311802
  • ZsZso
    #194718
    Váááááh, Skyrim kontrollerrel :S.
  • Seth
    #194717
    Pont a Skyrim? A menüben turkászás, hotkey-re bind-elés elég fárasztó vele :)
  • genndy
    #194716
    Juj de izgi, megjött az Xbox360 kontrollerem a konzolokszervizéhez Meló után megyek is érte, aztán este csapatom a kanapéról a Skyrimet (azért azt, mert eddig még csak egyszer volt a kezemben kontroller, úgyhogy kell valami nyugisabb játék hogy beleszokjak).
    Majd írok véleményt.
  • zorrobomber
    #194715
    Lepergett a Fallout 3 kredit, potom 26 óránál, de ennyi pont elég is volt az alapjátékból, jöhetnek a DLC-k.
  • Shep
    #194714
    Várjál csak, szólok Cement haveromnak :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194713
    Egy rendszer újraindítás segített.
    Úgy látszik a reggeli STEAM-frissítés betett neki.
  • IMYke2.0.0.0
    #194712
    Akkor csak engem tisztel ezzel a 'zegyedi hibával...
    Minden más oldal, mindenhol tökéletesen működik.
  • wantonly
    #194711
    Nálam is OK.
  • lalakov
    #194710
    Nálam minden jó.
  • IMYke2.0.0.0
    #194709
    Nálatok is döglődik a STEAM?
    A profilomra klikkelve fehér alapon, CSS nélküli állapotban mutat mindent :=(
  • Tinman #194708
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te utáltad én meg szerettem, ahogy a szüleim is szerették.

    "de leglalább nem kell attól tartani, hogy elvisznek, mert nem mentem el együttmosolyogni."

    Nem visznek el, csak tönkretesznek, leamortizálnak a sárga földig. Végül is jobb.

    Azért szar, mert most is komcsi világ van, csak vadkapitalista alapokon. A kettő kombinációja igazán csodálatos helyzetet teremtett :-)
  • zorrobomber
    #194707
    Hát, az oldalon nem pont ezt írják :)
  • grebber
    #194706
    Black Ops 4.99 euro (Nálunk is aktiválható)
  • IMYke2.0.0.0
    #194705
    Én szerencsés voltam: bakelitről rögzítettem a zenét a pécsi diszkóklubban :)
  • arty
    #194704
    Király volt a korong a kóla alakjával, haver musiccenterében el se indult :D
  • arty
    #194703
    Nem értem miért pont egy kommunista utópiába vagy szerelmes, van még annyi más baromság, fantáziavilág is.

    Pl vágyhatnál valami náci diktaturára is, ahol rend van és nem engedik a melegeket az utcán csókolódzni..... wait!
  • arty
    #194702
    Na, ilyet én is tudok!

    Szarul éltünk vs. jól élünk. Mehetek külföldre is nyaralni. Nem kell skodára várni 5 évet. Senkik voltunk akkor, kb azok is maradtunk - de tetszik a tudat, hogy nem csak besúgóként vagy pártkatonaként érvényesülhetek ( noha ez utóbbi ma sem hátrány ).

    Gyűlöltem a kisdoboskodást, mert KÖTELEZŐ volt.
    Gyűlöltem a rendezvényeket, mert KÖTELEZŐEK voltak.
    Rühelltem az egész őrsi foglalkozásosdit és minden mást is, mert nem érdekelt - ellenben programok, szakkörök, egyesületek most is vannak, amire elmehetsz HA AKARSZ(!!!).

    A "többi" pedig talán a legfontosabb: hogy ezt milyen világban, környezetben, jogállamban teheted.
    A mostani is szar, de leglalább nem kell attól tartani, hogy elvisznek, mert nem mentem el együttmosolyogni.
  • grebber
    #194701
    Egy csomag az elmúlt 7 év grafikai királyai.

    Remélem lassan benyögnek valamit Crytek-ék,hogy mi a jó büdös francon dolgoznak most a Ryse dlcken kívül!
    Elég volt már a sok kickstarteres cryengine-es játékból,most már az igazi cryengine mutassa meg mit tud!!
  • davidka003
    #194700
    Már 6 napos hír.

    #194698: ez meg nevetséges ár. Szokás szerint jó nagy lehúzás.
    Ilyen régi címekért kb 15 fontot adnék egyben.
  • grebber
    #194699
    Elbukott a Cradle :( ,de elvileg lesz újra tábla:

    What happens if you are ultimately unable to reach the minimum funding goal on this Kickstarter campaign?

    -We produce more content, revise our approach, and launch again!
  • IMYke2.0.0.0
    #194698
    "Megjelent a Crysis Trilogy

    Mától (2014.02.20) elérhető Originen a Crysis Trilogy, ami gyakorlatilag mindhárom Crysis-epizódot tartalmazza, az összes DLC-vel:

    - Crysis
    - Crysis: Warhead
    - Crysis 2: Maximum Edition
    - Crysis 3: Digital Deluxe Edition
    - Crysis 3: Lost Island Expansion

    A csomag ára 34,99 font, és a megjelenés örömére még egy előzetest is kaptunk az Electronic Artstól."
  • IMYke2.0.0.0
    #194697
    "Kiszivárogtak a márciusi PS Plus-játékok

    Valahogy a Sonynak sosem sikerül titokban tartania, milyen játékokat fognak kapni a PS Plus-előfizetők. Most is ugyanaz a weboldal szivárogtatta ki az információt, amelyik tökéletesen megtippelte előre a februári felhozatalt.

    Ezek szerint PlayStation 4-en a Dead Nationre, PS3-on a Tomb Raiderre és a Brothers: A Tale of Two Sonsra, PS Vitán pedig a Monsters Ultimate HD-ra és Smart As...-ra számíthatunk."
  • IMYke2.0.0.0
    #194696
    A topikra gondoltam :))
  • IMYke2.0.0.0
    #194695
    Sandra Bullockot szeretem, mint színésznőt, de valóban az utolsó jó film, amit tőle/vele láttam: "The Blind Side".
    Pedig, még az sem volt jobb ennél: "Crash" (epizódszerep, a film jellegéből adódóan).

    De a "Gravity" üres lett, mint az űr. Számomra!
  • Szabi #194694
    néhányan azt írják,hogy kaptak, de ellenőrizni nem tudjuk.. :D
  • Tinman #194693
    Szerintem, sem tizes, se 8.2, de 7.5-öt nálam ér. Bullock-al nem tudok kibékülni :-/
  • IMYke2.0.0.0
    #194692
    Játék ON:

    Kapott valaki akkor egyáltalán kódot a 22 órás [hogymenjenekafenébetudtamhogyilyenkésőreteszik!] akciózásból?
  • IMYke2.0.0.0
    #194691
    A "Gravity"-t nem részleteztem, mert a filmes topikban már trollkodtak is, hiszen mertem nem 10 pontot adni rá...
    Számomra egy lélektelen film, tele hihetetlen szerencsével, és a fizika megcsúfolásával (tessék visszaemlékezni a végére, mikor hősünk bejut a tudjuk hová, hogy tudjuk hogy tudjuk mi történjen vele, no az a bizonyos ugrás...)
    Aztán arról meg ne is beszéljünk, hogy kicsit animésen rámentek a fanservice-re is... fel is húztam a szemöldököm rendesen.
  • IMYke2.0.0.0
    #194690
    Meglepően sokan szeretik még Mo-Do-t.
    A megamixemet, "felhozták" mittoménhányadik helyről a legnépszerűbbek közé: Mo-Do...Megamix (i2k'011's Party mix) 09:23
  • IMYke2.0.0.0
    #194689
    Imi sajnos zene puzie :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194688
    MC Hammer...U Can't Touch This - egyszerűen utánozhatatlan.
    Minden valamire való gag filmben szerepel, valamiképp. Eszméletlenül imádom. Original album CD, evidens, ott van a gyűjteményben.

    Azt azonban nem sokan tudják, hogy ebből készült: Rick James...Super Freak (1981!)
  • IMYke2.0.0.0
    #194687
    Maiak nem is tudják, hogy a Cherry Coke ráadásul megrendelésre, reklámzenének készült, és a maxi hatalmas sikert aratott.
    Én is imádom.
  • Tinman #194686
    Minap GoW Ascension után elindítottam Ni No Kuni-t... 5 percet bírtam. Picit éles volt a kontraszt, nagyon rá kell pihennem :-D
  • Tinman #194685
    Persze, hogy teljes! A teljes Season 2 Episode 1 :-D

    Én sem szeretem ezt az epizodikus szemétkedést, de ennél olcsóbb talán majd akkor lesz, ha kijött az összes rész és akkor az 1. Season alapján az Ep 1 ingyen lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #194684
    40 leszek idén.
    Trance, chill dögivel nálam mindennapi.
    Emellett 80-as és 90-es évekbeli majd' minden is tonnaszám.
    Hangulatember vagyok.

    Tegnap ezez az EP-k szóltak egész este:
    * első
    * második
    * harmadik
    * negyedik
  • Botond #194683
    De teljes az, vagy megint lesz még 4 rész, mire végig lehet vinni? Én ilyen epizódikus izéket nem veszek, tiltja a meggyőződésem. :)
  • Tinman #194682


    Linket adsz arról, hogy mi volt a véleményed Europa Riport-ról? Kíváncsi vagyok.
  • IMYke2.0.0.0
    #194681
    Tőlem 6 pontot kapott ez a szerencse túláradása film. Ennyi elég is belőle. Soha többet nem akarom látni.
  • Tinman #194680
    Deal. Vegyünk inkább Walking Dead-et :-)
  • Botond #194679
    A munkában nem az a lényeg, hogy sokat vagy sokáig csináld, hanem hogy olyat csinálj, amit mások megvesznek, mert a kifizetett vételárból lehet fizut osztani. A szocival az volt a baj, hogy bár mindenki sokat és keményen dolgozott (nem igaz amúgy), de mégse jött létre semmi, ami bárkinek is kell.

    De ebbe most tényleg ne menjünk bele.