311802
  • ZsZso
    #192231
    Haha viszont Tinman nem írta, hogy Ő nem vásárol többet ott :D. Kicsit összemostam a kettő posztot asszem ;).
  • Moby
    #192230
    Nem történt semmi még így is meg tudtuk beszélni :D
  • wantonly
    #192229
    Az automatikus válaszlevél algoritmusa szarul van megírva.

    De ilyenkor, ha bármi hiányzik a rendelésből az lenne a minimum, hogy megkérdezik így is kéred-e vagy le akarod mondani.
  • ZsZso
    #192228
    Én vagyok a f@sz. Nem Neked akartam válaszüzenetnek küldeni, hanem Tinmannak a #192218 -ra. Mea culpa!
  • Moby
    #192227
    >Nem értem mi a gond.

    Az baj. Nem kötelezettséget kérek számon, pusztán valami normális ügymenetet, ha már ők szeretnének megélni az ÉN pénzemből. A jól működő üzlet nem a betartott kötelezettségektől, meg az okosan megfogalmazott ÁSZF-től működik jól.
  • Dzsini
    #192226
    Inkább a kommunikáció módja az szerintem, amivel probléma van. Ő (lenne) a vevő, vigyázni kell rá, hogy ne legyen elégedetlen.
  • ZsZso
    #192225
    Tessék elolvasni az ÁSZFet, szépen le van írva, hogy ez az automatikus válaszlevél nem jelent semmilyen kötelezettséget rájuk nézve (8. oldaltól). Le vannak fektetve a szabályok mielőtt rendszelsz. Nem értem mi a gond.
    Persze, gondolom milyen szar, hogy Neked már nem jutott, de ha nem tetszenek az ÁSZFben leírtak, akkor nem vásárolsz ott, ahogy Te is írtad.
  • Dzsini
    #192224
    - ennyi. Toll a fülükbe ha így kommunikálnak.
  • Moby
    #192223
    Ezek után érdektelen, hogy mijük van, és mijük nincs.
  • lostprophet
    #192222
    Az oldalukból kiindulva Binary Domain biztos van még, Deadfall és Alien nincs.
  • Moby
    #192221
    Az, ha nem kapnak valamiből az egy dolog. Az megint másik, hogy beleszarunk a vevő szájába, meg küldünk egy ilyen levelet, hogy
    "Ön által kért címek közül volt, ami elfogyott"
    Nem kértem, rendeltem. Majd ha ingyen adjátok, akkor fogok _KÉRNI_
    "így azt nem tudtuk félretenni Önnek."
    Mi az az "azt" b+? Nem tudjátok mi fogyott el??

    Nyomorékok.
  • Dzsini
    #192220
    Nálam a konzolokszervize hátrált ki a SimCity Limited Edition alól - mondták, hogy sajnos 0 darabot kapnak, úgyhogy X engedménnyel maradhatok náluk a normál változatra, szorri.

    Legalább nem csak "nekem nem jutott", hanem tényleg senkinek.
  • Moby
    #192219
    No ezek után nem bírnak olyan olcsók lenni, hogy én innen bármit vegyek.
  • Tinman #192218
    Pre-order volt náluk a Batman Arkham City. Mondom pre-order.

    Eljött a megjelenés ideje... küldtek egy levelet, hogy sajnos nekem nem jutott.

    Rofl.
  • Moby
    #192217
    Ez a cdgalaxis mekkora egy retek bolt, úristen... Tegnap délután megrendeltem a deadfallt, az alien_cm-et, meg a binary domaint, megjött a visszaigazolás, stb. Ma reggel kaptam egy másik emailt, hogy néhány játék elfogyott, de ami van azért mehetek.
    Oké. És melyik fogyott el? És hogy fogyott el? Minek rendeltem akkor meg? Mi az amiért mehetek? Telefonon elérhetetlenek.
    Na ezektől én eddig sem vettem semmit, és ezt a szép hagyományt a jövőben sem szakítom meg. Riöl balkáni faszlámák.
  • darkling
    #192216
    Nekem az a tapasztalatom az isthereanydeal-el, h. nem feltétlenül javítja korábbi bejegyzéseket, ha árváltozás történik.
  • IMYke2.0.0.0
    #192215
    Hajlok erre a véleményre én is - bár, szívesen láttam volna saját szememmel az este/éjjel az igazat :)(
  • ZsZso
    #192214
    Azért ne vegyük készpénznek, amit az isthereanydeal.com mutatott. Lehet, csak náluk volt valami gebasz, nem az egész HumbleStore adta meg magát, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #192213
    Az a baj, hogy az IsThereAnyDeals-en még mindig 0,74 eurókat látni sok játékuknál, és csak akkor derül k ia valóság, ha ránézel az anyaoldalon...
  • darkling
    #192212
    Ha megnézitek az isthereanydeal oldalát, legörgettek pár oldalt, látható, h. kb. 220 játék volt elárazva (talán az egész kínálat?).
  • zorrobomber
    #192211
    Sins-ből én is vettem volna vagy négyet, plusz egy Sir, you are being hunted is ugrott volna a zsákba :)
  • IMYke2.0.0.0
    #192210
    Azt-a-qrva-élet!!!

    Egy Batman: Arkham Origins-re és egy Sins os Solar Empire-re pályáztam volna.
  • ratgab
    #192209
    Ennyiért lecsaptam volna pár dologra, ha más nem ajándékozási célból, de sajnos már korrigálták.
  • zorrobomber
    #192208
    Vót, valamikor. :)
  • darkling
    #192207
    Szerintem elárazás.
  • Shep
    #192206
    Ezek ilyen villám akciók, vagy mi?
  • Micsu
    #192205
    lehet nem csak hollywoodban kéne keresgélned
  • ZsZso
    #192204
    Nem olyan jó árak! Camelcamelcamel.com -mal Amazon.co.uk jobb árakat produkál. Tudom ajánlani!
  • Szabi #192203
    durva :D
  • darkling
    #192202
    Eh, na még egyszer:


    De ha az sem jó, akkor ez biztos :)
  • darkling
    #192201
    Volt ott más is:
  • lalakov
    #192200
    Ingyenes hétvégi játék a Steamen: Borderlands 2
    És 50%-ot is kapott: Borderlands 2
  • Szabi #192199
    200ft-ért nem csalódtam volna túl nagyot szerintem :D
  • arty
    #192198
    örülj neki, legalább nem kell ezt a szemetet tologatnod, "ha már megvetted" alapon :)
  • Szabi #192197
    kár volt ma aludni.. lemaradtam erről :(
  • jetblack
    #192196
    Beszoltal ? Azert ne feledkezzunk meg arrol hogy neked volt meg puncicabriod is es az amcsi opeledet se felejtsd el az az olasz szepseg azokhoz kepes iparu muremek
  • DarkSector
    #192195
    Érdekes egy játék ez a Dead Island Epidemic, az eredeti után, ez amolyan Tomb Raider módra készült spin-off. :D
  • DarkSector
    #192194
    Lambo az ami a felvételen van a legállatabb verda a világon, egy műremek. :D
  • w77d
    #192193
    ja hogy te a Lambot és a Ferrarit pályáztad be? olasz szarok, nem kell XD
  • wantonly
    #192192
    Get one of 1,000 codes for Shattered Horizon

    Get one of 500 codes for 3DMark Advanced Edition

    Sapphire Giveaway