311802
  • Scooter
    #194037
    Akkor se látok ilyet, ha mobilon átváltok a teljes webes nézetre. Beaktiváltam volna egy nyert játékot, de akkor marad az asztali gép.
  • Tinman #194036
    Jets'n'Guns-t céges vason nézem (Ci3 + SSD, de csak egy 8600 512 MB-os VGA).

    3 FPS-el megy ultra low felbontáson... sigh :-(

    Ezen a gépen King's Bounty Wotn teljesen kellemesen szaladt full screenbe.
  • Shep
    #194035
    Nekem sértő, szóval ... Mikor is indul az 1 hét? :)
  • Botond #194034
    Hát ez még a harmadik napon volt azt követően, hogy megvettem az xboxon. Azóta már én is 120-150 játék körül járok, sose lesz időm demózni többé. :D
  • Tinman #194033
    Manapság még inkább úgy vagyok a játékokkal, hogy nem is érdekel, hogy demo létezik-e belőle vagy sem.

    Inkább olcsón bepróbálom a full-t, aztán legfeljebb szószba léptem.
  • Botond #194032
    Én kipróbáltam a demót anno, és az alapján tetszett, ha a játék aztán ellaposodik, akkor kidobtunk 500 Ft-ot. :(
  • lalakov
    #194031
    A kliensben nem tudom. És a webes felületen próbáltad?
  • Tinman #194030
    Pár tesztet átfutottam (kevésbé utálkozóst). Közepesnek bélyegzik és legnagyobb hibájának azt róják fel, hogy a névvel akartak eladni egy közepes akció-RPG játékot.

    Ettől persze még tényleg lehet egy nagy vödör moslék, de 1 tábla csokit megér, aztán majd meglátom :-)
  • Botond #194029
    +1
  • zorrobomber
    #194028
    Ok, nem szóltam, és megértelek :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194027
    Rendes és dilis "gyerek" egyszerre - tuti a való életbeli (baráti- és más) csoportjának viccgombóca, csak nem egyszer mintha rossz vicc répát enne meg reggelente...
  • IMYke2.0.0.0
    #194026
    Láthatták, mert hajnali negyed 1-kor szúrta be.
    Ma reggel 9 óra 34 perckor töröltem.
  • Tinman #194025
    A múltkori tényleg megért volna pár nap pihit, ez a mostani csak őt minősíti. Fogalmam sincs mi van vele mostanában, mer' amúgy rendes gyerök!
  • IMYke2.0.0.0
    #194024
    Tanultam a korábbi hibámból, amikor majdnem 2 órán keresztül ott maradt a spoilerbe ágyazott ocsmánysága, és olvasgattam a privátokat.
  • ZsZso
    #194023
    Hát ezt lecsaptad :D.
  • zorrobomber
    #194022
    Mivel mások már nem is látták :)
  • Micsu
    #194021
    én nem is írtam :D
  • IMYke2.0.0.0
    #194020
    Az első akciója után kaptam fél tucat privát üzenetet, hogy takarítsam DarkSectort ki a topikból, és még pétisóval is szórjam be a helyét...
    Erre ma belökte azt, amit ő viccesnek talált, de mások nem nevettek vele...
  • Micsu
    #194019
    lényegtelen, engem zavart :D

    jóvan na csak vicceltem, felőlem maradhat
  • Tinman #194018
    Mit ábrázolt a kép? ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #194017
    Viszlát egy hét múlva. Pápá.

    [Úgy se bírod ki = pedig beígérted...]
  • Micsu
    #194016
  • davidka003
    #194015
    Összességében kijelenthető, hogy a program semmilyen képességével nem üti meg még a közepes mércét sem. A grafika az 5-6 évvel ezelőtti szintet hozza, a játékmenet fapados, a sztori nagy nulla, ötezer megjegyezhetetlen és követhetetlen névvel, és egy akkora bugtenger, hogy még a Gothic 3-fanklubban is elégedetten csettintene pár kisírt szemű gazdasági informatikus. Csak jobb akció-RPG van, elkerülése fokozottan ajánlott.

    Guardians of Middle-earth viszont szerintem megéri az árát konzolra. PC-n fos lett.
  • DarkSector
    #194014
    ok thx. :)
  • Micsu
    #194013
    engem
  • zorrobomber
    #194012
    Az utolsó "regeltem" szó helyett jelentkeztem a helyes kifejezés.
  • zorrobomber
    #194011
    Bármelyik email címemmel lépek be uplay-be, mindre azt írja hogy más acc-hoz van rögzítve ez a játék. Utólag valahol vettem még egy kódot, hogy azt regeljem hozzá a steam fiókomhoz valahogy de nem működött ez a módszer sem. Asszem úgy csináltam, hogy beregeltem ezt a kódot uplay-be, majd amikor a steam-est elindítottam, akkor ebbe a uplay fiókba regeltem be, de nem tetszett neki. ******************** - cenzúrázva
  • DarkSector
    #194010
    Itt szarul jártam, mert vagy megvan, vagy drága, vagy nem érdekel....:S

    Halo Reach megérné nagyon ha nem lenne meg Limited edicsön.
  • mooo
    #194009
    Köszi az infót,végre ez is megvan,már csak a magyarításra kell várni :)
  • DarkSector
    #194008
    Oké, vért és húst látok. Semmi mást. :D
  • DarkSector
    #194007
    Gondoltam megmondom honnan tudjátok megszerezni, de nem . :D

    azért tettem be , kiváncsi vagyok hányan irnak majd hogy hogyan jutottam hozzá. :D
    RDR-t kellett volna elindítani. :D
  • DarkSector
    #194006
    Ő hozzon 1-et magával, nem rá értettem. :D
  • ratgab
    #194005
    Most rakjam fel és játsszak vele? Amúgy mi baja van?
  • IMYke2.0.0.0
    #194004
    Inkább nézz magadba! Nem kell ide senki más.
  • zorrobomber
    #194003
    Gondolom Imy-t sérti...az már 1 ember, nem? :)

    LOL, GTA V :DDD
  • ZsZso
    #194002
    Hát ezt beszoptad! Gondolom, Imy -t sértette. Vondd vissza az 1 hetes eltávot, nem tudom mihez kezdenénk itt nélküled! :)
  • DarkSector
    #194001
    Oké nem találtam, ki az akit sértett hogy beraktam ezt a steam-es képet?
    1 ember kell és 1 hétre lelépek. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194000
    Ízlések és pofonok ugye...
    Akkoriban, mikor megjelentek én mindegyiket kipróbáltam.
    A "Legendary" meglehetősen ZS-nek tűnt nekem is.
    A "Velvet Assassin" viszont (nem csak a magyar vonatkozás miatt) bejött. Igaz, végig nem játszottam, de annak szubjektív okai voltak. Nem a játék hibája volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #193999
    Olvass csak tovább...
  • zorrobomber
    #193998
    Legendary és Velvet Assassin is csapnivaló játékok, és gondoltam hogy pont azok vannak meg...