311802
  • genndy
    #194678
    De nem ma, majd csak holnap, egyelőre nyugi!
  • ZsZso
    #194677
    Belémkötöl kiccsávó? Belémkötöl?! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194676
    Olvasd el újra a mondandómat - eléggé sugallta, hogy nem tudom biztosan, és ezért van a kijelentő mód, és zárójelben a jövőre vonatkozó rész.
  • Tinman #194675
    Duma. Apámat/anyámat normálisan megfizették, most, hogy idősebb lett arányaiban JÓVAL kevesebbet keres. (Előző munkahelyéről, ahol jobban keresett 56 éves korában küldték el!!!) Ha akart volt plusz meló, azért plusz pénz járt. Most örül neki, hogy a nem küldik el. Anyám rendszeresen túlórázik és NEM fizetik ki neki, a szabadságokat is elmismásolják, kirúgással fenyegetőznek táppénz esetén.

    Nekem meg mindig tartoznak a fizetésemmel. Erre a hónapra eddig a fizetésem 25%-át kaptam meg. A többit TALÁN márciusban.

    Párom lassan 4 éve dolgozik 4 órában, mert nem akarják 8-ba tenni... autistákkal foglalkozik. 43k körül keres/hó, mínusz a bérlet! Közalkalmazott!

    Van kolléganője, diplomával, 25 év után keres 125k nettót. A norvég tömeggyilkos havi járandósága a norvég börtönben TÖBB, mint amit a párom keres azzal, hogy sérült gyerekeken segít.

    Ez így rendben van ugye?

    Kend a hajadra a kaviárodat ;-)
  • Botond #194674
    A mában és a mának az nem ugyanaz a szó. :D
  • Shep
    #194673
    Mindenki a mának él, vagy te már a holnapban vagy, vagy esetleg a tegnapban? :)
  • ZsZso
    #194672
    Ma is a mának élnek, csak nem mi :).
  • Botond #194671
    Úgy értettem, hogy akkor éltek a mának, ma meg fizetni kell a cechet. Persze hogy jobb volt kaviárt rendelni és bezabálni, mint az este végén zsebbe nyúlni és fizetni.
  • Dzsini
    #194670
    Nem kell kövezni, akkoriban sokaknak van - majd kinövöd :)
  • Rony94
    #194669
    Annak senki nem akar élni mert egy nagy rakás fos az egész. That's the truth. (Igen, ilyen gondolataim vannak már 19 évesen, lehet kövezni. :)
  • Botond #194668
    Élj a mának!
  • Tinman #194667
    Most nézem... XBOX360-on kemény 198 Ft a Walking Dead Season 2 Ep 1.

    Még meggondolom
  • Tinman #194666
    Már megint ki kell maxolni valamit többször is... sigh :-(
  • Tinman #194665
    Jól éltünk vs. szarul élünk. 2-3 hetente kirándultunk, évente min. 2 nyaralás is volt, autócsere 6-7 évente nevetve. Pedig mi csak kis senkik voltunk, semmi pártpuszi...

    Kisdobosnak, úttörőnek pedig jó volt lenni, ahogy jók voltak a felvonulások/rendezvények is mert összehozta az embereket, rengeteg közös program volt... csak mosolygós emberekre emlékszem és arra, hogy munkanélküli nem volt errefelé.

    A többi nem érdekel, mert politika.
  • Shep
    #194664
    Pedig nem nehezebb, mint az x-edik hullám a DS2-ben, vagy ott egy boss legyőzése.
  • Rapid81
    #194663
    Mindent nem lehet felsorolni. :)
  • lalakov
    #194662
    Dune - Hardcore Vibes, ez már nem vagy kihagytad? :)
  • Rony94
    #194661
    @grebber és wesker
    De miért? Ne legyetek már ilyenek! :( Ez a játék nem kijátszhatatlan. Én vagyok rá az élő példa. Én az életben nem voltam (és nem is leszek) hardcore játékos.
  • wantonly
    #194660
    ORION: Dino Horde STEAM 0,99
  • wesker24
    #194659
    Én még az 1-et sem kezdtem és már soha az életben nem is fogom elkezdeni nem hogy még a második részre is ránézzek ! :D
  • grebber
    #194658
    Dark Souls 2: first review comes in at 90%, "The hardest Action-RPG in the world"

    Na akkor az egy után szabadon ezt se visszük soha végig :(
  • arty
    #194657
    én még élőben is láttam a sportcsarnokban :PPP
  • arty
    #194656
    vagy épp mert kicseszett rossz helyen vannak ... (tod, oroszország... de biztos karba tett kézzel néznék a dicső putyin :) )
  • arty
    #194655
    Biztos csak rosszul emlékszer. Tök buli volt, pláne ha "komcsinak" álltál!
  • arty
    #194654
    Jah, nagy királyság volt/lehetett a cocializmus, pláne így visszatekintve.
  • Shep
    #194653
    Dust: hát ezek a robbanó gombák marhára kellettek bele, mindig mikor már kezdeném megkedvelni, meg belejönni bedob valami idegesítő dolgot.
  • Shep
    #194652
    Állítólag nincs velük gond.
  • zorrobomber
    #194651
    Egész korrektnek tűnik.
  • zorrobomber
    #194650
    G2A mennyire megbízható?
  • ratgab
    #194649
    Kapunk is a pofánkra holnap Imy-től az biztos!
  • Szabi #194648
    ~67 kb és az eredeti játékaim láthatóak rajta amiket nem kaptam meg.. :D
  • w77d
    #194647
    gyerekek nem akarok ünneprontó lenni, de ha kép berakása tiltott, mert az szétbassza a topicot, akkor ti most egyenesen megerőszakoltátok és leszartátok azt ezzel a jó pár oldalas linkelgetős zenei flémmel.. Tudom, az én anyámat...
  • Szabi #194646
    úgy tűnik, hogy rengetegen kaptuk ezt az üzenetet, akik pedig kulcsot kaptak, azok se tudják aktiválni, mert érvénytelennek írja..
  • wesker24
    #194645
    Jah és még volt a Mo-DO együttes az Ein Zwei Polizei !

    Sajnos azóta már az énekes elhunyt !

  • Shep
    #194644
    Na mi van itt, az összes kedvenc zenémet felsoroljátok? Mallorca volt már a Loft-tól? :)
  • kigyi
    #194643
    Oly annyira, hogy az eredeti lemez a mai napig itt figyel az erősítőm mellett :)
  • Micsu
    #194642
    Imi meglátná mit csináltok itt, várjatok csak
  • Rapid81
    #194641
    Na még egy befejezésül. :)
    Technotronic - Pump Up The Jam
  • Rapid81
    #194640
    Ugyanaz.
  • Szabi #194639
    a jó büdös *************nyukat...