311802
  • Rapid81
    #193434
    Máris folyik a "visszaélés" a tageléssel.

  • grebber
    #193433
    Next Gen Myst!

    Lassan tényleg jön mindennek a "HD"-je!
  • Rapid81
    #193432
    Tegnap hallottam róla először, de azóta meg már vagy 20x. Nem értem akkor sem, hogy mi ezen a jó, poén, rossz vagy akármi.
  • DarkSector
    #193431
    Nem menő, csak úgy van, az életünk szerves részévé vált. :D
  • Rapid81
    #193430
    Ebben most mi olyan murva nagyon menő? Most mindenhonnan ez folyik, csak nem értem, hogy miért...
  • Zóanagyvarázsló
    #193429
    A minőség meg örök. Egy Queen szám is 30 éve is odabaxott és most is, meg 100 év múlva is odacsap majd annak, aki életében először fogja hallani.

    Ugyan, ma már Ámokfutókat is csak néhány nosztalgiamániás hallgat, amikor itt a Justin Bieber! Mondjuk valaki múltkor emlegetett valami Liszt Ferencet is, de nem lehet népszerű a csóka, egy dizsiben sem játszották még a zenéjét.

    Bízom benne, hogy lesz remake a Keresztapából, mert a régi szart 2014-ben már inkább nem erőltetném.
  • DarkSector
    #193428
    ÖNGYILKOS JÁTÉK 3D
  • Tinman #193427
    Nagyon komoly pszichológiai és alkalmassági vizsga kellene a jogsihoz, mert ami most van, az félelmetes.

    Nekem exem pl. szintén ilyen index nélkül sávváltós volt és ő direkt azért nem nézett a tükörbe, mert úgy érezte a figyelmét elvonja az útról az, ha a tükörbe néz. 2 kézzel váltott sokáig.. igen, elengedte a kormányt és két kézzel. Aztán 1x egy stop táblánál fékezés nélkül belement egy kocsiba, majd elhajtott, persze utolérték és anyukának ott helyben csengetnie kellett...

    Ilyen emberek vezetnek. Ahogy olyanok is, akik jobbra fordulva balra indexelnek, nem tartanak jobbra, de fel vannak háborodva, ha jobbról elmész mellettük 2 sávoson, de ő aztán le nem menne. Van olyan női ismerősöm, aki azért nem tart jobbra ilyen esetben, mert minek menjen ki, ha úgyis vissza kell térnie majd, meg különben is, így kisebb a koccanás esélye, hiszen nem történik sávváltás.

    Az új divat az elsőbbségadás tábla totális ignorálása. Kijön eléd és 99%-ban nem igyekszik felvenni a tempót, hanem direkt szépen, lassan váltogat, araszolgat, és nagyon leszarja, hogy te közben a füleddel is fékeztél, hogy ő beférjen eléd.

    Hosszú a sor... könyvet írhatnék és qrvára unom már ezt az egészet :-(
  • Tinman #193426
    Másképp vagyunk bekötve.

    Nekem évi (de ki az az évi? ) 2 régi játékot le kell tolnom.

    Miért?

    a, Mert 1-1 ilyen BG2 szintű cucc újra feltölt 1 teljes évre hittel és energiával, hogy a játékok jók és szépek, szeretjük őket és érdemes értük élni :-)

    b, Mert 1-1 ilyen játék SÚLYOS kontrasztot tár fel a mai mainstream és a régi alapművek között.

    c, Mert rávilágítanak arra, hogy NEM az indofos nulla grafikás szaroké kéne legyen a jövő, hanem az igényes art-al megáldott irány a helyes. Ott egy Limbo, nem egy szépség, de kb. stílust teremtett. Azóta ha nem láttam 5 indie címet, ami utánozni próbálja, akkor egyet sem. Ott a Grim Fandango, Day of Tentacle, de mehetünk vissza egészen egy R-Type-ig, mely nem 2 pálcikával akart csodát tenni. Nem kell Skyrim szint, de az igényes art szerintem igenis nagyon fontos. Egy BG2-ön is majd besírta ma gyönyörtől 1-2 pályán, mert nem hittel, hogy az Infinity Engine ilyenekre is képes lehet, meg amúgy is... nagyon rendben volt az art.

    d, Mert jó érzés érezni, hogy az átszellemülés még a sok 100. játék után is megy, ha arra érdemes a produktum.

    e, Mert régebben, nem lehetett csak a küllemmel eladni valamit, kellett mellé a remek gameplay is és ugye ez utóbbi a legfontosabb...
    A minőség meg örök. Egy Queen szám is 30 éve is odabaxott és most is, meg 100 év múlva is odacsap majd annak, aki életében először fogja hallani.
  • DarkSector
    #193425
    hát volt már olcsóbban is. :)

    Nézted Capcom akciókat ? tegnap volt vagy mikor.
  • IMYke2.0.0.0
    #193424
    STEAM: Make War Not Love-akció
    * Company of Heroes 2
    * Total War™: ROME II
  • DarkSector
    #193423
    én megvettem, hol nyomják valahol akciós?
  • IMYke2.0.0.0
    #193422
    Szívesen :)
    Itten vagyon-e Fú-de-hádéban is
  • Tinman #193421
    Hú köszi, ezt páromnak már akkor is meg akartam mutatni :-)
  • Tinman #193420
    Veszélyes játék ez Rapid.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott és akkor sajnos durván eltudnak szabadulni az indulatok és hiába van igazad, ha bármi olyat teszel, amit később amúgy tuti megbánsz, vagy túlzásnak érzed, annak nagyon komoly következményei lehetnek. Sajnos a rendőrök nem csak azt fogják megbüntetni, aki szabálytalanodott, hanem simán rád varnak közúti veszélyeztetést, garázdaságot, testi sértést, szándékos károkozást, etc. Ebből első körben egy felfüggesztett is lehet. Én pl. ma már azt is sajnálom, hogy egyáltalán arra jártam... azt meg aztán főleg, hogy mocskosul kikeltem magamból és tényleg képes lettem volna alja módra a kocsiból kipattanva verekedni. Gyűlölök idehaza vezetni... amúgy lassan már mindenhol, mert magát a vezetést is utálom.

    Tavaly mikor volt a hóvihar, ott is ha nem húzódok le összetörik 2 kocsi. Így csak mi süllyedtünk meg durván az árokparton. Félre kellett rántanom a kormányt, mert a piros autós középkorú nőt nem érdekelte, hogy velünk mi lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #193419
    A "Company of Heroes 2" elég rosszul fogyhatott, ha ennyire nyomatják.
  • DarkSector
    #193418
    :D
  • IMYke2.0.0.0
    #193417
    Ébresztő... :)
    Lejjebb erről beszéltünk.
  • DarkSector
    #193416
    Yé....új fícssör került a steam-re.
  • Botond #193415
    Dudálás oké, de te a halálát kívántad, azon hördültem fel, hogy nehogymár egy ilyenért statáriális járjon.
  • Rapid81
    #193414
    Ha szó (kürt) nélkül tovább hajtok, akkor lehet, hogy 10 percre rá vagy egy hétre rá ugyanígy kimegy más elé, aki viszont nem fog tudni megállni vagy akibe hátulról beleáll egy 2 tonnás terepjáró és ottmaradnak. Inkább rádudálok, mutogatok neki és átkiabálok. Akkor talán máskor nem csinál ilyet. Továbbá sem amerikai elnökről, sem lottóról nem volt szó. Ezt már te liheged túl...
  • DarkSector
    #193413
    ha van kidobni való pénzed add nekem. :D
  • Botond #193412
    Majdnem nekimentél. Majdnem. Majdnem nyertél a lottón. Majdnem űrhajós lettél. Majdnem lejutottál a mariana árok mélyébe. Majdnem te lettél az amerikai elnök. Majdnem ingyen volt minden játék a steam. Igen, ezen gondolatok boncolgatásába érdemes komoly energiát fektetni. Meg abba is, hogy pistabá kijött elém az autópályán, és a szemétmocsokja miatt fékezni kellett, amikor én nem akartam, és majdnem történt vmi, de aztán mégsem. Hű!
  • Rapid81
    #193411
    "Van sok baj és gond az életben, az ilyesmi le van szarva."

    Tehát az ember élete, a biztonság az le van szarva. Értem. Furcsán szemléled a világot.
  • Szabi #193410
    tecsőbe 990ft az Aliens Colonial Marines, egy pillanatra elgondolkodtam a vételen.. aztán gyorsan inkább továbbmentem... lesz ez még egydolcsis csomagban.. :D
  • Rapid81
    #193409
    Crazy Machines Bundle
  • Botond #193408
    Nem, csak szerintem túlliheged a dolgot és túlbünteted, és szerintem egy agyvérzés el fog vinni 45 évesen, ha minden szaron felbaszod az agyad. Rám majdnem rámesett egy aszterioda, ami végül 3 fényévvel kerülte el a földet, és hosszasan pöröghetnék ezen, és szídhatnám a nasat, hogy nem volt képes időben előrejelezni ezt, de valahogy mégsincs erre energiám és továbblépek. De jó látni, hogy nektek van időtök minden műbalhét túlreagálni és túlpörögni. Nekem arra se volt energiám, hogy amikor konkrétan nekimentek az asszonynak és nem ő volt a hibás azt túlpörögjem. Lepapíroztuk, nem sérült meg senki, kocsik mentek a szervízbe, egy hét múlva visszakaptuk az élet megy tovább. Van sok baj és gond az életben, az ilyesmi le van szarva.
  • Rapid81
    #193407
    Szóval az én hibám lett volna, ha a papa elém való kiugrásának következtében, egy mögöttem a követési távolságot be nem tartó autó belém száll? Nem vagy semmi... Akkor ezek szerint mindenki közlekedhet faszkalapács módjára, és én leszek a hibás, ha valamelyik miatt balesetezem...
  • DarkSector
    #193406
    Képzelj el egy autópályát....
    Na pont ugyanolyan az autópálya is! :D
  • Botond #193405
    Még sose, le tudnád rajzolni milyen egy autópálya?
  • Dzsini
    #193404
    Az a baj, hogy a "nem tartotta be a követési távolságot" nem gyógyít meg egy baleset esetén :(
    Lásd még: gyalogátkelőhelyen lehet, hogy a gyalogosnak van elsőbbsége, de a másfél tonnás autó nem törik ripityára ütközéskor.
  • Rapid81
    #193403
    Közlekedtél már autópályán? Rendszeresen beállnak a hátsódba a nagy mercis, terepjárós, béemvés, 10-es IQ-jú parasztok...
  • Botond #193402
    Satuzni 130ról 100ra, nem 200ról nullára, az nem ugyanaz, aki mögötted jön és ilyenkor belédszáll az is egy faszkalács és nem tartotta a követési távolság felét se.
  • Rapid81
    #193401
    Még mindig van egy Dead Island: Epidemic béta giftem.
  • IMYke2.0.0.0
    #193400
    És a játékoknál itt tudod beírni a saját kategóriádat, szövegedet, bármit:

    Kép:
  • grebber
    #193399
    Magyarán számomra ismét egy felesleges dolog ,értem ,köszönöm!
  • IMYke2.0.0.0
    #193398
    Így néz ki a böngészési lehetőség, zéró jelölés előtt:

    Kép:
  • ratgab
    #193397
    Beírod, hogy régiszar például és kidobja neked később amiket így jelöltél.
  • IMYke2.0.0.0
    #193396
    Adsz nekik egy kategória nevet és később erre tudsz szűrni az áruházban.
  • grebber
    #193395
    Az mit takar?