311802
  • DarkSector
    #192552
    "A február 11-i megjelenést követően 10 dollárért szerezhetjük be a Far Cry Classic PS3-ra és Xbox 360-ra szánt verzióját, de nem sokkal ezután az egész sorozatra lecsaphatunk, méghozzá csomagban. A Far Cry: Wild Expeditions névre keresztelt pakk a most megjelenő Classic mellett a Far Cry 2, Far Cry 3 és a Far Cry 3: Blood Dragon játékokat tartalmazza majd. Az Egyesült Királyságban február 14-től beszerezhető csomagért 30 fontot kérnek majd a kasszánál, amint a magyar megjelenésről is derülnek ki részletek, mi megírjuk."
  • DarkSector
    #192551
    Hát ez jobb lesz ezért mondtam, ezért nem kell nekem már RE. Legalábbis olyan nem amivé vált. Vagy Silent Hill.
  • DarkSector
    #192550
    az igen.
  • Zóanagyvarázsló
    #192549
    Engem sem ragadott magával a demó, pedig a Ghost of Spartáét és a 3-ét is élveztem előtte, a 2-t és a Chains of Olympust pedig vigyorogva játszottam végig utána. Nem mondom, hogy ez perdöntő, de talán valamicskét jelent.

    Mondjuk benned is lehet a hiba, elvégre a Dante's Infernót bírtad annak idején, nekem pedig a GoW 2-höz képest is kevés.
  • zorrobomber
    #192548
    Minek a Resident Evil ha van helyette jobb?
  • wantonly
    #192547
    Én úgy tudom egyszerűen átrakták euróból fontba az árakat, nem váltottak semmit.

    Persze az összekapirgált pénzünket azt átváltották. Fasza, mi?
  • DarkSector
    #192546
    Na valami ilyet vártam volna az új Resident Evil-ektől!

  • DarkSector
    #192545
    Régi 286-oson kis Mortal Kombat feeling? :D
  • DarkSector
    #192544
    Fasza...mondjuk mindaddig noncs baj amíg arányosan vannak az árak, mert ft-ba mennyi az a fontos ugye.
  • Shep
    #192543
    Nem emlékszem már de nem volt az olyan részeknél gondom, egyedül a repülős résznél szívtam mert ott bebugzott balra még elmásztak de vissza már nem akart a kisebb így csak sokadjára sikerült falhoz verődés nélkül megcsinálnom de még így bugosan is meg lehetett, szóval nincs a billes irányításban semmi ördöngősség de tény ,hogy kontrollerrel egyszerűbb.
  • Tinman #192542
    Lehet. Ahogy lehet puszta kézzel is sírt ásni.
    A controller erősen javasolt.
  • Tinman #192541
    Ki tudta, hogy ilyen lesz...? :-( Ha a Legend-ből indulunk ki, lehetett volna ez is olyan jó. Amúgy az eleje nem indul rosszul, csak nagyon elnyújtották. Több ötlettel, egyediséggel (pl. nagyok kevés Boss harc volt) simán lehetett volna remek darab.

    Amúgy öregszem, vagy tényleg megint belehúztam valami nem túl jóba?

    God of War Ascension: 30 perc után léptem ki. Valami nem stimmel...
  • wantonly
    #192540
    Alapesetben:
    1. karakter: WASD+akciógomb
    2. karakter: NYILAK+akciógomb

    Ezért úgy a legjobb, ha van egy partnered, akivel játszod. Persze lehet egyedül is.

    És nagyon jó játék, itt a rövid ajánlóm!
  • Scooter
    #192539
    Olyat se láttam még, hogy egyszerre 2 karaktert kell irányítani.
  • wantonly
    #192538
    Ha azt mondod így sem vészes elhiszem, nekem nehezebbnek tűnt.

    És a karok forgatását, hogy oldottad meg billentyűről? Én mindig átvettem kontrollerrel mind a két karakter irányítását, amikor ilyen részhez értünk.
  • Shep
    #192537
    Akkor én nagyon ügyes vagyok? (szerintem nem)
  • wantonly
    #192536
    Ha egymagad játszod billentyűvel, akkor meg nagyon ügyesnek kell lenned, mert két karakter kell irányítanod a jobb és bal kezeddel együtt.
  • wantonly
    #192535
    Erősen ajánlott a kontroller. Billentyűzettel is lehet irányítani a karaktereket, viszont bizonyos pontokon nálam csak a kontroller segített a továbbhaladásban, ugyanis a forgatás (már mindjárt a játék elején is van) nem ment nekem billentyűzetről.
  • Shep
    #192534
    Simán játszható, nyilván jobb kontrollerrel de lazán végigjátszható és élvezetes billel is.
  • Scooter
    #192533
    Köszi!...csak mert steamgifts ez van a kép alá írva: "Only enter if you own a controller" Nem igazán hittem el én se, hogy anélkül nem működik.
  • Shep
    #192532
    Szerda, vagy csütörtök óta.
  • Shep
    #192531
    De úgy nem lehet a posványból a napfényes strandra érkezést annyira élvezni, mint így. Jaj, nem érted te ezt :)
  • Shep
    #192530
    De lehet.
  • arty
    #192529
    VÉGRE!

    17 db (!!!), "ezerszer" jobb játékot tolhattál volna le, ha van eszed :PPP
  • Scooter
    #192528
    Egy kérdésem lenne. Ehhez a Brothers - A Tale of Two Sons-hoz tényleg kell a controller? Billentyűzettel nem lehet irányítani?
  • DarkSector
    #192527
    Ja vettem észre a fos fontot, mióta van ez amúgy?

    De mondjuk mindegy is, GMG-ről eltűnt, aztán végülis ez a lényeg hogy nem tudom elkülteni. :D
  • DarkSector
    #192526
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem is kell túlértékelni, de legalább van, és lesz! Ez a lényeges, LESSZNEK MÉG jobbak akár. Ez a lényeg, megveszed mert most nincs annyi, DE TUDOD HOGY LESZ!

    A Steam OS-t én sem nézem konzolként, mert nem az, a konzol egy fix hardver.
    Ez csak egy rendszer, de ettől még kell valami amivel más lesz mint az amiről át akarnak csábítani, márha ez a cél.
    Nem csak játék lehet ez, csak ugye a Steam egy játékadatbázis és annak menedzselését végző program elsősorban. Ezért vár mindenki játékok terén valami egyedit....
  • Shep
    #192525
    Azért mert eddig juró volt most meg már GBP és 1,01 GBP az kb 1,23 juró.
  • Shep
    #192524
    Tegnap megnéztem a Phillips Kapitányt jó film volt meg minden, de nem is ez a lényeg hanem, hogy a Warfighterben benne volt az a rész mikor a végén kilőtték a kalózokat.
  • DarkSector
    #192523
    Mindenki a saját hibájából tanul, az okosok meg máséból. :D
  • DarkSector
    #192522
    De Playfire már csak 1.01-et mutat, holott 1.23 volt....mindegy, csak annyi hogy nem is vesződöm ha ez ilyen megbizhatatlan, és ez mellett kb 10 másik acsiért még nem is kaptam lovét...szoval elment a kedvem. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #192521
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért reagáltam, amiért írtam: ne értékeljük túl az exkluzivitást a nagy multiplatform korszakban, másrészt egyelőre az új konzolok kínálata erősen sovány, ezért a visszafelé kompatibilitás hiánya annál könnyebben ellenük fordítható.

    Engem nem izgat a Steam OS, nincs igényem rá. Viszont hiba hagyományos konzolként nézni, nem ezt a vélt vagy valós piaci rést tömné be. Exkluzív meg ne is legyen rá, nem kell fragmentálni a piacot. Derüljön ki, hogy így van-e rá igény! (Ahogy írtam, részemről egyelőre nincs.)
  • DarkSector
    #192520
    De bazdmeg, akkor fasznak erőlködök. :D
  • Tinman #192519
    Vacsora? Mesélj mi volt, szívesen elolvasom. Legalább valami különleges?
  • Tinman #192518
    El se kellett volna kezdeni :-)
  • wantonly
    #192517
    Időnként nálam sem mutatja, de majd helyrejön. :)
  • Shep
    #192516
    Mert csak béta, ne hőbörögjél! :D
  • Shep
    #192515
    Igazából nem is értem miért pont GBP, ennyi erővel RON is lehetne.
  • DarkSector
    #192514
    Jééé eltünt a Playfire-n összeszedett Credit-em GMG-ről....1.23 euro-m volt, most meg semmi sincs. :D szuper! :D

    én most itt ebben a másodpercben fejeztem be a Playfire-val való baszakodást.
  • Rony94
    #192513
    OFF
    Basszus hogy eddig nem használtam Spotify-t. Aki egy kicsit is szereti a zenéket, az próbálja ki. Nagyon király program.
    ON