311802
  • Rapid81
    #193192
    Alien: Isolation ~15 ojró
  • Rapid81
    #193191
    2.99 dollár = ~680Ft
  • Szabi #193190
  • Tinman #193189
    Ebben nem értünk egyet.

    Igenis, adj hangot annak, ami szerinted nem jó. Ez hasznos a fejlesztőnek, mert ha értelmes ember és elolvassa Steam-en a játék alá írt véleményed, akkor könnyen lehet, hogy jogosnak fogja találni és változtat rajta. Jó példa erre a Giana final boss. Addig sírtak, míg betették az easy fokozatot, sőt a legelső patchbe is ezért került már bele normalon a +1 pajzsos történet. Látod így is lehet, de rengeteg játék van, ahol pozitív változások mentek végbe a sirámok miatt.

    Ez a Love c. játék is remekebb lenne, picit kulturáltabb graffal, akár SNES küllemmel. Egy igényesebb SNES küllem ma is simán fogyasztható, de a Plus 4 szint nagyon gáz.

    Pont ez a baj idehaza, hogy itt aszalódunk a nyakig a szószban, miközben lehetne változtatni. :-(
  • IMYke2.0.0.0
    #193188
    Ma Pécsett jártam [nem jó szántamból, hétfőn dettó], és beugrottam a MediaMarktba is: vidékre nem gyűrűzött be az, ami a Budapestiek számára adott - nincs óccó játék.

    Átépítés miatt ráadásul a kínálat még szegényesebb, mint valaha.
    Blu Ray filmek egyrészt csak egy közepesebb könyvpolcnyi mennyiségben, 10-12.000 Ft-ért, és ráadásul semmi új.
    A "Riddick" BD-t szívesen megtapogattam volna. Bezzeg DVD verzióban ki van téve.

    Ahogy a Keresztapa-gyűjtemény is csak DVD-n.
  • zorrobomber
    #193187
    "Csak arra tolom a negatívot, ami az is..."

    Sajnos sokan ezt nem értik meg, hogy attól még hogy jogos a mérgelődés, attól még ugyanúgy káros minden szempontból a világra. Főleg ha még általánosítasz is. Sokszor én is figyelmen kívül hagyom ezt.
  • Tinman #193186
    Csak arra tolom a negatívot, ami az is...

    [URL=http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1239267298&no=192648]#192648[/URL]

    Végül is határeset, de a "B"-be beszorítjuk
  • grebber
    #193185
    OFF:

    A kormány a bankokat kötelezi xy -ra hogy adják ingyé.
    A bankok erre áthárítják a dolgokat ránk.

    Erre most az otp küldözget mindenkinek frankó plastic hitelkártyát névre szólóan annak ellenére hogy a kutya se kérte.
    Gondolom ez nem 3ft-ba került.És azt mondani se kell,hogy ezeknek a szaroknak a 90% a kukában végzi!
    Ilyenre persze képesek a pénzt kidobni.

    Ha a szánalomnak van legmagasabb fokozata ,na ez az!
  • zorrobomber
    #193184
    Örülni én sem örülök épp neki.
  • IMYke2.0.0.0
    #193183
    Olvastam.
    Én direkt nem is foglaltam állást a témában, csak zsörtölődtem, hogy engem is átdobott a "fontos(ak)" kategóriába.
    S lám(a), ezért akad néha előnye is.

    [Hú, milyen vicces(ke) vagyok m(ám)a]
  • zorrobomber
    #193182
    Totál értetlen vagy, de nem baj, told csak a negatív energiát, előbb-utóbb majd jön a kitinpáncélos. I'm out.
  • ZsZso
    #193181
    GOTY Deluxe Complete Special Edition kell majd a népnek. Ezek után kiadnak még egy nagyobbacska és 5 kisebb DLCt és kijön a Borderlands Complete Bundle, ami tartalmazza az első és a második rész összes DLCjét is, az alapjátékokkal együtt). 5-6 év múlva egy 4k HD texture pakkos új kiadás, amihez már lehet olyan DLCt is venni, ahol szabadon lehet színezni a puskákat is. Ehhez persze kell egy új HD Complete kiadás. JEEEEEE!
  • Tinman #193180
    Na igen, de ez így is csúnyán el van árazva.

    N+1 Border DLC rajongóknak oké ennyiért, érdeklődőknek, meg majd a valódi full goty pack, mert ez így egy vicc. Kijött már egy Goty, de az sem teljes. Pfff.
  • zorrobomber
    #193179
    Töröltetni akarta az acc-át, merhogy innen nem vásárol többet. Erre magyaráztam neki, hogy sose lehet tudni mikor mi a legolcsóbb, és bármikor jöhet valami ami gmg-n lesz a legolcsóbb még fontban is ...ehhez a jóslathoz nem kellett azért zseninek lenni.
  • Tinman #193178
    Úgy jön ide, hogy te hoztad fel, hogy mikkel játszik. Ez a volt a legalja.
    De még a legalja és cirka 20x szebb, mint a Love.

    De oké, legyen akkor a 2. leggyűlöltebb játéka a Kastélyvánia 2 Simon's Quest. Az abban levő gameplay (a grafikáról nem is beszélve) vagy 10x összetettebb és komolyabb, mint sok mai indifosé.

    Nem kötelező megvennem, de attól, hogy a szomszédomat palira veszik, attól az még zavar. Ahogy a játékipar irányi is...
  • DarkSector
    #193177
    persze ezért számítottunk elsőre hogy szar lesz.
  • Tinman #193176
    Én?

    Goty-t vettem dobozos verzát, majd miután kijött Steam-re rém olcsóért, a dobozost elvitték, így maradt az olcsó digitális.
  • ZsZso
    #193175
    Azért ne általánosítsunk egy dolog alapján. Láttam USD = GBP átváltást is bizonyos játékoknál amikor átváltottak GBPre.
  • IMYke2.0.0.0
    #193174
    Ugye?

    Az a baj, hogy semmiféle kuponom nincs.
    Pedig most megvenném tőlük ezt a DLC-t.
  • Botond #193173
    és a gmg-sből még lejön a kupon is. Pfej, a rabló mindenüket!
  • DarkSector
    #193172
    aha, én azt hittem olcsóbb szokott azé lenni, akkor ezekszerint jól járunk ezzel az átállással.

    és néha még kupon is. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #193171
    Nem gondoltam volna - mert ugye a gyakorlatban nem láttam még [értsd: egyetlen termék sem érdekelt, hogy összevessem].
  • zorrobomber
    #193170
    Nem gondoltad?? Ezt is mennyit magyaráztam rapid-nak...
  • IMYke2.0.0.0
    #193169
    Nem - valószínűleg [az elmúlt évek gyakorlata], hogy a STEAM-es árat tartaná.
  • DarkSector
    #193168
    nem lehet tudni lehet amugyis 2 euro lenne. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #193167
    Azt-a-Q:

    "Borderlands 2: Headhunter 4 - Wedding Day Massacre"
    * GMG - STEAM: 1,99 font - (372,07 Ft) - ~741 Ft
    * STEAM: 2,99 euro - (308,31) - ~922 Ft

    Nem gondoltam volna, hogy a fontra átállás még akár előnyös is lehet.
    Most meg vagyok kicsit lepődve.
  • zorrobomber
    #193166
    Ez hogy jön ide? AVGN legnagyobb sirámai tudtommal sose a grafikával kapcsolatosak voltak. Persze, mondta sok mindenre hogy ronda, de az ultimate érv sohasem ez volt. Az alsót kötelező megvenned? Pisztolyt tart valaki a fejedhez? Válaszolj kérlek erre a kérdésre igennel, vagy nemmel.

    Elvonatkoztatok. Most hogy már lehet photoshopban rajzolni, senki ne használjon ecsetet?
  • Micsu
    #193165
    mivel ti vettétek a sima dlct, ezért jött az ölet hogy csináljunk lópáncél dlct ha már a sok "hülye" megveszi a simát is, vagyis ennek te is részese vagy :D
  • Tinman #193164
    Talán ezt gyűlölte leginkább:

    1988!



    2014 -.-

  • zorrobomber
    #193163
    Ja igen, Angry Video Game Nerd által tolt cuccok mitől jobbak mint a mostani lehúzások? Az 1000 in 1 konzolok? Semmivel. Átbaszások mindig is voltak és lesznek is. Sőt, most még jobb is a helyzet, mert sokkal több info van az ember birtokában, 0day review-k stb. Aki lópáncélt vesz és örül neki, azzal meg mi a baj? Semmi hazugság nem volt a dologban. De ha lett volna, az is általában egész gyorsan kiderül, míg közben a nyugdíjasoknak egy évtizedig árulták sokszoros áron a szuperporszívókat.
  • zorrobomber
    #193162
    Sajna még mindig azt mondom hogy én sok pár pixeles förmedvényt szeretek és bánt az általánosításod. Nem kötelező játszani velük, nem kötelező megvenni őket. A Kickstarter-en meg azért van egy Star Citizen is, ami ha kijön, akkor azért páran maguk alá fognak vizelni, és a jelenlegi körülmények nélkül aligha jöhetett volna létre az egész projekt..
  • Tinman #193161
    "elválik az ocsú a búzától"

    A lópáncél DLC is egész korrektül fogyott. 0 db. kellett volna, hogy fogyjon, de nagyon nem így lett :-(
  • DarkSector
    #193160
    Yeah! :D

    Ezt a játékot én úgy kicsit megcsavarnám hogy néha ne reagálna a gombnyomásra. :D
  • zorrobomber
    #193159
    Tadaa.wav :D
  • Dzsini
    #193158
    Szépen folyamatosan elválik az ocsú a búzától, próbálkozni lehet, de ha valaki egyszer (kétszer) megégette magát egy rossz támogatással, az már kétszer meg fogja gondolni, hogy mire költi szinte látatlanban a pénzét.

    Persze új balekok mindig lesznek, és új, vacak játékok is, de ezek régen is megvoltak, csak akkor nem, vagy alig találkoztál velük. Így meg vetsz rájuk egy pillantást, és többet nem biztos, hogy érdemelnek, amíg nem hallod vissza róluk azt, hogy ez most megérdemli.
  • Micsu
    #193157
    Kickstarteren a projektek csak kis százalékára jön össze a lé, akinek meg összejött hagy próbálja már megvalósítani az álmait még ha az a te értékrendebe nem fér bele maximálisan
    most az a szar amin most rugózol mit von le egy project eternity vagy star citizen vagy akármi más értékéből (esetleg egy giana sisterséből amit végigjátszottál), ezt mond már meg?
    magyar szemlélet rulez
  • Tinman #193156
    Már csődbe is mentem, sajna nem kapsz semmit! Mindegy... az időközben átjött pénzeket már átküldtem az Eztisúgyisbedöntöm Bt. számlájára.
  • Tinman #193155
    Még eltörne a kezem, annyi embert kéne agyhelyen csapni :-(

    Komolyra ferdítve... azért én nem ezt vártam.

    Már-már lassan kezdtem hinni Zónak, a Kickstarter kapcsán, hogy tényleg jönnek majd a csodák és a kiadók nem ugatnak bele a dolgokba, de azért szkeptikus voltam.

    Most már inkább azt látom, hogy tényleg a Kickstarter a királyság és valóban vannak remek indie cuccok, de nekem most úgy tűnik, hogy boldog-boldogtalan belevág a dologba és a minőség az erősen a béka segge alatt.

    Soha nem gondoltam volna, hogy a Sinclair alatti(!) színvonal 2010 után ennyire vissza-vissza köszön.

    "Retro"-mondják. Rendben, akkor várom a Turrican újragondolását, az retro lenne, de nem ezek a pár pixeles förmedvények. Giana Sisters-nek sikerült...
  • Scooter
    #193154
    Megelőztél. Most akartam linkelni
  • DarkSector
    #193153
    basszus gratula. :D