311802
  • Bence94
    #192592
    Első bemutatáskor nagyon magasra tette a lécet nálam, mert annyira jól nézett ki az egész és jól hangzott amit ígértek. Erre meg megkaptuk ezt a förmedvényt.
  • IMYke2.0.0.0
    #192591
    Ahogy a STEAM-es review-mban is írtam: egyszerűen nem tettem rohadt magasra a lécet - mert és egyrészt:
    * nem követtem a hype-tömeget,
    * nem néztem trailereket, média-képeket,
    * nem olvastam előzetes review-kat, és nem követtem az anti reklámokat sem a Youtube-on, és a nagy megmondó teszter oldalakon.

    S a legfőbb: mert az első "próbajátszásom" során nekem bejött.
  • Totti5
    #192590
    Miért pont Revolt?! sok kimagasló cím van ebben a műfajban pl Ignition, Micro Machines, Death Rally, Reckless Racing, MotorStorm RC stb... Számozott WRC játékhoz nyilván ennek semmi köze, azon kívül hogy a liszensz adott és talán a pályák is megegyeznek.
  • Bence94
    #192589
    Hogyan tudtad egyáltalán feltelepíteni ?
    Gearbox elásta magát a szememben.Remélem valamikor tesznek le mást is az asztalra a borderlands tonnányi dlc-i és folytatásán kívül.Brothers in Arms-ot ide!
  • ratgab
    #192588
    Tudom, hogy szereted a Top view-kat. Amúgy elsőre nekem is bejött, aztán megnéztem egy videót és rájöttem, hogy ez így kösz nem kategória.
  • IMYke2.0.0.0
    #192587
    Nem vagyok rally-őrült, nincs kormányom, és erős gépem sem a fix frame-hez, ezért kerülöm is a nagyon moderneket.

    Én szeretek új játékokkal megismerkedni.
    Szerettem a Re-Voltot, sokszor játszottam már végig, és az egyik(et a sok közül) honosítását is én készítettem annak idején, hamvas fiatalkoromban.

    De, 2014-et írunk, a stílus pedig nekem bejön - mondtam már, hogy szeretem a "top view" akció- és autójátékokat? -, és valamikor kell is.
  • ratgab
    #192586
    Mert te valószínűleg nem játszottál a főjátékkal, az idei és tavalyi WRC-vel. Ez gyakorlatilag totál ugyanaz (pályák, autók minden), csak raktak rá egy felülnézetet, meg ellenfeleket, meg ezeket a hülye powerupokat.

    Re-volt még mindig a kategóriája legjobbja!
  • IMYke2.0.0.0
    #192585
    Nekem meg tetszik.
    Fura népek vagyunk, más az ízlésünk :)
  • ratgab
    #192584
    Hülye Re-volt klón a rosszabbik fajtából. Ha valami rókabőr hát ez az.
  • IMYke2.0.0.0
    #192583
    Az ára sem annyira vészes, és ugye lesz ez még olcsóbb is: "WRC Powerslide" - 15% - 8,49 euro.
  • IMYke2.0.0.0
    #192582
    Bár, copyright miatt amúgy is le van halkítva.
  • IMYke2.0.0.0
    #192581
    Meglepően jópofa ez a játék:: "WRC Powerslide

    Rapid81: halkítsd le, mert metál/rock zene szól alatta...
  • DarkSector
    #192580
    nem szar, inkább úgy mondom. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #192579
    Én pedig egy ötezrest cserélnék el tízezresre!
  • Zóanagyvarázsló
    #192578
    Nem véletlenül, az Ascension közelgő megjelenése okán adták az előfizetéshez ingyen az első részt.
  • ricsa008
    #192577
    egy kérdésem lenne... Ami vettem a galaxisnál SC Blacklist freedom-ot az uplayes? ha igen nem lenne a kodért cserébe valakinek egy steames váltzata Blacklistből?
  • Moby
    #192576
    A gow 1 után ascensIon demo?
    Jól tolod! :D
  • Zóanagyvarázsló
    #192575
    Mondjuk szerinted az Enslaved is jó hack'n'slashnek, szóval... ;)
  • Zóanagyvarázsló
    #192574
    Én is.
  • Moby
    #192573
    Az ascension-ről beszéltem :D
  • DarkSector
    #192572
    Gears Judgement szerintem szarabb mint az első 3.

    GoW -nál meg szerintem az Ascension semmivel nem kevesebb mint a többi rész látványos kaszabolás mint a többiben.
  • Zóanagyvarázsló
    #192571
    Na jó, de én a GoW 1 után ültem le elé, szóval nem voltak nagy elvárásaim.
  • Moby
    #192570
    Előrendelés volt, és végigjátszás nélkül adtam el.
    Megmondom miér nem nyűgözött le: mert nem volt jó. Nem tudtak már hozzátenni semmit, sem pedig hozni az addig konstans növekvő színvonalat. Egy értelmetlen, indokolatlan rész, messze a széria legszarabbja.
  • Zóanagyvarázsló
    #192569
    Jó a kérdés, a felvetés pedig jogos. Nyilván a demó vagy Tinman 30 perc alapján nem lehet leírni az Ascensiont, ráadásul meg sem tudnám mondani, hogy miért nem nyűgözött le. Tuti végig fogom amúgy játszani. Számos példa van rá, hogy a demó nem tetszett vagy nem volt ideje meggyőznie. (Stratégiákból általában kiadós szokott lenni, de például a Panzer General 2 egyetlen kört tartalmazó demója annak idején is vicces volt.)

    GeoW-ból amúgy már egy ideje a Judgement érdekel a legjobban. Az első rész után a sztori úgyis fölösleges a szériában számomra, az meg az általad is írottak és a PCF miatt nem is ahgzik rosszul. Pedig Tinman kampányolt nagyon a GeoW 3 mellett is
  • grebber
    #192568
    Ezt úgy osztogatják,hogy tuti aki megnyeri és aktiválja kap +1-et az invertoryba :D
  • IMYke2.0.0.0
    #192567
    Több dolgot is megerősíthetek azoknak, akik esetleg a többszöri végigjátszást fontolgatják:

    * Megmaradnak a fejlesztések
    * A már megtalált "gyűjthetőket" nem teszi ki újra a játék.
  • mooo
    #192566
    Ne tolongjatok
  • lalakov
    #192565
    DayZ kedvcsináló
  • Rapid81
    #192564
    Nem kell ám, hogy minden történetnek vége legyen. Ez pont így volt jó, hogy egyik oldalra sem állt a játék a befejezést illetően.
  • TBTPumpa
    #192563
    PC Guru teljes játék - Two Worlds 2: Velvet Edition (alapjáték + kiegészítő + magyarítás + Steames regisztráció)

    Rossz minőségű begyújtós (újság) + teljes játék = 1995 Ft
  • IMYke2.0.0.0
    #192562
    Engem többek között az zavart, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    nem választhattam a másik nőt például, a kínai helyett.
    Pedig, újrajátszottam a pályaszakaszt is, hogy a másikkal tarthassak...
    A végéről nem is beszélve: mintha egy sorozat pilotját látná az ember - igazi "WTF, ezt most mé' így, és mé' nincs folytatás".


    És persze, hogy japán volt a csúnya gonosz.
  • grebber
    #192561
    Mindenki mondta csak már ezer éves game és a feledésbe merült!
    Majd ha elkészül a magyarítás ismét belevetem magam!
  • Rapid81
    #192560
    Binary Domain credits lepörgött. Hónapok óta az első játék, amit nem bírtam, abbahagyni, míg végig nem toltam. Nem mondtátok, hogy ez ilyen jó. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #192559
    Ja, ezt elfelejtettem:

    Egy kis adalék, hogy mennyire humorosak is tudnak lenni ezek a stáblisták néha:


    A játékról a véleményem, extra röviden:

    Nyilván, ki kellett volna hozniuk egy olyan tripla A-s játékot, aminek a végigjátszása során folyamatosan az állunkat keressük [grafó, sztori, átvezetők, alienek, kohézió stb. stb.], helyette kaptunk egy B-set.
    De, ha lövöldeként nézel rá, ami történetesen az Aliens után játszódik, rengeteg referenciával a filmre, a szereplőkre, félreteszed a nagy elvárásokat a grafóval kapcsolatban [bár, nekem volt szerencsém látni a korai "kész" verziót is, amiben például a szellőzőjáratok bejárata egy fekete textúra volt, stb. stb.], akkor egy hétvégi délután alatt akár át is rohanhatsz rajta, és emlékidézőként megnézed utána az Aliens-t.

    Még mindig voltak helyek, jelenetek, ahol szinte magam alá pipiltem [jellemzően ugye a "jump onto" helyzetek]... például
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a fészek közeli, fegyvertelen időszak, amikor mozdulatlannak kellett lenned (ebből, ilyenből kellett volna egy tonna!), vagy amikor az ajtót hegesztgetni kellett magad előtt és után, aztán a Raven, a Queen.

  • IMYke2.0.0.0
    #192558
    Raptr szerint 9 órás volt az első kör.:
  • IMYke2.0.0.0
    #192557
    Lepergett a 18 perces stáblista***: "Aliens: Colonial Marines" - Soldier nehézség (azaz a "normál").

    Végeredmény (1. végigjátszás):


    *** Pro Tipp: nyugodtan nyomd meg a "Back" gombot a bal sarokban - nincs semmi extra a Credits végén/után, csak a mission összesítő. Én kivártam, mert mindig szokásom.
  • DarkSector
    #192556
    Ja bocs én nem olvastam még. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #192555
    Jobb többször, mint egyszer sem.
    A hír ugyanis nem új.
  • Botond #192554
    Megnéztük a lego kalandot 3Dben a gyerekekkel. Óriási cucc.
  • Totti5
    #192553
    A kérdés az hogy miért??? rettentő mód sajnálnám hogy ha a GeoW Judgment egy rossz demó alapján kimaradt volna, mert a széria legjobb JÁTÉKÉLMÉNYÉT adta csupa nagy bötüvel. Mivel stroyban maga a helyzet nem volt olyan hogy felvegye a versenyt a trilógiával, gameplayban kellett olyat mutatni, újítani, mélyteni amivel ezt ellensúlyozza. S ez így is történt. Kedvenc GeoW játékom, mert baromi élvezetes volt.