311802
  • Dzsini
    #192752
    Kell rá egy matt fólia, mint a tapigépekre :)
  • kigyi
    #192751
    Az érintős monitorral még mindig az a bajom, hogy törölgethetem egész nap, ha játszok :D
  • mooo
    #192750
    Még 15 óra:
  • Rapid81
    #192749
    Tudom, hogy hogyan csinálják. Én is fejlesztek Androidra. Én szimplán annyit szerettem volna érzékeltetni, hogy de, igenis létezik droidos emu.
  • Dzsini
    #192748
    SDK-val, és utána általában a céleszközre feltöltik és azon tesztelik - kevés a kapacitív érintőfelületes monitor, és kényelem szempontjából kellemetlen a dolog (arról nem is beszélve, hogy ezerféle felbontást és szoftverkörnyezetet kell valahogy próbálgatni - a nyílt rendszer hátránya, és az "ez a szoftver az ön gépével nem kompatibilis" üzenetek forrása).

    A Bluestacks amúgy - elég gépfüggő és szoftverfüggő - egész jól használható, nekem szinte mindent elindított, amivel próbálkoztam. Az más kérdés, hogy egérmutatóval 2 érintést egyszerre nehéz összehozni :)
  • Rapid81
    #192747
    Ezért kell az emulátor. Szerinted min fejlesztik az Androidos applikációkat? A telefonon?
  • DarkSector
    #192746
    Vannak próbálkozások, de játékot még nem tudtam futtatni velük.
  • grebber
    #192745
    Ezt a Bluestacks-ot néztem youtube-on elég jóféle emulátor az csak hát nálam nem települ fel
  • davidka003
    #192744
    Szerintem nem igazán menne az ARM architektúrára optimizált játék PC-n.
  • davidka003
    #192743
    Mert az emberek kb 1%-ának van érintős monitora és ezeknek kb 5%-a játszana androidos játékkal PC-n.
  • kifli
    #192742
    google-> android emulator


    de szerintem google sdk-ban is van emu...
  • grebber
    #192741
    Elgondolkodtam azon, böngészgetve a mobilos game felhozatalt, hogy a retkes ****-ért nem csinál már végre valaki android game emulátort.
    Raklap game-et tolnék pc-n.
  • zorrobomber
    #192740
    émmeg warband...
  • Sir Quno Jedi
    #192739
    hjakérem én meg amalur-ozok, meg spaz+bh.
  • DarkSector
    #192738
    Hörcsög létemre nagyon hízelgő egy ajánlat, de gyüjtök Resident Evil 4-re! :D
  • DarkSector
    #192737
    Castlevania elég jó árba került!
  • Botond #192736
    Jóisaz. De nem 25k a max? Vagy 25k+kaja, és úgy 30+?
  • Zóanagyvarázsló
    #192735
    8 óra? Az nem is kevés, nekem talán a CoO volt 7-8, az első rész pedig kicsit több mint 10. A 2 meg 20 fölött :)
  • Rapid81
    #192734
    Itten e.
  • Tinman #192733
    Ott meg már nem szabad kiszállni, úgy már nehéz lenne másnap a tükörbe nézni :-)

    Ascensionba közben belement 8 óra, de most vagyok kb. a 70%-nál. Olyan érzés, mintha egy kiegészítővel játszanék, ami annak baromi jó, de full játéknak kevés. Ebben is sok az ismétlődés... 3x u.a. a boss csak más támadásokkal eléggé "not again :-/" feeling.

    Azé' szegény GoW még leggyengébb napjaiban is kettévizeli a konkurenciát Dante's Inferno-tól egészen a Darksiders-ig bezárólag.
  • arty
    #192732
    jó, akkor 80-90-100 óránál, lárifári!!! :D
  • Zóanagyvarázsló
    #192731
    Na de sokáig tetszett azért neki, és írta, hogy a csaták miatt ráfüggött. Addiktív tud lenni a KB, nem könnyű lejönni róla, aki szereti a stílust. Ez pedig akkor is igaz lehet, ha a WotN már nem az igazi.
  • arty
    #192730
    :DD
  • arty
    #192729
    a mi önkorink nagyon bátor, day1 bevezették :D
  • arty
    #192728
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    államnak?? bölcsit? :D
    30k felett fizetek a mostani "családbarát" állam jóvoltából ... alig várom, h ovis legyen, az majd már "ingyenes" :)
  • arty
    #192727
    :))

    10-20-30 óra után már érezhetted volna, h valami bűzlik ;) nem eretnekség egy játékok
    a.) félbehagyni
    b.) ledarálni gyorsba

    nade....

    (ascensiont sokan szidják... de legalább 8 óra alatt túlleszel rajta! :D )
  • Bence94
    #192726
    Valaki nem tud adni Elder Scrolls online beta kódot ?
  • wesker24
    #192725
    Hát azért a Proto2 18 + és sokkal durvább dolgokat lehet benne csinálni a Saint Row 4 a Proto 2-höz képest eltörpül :D

    Mert a Proto 2-ben minden van Vér Brutalitás Erőszak szakadó testrészek brutális kivégzések !

    Olyan 18+-os képeket csináltam anno régen hogy csak na !

    Mazoisctáknak különösen ajánlott :D
  • davidka003
    #192724
    Kb már csak az van boxra amit elakarok adni.
    A többi már olyan amit örökre megtartok a polcon vagy csak digitálisan vannak meg.
  • wesker24
    #192723
    Nagyon jó döntés csak ajánlani tudom !

    Proto 2 az egyik játék amit kimaxoltam ! :D
  • ratgab
    #192722
    június vagy július ha jól emlékszem.
  • ratgab
    #192721
    ProtoRow után Prototype? Bátor ember vagy. Mintha újrakezdenéd az SR4-et olyan érzés lenne.
  • davidka003
    #192720
    Saints Row 4 végigvíve.
    Jó volt alapvetően. A mellékküldetésekre komolyabban rá se mentem, mert akkor sose végeznék vele.
    16 óra lett.
    Jöhet valami más játék. Prototype 2 talán.
  • Botond #192719
    A goty kőkorszak címmel fog megjelenni 2 év múlva. -.-
  • w77d
    #192718
    XD
  • Botond #192717
    Első dlc már jön, a kavics!
  • w77d
    #192716
    GOTY verziót belőle a népnek! XD
  • Botond #192715
    Random event: jön egy csóka vésővel és hirtelen te leszel a milói vénusz. :o
  • lostprophet
    #192714
    Stone Simulator XDDD (Legyél szikla mindennap :D)
  • Rony94
    #192713
    A Red Orchestra 1. része még mindig egy istentelenül hangulatos multiplayer. Főleg ha le van szedve a Darkest Hour mod (ebben van a nyugati front).

    Gondolom itt senki nem játszik ezzel. :D