alien a legszebb. A Splinternek meg a doboza és a képregény kibaszott ütős, bár a szobor sem mondható ócskának. A másik kettő meg ilyen átlagos collectors szintet képez.
  • w77d
    #192086
    :D
  • Dj Tommy
    #192085
    A Dead Island Riptide gyűjtői kiadást még én is elfogadnám.
  • Fpocok
    #192084
    Ne kapkodjatok gyerekek... csak 4 van :D
  • Fpocok
    #192083
    Kaptam 4 db béta giftet a Dead Island Epidemichez. Érdekel valakit?
  • zorrobomber
    #192082
    Civ 5 map packet náluk vettem meg a minap.
  • Shep
    #192081
    Azért néha még van 1-2 jó akció de tényleg elég gyengék lettek. Na de ezt sem értem. Bio akció nagy fejléc, hírlevél, minden, erre csak olyan tessék-lássék az egész.
  • grebber
    #192080
    Gamersgate lol.Amióta nincs -20% vajon ki vásárol ott bármit is?

    Azért megnézném a forgalmukat -20%-al tavaly és idén amikor már nincs.
    Lehet direkt megint elkurnak majd valamit,hogy legyenek vásárlok.
  • Shep
    #192079
    Bioshock leárazás, a season pass természetesen nincs akciózva.
    http://www.gamersgate.com/bioshock?aff=ggnews
  • ZsZso
    #192078
    Hubazz. Na végre egy ON ... és milyen ON?! Gratula!
  • IMYke2.0.0.0
    #192077

    Nagyon jól mutatnak.
    Irigy.
  • w77d
    #192076
    februárban is karácsony XD végre megjött a pakkom

  • kigyi
    #192075
    Igen ez volt a legnagyobb gond az elején most meg képzeld megoldották :D
    Egy algoritmus segítségével a gyakran használt cellákat felcseréli olyan adatokkal amik nem változnak mondjuk soha (sok statikus adat van egy winyón a rendszer egyes részeitől egészen a programok egyes részein keresztül sok sok adat). Ezeket rendesen elhelyezve a már sokszor írt cellát tudja tehermentesíteni így az új algoritmussal 2 azaz 2% szabad hellyel is lehet 10+ éves élettartamot elérni. (igaz csak napi 10GB írt adat mellett).

    Igen az elején ez nagy gáz volt, hogy a cella megadta magát és rotty ment tönkre a cucc most már az elgyengült cellát oly mértékben kezeli, hogy az emberi hülyeségre is gyógyír az új módszer :)
  • grebber
    #192074
    Real wordl racing alázza ezt lazán! Ez ilyen 1 dollárosnak elmenne!
  • zorrobomber
    #192073
    És hol lehet like-olni?
  • IMYke2.0.0.0
    #192072
    Így néz ki amúgy, és mellé kiírja, hogy Nagy Kép módban vagy.

    KÉP: