311802
  • Sir Quno Jedi
    #192792
    ez itt az SG vének társasága, ahogy elnézem
  • Moby
    #192791
    Az egyetlen normális eszköz a mai napig az egér :) Ezt 40 éve nem sikerül kiütni. Jópofa, meg kicsit vicces a scifi által megálmodott beviteli hülyeségek, de ott tartunk máig hogy vagy egér, vagy méregdrága cuccokkal jó eséllyel le tudjuk modellezni a néhányezer éves papír+ceruza(szén/akármi) kombót, csak nem kell előről kezdeni, ha elcseszünk valamit.
    Ojvé! :D

    Az ujjal/kézzel/lábbal kalimpázó, meg szemmel ügyeskedő elképzelések eddig sok jót nem hoztak, az ujjal böködés is jópofa dolognak tűnt, csak az igényekkel lineárisan nőni kezdett a kijelzőméret, amíg egyszercsak elő nem kerül az egér, és vissza nem kúszunk az asztalhoz :D
  • lalakov
    #192790
    Konkrétan nem tudom, ez csak egy érzés volt bennem. :)
  • zorrobomber
    #192789
    Microsoft Surface? :)
  • Moby
    #192788
    Nyugika, én is csak lézengek még :D
  • Botond #192787
    Jaja, csak portolnák át a civ5öt ipadre, többet be se kapcsolnám a pc-t.
  • Moby
    #192786
    Igen, most már van a 24-es, mostmár az a flagship. Meghát ilyen teljes csomagban lett véve, amiben a festőecsettől a különböző keménységű grafit érzetét szimuláló ceruzáktól a radírig minden szar volt hozzá. És ezek is kecidrágák, mert ezek aktív eszközök. Nagyon profi cucc. Megláttam a God of War 3 making of videóban, és akkor azt mondtam, hogy nekem ilyen LESZ!. És...hát lett :D
  • zorrobomber
    #192785
    nem tudok mást mint a hétfő reggelre fogni a hülyeségem... :D kösz
  • IMYke2.0.0.0
    #192784
    Húúúú....
    Akkor most már olcsónak számít a maga 1199 dolláros árával. :()
  • Moby
    #192783
    Pécével rögzítheted természetesen. Persze kártya kell hozzá, meg program, de az van.
  • Moby
    #192782
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    550+áfa volt 3 éve
  • zorrobomber
    #192781
    Naív kérdés: ss nmag-ra hogy töltik fel a sorozat epizódokat?
  • IMYke2.0.0.0
    #192780
    Hát igen - 1200 dollártól a csillagos égig.
  • ratgab
    #192779
    Boldog szülinapot kívánok én is. Miért gondoltam, hogy fiatalabb vagy (olyan 30-ra saccoltalak)?
  • Moby
    #192778
    Munkára érintéssel...nemtudom milyen munkára lenne az jó. Vannak ugye ilyenek, de azok nem érintősek.
    Nekem van egy wacom cintiq 21ux-em, elég profi cucc, de az ára miatt ezek elterjedni soha nem fognak
  • Moby
    #192777
    A tévés felvételeknél nem. Tévénként egyedi kóddal vannak titkosítva. Samukra van valami hack, de ahhoz talán fw-t is kell cserélni, szóval nem biztos, hogy ér annyit az egész
  • IMYke2.0.0.0
    #192776
    Wazzer, ezt már lassan egy órája hallgatom és nem tudom megunni: Noir Soundtrack - Melody (Salva Nos version)
  • zorrobomber
    #192775
    Egyéb külső hardveres eszközzel sem megoldható az átvitel?
  • Moby
    #192774
    A mai tévék jórésze tudja, hogy az usb-re dugott vinyóra elmenti a a ts-t, meg timeshiftinget, ilyeneket. Csak ugye jogi problémák miatt átvinni más készülékre/pécén lejátszani nem tudod.
  • zorrobomber
    #192773
    sony
  • Moby
    #192772
    Ja és Boldog-boldogot!
  • kifli
    #192771
    blustacks direkt erre van pl. De fejlesztők is sdk-ban lévő emuval tesztelik az appokat nem telefonon.
  • lalakov
    #192770
    Milyen tv-d van? Samsungnál ez nem kérdés, mert a válasz az hogy sehogy.
  • Moby
    #192769
    Vagyunk egy páran ezzel így :)
  • lalakov
    #192768
    Elnézést. :(
    A pc-s érintőkijelzős monitor használatát én az asztal síkjába beépítve tudnám kényelmesen elképzelni, munkára. Játékra nekem idegen.
  • zorrobomber
    #192767
    Srácok, mi most a legolcsóbb-legegyszerűbb módszer/eszköz HD minőségű TV adások adathordozóra rögzítésére? Sajna abszolut nem vagyok képben e téren.
  • IMYke2.0.0.0
    #192766
    Szerintem, ez a tapizás sosem lesz olyan szinten, hogy egy profi igényeit kielégítse, mert egy alsó kategóriás, 500 dolláros eszköz nem fogja bevárni, míg a kis gépek (padek és telefonok) utolérik.
  • kigyi
    #192765
    Az más, mert az telefon, nem Noti vagy PC :)Itt most a normál PC-s felhasználásról folyt az eszmecsere a telefonon persze jó dolog használjuk, kicsi és mindennapos dolog.
  • grebber
    #192764
    OFF:

    Yeah lejárt a lekötésem kemény 4k
    Még jó hogy pont ma ,mert vettem is részvényeket jó áron.
    Erős a gyanúm hogy zen min év végéin ülni fogok,mert elég lent van az eddigiekhez képest,de legalább az osztalék meglesz ami fedezi a megbízás összegét.
  • lalakov
    #192763
    Én jegyzetelésre is használom. Egyszerűbb mint papírt és tollat hurcolni magammal(amit egyébként mindig el is felejtettem). Valamint tavaly egyik napról a másikra tervezni kellett egy épületet. Én egy egyenes vonalat sem tudok meghúzni, de a telefonon a program segít ebben. El nem tudom mondani mekkora segítség volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #192762
    Sajnos, idén én is az leszek :(((
    Ha megérem.
  • kigyi
    #192761
    Természetesen még gyerek cipőben jár a technológia a profi felhasználáshoz köze sincs, de éppen ez a probléma, hogy az átlag júzernek megfelelne, de nincs rá szüksége csak parasztvakít vele néhány kőgazdag. A profi kineveti, mert ez ahhoz a minőséghez még kevés amire neki kellene. És marad 1-2% aki használja rendesen, mert neki az úgy jó és kell.
  • Sir Quno Jedi
    #192760
    Köszönöm-köszönöm, vidám negyvenes lettem!
  • IMYke2.0.0.0
    #192759
    És akkor még nem említetted, hogy aki komolyan gondolja a digitális rajzolást, az halálra neveti magát bármilyen kommersz tapiképernyős tableten, telefonon.
    S ezen a megítélésen az a "projekt" sem segít, mely során állítólag 200 óra alatt elkészült Morgan Freeman fényképmásolata.
  • kigyi
    #192758
    Nem rossz az érintő képernyő, de mindennapos normál használata nyűg, ha úgy használod is rendesen.

    A notin jó dolog, mert kifordítva tabletként megy és jó, de értelmetlen, mert a felárért cserébe kapsz egy tabletet is, de néha kettőt :D :D Sem a munkámhoz sem pedig az otthoni bűvészkedéshez nem sikerült még rátalálnom, hogy mire tudnám hasznosítani a rajzoláson kívül. Arra nagyon jó, de kézügyességem nulla így nekem halott ügy :D Már a notim is felesleg, mert évente nem megy 1 egész napot :D
  • lalakov
    #192757
    Meg lehet szokni, a telefont is törölgetni kell. ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #192756
    Boldog születésnapot kívánok Sir Quno Jedi!
  • IMYke2.0.0.0
    #192755
    És akkor a képminőségnek adunk egy kis taslit.
    Érintőképernyő halott ügy.
  • Dzsini
    #192754
    Nem, csak matt fólián nem látszik meg olyan hamar az ujjlenyomat. A fényesen igen.
  • grebber
    #192753
    Mert a fólio az taszitja a zsírt mi? LOL semmit nem ér a fólia.