311802
  • IMYke2.0.0.0
    #193756
    Már van kapcsolat a STEAM-nél.
  • Scooter
    #193755
    Friendly gifts group.

    tomsolo: abban is igazad van. 1x néztem, de nagyon nem tetszett (bizonyos helyről leszedtem, de töröltem). Megfelelő időben kellett klikkelni. A Diablo féle klikkelőbajnokság jobban bejön. Szóval végülis nem bánom, hogy mégse tudok rá tenni.
  • IMYke2.0.0.0
    #193754
    Mindenkinél meghalt.
  • lostprophet
    #193753
    Másnál is meghalt a Steam? Kábé 5 perce próbálok bejelentkezni.
  • IMYke2.0.0.0
    #193752
    Csak meg kell szokni - egyedi, szokható, és közvetlenebbé is teszi az élményt, semmint a sima mouse button smash.
  • Fpocok
    #193751
    True dat :D

  • tomsolo
    #193750
    MOndjuk a Witcher 1 harcrendszere elég agyfa@sz...
  • TBTPumpa
    #193749
    Melyik groupban van?
  • Scooter
    #193748
    Akkor buktam egy group-ost, ami 5 óra múlva vége.
  • TBTPumpa
    #193747
    Ha lejár a free weekend (holnap), akkor majd szinkronizáltasd újra. Utána már be tudsz lépni majd a Witcher felajánlásokra.
  • Scooter
    #193746
    Tök jó, hogy The Witcher free weekend van a steam-en. Viszont a steamgifts-en sync-eltem a fiókomat egy játék miatt és így nem tudok rá tenni, mert azt mondja, hogy megvan nekem mind a 2 rész.
    Nincs rá valami mód, hogy ne lássa, mivel nincs is meg nekem?
  • Botond #193745
    Nejem épp azt csinálja, igaz porszívóval, nem játékkal. :o
  • Rapid81
    #193744
    Takarítsunk!
  • Sippie
    #193743
    ja én is a training roomba szoktam bekötni a kijáratokat, ha jönnek akkor legalább izmosabb lényekkel találkoznak elsőre. A call to arms működik héba hóba, vagyis maguktól nem mindegyik lény megy a közelébe, de ha kézből lepakolod akkor már ott maradnak, addig amíg éhen nem halnak, sőt ha a sérülteket visszarakom az alvóhelyükre akkor is elindul a zászló felé 0 Hp-val szinte. Foglalással együtt használom, megy az imp, közbe meg rakosgatom a zászlót arrébb. Egyébként is, az egész játékban kb egy nagy csata van, amikor mindkét fél elkezdi pakolni le az egységeit, és amelyiknél nagyobb a veszteség az bukta :D

    A scavenger roomot régen se használtam, azt vágom hogy bele kell raknom valakit, de mi alapján szedi el a lényeket?
  • DarkSector
    #193742
    most mondanám azt hogy megéri, de nem. :)

    De rendes tőled a lehetősség.
  • grebber
    #193741
    Indiegalan lassan happy hour lesz.

    Ha valakinek kellene a fullos pakk ~4xx max 500ft-ért (általában ennyire jön ki) jelezze nekem privátba! Mert ha összejön elég embert csinálok megint csoportos vételt.
  • Zóanagyvarázsló
    #193740
    Nekem a Call to Arms sose működött tisztességesen benne (foglalásnál), de például a második végigjátszásomnál olyan bugok jöttek ki, hogy a pályák felén az ellenséges keeper semmit se csinált, pedig az elsőnél nem volt ilyen, és a harmadiknál is csak elvétve. a 2-ben sokkal megbízhatóbb az a varázslat.

    Emellett ott van még a Barrack, az abban gyülekező lények közül egyet megszállva azt követni fogja a többi, és így lehet egy kicsiny vagy nem annyira kicsiny csapat élén nyomulni. Mondjuk talán ezt sem szereti minden lény (az ork viszont nagyon, megbízható lény, de nem tank, mint a sárkány vagy a lovag), nálam ez is elég vegyesen működött. Vagyis rosszul. A Goldban talán ezek kevésbé problémásak.

    Továbbá létezik egy Armageddon spell is, mely elvileg egy helyre teleportál mindenkit egy nagy közös leszámolásra (miután lejárt a számlálója), de ez nincs minden pályán, a győztes nyer.

    A legegyszerűbb általában hagyományos módon rátörni foglalgatással az ellenre, vagy belebújni egy durva lény bőrébe (úgy elvileg talán még erősebbek, a 2-ben biztosan, élmény is volt magas szintű Dark Angelként felbukkannom, haver meg nem értette, hogy veri szét egy lény a goblinseregét félkézzel), úgy gyilkolászni, esetleg vinni utána mást is, ha bír egyedül addig. De volt arra is példa, hogy Scavenger Roommal szipkáztam el a rivális lényeit, ahogy arra is, hogy szétvillámoztam őket messziről (Sight of Evilt is használtam hozzá, nyilván).

    A Guard Post védekezésre tényleg jó megoldás lehet, de igazság szó jó erre egy Training Room is, ha úgyis edz benne mindig egy különítmény, akkor meg is csapkodják az arra járót, saját területen meg úgyis le tudod őket dobálni.
  • Botond #193739
    Játszani még nekem se sikerült vele, viszont volt több kínkeserves kísérletem, hogy átvergődjek rajta. :D
  • Sippie
    #193738
    ja és védelemre használhatsz guard postot, akit odaraksz, az azon a részen marad (kivéve ha éhes, morcos, payday van stb :D ).
  • Rony94
    #193737
    Köszi a gyors választ. :)
  • Sippie
    #193736
    lesz majd olyan spell, call to arms talán, ami "odacsábítja" a szörnyeket, szóval odamegy az összes, ha túl messsze vannak akkor le kell pakolni őket oda kézből. Viszont a zászló ellenséges területen fogyasztja az aranyat, sajáton nem.
    Közvetlen parancsot nem oszthatsz
  • tomsolo
    #193735
    Biztos ami biztos, bezsákoltam a steamen akciós Witchereket - az 1-el nem is játszottam még. :o
  • Rony94
    #193734
    Igyekszem. :)

    Amúgy egy gyors kérdés: Itt egyáltalán nem lehet parancsokat osztogatni? Pl. van egy ellenséges terület és nem tudom azt mondani a teremtményeimnek hogy "Nosza, támadjátok már meg azt a helyet!". Hanem maximum csak azt tudom megcsinálni "belebújok" az egyik teremtény testébe és odamegyek ÉN MAGAM. Ezt másképp nem lehet megcsinálni?
  • Zóanagyvarázsló
    #193733
    Én néhány dolgot jobban szeretek az első részben, ezért nálam nem is tudja egyik sem kiváltani a másikat (single-ről beszélek, multiban a 2 egymilliárdszor jobb, nagy móka tudott lenni annak idején), de igen, egy újonnan érkezőnek a példás folytatás kézre állóbb. De azért játssza csak végig Rony az első részt is! :)
  • ratgab
    #193732
    Most nem megyek bele a hibák sorolásába. Egy az, hogy AC4-ben nincs millió fegyver, hanem van a kard közelharcra és ennyi, minden más csak felvehető apróság. Amúgy a meglévő dolgokkal is van gond, ugyanis nem egyszer fordult elő, hogy nem tudtam védekezni, mert a játék úgy gondolta olyan szituban ezt nem lehet (főleg hajócsatáknál volt ilyen és ott meg ráadásul töménytelen animációs bug is előfordul).

    Nehézségi szint nem ártana.

    Hát igen, folyamatosan csökken a színvonal.

    Én például baromira hiányolom a második részben még meglévő bérgyilkolást, amikor szép sorrendben vezetett el egyik célpont a másikhoz. Immár ilyen nincs, mindig tudjuk kit kell elkapni.
  • grebber
    #193731
    Nekem is csak ez a bajom az AC-ekkel a nehézség vagyis hogy annak a hiánya. Leversz bármekkora csoportot a hidden blade-el vagy a puszta öklöddel.
  • Totti5
    #193730
    Nem lenne gond, ha a mechanikákon fejlesztenének. Rég be kellett volna vezetni a nehézségi szinteket, hogy aki akar az izzadjon + ezzel együtt minőségibb harcot, mert az egy dolog hogy legyártanak millió animációt minden fegyverhez, ha mögötte nincs semmi élvezet. Lehet lopni a Batman vagy a Ryse-tól...

    Ha már lopakodás akkor a legnagyobb fail hogy abban is irtózatosan gyenge és semmit nem fejlődik.

    Itt nem az a gond hogy évente jön, mert tisztességesen össze vannak rakva mint sandbox, de nincs benne játékmechnaika, így az egész semmit nem ér, az AC3 és az AC4 legnagyobb gondja ez.
  • TBTPumpa
    #193729
    Nekem is egyik ismerősöm azt hitte a Resident Evil 6 egyik átvezetőjére, hogy filmet nézek. Van ilyen.
  • Evoluti0N
    #193728
    Érdekes esettel találkoztam ma. Meglepő,hogy akik nem játszanak, azok mennyire nem tudják, hogy hol tart már grafikailag a játékvilág. Egy volt osztálytársam írt facen, hogy látta, nézem a The Last of Us-t és megkérdezte, lehet-e valahonnan letölteni hozzá feliratot. Elmagyaráztam neki, hogy ez egy játék és nem film. Erre meglepődve írta, hogy azt hitte sorozat, mivel belenézett ebbe a videóba és teljesen filmszerű az egész. :D
  • Dj Tommy
    #193727
    Ez jó játéknak tűnik, erre egyszer biztos befizetek.
  • ratgab
    #193726
    Igaz. Nekem csak azért nem kell, mert nem vagyok hajlandó még egy helyre regelni bármiért is.
  • TBTPumpa
    #193725
    Ingyenes valóban, csak nagyon lassú az oldal és az "ügyintézés" is. De ugye, ami ingyen van, azt ne "kritizáljuk".
  • Scooter
    #193724
    Free Newly Released Borderlands 2 DLC - Headhunter 4: Wedding Day Massacre
    Get a free copy of the newly released Borderlands 2: Headhunter 4: Wedding Day Massacre DLC!

    Go to the link, sign up and login to see the offer:
    https://www.gameagent.com/games/borderlands-2-headhunter-4-mad-moxxi-and-the-wedding-day-massacre

    Works on Mac AND PC!

    Offer ends Feb 17 12pm CST (18:00 GMT)

    Server load is high, you might have to keep trying throughout the next couple days.
  • Scooter
    #193723
    Ingyenes Borderlands 2: Headhunter 4: Wedding Day Massacre DLC!

    Nem tudom, hogy mennyire igaz, mert nekem nincs meg az alapjáték.
  • ratgab
    #193722
    Feldobunk egy érmét.
  • Shep
    #193721
    Én is. :) DE akkor most ki nyert? :)
  • ratgab
    #193720
    Sajnos eddig nem fizetett, de ezután már nem is leszek rá jogosult....:-)
  • genndy
    #193719
    Meggyógyult! Hallelujah!
    Nem betegség, egyszerűen a hörcsögöd működésbe lépett már az AC kapcsán is. Nincs ezzel baj, amivel kapcsolatban kételyei vannak az embernek hogy jó lesz, azt nem kell megvenni. Majd megveszed akkor ha azt látod/hallod hogy jó lett. Több pánz marad a zsebedben.
    Egyébként sem fizet az Ubi külön pénzt azért hogy AC-fan legyél, ugye.
  • tomsolo
    #193718
    Mivel már végignyomtam saját véleményem alapján mondom.
  • Shep
    #193717
    Tuti lopják az accod :D