311802
  • Prince23
    #195280
    Fail. Nem igaz. Már most csipőből tudnék mondani egy olyan pályát ahol nem lehet teljesíteni 0 leütéssel a küldit. Gondolj az iráni tábornokos részre, Jól kezdődik, aztán elbasszák a kötelező lemészárlással/elkábítással az egészet. Vagy ott van az, amikor Kobinhoz megyünk, és meg kell védeni az öröktől, majd a védelem után kimenekíteni...
    Soroljak még pár pályát ahol nem működik a 100%-os surranás? :)
  • Micsu
    #195279
    az a baj ezzel hogy a sávszél olyan mértékben nő hogy nagyon nem is foglalkoznak vele sztem, nameg tömöríteni se lehet a végtelenségig
  • wantonly
    #195278
    OFF: Elnézést, de ki vagyok akadva (újfent).

    Megérkezett hozzám is a "rezsicsökkentés" egy levél formájában.

    Ma kaptam levelet a bankomtól, hogy kötelező számlacsomagváltás májustól. Az átutalás, bankkártyás fizetés(!), és szinte minden egyéb pénzbe fog kerülni, hacsak nem fizetek irreális havidíjat. Ennyit az 1$-os digitális vásárolgatásokról... Ha PayPal-re tolok egyszerre sokat az se sokkal jobb. Szánalmas.
  • TBTPumpa
    #195277
    És ez még csak a kezdet. Még csak most fognak jönni az igazán Nextgen dolgok, amiknek szép méretük (és gépigényük) lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #195276
    Bizony.
    Valami gigaszuper tömörítést kitalálhatnának már...
  • TBTPumpa
    #195275
    Még szerencse, hogy csökken az érdeklődésem a játékok iránt.
    Nem lehetne sávszélességgel bírni ennyi letöltést, mert ugye Steam-ről lehúzva is ennyi lenne.
  • tomsolo
    #195274
    A főküldetésnél mindet.

    Ahol irtani kell, ott is meglehet csinálni úgy, hogy senki nem vesz észre mivel vagy kiütöd vagy elaltatod - de ilyen típusú küldetés nem is volt az egyben és társaiban - anélkül, hogy bárki észrevenne. Első pálya egyébként pont ilyen csak egyedül a túsz tartókat kell elaltatni a többihez hozzá sem kell nyúlni.

    Persze nem fog elsőre menni, mert azért van fejlődés (ruhák+gear) de ez ilyen többször játszós az meg gondolom nem baj.
  • IMYke2.0.0.0
    #195273
    Lassan exponenciálisan fog nőni a méretük :(
  • IMYke2.0.0.0
    #195272
    :))))))))))
  • TBTPumpa
    #195271
    Jah. Szép mérete van. 24GB
  • ratgab
    #195270
    10 eurót kapok ha megveszem? Hülyének is megéri, hát még nekem...XD
  • Totti5
    #195269
    Végig lehet minden pályát.
  • IMYke2.0.0.0
    #195268
    STEAM árazás megint :)

  • Prince23
    #195267
    Én kifejezetten az összes küldetésre gondoltam, mint ahogy le is írtam, említettem. Az nem elég ha összesen két küldetést lehet csak így végigvinni.... mert akkor sem SC, ha 1-2missiont lehet csak
  • ratgab
    #195266
    Annó nekem nagyon bejött.
  • Shep
    #195265
    Na már van újratöltött Thief is.
  • Micsu
    #195264
    én biztos veszem, csak most már 10 eunál nem szánok rá többet
  • Shep
    #195263
    Na tessék egy jó Thief vélemény.
    http://www.neoseeker.com/Articles/Games/Reviews/thief_xbox_one/
  • Tinman #195262
    Ez is igaz, de majd meglátjuk saját szemünkkel.

    Olyan véleményre adnék azért leginkább, aki tényleg letolta mind a 3 részt. Na ilyet egyet biztos ismerek: magamat :-D
  • Micsu
    #195261
    hát, az a baj hogy már ez 3. rivjú ami 5 pont alatt van, a többi is jó ha 6 megvan, persze ettől még lehet szeretni de én a tief reboottol többet vártam
  • Tinman #195260
    Felkerült a Sudeki Steam-re ^^

    Anno letoltam, de annyira nem hagyott bennem mély nyomokat... egynek oké. PC-n ritka a jRPG szóval, kiéhezetteknek korrekt.
  • Rapid81
    #195259
    LiteCAM Game Capture
  • Tinman #195258
    Eskü ezek is arra mennek, mint néha az OW.

    Széttrollkodnak valamit ezzel is nézettséget, ismertséget szerezve.
  • Tinman #195257
    Jól haladok vele :-)

    Elvileg 30% körül lehetek, ami tekintve a játék hosszát nem is rossz :-)
  • Micsu
    #195256
    én inkább sírok
  • Shep
    #195255
    Te csak ne toljad amíg a PT végére nem érsz :)
  • ratgab
    #195254
    Erre adok egy pontot, ez telitalálat!
  • ratgab
    #195253
    Me too.
  • Shep
    #195252
    Nem, most nem volt célzás tényleg sokkal jobb játékaitok vannak de ha úgy érzeted akkor annak oka van :)
  • TBTPumpa
    #195251
    NFS Rivals Limited Edition Karácsony előtt volt 6990 Ft is a CD Galaxisnál. Azóta megint felnyomták az árát tök fölöslegesen.

    Bár egy picit öngólnak érzem azt a játékot a NFS World mellett.
    Mindkettő teljesen online, játékosok ellen (is) vagy és "nyílt világú".

    Rivals mellett szól:
    Versenyzői és Rendőr oldal
    Zenék (bármilyen furcsán hangzik a World alatt nincsenek zenék)
    Szép, nagy és változatos terület
    Napszak és időjárási viszonyok változása
    Szuper autólista
    Versenyzés játékosokkal, illetve Rendőrök elől menekülés/vagy épp a versenyzők szívatása rendőrként (itt a PVP-re gondolok és nem az Player vs. AI dologra).

    World mellett szól:
    Szép nagy terület (Most Wanted + Carbon összegyúrva)
    Sok játékos
    Fizetős rendszer
    Online játékhoz képest szép, de annyira mégsem, viszont nem is kell hozzá erőmű.
  • Tinman #195250
    Pár nap és tolom az eredetit, de ahogy elnézem értelmesebb teszterek "jóra" értékelték.
  • tomsolo
    #195249
    Mostanában amivel játszottam jó "rablós" játékkal az a Gunpoint volt, igaz az egy kvarc órán is elment és sírtam hogy olyan hamar vége lett :)
  • Tinman #195248
    EGM 3.5/10

    Lol.
  • ratgab
    #195247
    Ez egy jogosan kiharcolt kapdbe-t érdemel azt ugye tudod. Természetesen a burkolt célzásért semmi másért...
  • TBTPumpa
    #195246
    Biztos nem kaptak jattot ezért húzzák le a játékot.
  • ratgab
    #195245
    Ac-nál is elismertem, hogy igazad volt...Illetve..
  • Shep
    #195244
    Nem, tisztességes iparosmunka technikai szempontból, dögunalmas játékmenettel, viszonylag jó szinkronnal. Millió más sokkal jobb játékotok van, van akinek legalább 100 is amivel még nem játszott, szóval inkább azokkal játszatok.
  • Shep
    #195243
    Még nincs warez csak konzolra :D
  • Shep
    #195242
    Azt várom, hogy utána majd jól elmondhasd ,hogy há de ez a játék jó :D
  • ratgab
    #195241
    Ne tartsd bent Shep, mert megárt! Milyen warez alapján a játék?