311802
  • DarkSector
    #193474
    miért jóval? jobbra gondolom a max mindegyik cuccból 999 szint van nem?
  • w77d
    #193473
    uuupsz spoilert elfelejtettem :S
  • w77d
    #193472
    tévedtem, több volt az jóval.. ez egy jóval a befejezés előtti állapot:
  • DarkSector
    #193471
    :DDDDDD
  • grebber
    #193470
    Unsung Story: Tale of the Guardians huszáros hajrával összedobják már szerintem! De jöhetne valami gameplay momentum!

    Sajnos a Cradle azóta is veszendőnek igérkezik :(
  • grebber
    #193469
    Játékkonzollal jelentkezhet az Asus is
  • w77d
    #193468
    én másodpercenként 102 milliónál hagytam abba legutolsó emlékeim szerint...
  • wesker24
    #193467
    Én kb 8465 milliónál hagytam abba kb másodpercenként asszem 22 millió süti jött ! :D

  • bon
    #193466
    Engem tuti nem én imunis vagyok az ilyen dolgokra.
  • DarkSector
    #193465
    én most kezdtem el 5-6 órája, 400 ezer sütit ad másodpercenként, asszem nemsokára vége. :D
  • DarkSector
    #193464
    :D
    mi is volt a nyalókás játék régen? az létezik még? :)
  • Evoluti0N
    #193463
    Jaj! Az öcsém egy időben nagyon rászokott. Este is futtatta a gépet, hogy menjen közben a süti.
  • wesker24
    #193462
    Már volt egyszer ! Ki is akasztottam a gépet ! xD
  • DarkSector
    #193461
    Kekszes játék!

    Megfertőzlek titeket is ezzel. :D
  • Evoluti0N
    #193460
    Kitaláltam én is egy játékot. Zombis játék, amiben vak vagy és süket. Több száz órás játékidővel. Holnap indítom a kickstarter gyűjtést.
  • w77d
    #193459
    na ez érdekes lehet :D
  • Fpocok
    #193458
    Új zombi túlélős játék akar megszületni, kis csavarral lol
  • tomsolo
    #193457
    Ja és megcsináltam Blacklistbe a svájci nagykövetség 15 hullámját, szal most tittiritti...
  • tomsolo
    #193456
    Na a mai nap is jó volt, végre szereztem viszonylag jóáras Space Engineer-t meg akkor mellé raktam egy Kingdoms of Amalur Complete-t.
  • Sir Quno Jedi
    #193455
    Én meg leszarom. Csak szívességet tesznek, ha agyonlőnek az utcán.
  • ZsZso
    #193454
    Jaja, én pont ezért köptem le a monitort és hagytam az egészet a francba.
  • zorrobomber
    #193453
    7 Grand Steps sose volt még ilyen olcsó...hmm
  • Tinman #193452
    Bah... szemetek!

    Még jó, hogy nem vettem meg... a 4. rész a kalandjátékból Humbe Store-on van, 3.49 dolcsi. Nagy dolog lett volna 6 dolcsis pakkba benyomni ugye? Pfff.
  • Tinman #193451
    Rossz ötlet. Lehet benne 2 ukrán drogcsempész és akkor egy ilyentől könnyen elgurul náluk a bogyó és a V8-as terepjáródban helyezik a péniszed az emésztőrendszered start pontjába.
  • ZsZso
    #193450
    Az emberek f@szok. (és ez több kommentre is írhattam volna válasznak - pl. Tinman vezetős sztorija)
  • Tinman #193449
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A mutyizás országa vagyunk. Minél idősebb leszek, annál többet tapasztalok belőle. Egyszer tényleg lehet, hogy írok egy könyvet, lenne miről.
  • Rapid81
    #193448
    Plants vs., Zombies 2 frissítés jött a minap. Most már lett minden világ végére boosfight. Meg a köcsögök megcsinálták, hogy a pinata partyt ha elrontja az ember, akkor nem lehet csak úgy újra nekifutni, hanem 1000 garasba kerül. Hát a kurva anyjukat. Bezzeg a 4. világ még mindig nem elérhető.
  • Tinman #193447
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem én pártoltam a kérdést, de ha már így rákérdeztél, egy jó kiadós verés rendesen ráférne, de én aztán össze nem mocskolnám a kezem. Azé' van egy határ, az ember nem nyúl a lángos után, ha beleesik a kutyagumiba nem?

    Rapid:

    Tőlem aztán fel is köthetik bíró úr :-)
  • Sippie
    #193446
    apuka viszi a nokiás dobozt a bírónak, és megússza egy felfüggesztettel a kicsi lány.
  • Sippie
    #193445
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy miért nem vagyok meglepve... talán még az oktató vezetett is helyette a vizsgán. Haverom már azért meghúzták, mert az egyirányúban balra kanyarodásnál nem húzódott le balra, de egyébként meg jól vezetett... Mi lett volna ha két kézzel vált, nem néz semerre, és hasonlók :D
    Ez azért eléggé dühítő, vannak olyan emberek akik egyszerűen alkalmatlanok a vezetésre, de pénzel megoldják, vagy megsajnálják 3. pótvizsgájukon őket. Remélem a vizsgabiztosnak is nyugodt éjszakája van, hogy közveszélyes embert engedett az utakra, de legalább csúsztattak neki egy kis aprót...
  • wantonly
    #193444
    Tudod, meg tudlak érteni. Játék közben is az az érzésem, hogy de kipróbálnám másik harcstílussal karakterrel, de még az első végigjátszás is nagyon hosszúra fog nyúlni, ahogy most állok. Egy darabig pihentettem, de most nagyon rámozdultam én is!

    Én mindig lopakodós karaktert csinálok, ez a játékstílusom. Az zavar csak, hogy néha nem RPG kompatibilis. Ha mondjuk kinyírom a tagot és észreveszik, akkor simán átszaladnak a hulla felett és fél perc múlva feladják a keresést, hogy "biztos, csak a szél". :D
  • Tinman #193443
    Hát nemtom... 6 dolcsi sok és 2 cím már régebbről megvolt (Yet it moves + Dear Esther).

    Luxuria kicsit sem érdekel, Dream Machine, The Bridge érdekel, de 6 dolcsit nem adok ezért. 1 dolcsis pakk oké.
  • Botond #193442
    És jár az exednek ezért a helyszíni kivégzés avagy sem? :o
  • Rapid81
    #193441
    És ha egyszer kinyír valakit, akkor majd apuka viszi a kenyérbe sütött reszelőt?
  • Tinman #193440
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az apja nagyon jóban volt az oktatóval, kis pénzecske ide, kis pénzecske oda és máris rendben ment minden. Aztán picivel később kapott is apától egy 3.3 milkás autót.

    Születni tudni kell, meg persze balfaxnak maradáshoz se kevés energia szükségeltetik.
  • Rapid81
    #193439
    HiB Weekly
  • Sippie
    #193438
    már bocs, de az exed hogy a halál véreres faszába rakta le a jogsit? Ott is kell sávot váltani, meg a tükröt is kell nézegetni, még külön opció is hogy "mögöttes forgalom ellenőrzése". A többi meg...
  • Sir Quno Jedi
    #193437
    Duda, reflektor, rátapadás, ha kell 20km-en át.
  • Rapid81
    #193436
    Még pár gyöngyszem :)
  • DarkSector
    #193435
    Egy idegölő cucc, és állítólag még pár héttel a megjelenés után nemrég levették a digitális boltok polcairól, és már nem lehet többet megvenni eredetibe, és felértékelődött a játék, akinek már megvan mondjuk a telefonjára...stb.stb.