311802
  • Botond #193514
    Nekem morrowind pipa, a többi sorbanáll.
  • ratgab
    #193513
    Morroban engem az zavart a legjobban, hogy nincsenek az NPC-k leszinkronizálva. Tudom nem kell ez egy jó RPG-hez, de engem zavart és többek között ezért is hagytam abba nagyon hamar.
  • IMYke2.0.0.0
    #193512
    Semmi köze nincs a dolognak az "összefüggéshez".
    Egyszerűen nem szándékozom a "legújabb" után játszani a régebbiekkel.
  • IMYke2.0.0.0
    #193511
    Igen, sejtem - ezért sem vágtam még bele a kalandokba, pedig telepítve vannak:


    Előbb pár "kazuárabb" játékkal vágyom végezni, és még helyet is felszabadítani.
  • ratgab
    #193510
    Nincs köztük összefüggés. Amúgy köztünk szólva nekem a 3-ból az Obli volt a kedvencem minden szempontból!
  • Fabio Capello
    #193509
    Remélem nagyon sok szabadidőd van, a Morrowind-Obli-Skyrim trió durván 1000 órát tuti elvesz az életedből :D
  • DarkSector
    #193508
    nekem az hiányzik. :P
  • IMYke2.0.0.0
    #193507
    Assassin's Creed-ek engem hidegen hagynak, egyelőre.
    A Skyrim meg azért, mert előtte illendőnek tartom megismerni a Morrowindet és az Obliviont, amiket sosem játszottam végig.
  • dartonite
    #193506
    Hat egy Skyrim Legendary-re vagy AC4-re en is barmikor elcserelnem :)
  • ratgab
    #193505
    Azért, mert az sajnos ilyen. Sokaknak fagyott annó is. Engem rendszeresen kidobált asztalra.
  • zorrobomber
    #193504
    Jaja Waters of Life-nál járok.
  • IMYke2.0.0.0
    #193503
    Nekem is az lenne... :)
    Adjam a STEAM idémet? :)))

    [Viccelek - a "The Bureau: XCOM Declassified" amúgy sincs a kívánságlistámon]
  • dartonite
    #193502
    Kiralysag,ez nekem ennyiert ajandek :)
  • genndy
    #193501
    Ja, hogy már hosszabb ideje játszol? Akkor a korrupt save valószínűbb tényleg.
  • zorrobomber
    #193500
    Szerintem az autosave-em lett korrupt, arra is mondják hogy szokott galibát okozni. De köszi a linket, kipróbálom!
  • genndy
    #193499
    Fallout 3-nak szinte biztos hogy procimag baja van.
    Ezt nézd meg, 3. válasz.
  • ZsZso
    #193498
    Szupport engem nem érdekel. Játszottam a wirágboltossal és azóta eltökéltem, hogy ez nekem egyszer ott fog figyelni fullosban a fiókomban fullos verzióban. Akkor majd végig is játszom.
    Sajna smucig vagyok, hogy 3k -ért ruházzak be rá, így akkor lesz csak teljes boldogság, ha 1, max 1,5k körül lesz meg a teljes csomag.
  • wantonly
    #193497
    Már az akciós árak vannak.

    Teljes lista itt: Amazon PCDD January Deals
  • IMYke2.0.0.0
    #193496
    Én is. WRZ-csomagban ezer éve van "fullos", de nekem kell a jutalmazó rendszer is többek között, illetve a legalitás, és a support.
  • dartonite
    #193495
    Ja hogy van aki a jovobe lat?
    Remek,figyelni fogom.Koszi.
  • ZsZso
    #193494
    Szívemből szóltál! Már annyi ideje epekedem egy jóárasított Sleeping Dogs Complete -ra.
  • IMYke2.0.0.0
    #193493
    Ennyiért már a full DLC-s csomagot kéne árulni :=( - Sleeping Dogs.
  • zorrobomber
    #193492
    Bejelentették az új Hitman játékot!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ami egy telefonos táblás játék lesz Lehet dobálni a köveket de engem érdekel.
  • wantonly
    #193491
    Szerintem még nem él az akció.
  • zorrobomber
    #193490
    Nem gondolkodok semmiben, jelenleg csak az foglalkoztat hogy mi a jó égért fagy a Fallout 3. Igen, abban is még csak az első végigjátszás közepe táján járok :/
  • dartonite
    #193489
    Hol nezitek a The Bureau-t 5-ert?
    29.99et ir a Valentin's Deal-hez.
  • ratgab
    #193488
    Tán 1 dolcsis megoldásban gondolkodsz? :-)
  • zorrobomber
    #193487
    Rájöttem hogy nem szabad így feltenni a kérdést! Helyesen így szól: érdekel -e annyira a játék, hogy belátható időn belül a többi érdekes játékot félresöpröm -e hogy ezt elindítsam :) A válasz jelen esetben nálam: nem.
  • DarkSector
    #193486
    Xcom nem rossz.

    de már nem 5 dollár. :D
  • DarkSector
    #193485
    Ja azt gyanítottam hogy nem olyan új dolog. :)
  • ratgab
    #193484
    Akit kicsit is érdekel a Declassified ezen az áron már eléggé bestbuy kategóriának tűnik.
  • ratgab
    #193483
    Tegnap is akartam már írni, de inkább mégsem tettem: De kurvára ráértek, hogy még ilyen xarokra is jut idő.
  • ratgab
    #193482
    Tinman: Az ok, amiért párod meg fog gyilkolni!

    Pc-s gyűjtöi a Dark Souls 2-ből a konzolokszervízénél.
  • darkling
    #193481
    Meg is lett közben.
  • Dzsini
    #193480
    még topicja is van, ami még múlt évben elsüllyedt, olyan új játék :) (és már a topic előtt futott egy kört pl. a humiariban)
  • grebber
    #193479
    Amazon Valentin napi akciózás:

    XCOM EU and EW Pack 14.99
    The Bureau: XCOM Declassified 4.99

    Digital Tribe Games pack 1.99 /lesz/
    Cargo Commander
    Insecticide
    Kung Fu Strike
    Legendary
    Roogoo
    Rush Bros.
    Velvet Assassin
  • DarkSector
    #193478
    #193475-re valami tipp?

    vagyis az Upgrade-eket jobb később ellőni? vagy tökmindegy?
  • DarkSector
    #193477
    hát az biztos hoogy murvasok idő, mert mikor már ezermilliárdok kellenek akkor aztán van a gond. :D
  • w77d
    #193476
    űgy értettem jóval azelőtti állapot, mielőtt abbahagytam az egészet. Sztem folyamatos 1 évnyi szarakodás kéne a jobb oldali minden 999-hez
  • DarkSector
    #193475
    Ha jól látom a multipler százalékokat , akkor jobb minnél később elhasználni nem?