311802
  • Shep
    #192312
    Hiába vártam nem jött be a kép és szét is fagyott, szóval hagytam a fenébe.
  • grebber
    #192311
    Már megy nekem!Azt a szöveget végig kell várni :D

    Jó game csak nem igen tudom mi szar a lényege.
    Megyek amerre lehet felszedem a csontokat majd elérek egy részhez ahol jön a szellem , elvileg el kéne futni és dont look back the mumusra ,de itt nem tudok semmit csinálni és game over :(

    Amúgy a game atmoszférája kiberkurt módon eltalált.
  • wantonly
    #192310
    Köszi!

    Még nem volt rá időm, viszont ahogy olvastam még akadozik úgy is a szerver. De hamarosan nekiállok bétázni.
  • wantonly
    #192309
    Elküldtem volna még egyszer javítva, de így is jó, köszi, hogy fáradtál vele!
  • Rony94
    #192308

    Ezek nagyon....NAGYON jó könyvek! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #192307


    KÉP a könyvekről:
  • Botond #192306
    6 elkelt, 72 centtel beljebb. :)
  • Panzeradler #192305
    Gyönyörű

    Szívesen vennék majd egy ESO véleményezést!
  • wantonly
    #192304
    Törölnéd, ha megkérlek?
  • IMYke2.0.0.0
    #192303
    Direkt így akartad?
  • wantonly
    #192302
    Jajj, ezt a képet elcsesztem, bocs. :)
  • kigyi
    #192300
    Aki esetleg jelentkezni akar még megteheti időben



  • Dj Tommy
    #192299
    Ennyiért még én is kipróbáltam volna, az ilyesfajta elárazásoknak lehetőleg 17:00-tól kellene lennie.
  • Botond #192298
    110+ kártya! ideje készlet kisöprő akciót tartani! :D
  • robotnyk
    #192297
    akkor ha elégedett vagy az msivel, akkor ez biztos jó lesz. de csak ha bedobsz még 4 giga ramot is mellé. ami elég szívás mert mostanában az nem olcsó.
  • zorrobomber
    #192296
    Ötvenezer+ az egy elég erős lélektani határ nálam, annyiért nem veszek videokártyát. Akármennyire is jó, annyit nem érhet.
  • lalakov
    #192295
    Nem tudja véletlenül valaki, hogy a 2K Collection-ben milyen játékok vannak?
  • robotnyk
    #192294
    a 760 nem fér bele a keretedbe, amit említettél, én azért mondtam hogy várj, és inkább memóriát vegyél.
  • zorrobomber
    #192293
    Na és akkor más meg azt javasolja, hogy várjak még a vásárlással úgy hogy vagy 3 éve(?) vettem ezt ami most van :)
  • Rony94
    #192292
    Nekem igazából elég lenne, hiába elavultnak számít. Engem nem érdekelnek annyira a Crysis 66. része meg a Battlefield 12. (na jó, a BF talán egy picit érdekel), nagyrészt inkább csak azt akarom hogy korszerűbb legyen a gépem a mostanihoz képest.
  • Moby
    #192291
    De az azért sokat elmond, hogy 2013-ban négyszer cseréltem videokártyát a gépben. Ez júliusban került bele, és azóta sem cseréltem le :D
    Mármár meglepően elavultnak számít :)
  • Shep
    #192290
    Én csináltam hozzá accot de a játékból semmit nem láttam, mert betöltött, rányomtam a play-re, felvillant gy textúrahibás valami, majd egy teljes képernyős orosz szöveg fogadott és semmit nem lehetett csinálni, szóval biztos jó játék annak akinek elindul.
  • Rony94
    #192289
    Én ezt néztem ki jelenleg, de lehet hogy később még változni fog.
  • Moby
    #192288
    Én rohadtjó áron vettem. Annyiért nagyon jó vétel volt. Ma inkább lőnék egy használt 680-at.
    Egyébként igen, ez ilyen elsőszériás, a 680-as hűtőjével készült darab. Később már ezen is olcsósítottak.
  • Rony94
    #192287
    Én gépösszerakásnál pont egy 760-at néztem ki. :D
    Jó videókártya amúgy?
  • zorrobomber
    #192286
    Köszi az ajánlást, nekem is megfordult már ez a fejemben hogy kéne még 4 csiga :)
  • robotnyk
    #192285
    4 giga ram kellene még. VGAból abban az árban egy 660 férne bele max ahogy nézem. rövidtávon upgrade lenne, de hosszútávon inkább vennék még 4 gigát, és később vennék vgat
  • lalakov
    #192284
    S.T.A.L.K.E.R. akció
  • Shep
    #192283
    Francba, pedig akartam javasolni ,hogy ha venni akarsz valamit akkor itt az ideje egy ssd-nek :)
  • zorrobomber
    #192282
    Asrock B75 Pro3, i5-3450, 2x2GB DDR3 1600MHz HyperX, TOSHIBA 3TB 7200rpm, SAMSUNG 120GB SATA3 SSD
  • Shep
    #192281
    Semmit.
  • Moby
    #192280
    Miért mit vártál, mit mondjak? Ott vannak egymás alatt, látom a kettőt nap-mint-nap. Ráadásul az AC4 megvan(volt) mindkettőre. A kettő között tranyóban/számítási teljesítményben akkora különbség van, amit nem lehet pusztán optimalizálással eltüntetni, pláne nem olyannal, amit sokszor nem is csinálnak meg. Akinek ez fontos, az ne kergessen már álmokat.
  • Shep
    #192279
    Hát, hogy majd jön a pc az erősebb stb.
  • robotnyk
    #192278
    770

    attól függ amúgy, mi van mellette?
  • zorrobomber
    #192277
    Mikor?
  • grebber
    #192276
    Ezt a The Cursed Forestet hogy kell elindítani? Mindenképpen kell regelni ilyen crydeves- accountot?
  • Shep
    #192275
    Na mit mondtam? :DDDDDDDDDDD
  • Moby
    #192274
    Nincs vagy/vagy. Konzol exkluzívokhoz, minden másra pc. A konzol nem versenyképes teljesítményben a pécével. Szoftverárban meg sosem lesz az.
    Pedig nekem egy lassan csumpinak számító 760-am van, de még ez is mérföldekre van a ps4-től.
    Na nem is emiatt vettem azt sem. Viszont multizni meg csak a ps4-en vagyok hajlandó :) Azonos feltételek, csítermentesség.
  • zorrobomber
    #192273
    Van ebben valami. Én is valami olyat szeretnék, ami GTA5-öt tudná teljes pompájában futtatni... igen, épp tolom boxon, de ez PC-re is kell majd...
  • Shep
    #192272
    Jó persze erre majd jöhetnek a pc sokkal erősebb meg már most hátrányban van a konzol dumák de nem csupán a puszta erő számít, ráadásul még egy normális multiplatform nextgen játék nem jött ki, nincs mihez viszonyítani. Ezzel én a véleményemet elmondtam, további vitába nem is mennék bele.