311802
  • TBTPumpa
    #193675
    Persze, jöhet, bár sajnos Ada nem úgy fog benne kinézni, mint a Resi 6-ban.
  • IMYke2.0.0.0
    #193674
    OFF:

    „Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság, bár az elsőben nem vagyok egészen biztos.” – Albert Einstein
    A híres Einstein idézet először a pszichiáter Frederick S. Perls könyvében tűnt fel először az 1940-es években. Perls kezdetben az idézetet egy híres csillagásznak tulajdonította, majd később kötötte Einstein nevéhez, a szavakat is megváltoztatva. Nem biztos, hogy Perls hiteles forrása lehet az idézetnek, a Higgs Bozon elméletnek köszönhetően pedig még az idézet valóságtartalma is megkérdőjelezhető. Vagy ez is csak relatív?"

    No, akkor mégsem Einstein mondta.
  • wesker24
    #193673
    A 6 évadot elkezdtem nézni de annyira BULLSHIT hogy félbe hagytam !

    Viszont az Első 5 évad nem volt rossz !
  • wantonly
    #193672
    Inkább ne kérdezzem, hogy miért?

    Amúgy most néztem, laza 186.65 GB a sorozat 720p változatban.
  • Fpocok
    #193671
    Az utolsó évadot NE nézd meg. NEHOGY MEGNÉZD!
  • DarkSector
    #193670
    Oks, de ha hétköznap gyüttök akkor lofazs nincs, max szombaton vannak árusok meg ilyenek, csüt-pénteken még elég tré minden.
    De végigsétálni lehet csak nekem mohácsinak ez nagyon nem izgi, vasárnap is csak meló után megyek ki kicsit ha van ismerős.
    Engem már nagyon nem hat meg, pénzem meg nincs 2x-3x-os áron enni-inni... :)

    mindenki másképpen van ezzel.
    Persze gyerekként még jobban elvoltam, de most 30+ nál már nem nagyon tud lekötni sokáig.

    Abban viszont egyetértünk hogy vasárnap pl megmozdulni nem lehet a 10 méter széles főutcán.
  • wantonly
    #193669
    A Lost az egyetlen sorozat amit nagyon bánok, hogy félbehagytam. Nagyjából a második évad végéig láttam és bár nagyon tetszett, sőt imádtam, de talán nálam is a várakozás vagy időhiány, vagy már nem tudom mi miatt, de félbemaradt. Kétszer is elkezdtem és egy idő után nem folytattam. Volt olyan momentum is ami miatt csalódtam egy kicsit a történések alakulását illetően, de ezért még nem szabadott volna annyiban hagynom, mert másrészről viszont zseniális ez a sorozat. Mivel már nagyjából semmire sem emlékszem az egészből és itt figyelni kell a részletekre is az egészet újra kellene kezdenem. Elvileg 6 évad ment le. Bele sem merek gondolni, hogy ezt most mond mind letölteni HD minőségben illetve megnézni mennyi energiát, időt emésztene fel úgy, hogy közben egy másik sorozat legalább annyira foglalkoztat, vagy filmek, játékok. Szóval nem tudom mit kezdjek ezzel a sorozattal.
  • Rony94
    #193668
    Neeem, még az első résznek is elég korrekt grafikája van. Nekem tetszik végül is. A pixel tömeg legalább eszembe juttatja a gyermekkoromat. :)
  • Scooter
    #193667
    Az utolsó ami jó volt az a Papyrus féle NASCAR Racing 2003 Season. Azóta nem láttam Nascar-ban jó játékot. Bár ezt majd lehet, hogy lecsekkolom, de félek, hogy túl arcade. A steam-es videóban nem nagyon láttam kiszakadó kerekeket, meg deformálódó vázat. A Papyrus cég az ilyenekben volt jó, csak abbahagyták, mivel egy rétegjáték a Nascar. Nem sok embert érdekel, hogy megy körbe-körbe 60-500 kört :)
  • IMYke2.0.0.0
    #193666
    Annak idején mi középsulisként és egyetemistákként sem hétvégén mentünk, amikor eléggé nehéz volt hazajutni késő este.
    Persze, Pécs - Mohács viszonylatban nem annyira vészes, de ugye a "vidék" mindig hátrányban van.
    Szóval, mi mindig a hétköznapot preferáltuk az aktuális kollégista társaimmal, barátnőinkkel.
  • DarkSector
    #193665
    akkor péntek, de ugyis előtte kicsivel már lehet szedni a játékot. :D
  • DarkSector
    #193664
    Igen? de tudhatnád hogy vasárnap mind egyszerre lesz bent és könnyebb a sokból nézelődni. :D
    nekem elég vasárnap és kedd.
  • Totti5
    #193663
    Ennyit bőven megér, van benne minden féle játékmód amit el lehet képzelni. Teljes liszensz, igényes kidolgozás ( pl belső nézetben, gáz, fék, kuplungolás animáció és minden más ), élethű hangok, elég jó fizika. Kb mindent kihoztak ebből a témából ami ma elvárható.

    Mentem pár kört, sokkal jobban fut mint a béta. AA-t meg a szűrőket még mindig nem igen bírja, azt vissza kellett vennem a 60hoz. Egyenlőre kontrollerrel néztem, majd este kormánnyal. Online is kipróbálhatjuk majd:)
  • Totti5
    #193662
    Kaptál erről mailt?!:) azt hittem megint leszedi ugyan azt és lepauzáltam... kicsit jobban fut, talán kicsit szebb is, már mozog a kormány belsőben, és van fotomód:)

    Ez a fura 8as pálya 23 AIval A DERBY! Ilyen zúzda, te jó ég... csinálják csak szépen, kérem szépen ez itt a nextgen Destruction Derby.
  • arty
    #193661
    Nascar 2013

    5$

    Ha valaki szereti/szeretné a stílust, de a korábbiakat túl nehznek érezte - tegyen ezzel egy próbát!
    Én atombéna vagyok, de easy AI ellen 13 körös versenyen elsőre összejött az elsőség (noha azért túl sok, túl nagy hiba itt sem fér bele).

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://imagerz.com/QBZECUtvAwMCA1kcRAVR
  • arty
    #193660


    Next Car Game update jött steamen (1.5 gigz)
    - uj pálya
    - új kocsi
    - távolabbi autó-mögötti nézet
    - vezetési segítségek ki/bekapcsolhatósága
    - az uj pálya/kocsi kombó végre megy 60fpst a gépemen, lehet h javult a játék sebessége?

    még mindig megvehető 25$-ért akciósan!
  • IMYke2.0.0.0
    #193659
    Én annak idején az első 2 évadot hétről hétre.
    Aztán meggyűlöltem a várakozást, és bevártam a végét, és egyben ledaráltam.
    Azóta is így nézek sorozatokat.
  • ZsZso
    #193658
    1-2 éve néztük végig párommal a teljes sorozatot :).
  • IMYke2.0.0.0
    #193657
    No, azért még vannak emberkék, akik emlékeznek :)
  • ZsZso
    #193656
    Lost
  • IMYke2.0.0.0
    #193655
    Brutális giga OFF!!!

    Kíváncsi vagyok, milyen gyorsan tudjátok a megoldást, honnan lehet ismerős a dolog - kuglizás = cheat.
  • TBTPumpa
    #193654
    Az én naptáram szerint február 28. péntekre esik!
  • IMYke2.0.0.0
    #193653
    Lusta vagyol. :)
    Egyetemista, középsulis lánykák pont hogy hétköznap mennek Mohácsra, így lemaradsz róluk :)
  • DarkSector
    #193652
    csütörtökön megy a faxom .:D

    vasárnap lesz igazi busójárás, meg kedden a temetés....28.-a csütörtök, kisbusó. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #193651
    Ez azt jelenti, hogy nem mész helyi- és turista lánykákat, no meg a telet ijesztgetni, tél koporsót égetni?
  • DarkSector
    #193650
    Most néztem csak hogy a Resi 4 HD a busójárás első napján jön majd ki. :D
  • wantonly
    #193649
    A Syberia miatt király lenne, ha már nem lenne régóta meg és, ha nem pakoltak volna mellé ennyi szart. Nem is értem honnan szedik ezeket.
  • IMYke2.0.0.0
    #193648
    Hm, ez még akár jó is lehet: Styx: Master of Shadows
  • zorrobomber
    #193647
    Én béta kódot kaptam, már jön lefele, este tesztelem!
  • Rapid81
    #193646
    Groupees Steampunk 2 Bundle
  • IMYke2.0.0.0
    #193645
    Hát, hogy aljas-e vagy sem, az egyéni vérmérséklet kérdése. Biztosan van 99 dollárnál is drágább ásványvíz a világon...
  • Micsu
    #193644
    vagy ha nincs ingerenciád az 1re jöhet egyből a 2ő ami jobb játékélmény szempontjából nameg a grafot mai szemmel is el lehet viselni, tavaly végigtoltam megint
  • IMYke2.0.0.0
    #193643
    Gondolom, mindenki megkapta a GMG hírlevelét, benne a "Titanfall" 10 dolláros kedvezményt adó kódjával, amit többszöri vásárlásra fel lehet használni (nem, egy vásárlás során csak 1x)...
  • zorrobomber
    #193642
    Ez milyen aljas kommunikáció hogy á csak vedd meg "mint egy üveg vizet"...
  • IMYke2.0.0.0
    #193641
    OFF Tinmannek: 99 dollárért sportoló walkman - vízálló.
  • TBTPumpa
    #193640
    Broken Sword 5: The Serpent's Curse Episode 2 - 2014. március 25.

    WTF. Minden március 25.-én jelenik meg?
  • lalakov
    #193639
    Assassin's Creed IV Black Flag 50% Amazon
  • TBTPumpa
    #193638
    StarCraft II (Wings of Liberty + Heart of the Swarm) [dobozos, bontatlan verziók] - 12 000 Ft
  • Scooter
    #193637
    Minden játékkal úgyse tudsz játszani. Annyi van minden évben mint égen a csillag. Én 79-es évjárat vagyok, mégse próbáltam sose a Dungeon Keeper-t. Hajdanán olvastam róla teszteket, mégse jutott el hozzám a játék. Viszont most itt a lehetőség, hogy végre megismerjem. Nagyon kíváncsi vagyok rá.
    Egy régi játéknak sokszor nagyobb a hangulata, mint a mai futószalagon gyártott hulladékoknak. Bármikor át tudok szellemülni és előveszem az Another World-öt (kedvenc). A The End zenéje mindent megér. A C64 classics lemezt is elő szoktam venni a maga csekély 3000 játékával.
  • Rony94
    #193636
    Na kipróbáltam a Dungeon Keeper első részét. A fapados kezelőfelület miatt, meg úgy maga a játékmenet miatt is kicsit zavarban voltam. Azt se tudtam hogy mit csináljak (annak ellenére hogy a játék mondta hogy mit kéne tennem). Még csak az első két pálya van meg, de eddig eléggé tetszik. Hangulatos nagyon.

    Ilyenkor mindig eszembe jut hogy milyen kár hogy '94-es születésű vagyok és milyen kár hogy ilyen későn jutottam csak ehhez a játékhoz. Ugyanez van a Diablo első részénél is. 2012-ben próbáltam ki először és annak ellenére hogy az is baromira tetszett, azért már egy picit húztam a számat hogy ez azért már mégis csak eléggé régi.
    Mennyivel jobb lett volna ha mondjuk a '80-as években születtem volna és hamar lett volna számítógépem is és akkor megjelenéskor tudtam volna játszani ezekkel. 100%-ig bele tudtam volna magam élni ezekbe a régi jó játékokba. Ne értsetek félre, ma is megpróbálom magam beleélni egy játékba ha régi, ha nem, de ez 2014-ben mégis csak nehezebb feladat már.

    Mindegy, a Dungeon Keeper-t majd folytatom. Ki tudja, talán ki is fogom játszani és jöhet a 2. rész. :)