311802
  • TBTPumpa
    #193716
    Inkább csak elszállt a rózsaszín köd.
    Engem ma a Diablo 3 szívatott meg. Legyaktam az utolsó Boss-t, lagok közepette, aztán kidobott a menübe a játék. Mondom fasza. Érdekesmód más Online játéknál nem nagyon van lag, de a Diablo 3 szívózik. Pont jókor, így 36 nappal a kiegészítő megjelenése előtt.
  • ratgab
    #193715
    Basszus beteg vagyok gyerekek. Olyan szemét gondolataim vannak, hogy lehet a következő AC-t ha ilyen lesz továbbra is nem fogom 0 day megvenni.

    AC4 kalózjátéknak jó, sőt kiváló, de AC-nak nagyon gyenge és így visszagondolva sajnos a második rész óta tényleg minőségromláson esik át a sorozat.

    Betegség vagy megvilágosodás ki-ki döntse el maga.
  • DarkSector
    #193714
    1 srácnál láttam, kb 6-6.5 euro, ennyit kurvára nem ér meg.
    szóval max ha jelentkezik valaki, de 35 dollár volt akcióban, ezen a játékon hasznot kérni is elég érdekes dolog, szerintem páran lehet örülnek ha majd átveszed tőlük hogy a pénzüknél legyenek. :D
  • DarkSector
    #193713
    látod 193711?
    na ezt akartam mondani. :D

    Az a baj ha netán valaki közülünk vett is volna, NEM MERNÉ MEGMONDANI! :D
  • Shep
    #193712
    Hát nem egészen. :)
  • tomsolo
    #193711
    LOL a GHOST Warrior detto ugyan ez. 5 Ft-ot nem ér.
  • Shep
    #193710
    Steamtrades nektek is szarakodik?
  • Shep
    #193709
    Nyaljál sót. 5-öt adok érte.
  • Shep
    #193708
    Akkora egy bughalom az a játék, hogy még az 1 dollár is majdnem sok érte, áldom az eszem ,hogy kipróbáltam mielőtt fizettem volna érte.
  • DarkSector
    #193707
    10 euro darabja, mennyit kérsz? :)
  • TBTPumpa
    #193706
    Ezekkel a futárcégekkel meg vagyok áldva.
    Múlt hét hétfőn feladtam egy csomagot a postán elsőbbségivel, Budapestre ment a cucc. Tegnap érkezett oda!!!

    Kinéztem csajomnak egy jó kis, gyors USB-t (Kingston) az Extreme Digitalnál. Meg is érkezett volna Valentin napra, de közölte velem a futár, hogy nem jön ebbe az utcába, mert cigányok is laknak az utcában és ő nem megy olyan helyre, ahol azok vannak. True rasszizmus. Elöntötte az agyamat a szar, el is küldtem a picsába a tagot.
  • Shep
    #193705
    Nem vett valaki az olcsó Ghost Warrior 2-ből és esetleg nem akarna megválni tőle?
  • DarkSector
    #193704
    1 percet kérk , gondolkodni. :D
  • Botond #193703
    Reggel 6kor 8an voltunk a cseten. 3 éve kedd hajnali fél4kor is sokkal többen voltunk. A fórumozók átlagéletkora évente 1 évvel növekszik. Egy korszak hamarosan lezárul, élvezzük amíg még tart.
  • DarkSector
    #193702
    Baszod ne idegelj, nem tudod mire gondolok. :)
  • El Gigante
    #193701
    amit keresni akarsz:D
  • DarkSector
    #193700
    mit?
  • El Gigante
    #193699
    gugliba írjad nekem úgy kidobja
  • DarkSector
    #193698
    SG mostani keresője egy SZEMÉT!
  • IMYke2.0.0.0
    #193697
    Egy ideje benn van már :)

    "Alien Rage - Unlimited
    Hozzáadva: 2013. november 4."
  • grebber
    #193696
    Tedd be a wishlistedbe ha még nincs ott és hátha téged választalak majd!
  • Szabi #193695
    playfire off:
    15 Feb '14 You played Post Apocalyptic Mayhem for the first time! £0.50
  • IMYke2.0.0.0
    #193694
    1 dollárért nekem is kéne valamikor.
  • grebber
    #193693
    Drágák -> ez az egész 3.5 dollárt ér kb nem külön-külön

    Alien Rage jól tartja magát, már nagyon szeretném végre egy 1 dolláros bundle élén látni
  • Rapid81
    #193692
    Papers Please kellett volna, de persze az már elfogyott...
  • grebber
    #193691
    Reménykedjünk benne hogy igen és továbbra is lehet majd multizni.Bár a roksztártól kitelik,hogy leszarja majd!


    Alien Rage min 3.5 dollár
  • Rapid81
    #193690
    A GTA 4-ből ki fogják szedni a GFWL-t? Végre elkészült a fiam gépe. Felraktam rá a Steamet, amin megosztottam az én könyvtáramat és pont ami miatt kéne neki, a GTA 4, nem, látszik, mert külső aktiválást használ (GFWL)...
  • IMYke2.0.0.0
    #193689
    Legközelebb tartsd be a szabályokat is.
  • arty
    #193688
    azaz, telibe :)) kösz!

    (le is csekkolom a 2013ban)
  • grebber
    #193686
    Assassin’s Creed: Arena - bejelentés
  • DarkSector
    #193685
    :D
  • Scooter
    #193684
    Szerintem a Bristol lehetett. Azt a pályát én is szeretem. Rövid és k*rva mozgalmas. Mindig történik rajta valami :)
    Bristol

    Amúgy itt van az összes pálya.
    Összes pálya

    Én először a Nascar Racing 3-at vettem meg igazi papírdobozosan. Csekély 250 oldalas volt a könyve. Jó kis súlya volt a doboznak.
  • Totti5
    #193683
    Nem kicsit, hanem szebb! Mentem minden pályán és látható a fejlődés. Komoly lesz ez. Jó lenne ha tennének bele pálya építő funkciót ( mint a Trials-ban pl ).

    Sneakpeak-et érdemes megnézni, lehet benne lövöldözni golyókat:))) épületeket összdönteni stb stb... brutálisan jó fizika demonstráció és vannak a pályán új minigémekre emlékeztető építmények is.

    Jó lenne ha év végére kész lenne! Idei év autós szempontból több mint kecsegtető:))

  • TBTPumpa
    #193682
    PC Guru?
    Akkor leírjuk milyen a kézikönyv és a játék doboza. Leírjuk a Steam-es aktiválás metódusát illetve azt, hogy hogyan kell Steam-ről telepíteni/letölteni a játékot. Majd hosszas szófosás után elindítjuk a játékot és ecseteljük a főmenü szépségét, achievmenteket és a sokféle beállítást. Majd játszunk vele 10 percet és ez alapján leírjuk a végső értékelést.

    De amúgy igazad van, ilyen "tesztért" nem érdemes pénzt kiadni, még ha egy viszonylag jó teljes játék (Two Worlds 2 + Kiegészítő) is van hozzá.
  • arty
    #193681
    én is két évadig bírtam, de nekem ott a gyűlölet vetett véget :))

    (és ahogy hallottam pontosan úgy ment le a maradék négy, ahogy vártam: idióta katyvaszként, nem valódi válaszokkal - már kettő után látszott, h ezt logikusan nem is lehet kidumálni, legjobb döntésem, h anno abbahagytam)
  • Renjike
    #193680
    Az új PC Guruban van Castlevania LoS 2 teszt ami érdekelne de ennyiért nem fogok pénzt kiadni . Van aki esetleg olvassa , tud mást módot hogy megnézhessem ?
  • arty
    #193679
    PONTOSAN azt nyomtam ezelőtt én is utoljára :)
    persze csak offline és csak szingli versenyeket, karrierhez sose lett volna türelmem... egy kis pályán a negyven autó azért elég hangulatos tudott lenni, volt akció folyamatosan. sajna már nem rémlik melyik volt a nagyon döntött kicsi pálya, de előbb-utóbb ebben is megtalálom :))

    törés-sérülés tényleg nem annyira szimes ebben, de azért van! egy kis könnyed körözgetésre így gyors teszt után szvsz nagyon alkalmas.
  • Seth
    #193678
    "The trouble with quotes on the Internet is that you never know if they are genuine." — Abraham Lincoln



  • Dzsini
    #193677
    Ezek a szólások, idézetek már csak ilyenek... ahogy Királyhegyi Pál (vagy Molnár Ferenc, esetleg Mikszáth Kálmán) mondta, ha egy beszélgetésben valami igazán jót hallott: "Ez annyira jó, hogy mostantól én mondtam."
  • arty
    #193676
    nem, csak a sneakpeakről - fura... azt így már le se szedem :D

    ennél a játéknál szvsz NAGYON látni, hogy készül, konkrétan elhiszem, hogy lehet belőle valami JÓ :)