311802
  • zorrobomber
    #193354
    A szar miatt felszólalsz, de az agyonverem aki ilyet vesz az smafu?
  • IMYke2.0.0.0
    #193353
    (Újra, eltrontott formázás okán)

    Senki oldalán nem kívánok állást foglalni, de kikérem a többi játékostársam nevében azt, mit írtál.
    S ha már Tinmant sokszor bántjátok az erős fogalmazásért, akkor téged is muszáj:

    "Én nem tudom hogy tudtok drága eurókat adni ilyen régi szar játékokért. "

    Az sem ad feloldozást a dolog alól, hogy kábé pukid sincs, hogy miről alkottál véleményt...
  • zorrobomber
    #193352
    Nekem az volt sokszor, valamiért főleg RTS-ekkel és stratégiákkal(Dune2...huh), hogy álmomban tovább folytattam a partit.
  • ZsZso
    #193351
    Azt már kezeltetni illik!


    Az alapot megvettem és nemtudom hány órát gyilkoltam már bele (ott szerintem csak a modok buzerálgatása símán elérte a 20 órát), úgyhogy naggyából sejtem mi a frankó, de ha eljön az az akció, akkor azért megböklek mindenképpen az up-to-date információkért :). Előre is köszi.
  • genndy
    #193350
    Eddigi legdurvább élményem játék-függőségben még az Oblivion-mániám idején volt, amikor VALÓDI virágokat meg növényekre néztem úgy, hogy jó-e alkímia alapanyagnak És tényleg volt olyan gondolatom, hogy "Á, ezt nem érdemes leszedni, nem tudom felhasználni, csak speedtree".

    ZsZso: ha kell majd segítség szólj nyugodtan, szépítésben meg stabilitásra van pár tippem (én is most próbálgatom).
  • zorrobomber
    #193349
    Dragonborn!! :D
  • ZsZso
    #193348
    Én egy szemtelenül olcsó Legendary akcióra várok, aztán nálam is befigyelne egy "reboot" :), amit kb. 10 óra mod-vadászat előzne meg. Most pihiztetem (2. nekifutás).
  • genndy
    #193347
    Ja, megvan a párhuzam
  • wesker24
    #193346
    Részvétem te is Tinman sorsára jutsz csak ö DaS fanatik te meg DragonBorn Skyrim fanatik xD
  • genndy
    #193345
    Szokásos elmebeteg játékos-szösszenet tőlem:
    Nemrég újrakezdtem a Skyrimet (most már vagy hatodszorra, természetesen most is kimaxolásra törekedve). És melóhelyen mit hallgatok? Hát persze hogy Skyrim Soundtracket. Mintha nem lenne elég belőle
  • Zóanagyvarázsló
    #193344
    A GOG-on olcsóbbak voltak a minap. Persze ott nincs kártyapénz.
  • zorrobomber
    #193343
    kösz (de amúgy utólag Grétsy szerint is hülyeség volt az álljunk meg egy szóra, mert a magyar egy élő, formálódó nyelv - rendszeresen olvasom egy havi újságban a rovatát)
  • Dzsini
    #193342
    cech - de csak azért, mert Grétsy László szülinapja van :)
  • Moby
    #193341
    >Taxis volt.

    Ha beleírod az elejére, megkímélsz a felesleges olvasástól.
  • Rony94
    #193340
    Hogy apámat idézzem: "Manapság erőszakosan kell közlekedni, mert ha lekvár vagy és hagyod hogy bejöjjenek eléd meg ilyesmi, akkor meghalsz."
  • DarkSector
    #193339
    már kb fél éve max a kaszinókban lehet ennyit összekártyázni. :P
  • DarkSector
    #193338
    thx bepöttyöltem magamnak...az a reklám kurvajó.
  • davidka003
    #193337
    Én nem tudom hogy tudtok drága eurókat adni ilyen régi szar játékokért.
    Én csak 2010 feletti játékokat szoktam már venni és azokra sincs időm.
    Ergo tök fölösleges még ingyen is, hogy az accounton legyenek régi játékok.
  • zorrobomber
    #193336
    Bp-en nálam ez mindennapos történet. Ha rákönyökölsz a dudára, és tartod a helyed úgysem fog neked jönni, ha meg igen, akkor ő fizeti a cehhet. Eddig nálam még bevált. Lassan többet használom mint az indexet. Tegnap megyek az alsóbbrendű, egyirányú úton, amibe belecsatlakozik egy Lidl parkoló... nyugisan mentem, egy Suzuki kifarol elém a Lidl parkolóból, rávillogtam, hogy azért ezt mégsem kéne legközelebb. Mindketten a főútra hajtanánk ki, ő balra(villamossínen keresztül) én jobbra. Természetesen beállt (egyirányú út) a jobb oldalra. Rádudáltam, ő kigurult a főút közepére a villamossín elé és visszadudált. Szerintem máig nem tudja hogy miért járt a duda...
  • ZsZso
    #193335
    Irigyled, mi? :) Ő már kimaxolta az életet.
  • Tinman #193334
    Autózás tegnapi sztori:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    4 sávos út. Értelemszerűen 2-2-re osztva. Megyek holt nyugodtan 30-40 között városi forgalomba, egy xyz autó mögött. Piros lámba, látszik a távolba. Komótosan gurul mindenki.

    Perifériás látómezőbe látom, hogy ott egy autó a másik sávba, az is gurulgat, bár picit gyorsabban, mint az átlag.

    Nagyjából 2-3 méterre voltam xyz előttem haladó autó mögött. Egy kismotoros is kellemetlenül fért volna el.

    Közeledünk a lámpához és látom a perifériásba, hogy az izgágább csóka indexel a sávomba. Jó... nagy ügy, majd átjön, ha lesz helye, mögöttem amúgy is csak 1 autó van.

    Aztán rám húzza a kormányt. Nem akarom elhinni, félrehúzom, majdnem padkázok. Haladunk tovább, gondoltam nem vette észre, de aztért bazdmegeltem... MAJD ÚJRA rám húzza, de ezúttal úgy, hogy ha volt 10 cm az autóm eleje és az övé oldala között akkor sokat mondok. ÉS TOL LE A PADKÁRA!!!

    Letolt, befurakodott. Én pedig mint az állat ordítottam és minden létező kiálló testrészemmel kabekukimat mutattam neki. Zöld a lámpa. Satuzik. Látom, hogy ki a akar szállni, ordítok: "gyere bmeg a jó k. anyádat, szpj. szét te tróger."

    Visszaszáll, elhajt. Gyáva fasz -.-

    Gyerekek... ez meg akart ölni, csak úgy, mert kitette az indexet és gondolom nekem satuznom kellett volna, hogy beférhessen. Aztán persze visszabújt a csigaházba, mert tényleg mélyen érintett az ügy -.-

    Taxis volt.
  • Botond #193333
    Hát én már sok vérciki aláírást láttam a fórumon, de új bajnokot avatunk ma. Vkinél ezt láttam:

    "Lumia 920, Thinkpad X200, Nexus 7, iPad 4, BMW 320d"

    :D
  • Rony94
    #193332
    Ennek hála most megnéztem pár surprise dance-et. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #193331
    Csá!... Pá!
  • zorrobomber
    #193330
    Humiari :)
  • IMYke2.0.0.0
    #193328
    GIGA OFF (értsd: ne nézd meg, ha nem akarsz legalább elmosolyodni):

  • Tinman #193327
    Ellenben felkerült az Etherords 1-2 Bundle 5.99 Euro-ért... erősen össze kéne rá kártyázni a casht.
  • Tinman #193326
    Nem akarok, alaptermészetem része. Párom néha eléggé kiakad... nézzük a filmet, közbeszólok: "Láttad a kamerát/repülőt/vigyorgó embert messze távolt a háttérben? Visszatekerem!"
  • IMYke2.0.0.0
    #193325
    Túlságosan oda akarsz figyelni mindenre.
  • IMYke2.0.0.0
    #193324
    Legközelebb:

    "Mi ennek a számnak a címe" topik. Gyorsan segítünk ott.
  • ZsZso
    #193323
    Itt is ezer hála rambozo kollégának, aki egy köszönömért cserébe nekem adományozta a Pirates! -t.

    #193320:
    Nem igazán. Twitteren és Facebookon lehet követni, hogy mikor fognak osztani még kulcsot. 5 perccel (!!!) a kulcsosztás előtt szólnak. A kulcsokat egész órában kezdték eddig. Ennyit lehet tudni.

    MÁS:
    TitanFall Beta jelentkezés
  • genndy
    #193322
    Twittert követte folyamatosan azt írta.
  • Zóanagyvarázsló
    #193321
    Familybe simán. Ha nincs is rokoni kapcsolat, de egy kislánnyal családi vállalkozásban hentelni a rosszarcúakat tökéletesen passzoló.
  • kigyi
    #193320
    Néhány napja lehetett regelni a kulcsosztásra :) Gondolom ő regelt és kapott értesítőt, vagy csak feljegyezte az időpontot, mert meg volt adva. Sajnos én útközben voltam el kellett mennem melózni..
  • Evoluti0N
    #193319
    Naná. Én beleraktam volna. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #193318
    Olyan kategóriában is, mint:

    Britsh Game
    Debut Game
    Family
    Mobile & Handheld
    Sport
    Strategy & Simulation?

    :)
  • Evoluti0N
    #193317
    Te beteg vagy. :D
  • Evoluti0N
    #193316
    Ez nagyon egyszerű. A The Last of Us-nak kell minden kategóriában nyernie oszt jóvan.
  • genndy
    #193315
    Akkor innentől Tinman boldogan használhatja a "Trash", "Ugly" és "Do Not Buy" címkéit a ronda indiekre
    Egyébként jó ötlet, zenés oldalakon láttam eddig leginkább.
  • Rapid81
    #193314
    Mostantól lehet tag-elni Steamen. A legjobb a "Not Half-Life 3" tag.