311802
  • zorrobomber
    #193554
    Hangulatbomba! Imádtam benne a videókat, hangokat, zenét, mindent! Persze csak egy idő után, mikor már értettem mindent. Félelmetes, elgondolkodtató, és transzba ejtő tud lenni...
    Videók:
  • Scooter
    #193553
    Most látom én is, hogy a Gold verzió! Végre meg is találtam, hogy miben több mint az alapverzió.
  • Botond #193552
    Nagyon kösz az infót, bezsákolva. Sose játszottam vele, ideje ezt is pótolni.
  • Botond #193551
    Nekem is csak az alap van meg, rongyosra játszva, hazaérve nekem is instant vásárlás lesz.
  • zorrobomber
    #193550
    Pont ezt akartam mondani. Most hogy írod, mégiscsak játszottam már végig Crossfire mentést is -> a kalózokkal durván learattam a bolygót :D
  • Tinman #193549
  • Dzsini
    #193548
    Ha elfogadsz egy ajánlatot: elsőre játssz csak a sima Alpha Centauri frakciókkal és népekkel, ha már kiismerted a dolgokat, akkor add csak hozzá az Alien Crossfire-t.

    Az alap 7 nép elég kiegyensúlyozott, de a bővítmény nem sikerült olyan balanszosra, a kalózok és az alienek nagyon durvára sikeredtek.
  • IMYke2.0.0.0
    #193547
    Na, ezért "nem jó", hogy ajánlásokat olvasok... most érdekelni kezdett.
  • Tinman #193546
    Frankó és még magyarítás is van hozzá... pazar! Thx!
  • Dzsini
    #193545
    Van, jó a sztori, többféle befejezéssel, és mivel az Alien Crossfire is benne van a GOG-os változatban, így még jobb mókákkal el vagy látva.
  • zorrobomber
    #193544
    Van vége, sőt, sztori is van!
  • Tinman #193543
    Köszi!
  • zorrobomber
    #193542
    Öreg hiba! És igen, ~fél-1 éve minden tulaj megkapta a kiegészítőt is, ami ráadásul hihetetlen ötletes, új alapokra helyezi szinte az egész játékot -> becsatlakozik a frakciók közé két Alien faj, amik messze erősebbek mint az összes többi nép; és itt jön a csavar, hogy egymás ős-ellenségei.

    Anno én csak az alapjátékot toltam, de azt rengeteget.
  • Tinman #193541
    Ne nevess, ki hülyeséget kérdezek nyilván: Van vége a játéknak, vagy amolyan endless cucc?
  • Dzsini
    #193540
    Sajnos az újabb gépeken egy kis bűvészkedést igényel, mire sikerül a színeket a helyére tenni (és emellett összehozni, hogy ne 1024x768-ban menjen), de .ini mókolással megoldható a dolog, a GOG fórumon sok topic van róla.
  • Dzsini
    #193539
    Én rengeteget, az egyik kedvencem máig a Civ játékok között - és az, hogy a színtévesztő palettát mellékelték a játékhoz egy óriási pirospont - főleg egy zöld-vörös-barna játéknál.
  • zorrobomber
    #193538
    Nagyon előremutató játék volt, kiváló frakciókkal, diplomáciával. Kiváló választás!
  • IMYke2.0.0.0
    #193537
    Ráadásul a GOLD verziót adja.
  • IMYke2.0.0.0
    #193536
    Életemben nem játszottam vele... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #193535
    Igen, nekem is ott van.
  • Tinman #193534
    Vettem is egy Alpha Centaurit, 1.49 dolcsiért.

    Tudom, tirpák alja paraszt vagyok, de anno egyszerűen nem volt hozzá elég érett. Ez van.
  • Tinman #193533
    Maximizedwindow és minden gondom megoldódott. Nem kellett CPU magot se tiltanom.
  • Scooter
    #193532
    Igen mindenkinek ez az ablak jön be, de nincs vele semmi dolgod. Most néztem a GOG-on a fiókomat és már benne van.
  • Scooter
    #193531
    Köszi az infót!!! Ezt most én se vettem észre ;-) Ide jöttem elsőre, hogy gép elé kerültem.
  • Tinman #193530
    Ratgab úr!

    Én már kb. 1 hónapja előrendeltem mind a 3 verziót.

    Pontosabban X-re és PS3-ra csak a Black Armour Edition-t (+novella), PC-re pedig a gyűjtőit.

    Olcsóbban is jövök ki máshonnan a Black Armour ügyben, mert volt kupon kódom, így 12.2k lesz darabja, míg a PC-se CE idehaza egy másik boltban bár 500 Ft-al drágább, de 990 Ft a p.k., míg a konzolokszervize ennél több p.k.-et kér el, mert nagyobb érték.
  • genndy
    #193529
  • IMYke2.0.0.0
    #193528
    A Resident Evil.net Bálint nap alkalmából - boldog névnapit TBTPumpa! - ajándékkal kedveskedik azoknak, akiknek a Resident Evil 6 és/vagy a Revelations megvan.
    Hírlevél, vagy az oldal "News" - "Other news" szekciója segít.
  • ZsZso
    #193527
    JEEEE, köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #193526
    Köszönöm az információt!

    A "Get it now"-ra klikkelve ezt kapja mindenki, tehát, e-mailben kapjuk a "Dungeon Keeper" kódot:

    Kép:
  • darkling
    #193525
    Gog-on akció hegyek + Dungeon Keeper ingyen!
  • dartonite
    #193524
    Mindkettovel jatszottam,de nem fejeztem be.Oblivion nagyon jo volt(bar a power leveling tipusu fejlodesi rendszer nagyon nem tetszett),de hidd el a Skyrim is honapokig kepes lekotni az embert.Sot meg tovabb ha tobbfele karaktert indit valaki.Ugyhogy en mar nem allok neki regebbieknek csak a Lore miatt.
    Foleg mivel jon a Dragon Age -Inq :)
  • Micsu
    #193523
    én is szoktam retrozni minden évben, de a the elders scrollt az elejétől elkezdeni nem lesz egyszerű :)
  • IMYke2.0.0.0
    #193522
    * Zóanagyvarázslósan
  • IMYke2.0.0.0
    #193521
    Engem hajt a kíváncsiság is kissé. Biztosan ránéznék néhanapján ilyenekre is.
  • IMYke2.0.0.0
    #193520
    Zavarni zavarnak, főképp, ha belegondolok, hogy jó lenne látni, ismerni a klasszikusokat - és Tinmanesen, Zóanyagvarázslósan is tudni, hogy miből lett mivé a sorozat, a játékipar.

    Csak a világ összes pénze és ideje is kevés tudna lenni ilyenkor :)
  • Micsu
    #193519
    meg valszeg nem 15 éves játékokkal töltenéd a szabadidőd ha már ott van 50 új, főleg hogy amúgy se könnyű darabok, mai gémerek nagyrészének beletörne a foguk
  • zorrobomber
    #193518
    Nem az a kérdés hogy megvannak -e, hanem hogy az nem zavar hogy azok kimaradnak? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #193517
    Egyszerű a magyarázat: nincsenek meg.
  • Dzsini
    #193516
    És a Daggerfall? és az Arena? és a többi mellékszál? :)

    (engem a Daggerfall kapott el még sok-sok éve, egyik első dobozos PC játékom lett)
  • Micsu
    #193515
    mikor kijött nem volt természetes hogy minden npcnek szinkronja van, én megjelenéskor játszottam, beletettem vagy 80 órát, végig is toltam, obli maradt csak ki, skyrim is megvolt, jó gémek de nekem max 100 óra és kifulladnak