311802
  • Sir Quno Jedi
    #193232
    nyíhahá, mér itt szembe a mol kúton is lehet xboxot kapni, ennyire nem megy ms-éknek... :D
  • tomsolo
    #193231
    Amióta ott új webdesign van, fájdalmasan szar megtalálni ott bármit.
  • TBTPumpa
    #193230
    Az IPON-t én is csak ajánlani tudom. Az egyik legjobb boltnak tartom őket. Eddig mindig megérkezett minden tőlük, időben. Korrekt az ügyintézésük, az ügyintéző csaj is (telefon + email) nagyon jófej. És valóban rugalmas a gariztatásuk. Anno az ASUS alaplapom volt gyári hibás (Sandy Bridge lapkakészlet - első sorozat, SATA érintkezőkkel volt gebasz), mikor megérkeztek az új, javított modellek, hívtak is, hogy akarom-e a cserét. Másnap jött a garanciafutár és elvitte a lapot, 2-3 nap múlva pedig jött újra a futás az új lappal. Ennyire gyors garanciális ügyintézést sehol máshol nem tapasztaltam. Nem mellesleg az áraik is jók, errefelé baromi sokba kerülnek egyes számítógép komponensek (és itt csak 1 év garanciát adnak mindenre). Ott azért nagy a választék és valamivel olcsóbbak is (+2-5 év garancia van a cuccokra).
  • zorrobomber
    #193229
    BAFTA Awards jelöltek
  • Fpocok
    #193228
    Vicces kép :D
  • DarkSector
    #193227
    :D hazuudtam na. :D
  • lalakov
    #193226
    Dehogy, már 1 hete. :)
  • Rapid81
    #193225
    Nincs bennem semmilyen elfojtott semmi. Csak akkor legyél szíves a bannerba berakni, hogy mely offtopik témák mehetnek és melyek nem. Ennyire egyszerű és akkor nem lesznek ilyen "félreértések"...
  • DarkSector
    #193224
    Tuti 50 perce regelt a srác. :D
  • wantonly
    #193223
    Egyszer érdeklődtem náluk személyesen, hogy Apc túlfeszültségvédő kellene. Nem találta meg a saját rendszerükben, odahívta a kollégát is, hogyan kell megkeresni, de ketten sem mentek semmire. Végül azt mondta ilyet ők nem forgalmaznak. Nem akartam elhinni. Hazamentem és fél perc se kellett, hogy megtaláljam a webáruházukban, raktáron is volt.
  • lalakov
    #193222
    Nem értem hogy nem képesek egyesek elolvasni a szabályzatot.
    Mindegy, van felesleges 60 pontom, ha ő kivétel lenne. :)
  • zorrobomber
    #193221
  • wantonly
    #193220
    Látszik, hogy kamu. Vagy nem tudja, hogy működik az oldal.
  • zorrobomber
    #193219
    E-Digital-t én se javasolnám. Csak egy hangyapucányival jobbak mint MM és társai.
  • lalakov
    #193218
    Meg is fogjuk kapni? :)
  • grebber
    #193217
    Mivel a részvények betárazva így már csak hosszú idő kérdése és lesz elkölteni való + pénz egy új gépre.
    Szerencsére addig már a DDR4 is kint lesz így nem kell majd a régi rendszert megvennem
    (És arról a 2 emberről sem fogok megfeledkezni)
  • IMYke2.0.0.0
    #193216
    Vártál már egy ilyenre, mi, örök ellenségem?
  • wantonly
    #193215
    E-Digital nekem nem szimpatikus, Ipon eddig hibátlanul szállított és volt, hogy 8 napon belül visszaküldtem és utalták az árat.
  • IMYke2.0.0.0
    #193214
    Elnéztem.
  • zorrobomber
    #193213
  • Micsu
    #193212
    ez esetben lehet és más játékoknál?

    jó én teljes mértékben megértem miért veszel dlct ha veszel mert a kurva anyjukat hogy a normális befejezéshez már az kell de én úgy vagyok hogy azért se
  • IMYke2.0.0.0
    #193211
    Senki sem kelt fel bal lábbal.
    Egyszerűen még csírájában szerettem elfojtani azt, ami már ki is bontakozott.

    S lásd, rossz példáidat: én spoilerben, előre jelezve, hogy OFF - aki megnézi, tudja mire számíthat és nem is firtatja.

    Megértem, ha érzékeny vagy, de ne kend rám, kérlek. Tisztellek, szeretlek, de tudod jól, hogy azért nem kéne mindig mindent ebbe a topikba önteni, amikor vannak téma-specifikus, segítő topikok is.

    Ha azt hiszed, hogy dühből, haragból, flegmán, mittoménhogy írok, akkor csakis a te érzéseid vetülhetnek ki. Ne sértődj meg, kérlek!
  • hugopareiros
    #193210
    Nem kötözködés...nem is szoktam írogatni ide, csak olvasok.
    Viszont nem értelek téged. Full random témák mennek itt. Routerekről és játékokhoz közenincs dolgokról. Most itt egy olyan téma, ami az alapja a játékoknak (csak a vason futnak a játékok)...és erre lehurrogod, hogy nem itt kellene megvitatnia ezt.

    Nem tudom, hogy ez most Rapid személyének szól e...és csak ő neki nem szabad offtopikolnia (abban a topikban ahol valaki írta is, hogy ez egy jó haveri társaság és amúgy sem lehet oldalakat írni folyamatosan a játékokról, hanem mint a kocsmában ha valakinek van témája akkor lehet dumálni), de lehetnél kicsit következetesebb e téren.

    Elnézést a belepofázásért.
  • wantonly
    #193209
    Ha arra járok én is benézek, nagyon ritkán azért van ilyen-olyan akció. Például idén már láttam ott Blu-Ray filmeket 1000 Ft-ért (ezek általában elöl vannak összehányva, ha vannak). Kill Bill I-II, Ayrton Senna film, stb. Utóbbit azóta is bánom, hogy nem vettem meg. Általánosságban irreális árak vannak, főleg a digitális vásárláshoz képest - de legalább lehet jókat mosolyogni az árakon... Tényleg viccesek.

    Ha van is akció az is olyan, amilyen. Nagy üzletet még nem csináltam ott.
  • zorrobomber
    #193208
    Nem a grafika miatt utálják...
  • grebber
    #193207
    A Call of Duty: Ghosts-hoz képest nagy ugrás lesz az új COD grafikája

    Az önjelölt Cod grafika gyűlölök 100% hogy most sem hiszik...
  • hugopareiros
    #193206
    pcx és ipon is tökéletesen megbízható
    mindkettővel jók a tapasztalataim :)

    jelenlegi configom is pcx-ből rendeltem és minden fasza
  • Rapid81
    #193205
    Látom megint bal lábbal keltél fel. Igazából tilts ki nyugodtan, tojok rá. Tudom, hogy épp nem afrikai whiskey reklámot, vagy mangát, esetleg japán lányok képeit raktam be, de nem is azt kérdeztem, hogy MIT vegyek, mert azt tudom, hanem azt, hogy HONNAN, mivel tudom, hogy itt járatosak az emberek a webshopok között és tudják, hogy melyik milyen, hogy megy a garancia, megbízhatóak-e, satöbbi és nem mellékesen BÍZOM a szavukban.

    Most átmehetek abba a topikba, amit amúgy nem fogok megtenni, hogy kapjak olyan válaszokat, hogy "de ez az alaplap szar", ráadásul olyan emberektől, akikkel sosem beszéltem.

    De amúgy köszönöm, hogy most épp én lettem az áldozata az unatkozásodnak és engem tisztelsz meg figyelmeddel, nem Shepet vagy mást. Jóéjszakát...
  • zorrobomber
    #193204
    Olvastam már problémákról az ipon esetében, de én szeretem őket. Hozzáteszem, azért elsősorban, mert közel vannak hozzám, és gyorsak(másnapra minden megvan mindig). PCX-et is próbáltam már egyszer, lustaságból, mert ők számítanak be hardvert. Nem is igazán húztak le, viszonylag korrekt árat fizettek.
  • grebber
    #193203
    Ezért is írtam,hogy olyat várok ami mutat is valami ez a nullával egyenlő
  • DarkSector
    #193202
    AC4 Black Flag gift x3 !
  • Rapid81
    #193201
    Ebben van gameplay jelenet pár.
  • IMYke2.0.0.0
    #193200
    Ugye érzed, hogy feleslegesen kelted a feszültséget?
    Az a topik pontosan a Te igéyneidet elégítené ki - csak írd be amit ide tettél, és ott azonnal kapod az on topik válaszokat, árakkal stb.

    A továbbiakban zárjuk ezt a témát itt, jó?
  • Rapid81
    #193199
    Olyan meg szerintem nincs, hogy "melyik webáruházat ajánlod" topik...
  • Rapid81
    #193198
    Nem a gép érdekel, hanem a webshopokról kértem volna véleményt, hogy honnan érdemes...
  • IMYke2.0.0.0
    #193197
    Tudom, hogy nem jársz más topikba... de ez tényleg rossz topik erre a témára.
    Ez a te topikod: Milyen gépet vegyek most?
  • Rapid81
    #193196
    Eljutottam odáig, hogy elérkezettnek lássam az időt az alaplap + memória cserére (proci marad) és kérdezném, hogy melyik webáruházat ajánljátok.

    Nézegettem a PCX-et. Ez lenne a legolcsóbb, de nem tudom, hogy milyenek. Néztem az eDigitalt, de itt minden 3k-val drágább, mint az előzőben. Meg nézegetem az Ipont, ahol kb <1k különbség van a PCX-hez képest. A garancia mindenütt 36 hónap, csak nem tudom, hogy mennyire érvényesíthető. Ha segítenétek egy picit, azt nagyon megköszönném. :)

    Amúgy ezeket néztem ki:
    KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600Mhz
    GIGABYTE GA-990XA-UD3
  • IMYke2.0.0.0
    #193195
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Basszus, ez tényleg jó reklám.
    Youtube link
  • grebber
    #193194
    Majd ha jön valami értelmes gameplay eldöntöm kell-e vagy sem!
    Eddig semmit nem mutattak.
  • zorrobomber
    #193193
    Az hasznos a fejlesztőnek, hogy agyonveréssel fenyegeted azt aki megveszi a játékát, mert szar a grafikája? :)