311802
  • Botond #192832
    Én még sehol nem láttam/olvastam, hogy vkinek futott volna a win8as surfacen a civ5. Ha ilyet vhol látnék kb másnap rohannék el surfacet venni, de ilyen elméletileg, talán nem kizárt, akár még sikerülhet is gondolatok mentén nem dobnék be újabb 2-300k-t tablet biznicbe, amikor egyszer már ennyi benne van. :)
  • Dzsini
    #192831
    Türelem, gyorsan elviszik azt, és utána te jössz. Az én foil kártyám másfél hét után ment el.
  • lostprophet
    #192830
    Basszus, de utálom :D Deadfall dobott egy foil kártyát, megnéztem milyen árban rakták fel. 4,76 euró. Mondom az szép. Felrakom 4,71-ért, erre másnap valaki 2,65-ért felrakja :D:D

    Egyébként Media Marktban (netes webboltjukban néztem) még kapható a gyűjtői kiadás 999-ért.
  • Dzsini
    #192829
    induláskor ki is írja
  • zorrobomber
    #192828
    aham
  • DarkSector
    #192827
    win8? ez oprendszer függő?
  • zorrobomber
    #192826
    Mint lentebb Dzsini is írta, Win8 alatt van hozzá touch support.
  • DarkSector
    #192825
    Ez jogos...akkor fog menni, ha van érintős support hozzá, akkor minden gond nélkül fog menni onlive-on.
  • zorrobomber
    #192824
    Körökre osztott játéknál ennek kisebb jelentősége van.
  • DarkSector
    #192823
    Lagg alapon lesz....
  • zorrobomber
    #192822
    Nincs biztos infóm. Ebben mondjuk lehet valami, hogy Intel videókártyával necces nekivágni. Régebben sokat szemeztem egyébként ezzel a lehetőséggel is. Lehet este teszek is egy próbát vele, most már van egy szar androidos tabletem.
  • Szabi #192821
    mindkettőn :D

    buktam 130ft-ot
  • Dzsini
    #192820
    Surface-ről volt szó, és van Win8-al gyártott Surface és WinRT-s Surface gép is - előbbin fut, utóbbin nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #192819
    Ahhoz viszont tapi monitor is kell.
  • IMYke2.0.0.0
    #192818
    Attól függ hol? Playfire-en? STEAM-en?
    Mert STEAM-en természetesen megkaptad volna őket. Aztán az ingyenes hétvégét követően nem tudnád elindítani többé, ha nem veszed/vetted meg időközben, illetve utána.
  • kigyi
    #192817
    Igen persze
  • Dzsini
    #192816
    A Civ5 indításakor feldobja, hogy DX9, DX10-11 vagy Touch enabled felületen akarsz játszani (amihez Win8 kell).
  • Szabi #192815
    ha játszok egy játékkal amikor ingyenes lesz pár napra, akkor kapok arra acsikat ? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #192814
    Bizony.
    Az akkori 1700+ -os AMD-met, és a Radeon 9500 Pro-t rendesen terhelte is a cucc. Igaz, a monitorom felbontása (LG 1915S) 1280*1024 volt.
  • Botond #192813
    HBD!
  • Botond #192812
    Sokat olvastam utána, de nem egyértelmű számomra, hogy futna azon avagy sem. Most a civ5 már támogat intel vga-t, hogy az ultrabookon fusson, de a surfaceben nem vagyok biztos. Van vmi konkrét infód, hogy a steam kliens elindul surfacen, telepíthető a civ5 és fut is? :)
  • Rony94
    #192811
    Hihetetlen hogy már ez is 10 éves játék. Anno még milyen újnak számított. Leesett az állam hogy milyen jól néz ki az egész. :D
  • DarkSector
    #192810
    jó ez is igaz
  • IMYke2.0.0.0
    #192809
    Manapság ez a "HD" inkább azt jelenti, hogy újrafeldolgozzák, kipofozzák és eladják újfent a régi verzió tulajdonosainak az adott terméket.

    Az egy dolog, hogy akkoriban futtathattad akár FullHD-ban is (1920*1080) élvezhetően, ha volt sima Crossfire-ed, vagy SLI-d, és erős procid, de attól még az a grafika manapság már eléggé sterilnek hathat.
    Szóval, a hivatalos grafikai tuningnak (hiszen nekik ott vannak az eredeti források) akár lehetne is létjogosultsága... ha ingyen adnák a "régi" játék tulajdonosainak, és nem pofátlan áron a "csecsemőnek minden vicc új" játékosoknak...

    "Far Cry is a first-person shooter video game developed by Crytek and published by Ubisoft on March 23, 2004, for Microsoft Windows. Far Cry sold 730,000 units within four months of release."
  • DarkSector
    #192808
    :P
  • Seth
    #192807
    Persze.
    Ráadásul ennek már kiszivárgott egy verziója tavaly, és nagyon harmatos, kb low-medium pc kategória, amihez képest kb 20 fps-sel ment. Persze majd a végleges változat biztos jobb lesz
  • DarkSector
    #192806
    Far Cry pc-n eleve HD nem? :D
  • grebber
    #192805
    Igen csak szerintem se classic/ HD-s FC1 nem lesz benne :(
  • IMYke2.0.0.0
    #192804
    Állítólag PC-re is tervezik a csomagot.
  • grebber
    #192803
    A héten PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra is megjelenik a Far Cry HD

    Nem classis hanem HD!(Minden bőrt lehúznak róla amit csak lehet)
    Most már pc-re is jöhetne valami a Far Cryból!
  • DarkSector
    #192802
    Isten éltessen. Most irigykedem, a te tortádon 1 X-el több van már mint nekem. :D
  • Rony94
    #192801
    Én rajzból mindig 2-es 3-as voltam. Ennyit a rajztudásomról. xD

    Utálok rajzolni.
  • zorrobomber
    #192800
    Van művész ismerősöm aki jól megél. Mondjuk szerintem nem is irka-firka szinten áll, és nem ragadt le a vászonnál: pólók, cipők, falak, videoklip. Jó arc.
  • Sir Quno Jedi
    #192799
    művészetből nem könnyű megélni ám...
  • wantonly
    #192798
    Viszont aki ezt komolyan gondolja, az lehet, hogy meg is szeretne élni belőle. Az irka-firkából nem biztos, hogy sikerül. Sok a tehetséges művész.

    Én az általános iskolában imádtam rajzolni és szerintem tehetségesebb is voltam a társaimnál, meg is fordult a fejemben, hogy művészeti iskolában folytatom... De a rajztanárom lebeszélte a szüleimet, hogy szépen rajzol, de nem különleges, nem bírnám. A rajzolás szeretete még sokáig megmaradt, de aztán teljesen abbahagytam.
  • IMYke2.0.0.0
    #192797
    Maak: Ezek tényleg valóban eszméletlenek - ehhez már a türelmem is kevés lenne :)

    Sir Quno Jedi: régen próbálkoztam is rendesen. Ceruza, tus, és vizes alapú festmények is voltak. sok csak szkeccs volt, de párat be is fejeztem.
    Azóta PC-kocka lettem. Nem biztos, hogy rá tudnám újra szánni az időt és energiát a művészkedésre.

    A PC-s rajzolás is jó lenne amolyan mellékhobbicskának, mint a zene farigcsálás: néha elővenni, kicsit elmaszatolni vele, és kész.
  • kigyi
    #192796
    Hehhe én még csak 30+ vagyok :D nem mindenki tartozik a vének csoportba :P
  • Sir Quno Jedi
    #192795
    A művészetben nem az a lényeg, hogy te legyél a legjobb. Ez nem egy verseny. Magadért kell csinálnod, hogy kifejezd magad. Ha csak irkafirkákra telik, de beleadtad minden érzésed, az is tökéletes. Lényeg, hogy formába öntötted a lelked.
  • Maak
    #192794
    Nekem a minap ezektol esett le az allam...hogy ezt most kezzel meg minden...
  • IMYke2.0.0.0
    #192793
    Szép csomag lehet.
    Egykor ambiciózusan a vizuális pályára készültem. Igaz, hangmérnök is akartam lenni, meg csillagász is :)

    A művészi pályáról középiskolában tettem le, amikor az ország járása közben láttam, hogy egyes művészeink mikre voltak képesek a múltban. Az én fantáziám és kézügyességem nincs köszönő viszonyban sem - impresszionista meg bárki lehet, aki rá tud önteni egy vödör festéket a vászonra...

    Néha elnézem a draw-videókat, artokat, amiket anime témában itt-ott el lehet csípni [pl. végeredmény:, illetve: [URL=http://www.youtube.com/watch?v=SpaHcpuXPU0]Black Rock Shooter Speed Drawing (eredeti)], és kész.
    Persze, azért néha-néha szívesen próbára tenném magam, de kicsit sokba kerülne :)