311802
  • Zóanagyvarázsló
    #193394
    De miért Tinmant faggattad erről, amikor tudod jól, hogy ő hozzám hasonlóan retrózik bőven? Ha olyannak mondanád, aki csak költ az új oldschool játékokra, megérteném.

    Az meg már tényleg vicc, hogy 1 dollárnál többért venni játékot lassan annyira égő, hogy be sem szabad itt vallani. Inkább más fórumban más topikban, de itt nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #193393
    STEAM- tagelheted a játékokat.
  • DarkSector
    #193392
    még a játék se.+!
  • IMYke2.0.0.0
    #193391
    Ízlések és pofonok különbözőek - a "régi szar" mint szófordulat azért eléggé szemöldök felhúzás reakciót vált ki minden normális emberben...
  • IMYke2.0.0.0
    #193390
    A többi offolónak: a vigyijó, amit említettél
  • davidka003
    #193389
    Nálam a régi szar az egy szófordulat. Nem szó szerint azt jelenti, hogy szar.
    De továbbra is tartom magam ahhoz, hogy totál felesleges ennyi pénzt kiadni ilyen régi játékokra. 6 euró? Csak azért, hogy az accon legyen és talán 50 év múlva lesz idő játszani vele? Mert folyamatosan jönnek ki a jobbnál jobb játékok és nincs idő a régire. pl most a tavalyi Tomb Raider-t játszom és elég lenyűgöző ahhoz, hogy ilyesmikkel játsszak a régiek helyett.
  • Rapid81
    #193388
    Normálisan közlekedek és satuznom kellett AUTÓPÁLYÁN. Vágod? Ha jön mögöttem mondjuk egy másik autó, akkor 99%, hogy belém száll hátulról, mert a papa lusta belekukkantani a nyomorult tükörbe. Igen, az ilyenre halál, de minimum azonnali jogsielvétel egy életre.
  • Botond #193387
    Szerintem az ilyenek sima fejlövés. Már aki átmegy emberkedni a szőkacsajokkal a kisebbségi komplexusát kompenzálandó. Pont az ilyen agresszív barmok miatt van sok baleset. Elnézte a csaj akármi miatt, és akkor már dögöljön meg? Meg 100al kijön a papa, és halál rá? Normálisan közlekedsz, elveszed a gázt, figyelsz és elkerülöd a bajt és mindenki időben hazajut. Ezt tanítják az autósiskolában is, defenzív vezetés.

    Múltkor volt itt vmelyik topikban egy reklám, hogy kigurul a macisajt mögül a csávó, jön a másik akinek elsőbbsége van és hirtelen megmerevedik a kép, az autók, a vezetők kiszállnak, a szabálytalan pasi könyörög a szabályosan közlekedőnek, hogy na de hátul ül a gyerek (mutatják is a gyerekülésben a kisfiút), benéztem, tényleg bocs, vedd már el a gázt, ne csattanjunk össze, a szabályosan közlekedő meg mondja, hogy kabbeköcsög, elsőbbségem van, figyelj jobban, visszaülnek az autókba, megy tovább a jelenet a megszakítás előtti módon, és csatt. Szóval az hogy elsőbbséged van, meg ilyenek nem jogosít fel arra hogy barom legyél. Szerintem.
  • Scooter
    #193386
    Hard Reset artbook, hátha valakit érdekel.
  • Rapid81
    #193385
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én ilyenkor kürtre ráfekszem és egy centit nem megyek arrébb. Kamerát vettem a kocsiba, szóval maximum ő fog szopni...

    Pont tegnap volt hasonló. M5 bevezetőn nyomulok befelé a megengedett 130-cal. Előttem-utánam senki. A papa az Octáviájában épp akkor érzi az előzés ingerét, amikor kb 20 méterre vagyok tőle, de ő 100-zal megy! Satu, kürtre fekvés, kamiont lassan megelőzés. Utána kihúzódott és meg folyamatos kürtölés mellett szépen elkezdtem ráhúzni a kocsit. Nagyon nem mert átnézni... Rohadjon meg az ilyen, hogy a tükör az dísznek van a kocsiján.

    Azt kellett volna csinálni, mint volt kollégám az útépítőknél, mikor mentünk benn Pesten és szőke picsa index, minden nélkül váltotta a sávot, majd' letolt miket az útról, aztán a következő piros megfogott bennünket. Sofőr kolléga szépen kiszállt, bekopogott a csaj ablakán, az lehúzta, majd benyúlt, letörte az indexkapcsolót, a csaj kezébe nyomta azzal a szöveggel, hogy "Erre úgy sincs szükséged, ha nem használod", majd visszaült a kocsiba és mentünk tovább. Annyit régen röhögtem. :)

  • grebber
    #193384
    Ezért kell pc-re megvenni majd,De nagyon nagy szemétségnek tartom,hogy nem adják ki pc-re külön csak a pakkban!
    Feltéve ha kijön oda is mert arról nagy a kuss (mármint a classicról,hogy az lesz a pc-sben)
  • DarkSector
    #193383
    AC fanok gyülekezzetek! :D

  • Bence94
    #193382
    Van trial belőle!
  • IMYke2.0.0.0
    #193381
    Ha találkozol a valóban normális zorrobomberrel, mondd meg neki kérlek, hogy rúgja mogyorón azt, aki a nevében randalírozik ebben a topikban. Megtennéd?
  • Fpocok
    #193380
    Hát akkor jól beszoptad, ha megvetted.
  • Bence94
    #193379
    Kipróbáltam a Far Cry "Classic"-ot! Ahogy sejtettem egy ótvar fosport. Ps3-on játszottam. Az optimalizációról nem is hallott a játék, belassul, screen tear, villogás minden jóság van benne. Nagyon le van butítva minden része. Grafika ronda és a színeket is elcseszték, audio rész is butított. Nem tudom miért kellett a fegyver modelleket és a hudot is lecserélni.

    Nem tudom mit képzelt az Ubisoft.
  • Tinman #193378
    Pedig Zorro mostanában tök rendi, szerintem ne bántsd :-(
  • IMYke2.0.0.0
    #193377
    Szép válasz, akár az oviban...
  • tomsolo
    #193376
    Ránéztem a Blackguardra, de nem hiszem hogy ér ez ennyi pénzt... helyette inkább Kingdoms of Amalur lesz az most amúgy is barátibb áron megy.

  • zorrobomber
    #193375
    Szerintem kezeltesd magad.
  • IMYke2.0.0.0
    #193374
    Ha szerinted elfogult vagyok, akkor kötelező lenne nem kedvelnem pár embert a topiktársaim közül? Megszabnád?
    Jobb lenne, ha kicsit leállnál ezzel a felvett topik megmondó embere és bolondja szereppel, mert örökre rád ragad. Nem hiszem, hogy annyira közönyös emberke vagy, hogy ne törődnél ezzel...
  • DarkSector
    #193373
    te sem panaxodhacc ám. :P
  • ZsZso
    #193372
    Töld már mexoktuk, hogy nem tucc hejesen irní.
  • DarkSector
    #193371
    Kapsz a pofádra! :D
  • zorrobomber
    #193370
    Nem akarok tovább belemenni a sárdobálásba(amit te kezdtél), úgyhogy inkább nem mondok semmit. Elfogult házigazda vagy, maradjunk ennyiben :)
  • genndy
    #193369
    Azért mert átlátszó volt hogy direkt írtad
  • Dzsini
    #193368
    Én Grétsy szülinapjára a mai egyet elsütöttem :)
  • genndy
    #193367
    Meg vannak ugye a "régen warezban sokat játszottam vele, most hogy már megtehetem, megveszem" típusok is (Tinman mondjuk pont nem, de ratgab bevallottan, meg én is sok játékkal csináltam).
  • Tinman #193366
    Senki? :-(

    Direkt írtam így: trafipaksz és nem kaptam a pofámra.

    Nem mondom, hogy nem örülök! Végre! :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #193365
    Egyeseket a játék minősége és mókafaktora érdekli - netán a játéktörténelmi szerepe -, nem a termék kora. Hihetetlen, de igaz.
  • IMYke2.0.0.0
    #193364
    Lennél te inkább?
  • IMYke2.0.0.0
    #193363
    Persze, a régin volt a hangsúly, nyilván... oké, inkább nem ragozom.
  • zorrobomber
    #193362
    Te nem akarsz lemondani a hg jogaidról?
  • zorrobomber
    #193361
    wtf?
  • IMYke2.0.0.0
    #193360
    Hiányoztál. Nem akarsz megint elmenni kicsit?
  • davidka003
    #193359
    Az első részt végigvittem megjelenéskor, a 2.-at meg a feléig vittem kb rá pár évre.
    Szóval tudom milyen. Nekem is megvan PC GURU-ból.
    Régin volt a hangsúly.
    Egyszerűen 6 euró brutál sok egy ilyen játékért mikor 1 dolláros bundle-ban sokkal újabb, aktuálisabb cuccok vannak. Az utóbbi 1-2 évből is vagy 20 játékkal le vagyok maradva. Nem tudom kinek van ideje ilyen ősrégi játékokra.
  • Tinman #193358
    Nagyon rossz a közlekedési morál... és a trafipakszok erre picit se megoldás, mert nem a gyorshajtás a fő gond, hanem szinte minden más :-(
  • Zóanagyvarázsló
    #193357
    Én tavaly 26 db 2010 előtti játékot játszottam végig.
  • Tinman #193356
    Ez egy elég jó TBS cucc. Ha szereted a stílust, akkor eléggé must have, ennyiért meg vitzzz :-)
  • genndy
    #193355
    Na azért annyira súlyos nem volt, a 3. pszichiáter már ki tudott belőle kezelni
    Viszont reggel meg délután utazás alatt előszeretettel formálgatom a karakterem előtörténetét, meg hogy mit milyen sorrendben (és melyik céhet milyen okkal) csináljak meg.

    Imy: szerintem a "régi szar" itt most egybe értendő, inkább a régin volt a hangsúly. Amúgy a kikelés jogos, mert az Etherlords igenis jó játék.
    Bár a 2-vel már nem játszottam, az 1 volt PCGuruhoz melléklet egyszer, onnan van meg. Viszont pont emiatt Steamre már nem kell.