311802
  • Shep
    #192271
    Nem, hanem mert még mindig nem dőlt el számomra egyértelműen ,hogy mi lesz elég a nextgenhez és persze melyik gyártó mely terméke fogja ezt elérhető áron nyújtani. Én a magam részéről nem látom értelmét venni most bármit is amiről aztán év végére lehet, hogy kiderül, hogy szódavizet nem ér. Witcher 3 lesz szerintem az ami jó alap lehet majd a jövőre nézve, főleg ha a srácok eddig munkásságából indulunk ki :)
  • zorrobomber
    #192270
    Valutaárfolyamok miatt és/vagy nincs most "mindentvivő" ár-érték arány bajnok?
  • Shep
    #192269
    Leginkább semmire, kivárást javaslom.
  • grebber
    #192268
    A Microsoft hamarosan bemutatja az új DirectX-et
  • IMYke2.0.0.0
    #192267
    Ehh, nem volt jó a képbeszúrás.
    Nélküle:

    "Saints Row 4 Season Pass"-szal kapod.
    * Enter The Dominatrix
    * How The Saints Save Christmas
    * + 1 DLC ami megjelenik hamarosan
  • IMYke2.0.0.0
    #192266
    Van. De nem tetszene :)
  • Tinman #192265
    (Főleg) IMI!

    SR4 ügyben kérdeznélek, hogy mik a SZTORI only DLC-k?

    Nem érdekelnek a ruhák, vicces fegyverek, etc, csak az ami sztori/quest.
  • zorrobomber
    #192264
    GTX660?

    Kérdés nem csak neked (tudom hogy nem jó topik, de öö én csak ide szeretek írni :) ) Szóval 5770-ről mire váltanátok most(kb ilyen negyvenXezer a lélektani határom)? Nem bánnám ha csendesebb lenne mint ez a mostani porfújógép.
  • Shep
    #192263
    Kösz.
  • robotnyk
    #192262
    Kérem tisztelettel, úgy döntöttem hogy a next gent PC-n kezdem, és a videókártyámhoz járt egy uplayes AC4 kód. Viszont PS3-on már kb a 70-80%-át lenyomtam, szóval ha esetleg valakinek lenne valami digitális cserealapja, akkor jelentkezzen.
  • Dzsini
    #192261
    Csak makróból, egyébként van Exceles topic, vagy keresőben "excel check cell color" :)

    Ha feltételes formázással színezted ki, akkor a feltételt használd a továbbiakban is
  • Tinman #192260
    Ha az embert börtönbe zárják és hónapokon keresztül 150 kilós kancickányok tolják 24/7, nos annak is vége van egyszer. Vagy így vagy úgy.

    Így ért véget a KB: Wotn is. Azt hiszem erősen overpowered voltam a végére, mert kb. annyira volt megterhelő a végső harc (varázskönyv és harag nélkül!), mint egy CD Galaxisos rendelés.



    Steam szerint 176 órám van benne, de kajálások, telefonálások céges alt+tabok miatt simán lejöhet ebből 6 órányi, szóval inkább csak 170 órás kaland volt.

    FLAME: Van egy achi, mely szerint öld meg xyz-t a vége felé a legkevesebb szövetségessel. Na most a normális ember csinálja a questeket. Ha így teszel erre az achira esélyed sincs, mert a sztori szerint is boldog-boldogtalan összefog "nemmondommegki" ellen. Ez marhaság és vissza se fordítható, max ha kb. 100 órával korábbi mentést visszatöltesz. Pffff.

    PH-san tömören: NEM AJÁNLOTT!

    Vége statisztikák:

  • ZsZso
    #192259
    Ez már a stress test. Szerintem tesztelték már előtte is jópáran, így volt már ideje véleményt alkotnia pár szerencsésnek ... egy BÉTA állapotú programról.

    Persze az is lehet, hogy nem tőlük származik Rony információja - erről én mit sem tudok.
  • zorrobomber
    #192258
    Mert MMO?
  • Shep
    #192257
    Excellben, hogyan tudok olyan vizsgálatot végrehajtani, hogy ha pl. az adott cellában a szöveg zöld akkor történjen valami, lehet egyáltalán szín szerinti vizsgálatot csinálni?
  • Botond #192256
    kösz!
  • wantonly
    #192255
    Nálunk este 6 körül kezdődik a béta tesztelés. Látatlanba miért kell borítékolni, hogy szar?
  • wesker24
    #192254
    Ugy értem csak egyszer kell megvenni és nincs havi dij nem ugy mint az ESO-nál ! :D
  • Totti5
    #192253
    Alien már nem volt kint tegnap csak az alap.
  • zorrobomber
    #192252
    Iingyen? Küldesz nekem is egyet? :)
  • wesker24
    #192251
    Nem vagyok meglepve gondolhattam volna hogy el fogják cseszni maradunk a TSW-nél :D Az legalább jó is meg Ingyen is van ! :D
  • Rony94
    #192250
    Igaz, elnézést! :D
  • Dzsini
    #192249
    Mikor hallottál utoljára egy MMO-ról, ami "fantasztikusan csodálatosan tökéletesen pompás" volt? :)

    Na jó, legyen "egész tűrhető, az elvárásoknak megfelelő" :)
  • Rony94
    #192248
    Ahogy hallom, a TESO egy nagy rakás @&#@ lett. :D
  • Moby
    #192247
    Nagyon annak tűnt. De legyünk őszinték, ugyanezt a A:CM-ről, és a Deadfall-ról is elég nagy bizonyossággal állíthatom, pedig azokat még nem is láttam ^.^
    Nem is szólt másról az egész, minthogy hátha majd a 60fps-es reszponzivitás tesz valami szerethetőt ezekbe, de így utólag be kell lássam, hogy inkább időelbaszás lett volna belőle, szóval már inkább hálás vagyok a CDG-nek :D
  • Zóanagyvarázsló
    #192246
    Ezekből nem találtam olcsóbbat, brit Amazonnál pedig eleve rendre olcsóbb az amerikai, csak figyelni kell a régiókód miatt, valamint több a postaköltség.

    Persze vannak az Amazonon remek ajánlatok, ezt meg is rendeltem, 5k-ra jött ki. Egy film (igaz, az ötször), de ebben a formában ennyit megér. Idén talán több filmet már nem is veszek :)
  • Tinman #192245
    7990 Ft.

    Szaggatós rókabőr. Végül is csak 7500 Ft-al árazták túl.
  • DarkSector
    #192244
    Eléggé el lehet vele amugy lenni de nem nagy durranás.
    2x szerintem senki nem vitte végig.
  • Zóanagyvarázsló
    #192243
    Ráadásul a Binary Domainre nem azt mondtad, hogy ótvar?
  • arty
    #192242
    rövidtávra terveztek, nem biztos, hogy az ő megoldásuk lesz a végén az "olcsó" :)
  • Botond #192241
    Magyar liveon kint van már a fable anniversary? Mennyiért? Bentről nem látom, de az info érdekelne. Kösz előre is, ha vki megnézi. :)
  • ZsZso
    #192240
    Vagy csak nincs rá pénzük. Inkább egy kis vásárlói elégedetlenkedés mint több misi befektetése a programba.
  • Moby
    #192239
    Az a baj, hogy megfertőztetek ezzel a hülye hörcsögöléssel, és 3 ilyen középszarSE játékon képes vagyok felhúzni magam, pedig a hárommal összesen nem játszottam volna egy órát szerintem :D
  • Rony94
    #192238
    Én csak azt közöltem hogy SZÁMOMRA eddig jó munkát végeztek (nem mintha állandóan rendelnék tőlük valamit).
  • arty
    #192237
    Gyanítom, a weblapra nincs felvezetődve a készlet, kézimunkával szenvedik végig a teljes rendelést.

    Balfaxok :)
  • dartonite
    #192236
    Sims Medieval Deluxe Pack

    Akit nem zavar hogy Origin-es,6 jurot nekem boven megert az alapjatek+pirates,nobles dlc.

  • Moby
    #192235
    Igen, ez rendkívül érdekes. Pontosan mit szeretnél közölni?
    Már csak azért, mert ezek szerint akkor az alábbiakban taglalt témában - jelesül, ha valamit mégsem tudnak teljesíteni, akkor úgy kommunikálnak mint hülye a hülyével - nincs is tapasztalatod.
  • lostprophet
    #192234
    Eddig nekem is, de tökéletes bolt az nincs. Gondolom borzasztóan nagy volt a kereslet a pár ezres gyűjtői csomagokért.
  • Rony94
    #192233
    Érdekes, én eddig bármikor rendeltem tőlük valamit, azt teljesítették is.
  • Moby
    #192232
    Mámindegy, majd megveszem digitálban, úgyis rühellem a lemezt. Időm meg van. Az A:CM-et sajnálom kicsit, de jelen állapotban is negyvenszer annyi játékom van talonban, mint amivel elbírnék.