311802
  • DarkSector
    #192191
    :D

    ez is egy mellényúlás. :D
  • w77d
    #192190
    kell a fenének a kocsi a lakásba :D az én kocsim egy szinttel lejjebb halál pontosan az ágyam alatt van, ennyi bőven elég :D
  • DarkSector
    #192189
    És ezt az életet szeretném elérni egyszer.

  • DarkSector
    #192188
    Gyerekek, van még mit tanulnom tánctudást illetően! :D

  • arty
    #192187
    undorodom az összes (najó, Dűnétől nem ;) ) egykaptafa Lynch filmtől (amit láttam) :)) tényleg nem vagyunk egyformák.
  • DarkSector
    #192186
    Hallod robotzsaru mennyi volt amúgy?
  • MerlinW
    #192185
    Abban, igen.
  • Zóanagyvarázsló
    #192184
    Mondjuk már az is elég régi film, a rákövetkező években is jöttek oylanok, mint a Mou gaan dou (magyar cím: Szigorúan piszkos ügyek, a The Departed eredetije, százszor jobban tetszett a remake-nél) vagy a Sofia Coppola-féle Lost in Translation, hogy különböző stílusúakat említsek azokból az időkből.
  • wantonly
    #192183
    Ebben van a kávés jelenet vagy egy másik Lynch filmben? Az a kedvencem. :)
  • Totti5
    #192182
    Ezzel azért vitatkoznék, mert a Batman nagyon nem Transformers szint, semmilyen téren sem, de erről kár is többet beszélni, ha nem tetszenek nem tetszenek:)
  • MerlinW
    #192181
    Jah, Lynch filmjei általában ilyenek:) Még az ázsiai noire filmeket tudom néha szeretni, bár mostanában elég kevés készül belőlük.
  • Zóanagyvarázsló
    #192180
    Mondjuk azt egyszer nézni olyan, mint más filmből csak az első 5 percet :)
  • Zóanagyvarázsló
    #192179
    Nekem kívánom túlzásba vinni a témát, csak az érdekesség kedvéért pár jó ajánlat még:

    The Ultimate Gangster Box Set Blu-ray €12.49
    Lord of the Rings Trilogy: Extended Limited Edition Blu-ray €31.19
    Planet of the Apes: Evolution Collection Blu-ray €24.95

    Az adott szériák kedvelőinek ezek "ingyen" vannak, és sok hasonló akad még, nem a Tescóból kell kiindulni.
  • MerlinW
    #192178
    Az meglehet. Utoljára a Mulholland Dr. volt amit szívesen megnéztem többször is. Nem szeretem a felszínes cuccokat. Számomra az szórkozás, mikor egy film intelligens, komolyan elgondolkodtat, van benne mély művészi tartalom.

    Az alant említett Prometheus vagy a hasonló blocbuster filmek (Transformers, Batman, stb az értkelhetetlen kategóriák nálam) Nem vagyunk egyformák:)
  • wantonly
    #192177
    No, Elder Scrolls Online feltelepítve, már csak várnom kell holnapig.

    Laza 2,5 óra volt mire végigfutott a telepítő... Ez főleg annak volt köszönhető, hogy az a 20GB+ nagyon lassan csorgott.

    Nálam olyan 30GB-ot foglal, de nem lehet meghajtót választani, C-re települ és kész.

    Majd írok élménybeszámolót. :)
  • arty
    #192176
    Ha azt mondod, hogy az utóbbi 10 évben nem láttál olyan filmet, amit újranéznél: az úgy oké, de ezesetben rosszul választasz filmet :)
  • Zóanagyvarázsló
    #192175
    Tisztességesen kifejteni hosszú lenne (röviden: sokat akart a szarka, de a saját tollát sem bírta felemelni, cserébe viszont jól nézett ki), már így is pengeélen táncolok, szóval nem megyek bele. Máskor megtettem már elégszer.
  • Zóanagyvarázsló
    #192174
    1-4-ig sorban mindet. Mondjuk nálam a kánon az Aliens után véget ér, az utolsó két film csak a maga módján szórakoztató kísérlet az univerzumban, ha nem is a nagykönyv szerinti jó filmek egyébként sem. A 3-on meglátszanak az időtényezőt leszámítva DNF-es hányattatások, a DC-n is, a Resurrection meg egy nagyon drága B-film, de én minden hülyesége ellenére kedvelem, csak nem veszem komolyan.
  • wantonly
    #192173
    "Prometheus viszont bejövős, már 4szer pörgött le."

  • Totti5
    #192172
    Melyik Alieneket?:))) 1-2-3 frankó a 4 nekem nem tetszik. Prometheus viszont bejövős, már 4szer pörgött le. Prometheus to Alien: The Evolution Box Set egy nagyon jó kiadás, minden Alien fannak kötelező darab!
  • Rapid81
    #192171
    És működik! Végre! KÖSZI!!!!
  • tomsolo
    #192170
  • wantonly
    #192169
    Prometheus: nem tudom mi bajotok vele, én kétszer is megnéztem, szerintem tökjó. Várom már a folytatást, főleg ilyen ínséges időkben.
  • Zóanagyvarázsló
    #192168
    Azért ezt a kettő elég nehéz elválasztani. OK, Tango & Cash, Beverly Hills Cop, 48 Hours szinten újranézős, mindig előtte ragadós akcióvígjátékok nem nagyon akadnak (a Kiss Kiss Bang Bang jut hirtelen eszembe), de jó filmek csak-csak, azok közül pedig csak megnéz párat újra az ember.

    Én tavaly a 2008-as Moont néztem újra, igaz, utána azt éreztem, hogy nem lesz újabb menet; ugyanez az Alien, a Terminator, a Blade Runner vagy a Back to the Future akárhányadik megtekintése után úgy néz ki, hogy azonnal tudnám kezdeni az elejéről.
  • Zóanagyvarázsló
    #192167
    Prometheus to Alien: The Evolution Box Set kihagyását bánom egy kicsit, mert elég olcsó volt, az Alieneket pedig újranézem szinte évente (a Prometheusnak is nekifutnék újból, de nem azért, mert tetszett vagy mert másodjára esélye lenne tetszeni). Most jó drága. Majd lesz még jó árban.
  • genndy
    #192166
    Naa, azért ez így eléggé nem igaz (nem kezdem sorolni a "szerintem"eket, mert Imy kib@sz a kialakuló flame miatt, de ez azért sarkos kijelentés volt). Azt elfogadom, hogy kevesebb újranézős készül, filmkészítők rámentek a popcornra.
  • MerlinW
    #192165
    Én nem azt írtam, hogy nem csináltak jó filmet. Hanem hogy olyat nem, amit még egyszer megnéznék. Nem ugyanaz a két dolog.
  • Totti5
    #192164
    Kíváncsi lennék 10 éve mik voltak a kedvencek, és 10 év alatt mikből nem jött ki semmi értékelhető. Bár a kijelenetés már önmagában elég hogy erről felesleges beszélni, ha valaki így gondolja... ( s vannak ugye a zseniális filmsorozatok is az elmúlt évekből )
  • DarkSector
    #192163
    De miért nem drága? :D
    Vagy miért nem vagyok rajongó? mert ha az 5 utániakra értetted akkor nem vagyok az. :D
  • arty
    #192162
    Gondolom _MINDEN_ filmet láttál az elmúlt 10 évből, innen a magabiztosság*.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    *értsd: irdatlan baromság :D
  • Zóanagyvarázsló
    #192161
    Szomorúan hallom, hogy nem találod meg a számításodat. A mai Hollywoodra amúgy lehet sok rosszat mondani, de amellett, hogy ez esetemben még csak őket nézve sem igaz, van élet rajtuk kívül is. Szóval nekem akad mit nézni, ha a legtöbb "friss" filmet kb. akkor is látom manapság, mire már a tévében is adják.
  • arty
    #192160
    rapid81 ! (és a többi starcraft és command & conquer/red alert rajongó)

    http://data.hu/get/7392642/ddraw.zip

    és hogy mit csinál?



    c&c-hez van amugy nagyfelbontás patch/mod is: http://www.playerattack.com/file/24265/Command--Conquer-Gold-v1.06c-Rev.-3-Unofficial/ (persze fullhd-t nem szabad beállítani, mert a képernyőfelbontásnál kisebb mapok sajnos bebugzanak, leírás itt: http://nyerguds.arsaneus-design.com/cnc95upd/cc95p106/
  • Zóanagyvarázsló
    #192159
    1-2-3 Bundle drágának tartom.

    Információim szerint a Capcom holnap sajtótájékoztatót hív össze, melynek az lesz a témája, hogy az SG-n DarkSector néven írogató egyén, nem rajongója a Resident Evil sorozatnak, bármit is állít.

    A Super Bundle lenne jó, abban a RE6-tal bezárólag minden benne van, de az nem akciós, az 20k. Pedig volt már 9k körül is. Jó lenne ha bővítenék a Revelationsszel, akkor 10k-ért jöhetne :)
  • Totti5
    #192158
    Olyan filmet nem veszek meg amit még nem láttam. Eleve ezeket moziba is néztem. Mivel ott nagyon tetszett utána egyértelmű a lemezes kiadás. Klasszikusokat meg gyűjtöm. Horror, scifi, fantasy műfajjal van tele a polc ( szó szerint ).
  • MerlinW
    #192157
    Kár, hogy 10+ éve nem készítettek filmet amit érdemes többször megnézni:)
  • Zóanagyvarázsló
    #192156
    Nyilván nem egyszernézős filmeket vesz az ember Blu-rayen,a 4-5k-s árnál arra még legális alternatívát is inkább talál. Én ezt rendeltem magamnak még 22,68 euróért, filmklasszikusok, 1k-s darabáron, csúcsminőségben. Nem is egyszer fogom őket megnézni, az biztos. Lehet 1971-es film az A Clockwork Orange, de piszokmód éles így a kép, nem DVD-minőség, no.
  • DarkSector
    #192155
    THX...ORC elég gáz rész lett.

    RECVX és 1-2-3 Bundle drágának tartom. :D
  • bon
    #192154
    A szobor pláne megérte, van olyan bolt ahol csak a figurát akcióban 15ezerért árulják.
  • Totti5
    #192153
    Ezek kényelmi funckiók, amik visszakerülnek, belekerülnek, hisz mind a kát gép új OSt kapott, amit 0áról kell felépíteni. Lehet itt vergődni ezen, hisz az is szar hogy nem volt, most az is szar hogy lesz, mert mit képzelnek hogy frissítik... jó lenne már eldönteni mit akarunk. Én egy ugyan olyan folyamatosan fejlődö gépet mint a 360 volt. Az is fapadosan indult, konkrétan 3 teljes Dash váltás volt a 2013as fullos állapot SEMMIBEN nem egyezik azzal ahogy 2005ben indult az egész. Nextgen gépeknál sem lesz máskép. A lényeg az volt láncsra hogy működjön, gyorsan, problémamentesen tudja kezelni a nextgen újdonságokat... ez mind a két gépnél maradéktalanul sikerült a tövábbi lehetőségeket pedig folyamatosan teszik bele, a visszajelzések alapján alakítják és bővítik a rendszereket.
  • arty
    #192152
    zó linkelte a minap: http://blog.eu.playstation.com/2014/02/05/february-playstation-store-sale-kicks-off-today-save-on-gt6-knack-tearaway-more/

    Resident Evil: Code Veronica X
    Was £15.99/€19.99, now £6.39/€7.99
    Additional 10% discount for PS Plus members

    Resident Evil: Operation Raccoon City
    Was £11.99/€14.99, now £5.99/€7.49
    Additional 10% discount for PS Plus members

    Resident Evil 1, 2 and 3 Bundle
    Was £11.99/€14.99, now £8.03/€10.04
    Additional 10% discount for PS Plus members
    (Not available in Germany)