311802
  • grebber
    #194077
    "Nem éppen honosítás- és mod barát motor."

    Ha nem degeneráltak a fejlesztők és adnak ki valami toolt akkor semmi gond vele,de hát sajna 99%-ban azok
  • Tinman #194076
    +1

    (SSD-ről, Ci7, 7870 OC, 8 GB DDR3 1866 MHz)

    Félelmetes mennyire baxnak néha az optimalizálásra.

    AMÚGY only PC gamerek!

    Látnotok kellene egy God of War III vagy egy GoW Ascension-t a 8 éves konzolon.

    Nem. Akartam. Elhinni.

    Félelmetes mennyire tudnak Sánta Mónikáéknál optimalizálni. Pazar.
  • IMYke2.0.0.0
    #194075
    Ennek ellentmond, hogy a "The Cave" úgy szaggatott itt-ott, mint az istennyila.
  • Tinman #194074
    Tudom, hogy nem igazi gamer vas, mert Ci7 + 7870 feletti szint, de több hónapnyi vajúdás után ezt sikerült megszülni, ami ár/teljesítmény/küllem terén közel áll a szívemhez.

    Láttam vagy 40k-val olcsóbban komolyabb Acer/Lenovo laptopokat, de azok nem ilyen szépek

    Amúgy nyugi... az asztali Ci7-nek nem eshet bántódása, az maradt :-)
  • Dzsini
    #194073
    Viszont a Unity elfut kávédarálón is, egyszerűbb portolni bárhova.
  • Tinman #194072
    Sok esetben az embert kirugdalja a t. család a gép elől, olyankor ne legyen gond a folytatás.

    Sokan vannak, akik nyaraláskor/távoli melókor is gamelnek. Rám nem jellemző, de még hozhatja úgy az élet, hogy nem lesz asztali PC a közelembe... fene se tudja :-/

    7-8 évre vettem, pont mint az elődjét... az 7 évet húzott le mellettem, de amikor eladtam még rajta volt a gyári fólia a hátán :-D
  • grebber
    #194071
    Ha linux/max port nekik ezzel jobb/könnyebb dolgozni miért ne!
    Csak akkor a sima pcseknek is tegyék majd elérhetővé akiknek megvan INGYEN!


  • IMYke2.0.0.0
    #194070
    Pont Unity Engine-re...
    Nem éppen honosítás- és mod barát motor.
  • Tinman #194069
    Ez úgy kell, mint egy újabb Tomb Raider honosítás.
  • grebber
    #194068
    Újraírják a Dear Esthert

    "Még nem száz százalék, de nagyon úgy fest, hogy a játék fejlesztői lecserélik a Source motort, és a Unity Engine alatt írják újra a Dear Esthert."
  • Sippie
    #194067
    Igen a füstök betesznek neki, én inkább kíváncsiságból tesztelgettem, hogy futnak rajta a játékok. Bár a proci jó, de a VGA elég gyengus, az asztali gépemben lévő gt240 GS majd másfélszer erősebb a benchmarkok szerint, pedig az se mai darab :/ köszi a tippet, majd kipróbálom legközelebbi játéknál, ezt a tesszelációt.
  • Dzsini
    #194066
    Én FPS mókákat nem játszom, így kevésbé találok olyat, ami megfekteti. Ami feltűnt, hogy a füstös-ködös dolgok tényleg megakasztják - azoknál vissza kell fogni (pl. Batman Arkham Cityben) - meg a tesszelációt lekapcsolni, mert hiába van, normális felbontáson nem bírja. És én inkább játszom 1080-ban kicsit alacsonyabb részletességgel, mint 900-ban vagy 720ban ultrán.
  • Sippie
    #194065
    hmm, nekem sonyba van hasonló kategória, i5 2x2,23 GHz szintén 5650 HD-val, de a dungeon keeper sok lénynél akad world of tanks szintén akadt ha füst van (lövésnél pl), és mintha valami gebasz lett volna a force unleashed egy két jeleneténél is
    lehet driver update nem ártana, csak sonynál ez nem olyan egyszerű
  • Dzsini
    #194064
    Sokkal olcsóbban vettem kb. 2,5 éve, testvérem egy ismerőse akart tőle hirtelen megszabadulni.

    Normális PC-nek nincs hely, ahogy lent is említettem - egy másik, már döglődő laptopot váltott ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #194063
    Nem kispályás ára van/volt.
    Ebből akár normális PC-t is...

  • Dzsini
    #194062
    4 éves, de Skyrim 1080p-ben majdnem minden high-on játszható rajta, az volt a legnagyobb feladat, ami elé állítottam :) i5, Radeon5650 (több méretben gyártották), meg az apróságok.
  • Sippie
    #194061
    milyenek a paraméterei ha szabad kérdezni? Viszi a legújabb csodajátékokat is fullhd meg mittoménmilyen extrákkal?
  • IMYke2.0.0.0
    #194060
    1 hétig nálam volt tavaly FPS Józsi barátom nem-mai-de-gémer-laptopja [2 mag, 4 csiga RAM, Radeon VGA, 500 csiga hádédé].
    Elképzelhetetlen számomra, hogy hosszú távon ilyennel maszatoljak.
  • Dzsini
    #194059
    Nekem is az van, kényelmes, nincs mókázás a madzagokkal (1 tápkábel), könnyen és gyorsan mozgatható a kis lakásban, ha útban lenne, mégis bőven kiszolgálja az igényeket.

    Ez a lenti ráadásul még sokáig is bírja aksival, simán munkagépnek is jó, és elég kicsi, hogy szállítható legyen. Az enyém nem az (18,5 colos).
  • Sir Quno Jedi
    #194058
    Gratulálok, bár szerintem továbbra sincs olyan, hogy GÉMERlaptop. :D Arra asztali erőmű kell fél tonnás házban.
  • Dzsini
    #194057
    Na így kellene működnie minden Karácsonynak :)
  • Fpocok
    #194056
    Gamer laptop az olyan, mint a profi női focista... van... de mi értelme?
  • Tinman #194055
    Köszi :-)

    Az mennyire gáz, így 35 felé bandukolva, hogy olyan izgalommal várom, mint anno az első PC-t?
  • Dzsini
    #194054
    Igen szép masina, sok örömet hozzá!
  • Micsu
    #194053
  • Tinman #194052
    Gépvásárlós, hw off

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Holnap jön az új gamer notim. Régi is az volt, de már lassan 7 éves volt. Elvitték szegényt, meg közben eladtam kis nettop gépemet, meg elkelt a kis 10.1-os eeePC is. Asus Transformert akartunk, de az nekünk nagyon nem jött be. (1x vettünk is egy Galaxy Tabot, de visszadobtuk, annyira gáz volt a cucc.)

    Győzködtem magam hónapokon keresztül, hogy csak nekem/nekünk nincs szerencsém vele, de olyan irritáló és sokszor érthetetlen hibákkal láttam tableteket/telókat itt ügyfeleknél is + annyi kínlódó embert láttam, hogy köszönöm szépen én MUNKÁRA szeretném használni főleg a gépet, meg persze gamingre, de NEM tapiszarra.

    Szóval, a fenti 3 vasamból már annyi összejött, hogy megtoldva egy kissé kijött belőle ez.

    Toshiba M50-A-110

    - Szálcsiszolt alumínium házas, 15.6" szokásos HD TFT LED-es háttérvilágítással
    - Intel Core i5 4200U (2 mag 4 szál, 1.6 GHz, de turbo módban 2.6-on megy!)
    - 4GB DDR3/1600 MHz
    - Toshiba 750GB HDD (Noti HDD-hez képest, egész korrekt.) Szvsz, később SSD-re cserélem.
    - GeForce GT 740M 2 GB VRAM-al (Metro Last Light-ot ULTRA(!!!) felbontásban így viszi.)
    - Természetesen legális Windows 8.1 64bit-el
    - USB 3.0, HDMI, HD webcam, card reader, gigalan, N-es wifi, 4.0-ás BT, 2.2 kg
    - Teljesen terhelésen 6-7 órát bír az akksi, átlagos felhasználás mellett 10-12 órát!

    Tisztában vagyok vele, hogy más márkában picit olcsóbban, vannak erősebb gépek, de Toshiba eléggé a gyengém, ahogy a fémház is szempont volt. Imádom, ha van egy kis stílusa a notinak :-)

    Nem az volt a cél, hogy akkor innentől minden gaming ezen, hanem az, hogy ha arra szeretném éppen használni, akkor egy közepes grafon, ne 2 FPS-el menjen a játék. Ha már a Metro LL-t ultrán átlag 24 FPS-el mozgatja, az nekem ennyiért már BŐVEN jó.



  • Tinman #194051
    Hupsz... 7600 GS a VGA, kolléga cserélgette. Argh ^^
  • grebber
    #194050
    Cradle r.i.p

    Remélem nyomnak majd egy újra táblát, vagy gyűjtenek tovább az oldalukon és elkészítik!
  • Fpocok
    #194049
    Jah... holnapi program lesz, hogy bemegyek.
  • davidka003
    #194048
    Persze azt mondom beszéld meg velük első körben de ha nem vezet eredményre akkor inkább fizesd be. Nem érdemes ilyen miatt hónapokat levelezgetni meg bíróságra járkálni.
  • grebber
    #194047
    Bankok Vs te szerinted ki fog nyerni?
  • Fpocok
    #194046
    Írásos szerződésem van, hogy új bank megszünteti a régit, vagy ha valami gond van és nem tudja, szól. Nem szólt, az ő hibájuk.
  • davidka003
    #194045
    Ismerősnek a T-nél volt tartozása, 10 ezret nem akart befizetni, mert nem tartotta jogosnak. 1 év múlva már 180 ezerről jött levél. Ilyenkor a behajtó is rohadt nagy hasznot rátesz.
  • grebber
    #194044
    Én nem értek hozzá? Te csodálkozol hogy nem ingyenes a számla felmondás nem én ,mert én tudom hogy nem az!
  • davidka003
    #194043
    Bizony. Inkább befizet az ember 8 ezret minthogy hosszú hónapok alatt 100 ezrekre gyarapodjon és jöjjön a behajtó.
    Iszonyú kamu összegeket tudnak ráverni a be nem fizetett számlára.
  • Fpocok
    #194042
    Köszönöm, hogy beleugatták, miközben nem értesz hozzá. Ezzel sokat segítettél.
  • grebber
    #194041
    Mire számítottál hogy ingyen felmondod a régit ?
    Ez nem csodaország... Befizeted te azt mert hamar a többszöröse lesz!
  • Fpocok
    #194040
    [off]Bankváltást követően megbeszéltem az új bankommal, hogy elintézi és megszünteti a régit. Hát lófaszt csinált és most a régi követel rajtam 8000-ret. Bekaphatják, mert nem fizetek.
  • davidka003
    #194039
    Én az ilyen 2 dolláros játékoknál is millió tesztet nézek.
    Rakat szarra nem adok pénzt, mert a sok kis összeg amit így megspórol az ember az AAA játékra is fordítható.
  • Dzsini
    #194038
    Ott valami gebanc van, a JnG majdnem 10 éves játék, én annak idején egy közepes géppel igen jól szórakoztam vele...