311802
  • IMYke2.0.0.0
    #193796
    http://www.huncraft.hu/
  • IMYke2.0.0.0
    #193795
    A Huncraft műve.
    Hogy TBTPumpa javítgatott-e vagy sem rajta, az kérdéses, de a valódi munkát bizony a csapat végezte.
  • arty
    #193794
    senkit nem bíztatok rá, de én itt vetem egy warcraft3 serialt ... 5.9$ a végára, paypallal lehet fizetni, ez 40 nap biztonságot jelent

    - kulcs battleneten simán beaktiválódott
    - installerrel a játék felment
    - 1.26os pecs is (van hozzá magyarítás, ugytudom tbalint műve ;) )
    - tud a játék fullhdt
    - skirmishben kétszer is úgy levertek az orc seregek, hogy köpni-nyelni nem tudtam :D (én mindig csak emberekkel vagyok, anno a szingli kampányt is csak addig játszottam)
  • grebber
    #193793
    Indiegala Happy Hourra lehet jelentkezni ha valaki ugy gondolná megér neki a teljes csomag max 500ft-ot!
  • DarkSector
    #193792
    :D
  • Totti5
    #193791
    Annak se igazán. Mentem vele pár kört X1en. Újszerű, vannak benne jó ötletek, a free running ala Mirrors Endge jól működik, ez tényleg az egésznek ad egy szabadságfaktort, az amúgy sem kis pályán. Titánok nagyon jók, mind a képességek, mind az irányítása, de nekem túl pörgős az egész meg amúgy sem multizok FPSbe már.
  • Shep
    #193790
    Hát honnan tudjam én, hogy miket vásárol össze :)
  • DarkSector
    #193789
    lófaszt nem. :D
  • Shep
    #193788
    Nem tök mindegy, egyiknek sem viheted a szatyrát :D
  • Rony94
    #193787
    Jajj, mondom hogy csak poén volt. :'D Nem érdekel ez a lány. Ez a meleg bevallás rendes dolog volt tőle mert ezzel sok más embernek segítette, de ennyi. Tényleg nem érdekel. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #193786
    Én inkább Battlefield-nek nevezném, videók alapján.
  • DarkSector
    #193785
    Mintha lenne rá bármi esély hogy netán akár a bevásárlószatyrát vinnéd utána mikor soppingol.....wazze. de nagy veszteség, a munkatársam ezerszer csinosabb , és aranyosabb mint ez a liba.
  • Rony94
    #193784
    A falon rohangálás biztosan nagyon király. Ha belegondolunk, ez is egy CoD, de mégis pár újítással teljesen más a hangulata (még csak videókon láttam).
  • zorrobomber
    #193783
    Tegnap még nem indult el a Titanfall Beta, ma már sikerült pár kört nyomni. Elsőre el kell ismerni hogy pörgős, jó ütemű a játék, a Titan-ok nem túl erősek, inkább csak változatosságot visznek a játékmenetbe. Hosszú távon ez engem nem kötne le, de azért nem rossz. Az automata pisztoly vicces(nem kell vele célozni)...
  • Rony94
    #193782
    Nagyon rossz szokásom hogy kihagyok egy rohadt szót. :D

    Helyesen akkor így értettem: "SZÁMOMRA ez nem igazi nő"
  • Shep
    #193781
    http://gamegeek.hu/gamer-vilag/20140216-uj-battlefield-meg-iden/
  • ratgab
    #193780
    Természetesen y lemaradt a végéről... Damn...
  • ratgab
    #193779
    Ponyvaregén... :-)
  • Sippie
    #193778
    Hát akkor mi? Talán férfi? :D
  • arty
    #193777
    Ellen Page miatt most mindenhol a síró férfihordákat kell kerülgetnem ... mintha nem lenne kicseszett módon mindegy, hogy ki kit szeret :))
  • Shep
    #193776
    Jól értem ,hogy akkor ez nem csak számomra vicces?
  • arty
    #193775
    mer egyébként gondolom feleségül vetted volna....
  • Scooter
    #193774
    A Syberia 1-2 számomra a legjobb kalandjáték amit eddig láttam. Fantasztikus zene és kiváló történet. Eredetiben van meg mind a 2 rész, de nem steam-es. Nagyszerű volt a lezárása is. Jó lenne, ha már jönne a 3-dik rész. Sokféleképpen lehetne folytatni. Biztos Benoit Sokal-os lesz ez is.

    Képek a régiekről és a 3-dik részről.

  • zorrobomber
    #193773
    :D
  • tomsolo
    #193772
    A respawnoló boltost asszem már javították ha erre gondolsz. De lényegtelen mert CE-vel gyorsabb biztosabb a megoldás egy olyan funkció megszüntetésére ami csak frusztrációt okoz. (Fallout 3-, Skyrim-ben is ez az első amit kiírtok mert nyomorékság tartom.)
  • Micsu
    #193771
    jólvan Imi de ez jobban elfért volna a homár topikban
  • IMYke2.0.0.0
    #193770
    A "Kingdoms of Amalur: Reckoning" kiváló játék.
    Sokan panaszkodtak annak idején, hogy félistenné lehet válni viszonylag hamar benne.
    Nekik is van megoldás már (nem hivatalos, de nem is cheat).

    WRZ-ben belenyomtam 70+ órát: imádtam!
    Most legálban több időt tervezek beleölni majd.
  • tomsolo
    #193769

    Nem akarok sírni.


    [ON]
    Ez a Kindoms of Amalur minden forintját megérte - volt vagy ezernyóccáz a Complete - iszonyú addiktív, miután összeraktam benne egy 500 férőhelyes inventoryt. -.-

    A grafikáról az elején a Fable jutott eszembe utána meg a DAO, a színeket és pár formát az alacsony poligon szám mellett is annyira jól összeraktak, hogy csak nézek, cserébe mindezt 60 FPS-el folyamatosan.
  • Rapid81
    #193768
    Esetleg ő nem nő, nem pedig ez. De igen, ízlések és pofonok... Az már a te problémád, ha neked egy ilyen nő nem jön be.

    #193766
    Még gyerekként "zúgtam" bele, amikor a Mortal Kombat: Conquestben megláttam. Sokként ért a dolog, amikor pár éve megtudtam...
  • IMYke2.0.0.0
    #193767
    Én rajongója vagyok Ian McKellennek - nem úgy - és ezért például az Arcoskodó Könyvön is követője vagyok.
    Hosszú évtizedekig hetero kapcsolatban élt, gyerekek stb. Aztán 50 felett ébredt rá.
  • IMYke2.0.0.0
    #193766
    Sírjatok! Vannak még meglepő nevek a listán.
  • Rony94
    #193765
    Bocsi, de ez nem nő. (no offense, ezzel nem az ízlésedet akarom leszólni)

    @Imy
    Jóó, nem tragédia, csak poénból írtam azt az előbb. :)

    Gandalfról nem tudtam. :O Annyira nem nézek utána a színészeknek. Néha-néha elkapok hasonló híreket, de ennyi.
  • Tinman #193764
    Pedig jogos... én is a nőket szeretem, abs. megértem őket.
  • Moby
    #193763
    Mr csak ez választ el a randitól, vagy mire fel a szomorúság? :) vagy az jobban esne, ha 4 keményen bepipázott nigger dolgozna rajta hegesztőpisztollyal meg feszítővassal? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #193762
    Nem igazán tragédia. Biztosan remek ember, de nem jó nő (figyelem: ízlés kérdése!).

    Gondolom, azt azért tudtad, hogy "Gandalf" is meleg.
  • Moby
    #193761
    Szerintem mindegyikben. Én a campona tescoban láttam.
  • Rapid81
    #193760
    Én már kénytelen voltam megbékélni a tudattal, hogy Kristanna Loken is az... Egy hétig sírtam, mikor megtudtam.
  • lostprophet
    #193759
    Há, de melyik teszkóba? :D
  • Rony94
    #193758
    Ellen Page leszbikus. Többé nincs értelme az életemnek. :(
  • Moby
    #193757
    Ha valaki lemaradt vilna a cdg-s colonial marines limitedről, a tescoban van 990-ért. Ill. Spec ops-the line 2k-ért.