311802
  • tomsolo
    #195200
  • Botond #195199
    Á, nekem van minden mindenre, ahol éppen hozzájutok vmihez ott tolom. Az idő annyira szűk keresztmetszet nálam, hogy még egy szűk keresztmetszet (platform) nem fér bele az életembe. :)
  • Tinman #195198
    Nekem RPG = csakisPC. Megértem azt akinek nincs PC-je, de konzolon nem szeretnék ilyesmivel játszani.

    Én se sokat költöttem a mostani Live akciók során.

    Pool Nation + DLC-n gondolkodom.
  • zorrobomber
    #195197
    Elég sokan dícsérik itt mostanában ACM-et, szóval akár még az is lehet hogy megérdemel egy 5-öst.
  • Tinman #195196
    Még egyikkel sem.

    De ha a legszarabb Castlevania részt veszem alapul, még az is mérföldekkel jobb, mint amit a Rambo-ról láttam/tudok.

    Eleve a LoS 1 baromria bejött, eléggé tetszett, pedig én már előtte letoltam 5 God of War részt. Az 1. rész alapján pedig kizártnak tartom, hogy egy közel játszhatatlan, botrányos játék született a 2. rész személyében, mert a 4/10-et tízet a nagyon szar cuccokra dobjuk.
  • Botond #195195
    Még van egy nap, hogy akciós legyen neki a nemtom mi.

    Amúgy múltkor lecsúsztam goldos oblivionról 990ért, most lehet venni nem goldosat 497ért, de mintha korábban lett volna dlc is liveon, most meg nem látom.
  • Renjike
    #195194
    Edge :

    Castlevania LoS 2 4/10
    Aliens Colonial Marines 5/10

    Ebbe köss bele. :D
  • zorrobomber
    #195193
    Mér, aminek a címében benne van hogy kastély, vagy hogy sötét, az nem lehet rossz? Vagy te már játszottál vele? A Rambo-val?
  • Tinman #195192
    Edge értékelés:

    Castlevania LoS 2 4/10
    Rambo 5/10

    Ezen azóta nem tudom túltenni magam mióta láttam.
  • Tinman #195191
    X360 topikban azt írta, hogy szeretne bizonyos hímtagokat, bizonyos eset fennálásakor a szájában forgatni. Gondolom ennek kivitelezése nem egyszerű feladat, sok időbe kerül.
  • Tinman #195190
    Ez olyan jó volt, hogy mától én mondtam ;-)
  • Tinman #195189
    Ezért volt a kacsintás, hogy akkor meg minek parázni. :-)
  • tomsolo
    #195188
    ahaah :D

    Egyébként SC: Blacklistről csak annyit, hogy az első nagykövetséges pályát mindenki próbálja meg végig vinni egyedül (20 hullámot, hullámig) mert olyan szintű IGAZI, Splinter Cell élményt ad, hogy azt nem lehet szavakba önteni... nagyon durván kell taktikázni folyamatosan, hogy túléld plusz az utolsó főnök fogós pálya nagyon jó lett.
  • Shep
    #195187
    Puriston ahol meg már fejvakarás sincsen, igazi izgalom :)
  • ratgab
    #195186
    Lényeg a lényeg, ez a mondás nekem nagyon tetszik... :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #195185
    Kölcsön kérem majd tőle az időgépét :)
  • Shep
    #195184
    Hát azon nem is nagy kunszt de próbáld csak meg egyel feljebb, azt hiszem körbefordulna 2x a szemed az "örömtől" :)
  • Szabi #195183
    közepes
  • MerlinW
    #195182
    Nem kell ezt lopni, elég idézni:)
  • ratgab
    #195181
    Tegnap azért unszolásomra belekezdett a GTA 8-ba is egy rövidke kis időre. XD
  • Shep
    #195180
    Aha de milyen nehézségi fokozaton, azt azért ne hallgasd el :)
  • Szabi #195179
    annyira profi még nem vagyok
  • ratgab
    #195178
    EGyszer beaktiválsz bármi új játékot uplay, utána onnan töltheted már legközelebb 30 napon túl is. Probléma csak a régebbi játékokkal van, mert azokat nem lehet onnan letölteni. Lásd Brothers in Arms Hell's Highway vagy pl. AC1
  • tomsolo
    #195177
    puristen, átöltözés nélkül? :)
  • ratgab
    #195176
    :-) Miket feltételezel kedves Tinman. Hát jóhogy kell hozzá Uplay, anélkül meg se nyikkan egyik Ubi játék sem. Legalábbis az újak bizony tojnak a fejedre!
  • ratgab
    #195175
    Tegnap láttam 6/10-et. Ahhoz képest ez némileg megnyugtató.
  • ratgab
    #195174
    Ezt lehet, hogy lelopom és bemásolom aláírásnak (ismerőseim mindegyike ezt mondogatja rólam állandóan... hátam mögött lehet ezt a kijelentést egy sima "Hülye az" kijelentéssel cserélik fel....XD).
  • IMYke2.0.0.0
    #195173
    Tett egy kijelentést, miszerint, ha jelentkezik valaki a topikban, akinek nem tetszett az egyik nap hajnali negyed egykor beszúrt "poénja", akkor 1 hétig nem ír a topikba...
    ...és jelentkezett... nem is egy tagunk...

    Ennek amúgy annak a fényében van jelentősége, hogy egy még korábbi, spoiler mögé beszúrt undorító gifje sok-sok emberkénél [főképp aktívan csak olvasó fórumozónál] kicsapta a biztosítékot, és páran még nekem is szúrtak privátot, hogy tegyek valamit, vagy moderátorkodás lesz...
    Amikor töröltem a fentebb említett "poénját", akkor DarkSector rám szólt, és tette a meggondolatlan ígéretét is...
  • grebber
    #195172
    Pontosan acsi se dísznek van rá!

  • Szabi #195171
    nekem tetszett a vonatos (metrós) pálya, simán végigcsináltam észrevétlenül :D
  • Botond #195170
    Senki nem húzta a gyufát.
  • Renjike
    #195169
    Ki húzta a gyufát ?
  • tomsolo
    #195168
    Bár erről az osonós dologról mindig a Hitman Absolution jut eszembe a vonatos pályájával azt pixel és milli másodperces frusztrációt csak a kretének tudják élvezni.

    Egyébként sem a 47-es ügynök sem Fisherről nem bírom elképzelni ezt a pöcsköszörű üzemmódot, ha meg nem is ölnek mindekit de lazán odavernek bárkinek minthogy __KOCKÁZTASSA a küldetés sikerét.
  • IMYke2.0.0.0
    #195167
    Cserébe még mindig növeli a fake-Grand Theft Auto 5 óraszámait a STEAM-en :)
  • tomsolo
    #195166
    "És nekem ne mondja senki, hogy az összes küldetést észrevétlenül végig lehet vinni, mert nem lehet. "

    Hát pedig nagyjából igen :) - pár helyen van csak olyan hogy a QTE miatt nem lehet de még ott is lehet trükközni (pl. a tutorialnál is lehet használni sokkolót a pisztoly helyett de vannak érszek ahol szépen eltudsz osongatni.)

    Ahol viszont irgalmatlan killernek kell lenni azok a hullámos pályák, főleg a 15-s és 20-s pályák ultrakemények mert ott még időre is megy a dolog.(Egyedül rémálom.)
  • Shep
    #195165
    Önmegtartóztat 1 hétig, szerdán vagy csütörtökön tér vissza.
  • Micsu
    #195164
    én is csak azért szeretem már más stílus, kicsit búlvár jelleg, bár sokszor adtak már legelsőként jó infot
  • zorrobomber
    #195163
    read-only-ban van, 1 hét önkéntes ban
  • grebber
    #195162
    Magába szippantotta a Rambo és egész nap azt tolja!
  • Renjike
    #195161
    Valaki nem tudja hogy darkSector hová tünt? Gyanusan nem ír.