311802
  • Shep
    #195240
    Szerintem is a 7 lesz a reális, csodát amúgy sem várok, csak egy erős közepes játékot, azt meg remélem hozza majd.
  • ratgab
    #195239
    Csak miattad nem vettem még az LP3-at. Most örülsz?

    Amúgy van az az ár, amiért instant behúzom!
  • IMYke2.0.0.0
    #195238
    Lost Planet 3 nekem nincs is meg... :(((
    Tényleg olyan kaki lett?
  • Shep
    #195237
    Csak nehogy olyan retrósan dög nehéz is legyen, mint a RotT (ezt csak mondják, én nem próbáltam).
  • tomsolo
    #195236
    Már látom is magam, ahogy maross/danih-nál megveszem 800 Ft-ért karácsonykor :D
  • Shep
    #195235
    EGM, 3,5. Hagyjuk már.
  • Shep
    #195234
    De ha senki nem warezolna, mert az aljasság és senki nem venne 0-day játékot, mert az meg gyökér akkor ti még inkább megvennétek minden szart krumplee nudlee-ban, mert nem lenne aki lebeszélne róla, azzal, hogy leírja milyen dögunalom a LP3, bár tudom, hogy úgyis megvettétek és végig is szenvedtétek, csak nem meritek leírni ,hogy igazam volt :D Persze Gabinak a középszar játékok királyának tuti tetszene a fegyvertelen bádogpáncélos bohóckodás :D
  • ratgab
    #195233
    Most így totálisan láttatlanban az a 7 körüli pontszám tűnik számomra reálisnak. Amúgy meg ha megnözzék átlagban az a 7 meg is van, ami ugyan nem etalon szint, de mindenképpen jó játék szint.

    Neked grebber, aki tolod is mi a véleményed?
  • Rapid81
    #195232
    Az egy dolog, de ugye ezt valaki engedi, hogy kikerüljön, tehát a szerkesztőség is hagy némi kívánnivalót maga után.
  • grebber
    #195231
    Thief 4


    GamesRadar: 3.5/5
    Joystiq: 4/5
    GameTrailers: 7.5/10
    Official PlayStation Magazine: 7/10
    Total Xbox: 7/10
    Polygon: 6/10
    Digital Spy: 4/5
    IGN: 6.8/10
    Destructoid: 7.5/10
    Gamespot : 6/10
    EGM: 3,5/10
  • ratgab
    #195230
    Mint a ma született hópihe vagy hogy is mondják?

    Nem tudom, mert egy ideje nem követem magon a tevékenységedet...
  • ratgab
    #195229
    Új Wolfenstein videót láttátok az eurógamertől? Amit leszűrtem belőle, hogy ez bizony elég ígéretesnek tűnik. Kicsit retró hangulat, töménytelen mennyiségű elpazarolt és kilőtt golyó, látvány. Egyáltalán nem tűnik rossznak, sőt.
  • Shep
    #195228
    Nem ugrok, mert nincs igazad és ezt te is nagyon jól tudod, ill dehogy tudod, te már tiszta vagyol :D
  • Totti5
    #195227
    #195150 -re ment
  • Totti5
    #195226
    No Kill Option Engaged

    Complete the single player campaign without killing anyone as Sam Fisher

    You must complete the 10 single player campaign missions without killing anyone as Sam Fisher.
  • grebber
    #195225
    Valaki az új Thief-re is pl 51%-ot adott.
    Warezba zúzom és rosszat nem igen tudok rá mondani ami 51%-ig lehúzná!
  • Tinman #195224
    Újságban... torrenteljed lefelé, ha érdekel.
  • grebber
    #195223
    Semmi gond nem volt a Rambóval ha elvonatkoztatunk attól hogy smemi jó nem volt benne!
    De legalább ezt is kipipálhattam.Majd megtisztelem a fejlesztőket amint 1 dolláros bundleba lesz (hamarosan)
  • IMYke2.0.0.0
    #195222
    De hát miért bántod Shepet, aki tudatos vás... varezos?!
  • ratgab
    #195221
    Meg hogy tudnál mindig csak origi alapján véleményt formálni, néha le kell menni a pokol bugyraiba, hogy ingyen játék.... akarom mondani megtapasztald a warez borzalmait és megéld azt a kínt, amit a warezzal végigjátszott játékok bugtengere jelent...

    Tudom, hogy ugrassz rá, de ez most olyan jólesik....
  • ratgab
    #195220
    Shep nagy warezmátyás nem tudtad?
  • Fpocok
    #195219
  • ratgab
    #195218
    Az a 4 egy picit erős... Jobban mondva inkább gyenge.
  • IMYke2.0.0.0
    #195217
  • Fpocok
    #195216
  • Dzsini
    #195215
    Én Dreamcaston a Confidential Mission-t szerettem railshooterből. Jó kis Jamesbondos sztori, túljátszott szerepek - nem vette magát túl komolyan :)
  • Shep
    #195214
    Na látod, 1-2-óra kellemes nosztalgikus bohóckodást nyújt a Rambo, ennyi, nem több, persze megvenni nem venném meg pláne azon az áron amennyit jelenleg kérni mernek érte. Mondjuk eladási lista 21. helyén van :D
  • Shep
    #195213
    Hol van a Castlevanias teszt? Én nem találom Edge-en.
  • Micsu
    #195212
    nem kell elégetni csak kérdezem :P

    egyébként meg a virtual cop 1 anno jó volt, főleg pisztollyal konzolon
  • tomsolo
    #195211
    Wiin jó volt a Resis railshooter főleg mert rendesen célozni kellet - meg hát RE2 hangulat/helyszín FTW!
  • IMYke2.0.0.0
    #195210
    Valami ilyesmit mintha már olvastam volna ebben a topikban.
    Azzal is egyet tudtam érteni, és ezzel is.
  • tomsolo
    #195209
    Annyit megér, én még egy ezresért vettem a steamen és vagy 30 órát beletoltam az acsik miatt - asszem egy van vissza - de hát nem sok mindent lehet ebből kihozni.
  • Shep
    #195208
    Meg amúgy is, hogy tudnék akkor a posványból a strandra menni, ha mindig csak a strandon lennék? :)
  • Shep
    #195207
    Azért mert 4-5 évente végignyomok egy railshootert akkor már el kell égetni? Virtua Cop-ot is szerettem anno, sőt szerintem még ma is jó :)
  • Tinman #195206
    DLC-vel 500 Ft körül van, annyira csak nem tudok melléhúzni vagy igen?
  • Micsu
    #195205
    most te ezzel tényleg játszol? mi ez mazochisták klubja vagy ennyire ráértek?
  • Shep
    #195204
    5-öt meg is ér de csakis a mostani formájában. A kiadáskori az max 3 lehetett. Rambo meg hoz egy közepes railshooter szintet halál béna grafikával és botrányos szinkronnal, plusz egy gagyi qte bohóckodással ami amúgy az első perkkel úgymond kihagyható. Szóval az 5 pont ott is reális nagyjából. Ha mondjuk 5 évvel ezelőtt adják ki akkor lehetett volna 7 is.
  • Micsu
    #195203
    igen, csak azért azt is figyelembe kell venni hogy ott se csak egy ember tesztel, mondjuk én sose voltam nagyon edge párti, próbálnak szigorúak lenni de néha atomszarul sül el, pl ez a difi is jól mutatja miről beszélek
  • tomsolo
    #195202
    Pool Nation jópofa, de rendes dlc nincs még hozzá csak a konzolkra ilyen szutykok(ballset) ráadásul nagyon nem végleges pl. mikor én játszottam vele még nem voltak meg a kupák grafikái így nyertem 4 szürke téglalapot :D
  • Tinman #195201
    Helyreigazítást kell közölnöm, mert a mester rám írt!

    Szóval, az ő hímtagját kell, hogy szájába forgatá ama MS sales group.