311802
  • IMYke2.0.0.0
    #193032
    (lustáknak)

    "Az egész Dungeon Keeper arra épült, hogy gyorsan lehessen játszani, legyen szó akár az alagutak kiásásáról, akár az ellenfelek távoltartásáról. Ez a fajta játéktempó azonban inkompatibilis a jelenleg elterjedt free-to-play megközelítéssel, ami azon alapul, hogy a játékosnak vagy várnia, vagy fizetni kell, hogy tovább haladhasson a játékban" - mondta Molyneux. "Próbára teszi a türelmemet. A játék tempóját borzalmasnak találom."

    A Dungeon Keeper nem az egyetlen játék, ami ebbe a hibába esett, és Molyneux szerint az ilyen típusú darabok megkövetelik, hogy átgondoljuk, hogyan definiáljuk a free-to-play (ingyenesen játszható) fogalmát, mert ez az elnevezés teljesen félrevezető, az invest-to-play (befektetéssel játszható) sokkal találóbb lenne. Molyneux az ilyen játékokat egy olyan szigorú tanárhoz, vagy keménykezű szülőhöz hasonlította, aki türelmetlen, és ennek a gyerek látja kárát.

    "Fogunk egy nagykalapácsot, és azzal verjük az ügyfeleinket. Fizetni fogsz, vagy nem fogod élvezni a játékot! Úgy bánunk velük, mintha gyerekek lennének. Verjük az ügyfeleket, és azt mondjuk nekik, legyetek türelmesek, vagy fizessetek még."

    "Ennyire durvák ezek a mechanikák. Kell hogy legyen jobb út. Az első dolog, amire megtanítjuk az embereket ezekkel a játékokkal, hogyan gyorsítsák fel a játékot, és hogyan költsék el a drágaköveket. Ez őrület. Nincs jogunk pénzt kérni az emberektől csak úgy. Ezt igazolni kell valamivel."
  • IMYke2.0.0.0
    #193031
    A Sir-nek most nagyon igaza van: Molyneux-nak sem tetszik az EA-féle új Dungeon Keeper
  • zorrobomber
    #193030
    Ez hogy jön az alreghez?
  • wantonly
    #193029
    Gyakorlatilag használhatatlan. Ez a több hónapja tartó fejlesztés eredménye? :|
  • DarkSector
    #193028
    Köszönöm, mert a kereső valamiért szar, és behozza az uj sg skin-t, ami egyrész átláthatatlan, és "dead island" cimszó alatt semmit nem ad ki, ami játékos topik.
  • ratgab
    #193027
    Ninja Assassin? Érdekes koncepció lesz. Mondjuk nem tudom hogy lehet abból nem Ninjaszimulátort gyártani, de majd egyszer talán meglássuk.
  • Rapid81
    #193026
    Ez azért elég sok mindent elárul... Lehet számolgatni.

  • tomsolo
    #193025
    http://sg.hu/listazas.php3?id=1339408899
  • DarkSector
    #193024
    Srácok valaki be tudná linkelni a Dead Island Riptide topikot nekem? mert ez az sg topikkeresője egy kalap szar...lett
  • zorrobomber
    #193023
    Ennyire lealacsonyodsz hogy alreget csinálsz? :DDD
  • Starführerer
    #193022
    Titeket szívatni is ér annyit.
  • Rapid81
    #193021
    A Skyrim NA nem régiózáras.
  • Zóanagyvarázsló
    #193020
    Egyébként a "koncentrikus körök" alatt éppen arra gondoltam én is, hogy a pár ugyanolyan mellékküldetésből kell megcsinálni párat, hogy elérhesd a bossokat.
  • ZsZso
    #193019
    Szerintem ez így ebben a formában nem feltétlen igaz. A Skyrim pl. jó példa erre.
  • Rapid81
    #193018
    Tudtommal nem árulnak régiózáras játékokat.
  • genndy
    #193017
    Aztán kapod a jó kis régiózáras kódokat a mostani ROW-ok helyett...
  • Dzsini
    #193016
    30 dollárért máshol is van, nem?

    No de 30 fontért csak itt veheted meg :)
  • zorrobomber
    #193015
    ncore-ról ingyen is le tudod szedni
  • Rapid81
    #193014
    Azért nem mindegy, hogy valami 30 dollár vagy 30 font.
  • Dzsini
    #193013
    Ér annyit az egész?
  • Rapid81
    #193012
    Gondolkodom, hogy más mélcímmel, mondjuk Opera Miniből vagy VPN mögül, usákiai IP-vel regelek egy újat, aztán bekaphatják a fontjukat.
  • Rapid81
    #193011
    A visszaigazoló email attól még megmarad... :)
  • Dzsini
    #193010
    Akkor újraregisztrál - akár fél perces elfoglaltság, és legalább megvolt az "én jól megmutattam nekik" érzés :)
  • Botond #193009
    2 perc alatt újra regisztrál, csak a korábbi steam kódok vesznek el, és ha vizsgálat alá esik, akkor nem tudja igazolni honnan a cucc.

    De szerintem is bugyutaság ezért haragudni. Mindig a legolcsóbbtól veszünk, most nem akarnak ők azok lenni, szívük joga.
  • zorrobomber
    #193008
    Persze, az jogos, de szerintem ne töröltesd az acc-od, lehet holnap elírják az árazást valahol és téped majd a hajad :)
  • Rapid81
    #193007
    Azért egy picit csak haragudhatok rájuk, nem? Elég sok mindent vettem tőlük az elmúlt években...
  • ZsZso
    #193006
    Az nálam is kiverte a biztit. Akkor már mé' nem Yuan -ban számolnak, nem?
  • Botond #193005
    Irány a cd galaxis! :)
  • zorrobomber
    #193004
    Igen, ez egy mellényúlás, és? A digitális boltok jönnek-mennek. Aki elront valamit, az lepereg. Nem kell tüntetni ahhoz, hogy eltűnjenek a süllyesztőben. Ez a kapitalizmus. Engem totál hidegen hagy, hogy a NiggerGamer.co.uk-n, vagy a GamersParadise.hu-n veszem meg legolcsóbban a játékom.
  • Rapid81
    #193003
    Nem, nem Mari néni, csak tudod van egy olyan, hogy "nagyot aklar a szarka...". Mindenkit arra biztattak, hogy értékelje őket a TrustView-on vagy min, aztán amikor megkapták az 5 csillagot, behúztak egy olyat, hogy még az is fontban fizet, akinek köze nincs Angliához, meg az is euróban, akinek semmi köze Európához. De még ezzel semmi baj nem is lenne, ha nem úgy csinálták volna, hogy az összeg ugyanaz maradt, csak a valuta változott. De persze a krediteket jól váltották... Szóval nem, nem Mari néni, de Mari néni legalább nem csinál olyat, hogy ma 20 Ft a tojás, holnap meg 20 euró...
  • Rapid81
    #193002
    Ha az az érdekük, hogy sok ember vásároljon náluk, akkor valamit nagyon elcseszhettek, mert most, hogy ezt bevezették, sokkal kevesebben fognak. Elég rosszul értelmezik akkor a kapitalizmust ők is akkor ezek szerint... 20-30%-kal lett drágább minden náluk egyik napról a másikra. Szerintem ez egy mocsok nagy mellényúlás, nem jó húzás.
  • zorrobomber
    #193001
    Ők nem Mari néni a sarkon, aki ha kitartóan nyalsz neki évekig, akkor majd olcsóbban adja neked a tojást, meg kiválogatja neked a szarosakat, hanem egy digitális üzlet. Mint ahogy a képen is látszik, van alternatíva, addig meg értelmetlen a hőbörgés, csak a saját egészségedet károsítod vele.
  • zorrobomber
    #193000
    Nem érted a kapitalizmust. Ők nem valami hivatal vagy szervezet, ami egy közszolgálatot lát el, hanem egy bolt, aminek az az érdeke, hogy sok ember vásároljon ott. Ezek után megsértődni rájuk, hát, finoman szólva érdekes.
  • IMYke2.0.0.0
    #192999
    Nekem is emiatt nyílt ki a nem létező bicskám feléjük.
  • Rapid81
    #192998
    Elég xarul jött ki, de ez 2 kép, amiből a felső kép az GMG, az alsó pedig STEAM!
  • Rapid81
    #192997
    Nézzél már végig az oldal fórumán. Nincs olyan ember, aki elégedett lenne ezzel a húzással, legalábbis Kelet-Európában, de sok más országban sem.

    A másik meg ez:


    Én az unijó egyik tagországából vagyok, nem Angliából. Legalább ennyit sikerülhetett volna felfogniuk, ha ránéztek volna a térképre. Van olyan, akinek eddig dollárban volt, de most fontban lett, 1-1 átváltással, vagyis szimplán csak lecserélték a valuta jelzését. Ugyanez megtörtént dollár-euró és euró-font esetében is. Azt meg magasról lesz@rom, ha valami olcsó lesz náluk, mert én tőlük többet nem vásárolok, az tuti.
  • zorrobomber
    #192996
    Mit kell ilyeneken puffogni? Megveszed/nem veszed meg. Gondolod hogy a sarokba kuporodva szomorkodnak majd, mert Rapid81 kérte, hogy töröljék a fiókját? Ha véletlenül majd fontban is itt lesz a legolcsóbb valami akkor újra regelsz? Ha nem regelsz újra akkor majd jó érzés lesz máshonnan drágábban vásárolni? Mit érsz el majd azzal?
  • tomsolo
    #192995
    Nekem ezekről az oldalakról mindig az a véleményem, hogy nincs különbség köztük a kinguin-on Aleksos Sostakov(sample) által eladott kupon/gift/kulcs közt max utóbbin olcsóbb és nem basz át a hírleveleivel.
  • Rapid81
    #192994
    A fontban mért sokkal drágább árak miatt.
  • ZsZso
    #192993
    Miért telt be a pohár?