311802
  • Dzsini
    #193152
    Ha megjelenik bárhol, számíthatsz egy perre, mert még a nyolcvanas években C64-re írtam egy "számkitalálós" című játékot, és az hasonló alapokra épült, egyértelműen tőlem loptad az ötletet.

    peren kívüli megegyezés céljából várom a megfelelő hosszúságú számsorokkal ellátott privát üzeneteket, számlaszámot kérésre küldök
  • wantonly
    #193151
    Bronz megvan, de nem szenvedek tovább, nem akarok agyrákot kapni.

  • darkling
    #193150
    Post Apocalyptic Mayhem ingyen.
  • zorrobomber
    #193149
    Az agyonverés csak a collectors edition-hoz jár?
  • ZsZso
    #193148
    GreenLightra vele!
  • DarkSector
    #193147
    én befizetek!
  • Tinman #193146
    Majdnem kész az új programom!

    "Gondoltam egy egész számra 20 és 55 között. Aki kitalálja, az kap egy medált."

    A medál így néz ki: *

    A következő szint még csak béta, de early access betekintést engedek:

    "Találd ki, hogy 20 és 155 között mely számra gondoltam."

    A medál a 2. szinten így néz ki: **

    Utaláshoz az adatokat p.ü.-ben küldöm. A beugró 2 Euro, ez kedvezményes early access. Ha felkerül Steam-re, 4.99 Euro lesz, szóval siessetek!

    Mit kapsz érte?

    - Azonnali hozzáférést az alpha verzióhoz.
    - Közösséget.
    - Megbecsülésemet.
    - Egy közvetlen köszönő emailt, a mail címedre.

    A Pisimisiviki indi lap a következőt nyilatkozta: "Hiánypótló..."

    Hajrá, le ne maradjatok!
  • DarkSector
    #193145
    nemár...te makkos. :D
  • wantonly
    #193144
    Az frankó, mert 9-ig jutottam.
  • DarkSector
    #193143
    én 2x voltam 6-nál. :D

    csak el kell kapni a ritmust, de a 7 szerintem lehetetlen.
  • zorrobomber
    #193142
    10-nél kapsz medált :)
  • wantonly
    #193141
    Ha beledöglök sem jutok 5-nél tovább.
  • zorrobomber
    #193140
    300 kilobyte a felső határ, ez 32. Na meg mi való ide, ha ez nem? Így mindenki rákattint, és szerintem nyújt perspektívát a ma zajló beszélgetéshez; ez épp egy olyan fejlesztő játéka, aki minimalista grafikával csinál zseniális játékokat, olcsón(vagy ingyen), free-to-play és dlc özön nélkül.
  • genndy
    #193139
    Akkor is látható, hogy az eredeti képekkel dolgozik a BP, csak széthúzza/felnagyítja. Tényleg rondább lesz.

    zorrobomber: Imy megöl, remélem tudod (bár ez játék kép...)
  • DarkSector
    #193138
    áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

    Score: 6 kész vége ennyi, felbasz! :D
  • zorrobomber
    #193137
    Terry Cavanagh-ot inspirálta a Flappy Bird. Freeware flash game, fogyasszátok egészséggel:
  • Szabi #193136
    a TV-t általában messzebbről nézed mint a monitort :)
  • DarkSector
    #193135
    Hát igen, van ennek is piaca. :D
  • DarkSector
    #193134
    Nem hiszem. :)
  • Moby
    #193133
    Tévére tökéletes. Én pedig pont úgy használom a sztímot meg a pécét évek óta, ahogy a valve főtalálta nekem újra tavaly, több nagyságrenddel szarabb kivitelben.
    Pedig a tököm se kérte erre őket ^.^ De amennyire ráérnek, az idén lehet megint főtalálják. fel vagyok rá készülve.
  • Dzsini
    #193132
    Ha nem lenne Steamen, sokkal kevesebben vennék meg bundle-ban - te is látod, hogy akár itt a topicon belül is sokan vannak úgy, hogy "ha nincs Steamen nem érdekel".
  • Tinman #193131
    És a video végén: Goat Simulator és a bazinagy Steam logo.

    Ez a sok moslék tényleg nagyon kell oda.

    Mondjuk azzal sok bajom, nincs, hogy 1 dolláros bundle-be van 1 remek, meg 4 ilyen fos, de a létjogosultságuk akkor is erősen megkérdőjelezhető Steam-en.
  • Dzsini
    #193130
    "...minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" - ott van az aláírásodban, és mennyire ide illik :)

    És hozzá tőlem is egy: "Nem az a hülye, aki eladja."
  • tomsolo
    #193129
    Miért tv HD-ben nem lesz fos?
  • DarkSector
    #193128
    "s a rajongók követeléseire rábólintva, a fejlesztők hamarosan a Steamen is kiadják ezt az elmebeteg alkotást."

    A népnek ez kell úgylátszik. :D
  • grebber
    #193127
    Feneketlen a mindennek a leges legalja is


    Előrendelhető a Goat Simulator
  • Tinman #193126
    Vótmá'? Early acces, béta, Kickstarter játékokkal kapcsolatos cikk.
  • DarkSector
    #193125
    TV-kre van belőve ez a funkció nem?
    meg jobb stream-elésnél.
  • DarkSector
    #193124
    :DDD
    én tök véletlen valamiért most belekerültem a szituba, de Big Picture-t én sem használom. :)
  • tomsolo
    #193123
    Az a Big Picture mód marha béna a szétmosott képeivel és betűivel...
  • Dzsini
    #193122
    És akkor is, ha aktív ablak épp a Steam, és érzékeli, hogy kapcsolódott egy kontroller.

    ... ami nem is lenne baj, de nem kikapcsolható, nekem meg marhára nincs szükségem a Big Picture módra laptopon :P
  • DarkSector
    #193121
    Érdekesség:

    Eddig észre sem vettem ha steam-be vagyok, megnyomom a kontrolleren az (X) gombot, akkor elindul a Big Picture funkció. :)
  • DarkSector
    #193120
    Pedig Ultra-n van. :D
  • Micsu
    #193119
    nem úgy kell gondolkodni hogy valamit hogyan NEM lehet megcsinálni hanem úgy hogy valami hogyan lehet, mert mások megoldották és nyertek is (magyarok)
  • tomsolo
    #193118
    Nincs semmi baj az indie játékokkal, maximum az árazásuk kétségbeejtő néha, de ezt ugyanúgy el lehet mondani a különböző early access játékokkal is.(Utóbbinál kedvenceim az "adventure" játékok pár pályával, ez mekkora idiótaság...)

    Ha már szóba került a KickStarter ott még demóra sincs szükség, elég az igéret, feltéve ha egy ismert(ebb) név is szerepel a kampányban. Emlékeim szerint ott egyébként úgy működik, hogy a bakerek pénze csak lezáráskor kerül levonásra - ha elérte a kampány a célját - cserébe szinte semmi felelősségük nincsen, hogy a befolyt pénz végül is mire használják fel.

    Lehet ott látni "érdekes" lenyúlós projekteket, kedvenceim főleg amikor filmekre gyűjtenek és szupercsomagban vállaják hogy beleírják/szerepeltetik azt pár elmeroggyantat aki a házát is odadná ezért.

    Visszatérve az indiekre vannak köztük nagyon jó játékok, pl. Frozen Synapse, Gunpoint, Minecraft csak hát az árazásuk meredek éppen mikor nem akciósak, és van persze egy csomó szemét amivel nem lehet mit kezdeni.

    Utóbbiak egyébként a különböző mobill app store-okban szeretnek leledzeni - lásd fingós alkalmazás, vagy I'm rich, az hogy a szennyes steam is bevállalja őket pár centért na puff...

    Btw nyomhatjátok KickStarteren is csak legyen hozzá egy amcsi/angol kontakt-cég ami mögé beálltok. Kezdésnek érdemes beruházni(letölteni) a Gunpoint full csomagra ott kiderül mi is tartott 3 évig a srácnak míg összepixelezte ezt - aki egyébként fel is állt az újságírói székéből és elment "developernek" mivel annyi pénzt kalapált össze a steamen.
  • zorrobomber
    #193117
    Ha VVVVV kaliberű cuccokat kapok érte cserébe, akkor felőlem lapátolják. Akár te is lapátolhatod :)
  • Botond #193116
    Na, ezaz! Ezt kerestük!
  • wantonly
    #193115
    "Give Me Your Money"
  • Sir Quno Jedi
    #193114
    Project SZokOlcó!
  • Botond #193113
    Inkább Projekt Okosítsunkarenceren, vagy projekt ügyesbeokosba, vagy projekt nemkelláfásszámlaúgyolcsóbb, vagy projekt lehúzósátverés vagy ilyesmi. :D