311802
  • grebber
    #193112
    Nem csak a kickstarter létezik ott van pl az indiegogo is!
  • Sir Quno Jedi
    #193111
    Project SUCCESS!
  • Sir Quno Jedi
    #193110
    Meg nálunk több az egy főre eső bűnözők/csalók/szélhámosok száma, mint ott a lakosság összesen.
  • ZsZso
    #193109
    Igazad van! Akkor csapjatok a tenyerembe és már kezdődhet is a buli!

    *Csatt*

    Oh, és ne feledjük kell egy project név is! :)
  • Botond #193108
    De most komolyan, a topikból csomóan dolgoznak külföldön és írnak onnan, majd ő lesz a csapatvezető/adminisztrátor, és onnan regisztrálunk, nehogymá ilyan apróságon fennakadjunk. :o
  • wantonly
    #193107
    Race Driver: Grid
  • ZsZso
    #193106
    Pedig már kitaláltam a csapatunk nevét is: SgBoys. :( Fülbemászó lett volna, nem? Franc essen ebbe a kickstarterbe is, hogy nem engedi érvényesülni az ilyen megalapozott ötleteket csak azért mert kelet vagyunk.
  • Botond #193105
    Amcsi fake accel, mint amazonon majd megokosítjuk. Nem is értem miért néznek minket alja népnek, csak ott csalunk ahol lehet. :o
  • lippet
    #193104
    Hali!

    Nem tudom jó helyen járok-e, de egy játékot keresek. Tudtok ajánlani valami hasonlót, mint anno a Toca 3 volt, csak frissebb, jobb grafikával rendelkezik?

    Tetszett a játékban, hogy többféle autó is megtalálható benne, rengeteg pálya, szóval nem egy egyhangú autós játékot keresek.

    Köszönöm előre is a segítségeteket!
  • Tinman #193103
    Kickstarter úgy tudom nekünk nem jár, mert mi alja nép vagyunk a nyugat szemében...
  • Tinman #193102
    Igen, az vagyok elismerem.

    Mindig is irigyeltem azokat az OKOS, de tehetségtelen embereket, akik lapátolják ki a pénzt a buta és igénytelen emberek zsebéből.
  • zorrobomber
    #193101
    Most már biztos hogy ez semmi egyéb részedről csak irigykedés. Az meg simán vicc hogy nem tudod elfogadni hogy ezek között értékes címek is vannak.
  • Zóanagyvarázsló
    #193100
    Az 1000 dolláros tierhez ugye fog járni Tinman dedikálta Cursed Crusade? De ha a 10 ezreshez jár a Tinman's Wall of Texts Compendium bőrkötésben, akkor pláne számíthattok rám! (Én is készítem a saját köteteimet, kaszálni fogok vele, érzem.)
  • ZsZso
    #193099
    Te csinálod vagy csináljam én a Kickstarter oldalt? $100.000 elég lenne kezdetnek szerintem. :)
  • Botond #193098
    Ha már programot írunk, akkor írjuk át az imperialism1-2 iOSre. :o
  • Tinman #193097
    Csináljuk meg! Komolyan fontolóra kéne venni... ha ennyire mennek ezek a nemmondokcsúnyát akármik, akkor a miénk is sikeres lesz, most borítékolom.
  • zorrobomber
    #193096
    Oké, rajzolj valamit.
  • Dzsini
    #193095
    No de ilyet szándékosan tudsz-e? Ha az egész játékban végig egységes és azonos a stílus és a külalak, akkor az ilyet kialakítani is rengeteg meló - minden vonalat pont annyira elgörbíteni, hogy ne tűnjön fel. (lásd Tomcat és a Revenge sorozat ;) )
  • Tinman #193094
    Nem vagyok egy nagy rajzoló, de ennél bármikor szebbet rajzolok... eskü.
  • Sir Quno Jedi
    #193093
    Tyűh, ebben a spaz-ban vért hugyoztam már 30 felé, mer a legkisebb küldi, vagy gate crash is órás élethalálharcokba torkollott (én meg napokig így toltam előre). Nagyon durva. Jah, me extrém bounty volt már a fejemre. :D Meguntam, elbattyogtam fejvadászékhoz, hogy WTF?! Aztán mosmá fullos haverok vagyunk (max. respect) és jönnek SEGÍTENI ott, ahol eddig végeláthatatlan hullámokban támadtak engem. Óje. Há ez így azé máris nyugdíjasklub. Ugye! :D
  • kigyi
    #193092
    Hozzácsaptak a Humble pack-hoz még 1-2 Civ V DLC-t.
  • ZsZso
    #193091
    Ha valakinek maradt volna fölösleges Pirates! akkor szóljon, aztán hátha meg tudunk egyezni. (privit pls)
  • Rapid81
    #193090
    Az árnyékok felettéb érdekesek. Meg a hiányuk is. De főleg az utolsó képen érdekes az a nem odatartozó darab...
  • DarkSector
    #193089
    dejó lesz majd akcióban megvenni. :D
  • Botond #193088
    2k magyar liveon.
  • DarkSector
    #193087
    Igen annak nem kell megvennie a packot, de igy is drága a Classic. :)
    most néztem énis hogy kijött.
  • DarkSector
    #193086
    Castlevania 2 demo:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam lenti képen látható a grafikai beállítás, ez alapján:

    Menü: 60 fps
    Átvezetők: 15 fps
    Játék: 30 fps

    Mind a 3 érték atomstabil hálisten nincs ingadozás.

    Képek. (szerintem nem mondhatjuk hogy csúnya)



  • DarkSector
    #193085
    :DDD

    nekem at Arkham City után elég volt. :D
  • grebber
    #193084
    Te el vagy borulva ezekből sosem elég.

    Más:

    "A Far Cry Classic című játék külön is letölthetővé válik XBLA és PSN rendszerből, így aki már rendelkezik a többivel, nem kell megvásárolnia az egész gyűjteményt. PC-n sajnos Steam alatt nem vehetjük meg egyedül a Far Cry Classicot, csakis a gyűjteménnyel együtt juthatunk hozzá."

    Most vagy benéztek valamit vagy pc-re is kiadják a classicot! Egy überbrutál cryengine-es "HD" nek jobban örülnék!
  • DarkSector
    #193083
    Kell még 1 copy a batman játékból nem elég a sokkal szebb, 3 alap rókabőr??
  • grebber
    #193082
    Felbukkant az Xbox Live-on a Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition

    Steam adatbázis után már itt is felbukkan,szóval valamire csak jön
  • zorrobomber
    #193081
    Humble Sid Meier bundle-hoz hozzáadták a Scrambled Civ pakkokat és a Pirates!-et. Best Humble pakk evör. 98%-os tisztaságú virtuális heroin.
  • DarkSector
    #193080
    Hát a felháborodást értem azé.
    Én sem nyúlok mostanában warezhoz...mert az is sokáig tart kijátszani ami eredetibe van.
  • tomsolo
    #193079
    Éne ilyenhez torrenten se nyúlok.
  • DarkSector
    #193078
    Komolyan ezen csodálkozol? Balfaszok, ezt konzolra szánták, annyi hogy pc-re elérhetővé teszik, de leszarják a fejlesztők ha valaki billentyűvel akar játszani.
    Ők egyszerűen megoldják, vegyé kontrollert, oszt kész. Vagy szenveggyé

    Bevallom én is most bill+egérrel próbáltam, eszem-faszom megállt mire kitaláltam menet közbe mit akar a játék éppen.
  • ratgab
    #193077
    No comment...
  • wesker24
    #193076
    A kártyafarm megvolt ! Addig azért elvoltam vele amig kiesnek a kártyák ! :D
  • ratgab
    #193075
    DMC? Mikor még el se indítottad...XD
  • wesker24
    #193074
    Én kénytelen voltam x360 controllert venni mert konkrétan a Resi 6 kiidegelt kezdetben a pocsék irányításával föleg Chris kampányának utolsó fejezete !

    Kaptam a paypaltól egy 15 dolcsis kupont igy csak 3 dolcsiba került egy x360-as usb controller !

    Azóta is használom elég sok játékhoz ! Castlevania DMC Mortal Kombat stb..
  • Sir Quno Jedi
    #193073
    Én viszont elajándékoztam az xboxomat és nem fogok venni semmit egy gagyor játék miatt, mikor minden másban tökéletesen jól használható a bill. egér. Ebben is az lenne, ha szíveskednének AZT odaírni, hogy mit kell nyomni és nem a konzolos szarjukat. Felnőhetnének már és leállhatnának az ilyen gagyizással. Ez kinek jó?!