311802
  • wantonly
    #192151
    Akcióban néhol ugyanúgy lehet venni 1000Ft-ért Blu-Ray lemezeket is. Legalábbis én már több helyen láttam.

    Viszont általában filmekre valahogy én is sajnálom... Meg nem is lenne annyi lóvém, hogy még filmeket is vásároljak.

    A kedvenceimet azért be kellene majd szereznem.
  • Totti5
    #192150
    Igen, mert a filmwarez a legtermészetesebb dolog a világon ahogy a zene is. Én is csinálom nagyüzemben, nem azért mondom, de alapműket mind beszerzem. Nem 1szer nézem meg, hanem többször és ezeket a filmeket ugyan úgy támogatom mint a kedvenc játékaimat, hisz ez sem szól másról. DVDn filléres dolog a filmvásárlás, BR itthon drága, ezért kell külföldről.
  • Botond #192149
    Mi pont ezért csak 1000 forintos DVDket veszünk nejemmel. Gyerekek miatt 5 év lemaradásban vagyunk a filmekkel úgyis, warezolni meg lusta vagyok. Havi max 2 film meg belefér.
  • DarkSector
    #192148
    na mond csak hogyis van ez? :D

    igaz nincs HDD-m de meghallgatlak. :D
  • Totti5
    #192147
    Mivel senki nem fektette szabályba hogy 60 fpst kell csinálni most sem, 8 éve sem s azelőtt sem, ezeket a hszeket gondold át mégegyszer. Egyrészt nem a frémtől lesz valami nextgen, még a felbontástól sem hisz a Ryse 900pben is odabasz és nextgenebb nem is lehetne kezdésnek, ahogy a Killzone is. fix 30 vagy fix 60 fpst kell elérni, ahogy eddig is. Vannak sorozatok és műfajok ahol elvárás és tradíció a 60 fps és kell a játékélményhez, illevet vannak fejlesztők akik TUDJÁK hozni. Sok fejlesztő meg nem tudja, még a 30at sem stabilan, nem hogy a 60at...

    fix 60 fps jó, PCn, jó drága PCn most is és egész generáció alatt el lehet majd érni a legtöbb játékkal, akinek van rá pénze és szükségesnek érzi. Ettől még konzolon egy R* játék úgy oda fog baszni hogy csak lesünk és lesz NEXTGEN így nagybetűkkel, és 100% hogy nem lesz 60 fps, de még fix 30 sem biztos, hisz sosem voltak azok ( PCn is paks kell nekik minimum )
  • arty
    #192146
    ugye a psn-es resident evil leárazásokról nem maradsz le? ;)
  • DarkSector
    #192145
    1-2 103x nézős filmért én, pl robotzsaru.
  • davidka003
    #192144
    Számomra furcsák ezek a filmvásárlások. Kiad az ember a blu-ray kiadványra 4-5 ezret és másfél óra alatt lepörög általában az egész. A legtöbb film úgyis csak arra jó mostanában, hogy megnézze az ember aztán meg törölje.
  • DarkSector
    #192143
    Robotzsaru-ra féltékeny lettem.
  • Totti5
    #192142
    Ez is megjött. A szobor a lényeg ami igényes ( 3 ezeret maximáisan megérte ), a többi puritán, a doboza is...

    Rush 3Ds borítója ötletes, a két nagy ellenfél arcképe attól függ hogy forgatom.
  • tomsolo
    #192141
    Megnéztem ma egy 1080p-s RE4 HD videót. Ezek hülyék? Hát milyen pixeles - mosott fos - egy csomó dolog? HD ám a seggem.
  • wantonly
    #192140
    Én sem fogok havidíjat fizetni az tuti, de azért amíg béta megnézem milyen. :)
  • tomsolo
    #192139
    Engem igen :)

    [JOBB KÉSŐN MINT SOHA]
  • Rapid81
    #192138
    Ingyen DLC és frissítés a Takedown: Red Sabre-höz
  • darkling
    #192137
    A Curse-n egy tonnányit osztogatnak.
  • DarkSector
    #192136
    vicces.
  • genndy
    #192135
    Humble Double Fine Weekly Sale
    1 dollár:
    Psychonauts
    Costume Quest Costume Quest
    Stacking

    Min. 6 dollár:
    Brütal Legend

    Min. 16.74 dollár:
    Spacebase DF-9 (Early Access Game)
  • DarkSector
    #192134
    uh akkor ne inkább valaki más vigye el, nem ér annyit, azért thx a lehetőségért. :)
  • Rapid81
    #192133
    Fogalmam sincs. Volt már számos olyan béta játékom, ami utána teljes értékű vagy F2P lett...
  • DarkSector
    #192132
    Oks, ha senki nem jelentkezett, akkor megnézem, aztán ha akad valaki, más is tud erről a profilról játszani majd.
    Ugye ez olyan hogy beregeled és ha vége a beta-nak akkor eltűnik nem?
  • Rapid81
    #192131
    Még 1 van. Döntsd el, hogy kell vagy nem...
  • Dj Tommy
    #192130
    Küldtem barátfelkérést.
  • genndy
    #192129
    Tolnám, ha kaptam volna bétakulcsot. Ha egyáltalán jelentkeztem volna bétakulcsért...
    Érdekel, de félek hogy beszippantana, úgyhogy nem engedtem a kísértésnek. Meg a havidíjas rendszer sem tetszik (nem úgy általában, de úgyse tudnék vele annyit játszani hogy úgy érezzem megéri az a havi 4000(?) Ft).
    Meglátom azért mi forr ki belőle. Egy-két infomorzsát bedobhatsz ide is.
    Mondjuk annyira mégsem érdekelhet, mert az itteni topikját se nézem...ööö, szóval bonyolult lélek vagyok, na.
  • Rapid81
    #192128
    Vegyél fel Steamen.
  • Shep
    #192127
    Igen.:)
  • Dj Tommy
    #192126
    Engem érdekelne 1 db. :)
    (Ha még van)
  • wantonly
    #192125
    "The size of the game is about 50 GB."

  • TBTPumpa
    #192124
    Már vagy egy hete!
  • DarkSector
    #192123
    Dejó, TR-ből is van már GOTY.
  • wantonly
    #192122
    Az Elder Scrolls Online Beta-t tolni fogja valaki?

    Elvileg holnap kezdődik a tesztelés.

    Most telepítem, 22GB...
  • DarkSector
    #192121
    mondom ha marad 1 én kipróbálnám, de utána tuti továbbadnám valakinek vagy valakiknek, természetesen itteni megbizhatóaknak ugy hogy összebeszélünk akár többen, ha ez nem geci dolog, akkor én beregelek 1-et.
    ha e célra majd odaadsz 1-et akkor szólj, és nyitok rá egy profilt.

    /de ha valakit orbaszájba érdekel a saját accountjára akarja értelemszerűen előle nem fogom elcsaklizni. :)
  • Rapid81
    #192120
    2 elkelt. Még van 2.
  • DarkSector
    #192119
    Ha marad egy példány, akkor én annyira megpróbálnám, mivel ez beta, hogy belejátszok, és azt a profilt másnak tovább tudnám adni, hogy többen kipróbálják, hiszen ez csak egy beta, engem nem érdekel ha nem a profilomról játszanék bele.
    Hanem egy sima másik profilba betenném és belenéznék, utána értelemszerűen azoknak kölcsönadnám, vagy átadnám akiket éérdekel és nem gáz ha nem a saját profiljukon lenne.
    Így több ember 1 példányból ki tudná próbálni.
    Ez csak 1 ötlet, ha nem tudom kipróbálni nem halnék bele. :D

    Mert ugye ez beta, egy ideig lehet csak játszani és utána eltünik, vagyis ezt beregelhetjük egy olyan profilra is amit körbeadunk egymásnak, és marad akár 3 beta gifted. :D
  • Rapid81
    #192118
    Gyüjjetek énhozzám, gyermekeim...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De csak az, akit érdekel.
  • DarkSector
    #192117
    Aha. :)
    akkor van még mit gyűjtened. :D
  • Moby
    #192116
    Nincs. Régebben csak lemezeztem, aztán meg a konzol volt a fő platform.
  • DarkSector
    #192115
    LP3? :)
  • DarkSector
    #192114
    Jah Shadow Complex nagyon fasza játék, én megelégednék ha boxon lenne olcsón párszázas ajánlatként. :D
  • Shep
    #192113
    Na ki fogja megvenni a tavalyi év legunalmasabb játékát, ki nem fogja kibírni? :)
  • DarkSector
    #192112
    Most Steam-re gondoltam per pillanat ott gondolom nincs olyan sok játék amit mostanában vettél nem? :)